Prezenty dla niej/ dla niego

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Milka39
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: pn lis 20, 2023 1:53 am

Prezenty dla niej/ dla niego

Post autor: Milka39 »

:)
Milka39
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: pn lis 20, 2023 1:53 am

Post autor: Milka39 »

Nie znalazłam takiego tematu, więc założyłam. Myślę, że może być inspiracją dla wielu osób, co kupić ukochanej osobie, ale też rodziców, babci, koleżance itp
Wuwunia
GreckieWakacje
Posty: 283
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Dobry pomysł na wątek. W dzisiejszych czasach, gdy prawie każdy wszystko ma, kupno prezentu może być problemem.
Wuwunia
GreckieWakacje
Posty: 283
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Z drugiej strony, tak sobie myślę, czy nie odejść od tej tradycji? Dogadać się ze znajomymi, że niczego sobie nie kupujemy. Oszczędzenie czasu, pieniędzy i rozczarowań
waywardwitch
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: pn lip 29, 2024 1:45 pm

Post autor: waywardwitch »

Trochę odwrócę temat i powiem co ja lubię dostawać. Uwielbiam vouchery! Do sklepu, do kawiarni, do kosmetyczki. Absolutnie nie uważam, że obdarowujący poszedł na łatwiznę, a i mi jest jakoś milej dostać prezent, który wiem, że wykorzystam z ogromną przyjemnością, a nie dostane kolejne sole do kąpieli, kiedy nawet nie mam wanny :')
twojastaraszmata
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: śr mar 20, 2024 6:57 pm

Post autor: twojastaraszmata »

Totalnie się zgadzam z przedmówczynią - vouchery są CUDOWNE. Żal mi przeważnie wydawać pieniądze na masaże czy paznokcie, ale z vouchera z wielką chęcią chodzę.
glottalstop
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

ja też jestem team vouchery – np. na kurs robienia świec sojowych albo komponowania własnych perfum
Klos72
Migocząca Świeczka
Posty: 352
Rejestracja: sob maja 11, 2024 6:10 pm

Post autor: Klos72 »

jakkolwiek górnolotnie to brzmi - słuchać bliskich, rozmawiać z nimi, poznawać. wtedy nie ma problemu z trafieniem. w przypadku dalszych znajomych świetnie sprawdzają się bony zakupowe do rosska, SP, empika itp. przyjaciołom i rodzinie - wg zainteresowań, marzeń, temperamentów. wg mnie prezent działa w dwie strony - ma cieszyć obdarowanego ale i obdarowującego. i to podwójnie - bo czujemy się wysłuchani i ważni otrzymując to, co nam się szczerze podoba a radość z trafionego prezentu też raduje
meowster14
Mokra Włoszka
Posty: 58
Rejestracja: pt mar 15, 2024 10:38 am

Post autor: meowster14 »

Macie jakies pomysły co do dziadków? Coś takiego uniwersalnego wiecie, ale bez pierdól typu kubek ,,kochana babcia"
kensi
Tritonotti
Posty: 173
Rejestracja: pn lis 20, 2023 10:16 pm

Post autor: kensi »

meowster14 pisze: śr sie 28, 2024 7:23 am Macie jakies pomysły co do dziadków? Coś takiego uniwersalnego wiecie, ale bez pierdól typu kubek ,,kochana babcia"
Wspólne zdjęcia rodzinne w ramkach to jest zawsze dobry pomysł. Może kalendarz ze zdjęciami rodzinnymi, jeśli masz rodzeństwo, to możecie wszyscy wspólnie dać tam wasze zdjęcia.
Miody, ale takie porządne, swojskie; herbaty; ciepły milusi szlafrok.
Rzeczy, które się przydadzą i ułatwią życie, np. laska, chodzik, wózek na zakupy, jakaś mała stabilna drabinka, żeby do czegoś dosięgnąć.
gwiazkaznieba

Post autor: gwiazkaznieba »

My z chłopakiem robimy sobie raz w roku większy prezent. Wszelkie daty do świętowania i dawania sobie prezentów wypadają u nas zbiorczo dwa razy w roku 😅
Zwykle albo gdzieś wyjeżdżamy, albo wychodzimy do restauracji.

Rodzicom na święta co roku daję kalendarz ze zdjęciem psa i voucher do empiku, bo dużo czytają. Jak przebąkują, że muszą uzupełnić garderobę, kupić coś do domu etc to też kupuję voucher do sklepu, w którym robią zakupy.

Lubię robić prezenty, ale rodzice są w takim wieku, że im wszystko nie pasuje, więc nie chce mi się już z nimi sprzeczać. A chłopak kupuje sobie wszystko sam na bieżąco.