Luźne rozmowy o randkowaniu :)

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Re: Luźne rozmowy o randkowaniu :)

Post autor: opti202 »

Dominikaaaaa pisze: pn sie 12, 2024 8:16 pm Tam takich nie ma :'(
Bardziej kulturyści, a to nie mój klimat.
Foteczki w lusterku, dziubki, insta boys, to mnie nie jara XD
Ja chce takiego twardziela :P

To jak znajdę twardziela to Ci podeślę, ale Ty mi podsyłaj takich w koszulach ala młodsza wersja Kuby Badacha 😂 z włosami i lekkim zarostem 😂 chociaż jak śliczna buźka, to i bez zarostu może być 😂😂😂
ritor
LouiBag
Posty: 326
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Dominikaaaaa pisze: pn sie 12, 2024 8:16 pm Tam takich nie ma :'(
Bardziej kulturyści, a to nie mój klimat.
Foteczki w lusterku, dziubki, insta boys, to mnie nie jara XD
Ja chce takiego twardziela :P
Mój wizualny typ faceta to mieszanka koksa z siłowni, patusa-kibola i seksownego drwala z mojej wyobraźni 😂 Mój ideał jest łysy, ma brodę, wielki jak dąb i ma bicka większego od mojego uda. A teraz wyobraźcie sobie mnie na apkach randkowych, gdzie połowa meżczyzn to influensa wannabe z nazwą insta w opisie 😂
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

ritor pisze: pn sie 12, 2024 9:07 pm Mój wizualny typ faceta to mieszanka koksa z siłowni, patusa-kibola i seksownego drwala z mojej wyobraźni 😂 Mój ideał jest łysy, ma brodę, wielki jak dąb i ma bicka większego od mojego uda. A teraz wyobraźcie sobie mnie na apkach randkowych, gdzie połowa meżczyzn to influensa wannabe z nazwą insta w opisie 😂
Zdarzylo mi się umówić raz z takim, ktory miał mniejszego bica od mojego xD (nie zauważyłam tego na zdjeciach i to było spontaniczne spotkanie na godzinę - typ mnie kupił tym, że zapamiętał mnie z konkretnego miejsca rok wczesniej na zywo)

To było zenujace doswiadczenie xD
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

ritor pisze: pn sie 12, 2024 9:07 pm Mój wizualny typ faceta to mieszanka koksa z siłowni, patusa-kibola i seksownego drwala z mojej wyobraźni 😂 Mój ideał jest łysy, ma brodę, wielki jak dąb i ma bicka większego od mojego uda. A teraz wyobraźcie sobie mnie na apkach randkowych, gdzie połowa meżczyzn to influensa wannabe z nazwą insta w opisie 😂
I jeszcze nazwa snapa, zeby wyciągać od lasek nudesy
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

ritor pisze: pn sie 12, 2024 9:07 pm Mój wizualny typ faceta to mieszanka koksa z siłowni, patusa-kibola i seksownego drwala z mojej wyobraźni 😂 Mój ideał jest łysy, ma brodę, wielki jak dąb i ma bicka większego od mojego uda. A teraz wyobraźcie sobie mnie na apkach randkowych, gdzie połowa meżczyzn to influensa wannabe z nazwą insta w opisie 😂

Ja mam uraz do łysych i naprawdę to jest mój jedyny wymóg ( poza wzrostem) żeby koleś nie miał zakoli i 5 włosów na krzyż a lajkuja mnie sami łysi 😬
Więc jak już widzę, że koleś ma pierwsze zdjęcie w czapce z daszkiem, to już wiem …
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

opti202 pisze: pn sie 12, 2024 9:18 pm Ja mam uraz do łysych i naprawdę to jest mój jedyny wymóg ( poza wzrostem) żeby koleś nie miał zakoli i 5 włosów na krzyż a lajkuja mnie sami łysi 😬
Więc jak już widzę, że koleś ma pierwsze zdjęcie w czapce z daszkiem, to już wiem …
Ja mam tak, ze jak facet jest spoko pod wzgledem sylwetki i ma poczciwa twarz to ujdzie - w stylu Krzysztofa Mirucia. Bo on jest łysy, ale ma to coś, osobowosc i do tego jest architektem, wiec zdolny
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

ritor pisze: pn sie 12, 2024 9:07 pm

Mój wizualny typ faceta to mieszanka koksa z siłowni, patusa-kibola i seksownego drwala z mojej wyobraźni 😂 Mój ideał jest łysy, ma brodę, wielki jak dąb i ma bicka większego od mojego uda. A teraz wyobraźcie sobie mnie na apkach randkowych, gdzie połowa meżczyzn to influensa wannabe z nazwą insta w opisie 😂
Ajjjj widze, że gra nam w duszy podobnie :')
Uwielbiam to określenie patusa-kibola :')

Kurcze no na apkach takich facetów jak na lekarstwo...jak już mi wysykakuj to własnie w opisie insta i ja już wiem, że jest źle.
Z ciekawości czasem wchodzę, oczywiście 99% prywatny, żeby zaobserwować :') Czasem jak się trafi publiczne konto, to oczywiście focie w lustrze, selfiaki, mały piesek...jak widzę takiego faceta z jorkiem czy coś to mnie odrzuca od razu :') paski gucci, portfelik LV i takie tam :')

Gdzie szukać takich facetów z opisu? :'(
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

opti202 pisze: pn sie 12, 2024 9:18 pm
Ja mam uraz do łysych i naprawdę to jest mój jedyny wymóg ( poza wzrostem) żeby koleś nie miał zakoli i 5 włosów na krzyż a lajkuja mnie sami łysi 😬
Więc jak już widzę, że koleś ma pierwsze zdjęcie w czapce z daszkiem, to już wiem …
Jak już ma zakola, to chyba lepiej, żeby był jednak łysy :')
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Dominikaaaaa pisze: pn sie 12, 2024 9:40 pm Ajjjj widze, że gra nam w duszy podobnie :')
Uwielbiam to określenie patusa-kibola :')

Kurcze no na apkach takich facetów jak na lekarstwo...jak już mi wysykakuj to własnie w opisie insta i ja już wiem, że jest źle.
Z ciekawości czasem wchodzę, oczywiście 99% prywatny, żeby zaobserwować :') Czasem jak się trafi publiczne konto, to oczywiście focie w lustrze, selfiaki, mały piesek...jak widzę takiego faceta z jorkiem czy coś to mnie odrzuca od razu :') paski gucci, portfelik LV i takie tam :')

Gdzie szukać takich facetów z opisu? :'(

Ja wiem gdzie ogólnie szukać facetów.

Nie w tym kraju 😂
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Plotkara pisze: pn sie 12, 2024 9:21 pm Ja mam tak, ze jak facet jest spoko pod wzgledem sylwetki i ma poczciwa twarz to ujdzie - w stylu Krzysztofa Mirucia. Bo on jest łysy, ale ma to coś, osobowosc i do tego jest architektem, wiec zdolny

O to tez tak mam. Widziałam ostatnio dwóch takich co tacy sensowni byli, no ale wolałabym z włosami. Jeszcze pół biedy zadbany łysy, ale jak ma 5 włosów na krzyż a się ich trzyma to masakra
ritor
LouiBag
Posty: 326
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Plotkara pisze: pn sie 12, 2024 9:21 pm Ja mam tak, ze jak facet jest spoko pod wzgledem sylwetki i ma poczciwa twarz to ujdzie - w stylu Krzysztofa Mirucia. Bo on jest łysy, ale ma to coś, osobowosc i do tego jest architektem, wiec zdolny
Właśnie mnie pod względem sylwetki odrzucają strasznie chudzi faceci. Mam kolegę, z którym studiowałam i był meeega szczupły. Kiedyś przyznał się, że waży... 57 kg 😭 Wiem, że trudno im przytyć, ale co ja zrobię, że nie mi się w ogóle nie podobają? Nie mogę się do niczego zmuszać. Facet może mieć 2 metry i nadal wybiorę 175cm z brzuszkiem.
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

ritor pisze: pn sie 12, 2024 9:48 pm Właśnie mnie pod względem sylwetki odrzucają strasznie chudzi faceci. Mam kolegę, z którym studiowałam i był meeega szczupły. Kiedyś przyznał się, że waży... 57 kg 😭 Wiem, że trudno im przytyć, ale co ja zrobię, że nie mi się w ogóle nie podobają? Nie mogę się do niczego zmuszać. Facet może mieć 2 metry i nadal wybiorę 175cm z brzuszkiem.
Też tak mam, już bardziej mnie kręci taki coś w stronę ,,misia" niż chudy facet.
Nie musisz się tym martwić :) Faceci się nie przejmują i ,,grube" ich nie interesują, im też ciężko schudnąć :P
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

opti202 pisze: pn sie 12, 2024 9:45 pm O to tez tak mam. Widziałam ostatnio dwóch takich co tacy sensowni byli, no ale wolałabym z włosami. Jeszcze pół biedy zadbany łysy, ale jak ma 5 włosów na krzyż a się ich trzyma to masakra
No, jak facet ma zakola albo kilka wlosow, to juz lepiej, zeby się zrobił na łyso. Ale faceci maja tendencję, żeby te kilka wlosow trzymac
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

ritor pisze: pn sie 12, 2024 9:48 pm Właśnie mnie pod względem sylwetki odrzucają strasznie chudzi faceci. Mam kolegę, z którym studiowałam i był meeega szczupły. Kiedyś przyznał się, że waży... 57 kg 😭 Wiem, że trudno im przytyć, ale co ja zrobię, że nie mi się w ogóle nie podobają? Nie mogę się do niczego zmuszać. Facet może mieć 2 metry i nadal wybiorę 175cm z brzuszkiem.
Tez nie lubię szczupłych, nie lubię się czuc przy nich „wieksza”. Ale probowalam dwa razy i byłam w kilkumiesięcznych relacjach z takimi. Czułam gdzies tam jednak, ze mi to przeszkadza
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Polecam obejrzenie:

https://streamable.com/7yzcjj
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

Plotkara pisze: wt sie 13, 2024 10:14 am Polecam obejrzenie:

https://streamable.com/7yzcjj
Tak to prawda, faceci którzy mają kompleks pieniędzy mówią, że kobiety lecą tylko na pieniądze.

Pytanie o prace to normalka i można już po wymianie kilku wiadomości, zwłaszcza, że to wychodzi tak naturalnie jak na tym co wysłałaś, ktoś napisze, że właśnie wraca z pracy, albo w niej siedzi, mi się od razu nasuwa pytanie - czym się zajmujesz? Jak ktoś ma kompleks pracy i kasy to będzie jak na tym filmiku.

Ogólnie nie wiem czemu ludzie z pieniędzy robią takie tabu.
Normalne, że jak kobieta ktoś ma jakiś standard życia, podróżuje, lubi jadać na mieście, chodzić do kina, teatru, na masaż, lubi na siebie wydawać, to ciężko będzie z mężczyzną, który tak nie żyje, bo go na to nie stać lub tych pieniędzy wydawać nie lubi i woli odkładać każdy grosz.
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Dominikaaaaa pisze: wt sie 13, 2024 6:14 pm Tak to prawda, faceci którzy mają kompleks pieniędzy mówią, że kobiety lecą tylko na pieniądze.

Pytanie o prace to normalka i można już po wymianie kilku wiadomości, zwłaszcza, że to wychodzi tak naturalnie jak na tym co wysłałaś, ktoś napisze, że właśnie wraca z pracy, albo w niej siedzi, mi się od razu nasuwa pytanie - czym się zajmujesz? Jak ktoś ma kompleks pracy i kasy to będzie jak na tym filmiku.

Ogólnie nie wiem czemu ludzie z pieniędzy robią takie tabu.
Normalne, że jak kobieta ktoś ma jakiś standard życia, podróżuje, lubi jadać na mieście, chodzić do kina, teatru, na masaż, lubi na siebie wydawać, to ciężko będzie z mężczyzną, który tak nie żyje, bo go na to nie stać lub tych pieniędzy wydawać nie lubi i woli odkładać każdy grosz.
Tabu jest chyba wlasnie przez kompleksy. Bo nikt, kto nie jest mentalnym biedakiem, nie bedzie gadał o tym, jak laski leca na hajs, itd. Nie słyszałam nigdy z ust faceta, ktory ma pieniądze takiego narzekania.

Ten facet przywalił się, że jak śmiała zapytac o branżę skoro „jest zwykłym robolem i ma to wpisane w profilu”. Gosciu ma giga kompleksy dotyczące jego pracy. I zamiast cos z tym zrobic, lepiej narzekac na kobiety, i ich „wysokie wymagania”.

Obstawiam, ze typ polajkowal kobietę nie ze swojej ligii i cisnal jej, bo wie, ze i tak nie ma u niej szans, ale zeby poczuła się gorzej sama ze sobą. Swoja droga, to idealnie pokazuje, ze teorie o hipergamii i tym, ze kobiety wybierają facetow z wyższej ligi, to tylko wymysł wlasnie zakompleksionych typow.

No i to jest trochę jak poza randkowaniem - nigdy ktos, kto jest zadowolony ze swojej sytuacji zyciowej, nie będzie cisnal po ludziach i był zazdrosny
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

Plotkara pisze: wt sie 13, 2024 8:11 pm Tabu jest chyba wlasnie przez kompleksy. Bo nikt, kto nie jest mentalnym biedakiem, nie bedzie gadał o tym, jak laski leca na hajs, itd. Nie słyszałam nigdy z ust faceta, ktory ma pieniądze takiego narzekania.

Ten facet przywalił się, że jak śmiała zapytac o branżę skoro „jest zwykłym robolem i ma to wpisane w profilu”. Gosciu ma giga kompleksy dotyczące jego pracy. I zamiast cos z tym zrobic, lepiej narzekac na kobiety, i ich „wysokie wymagania”.

Obstawiam, ze typ polajkowal kobietę nie ze swojej ligii i cisnal jej, bo wie, ze i tak nie ma u niej szans, ale zeby poczuła się gorzej sama ze sobą. Swoja droga, to idealnie pokazuje, ze teorie o hipergamii i tym, ze kobiety wybierają facetow z wyższej ligi, to tylko wymysł wlasnie zakompleksionych typow.

No i to jest trochę jak poza randkowaniem - nigdy ktos, kto jest zadowolony ze swojej sytuacji zyciowej, nie będzie cisnal po ludziach i był zazdrosny
Skoro ze sobą pisali to jakoś musieli się sobą zainteresować, ona nim też, więc może myślała fajny facet moja liga ale czar prysł XD

Nie wiadomo też co to znaczy robolem, nie każdy musi być lekarzem, prawnikiem, programistą.
Facet z fachem w ręku zajebista sprawa i dla mnie mega męskie, a jak jest ogarnięty to może się na tym dorobić i rozwinąć biznes że fiu fiu :)
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Dominikaaaaa pisze: wt sie 13, 2024 8:43 pm Skoro ze sobą pisali to jakoś musieli się sobą zainteresować, ona nim też, więc może myślała fajny facet moja liga ale czar prysł XD

Nie wiadomo też co to znaczy robolem, nie każdy musi być lekarzem, prawnikiem, programistą.
Facet z fachem w ręku zajebista sprawa i dla mnie mega męskie, a jak jest ogarnięty to może się na tym dorobić i rozwinąć biznes że fiu fiu :)
Wiem, ale on tak siebie sam nazwał per „zwykłym robolem” xD na tej głosówce to powiedział sam o sobie. Sam sobie umniejszył i pokazał klasę.

Obstawiam, że laska jak go lajkowala, to wlasnie nie pomyślała o nim w ten sposob. Tylko tak, jak Ty. Ale wyszło, ze burak i do rozwijania biznesu mu nie po drodze :D

Znam wielu facetow ze swoimi firmami - wlasnie budowlanka na przykład i są normalnymi ludzmi, ciepłymi facetami, ktorzy dbają o rodzinę
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

Ciężko na tym bumble :')
W sumie to nie ma znaczenia, jaka apka, wszędzie jest tak samo kiepsko, tęsknie za tinderem tak sprzed 57 lat :')
Par sporo, ale do rozmowy standardowo mniej chętnych, nigdy nie zrozumiem tego zbieractwa i podbijania sobie ego, rozumiem jak dojdzie do spotkania i będzie udane i ego pójdzie w kosmos, ale dla samej pary, serio :')
Część facetów odpisuje, część usuwa matcha po mojej pierwszej wiadomość, tych milczących usuwam ja XD
Nie wysilam się też specjalnie, piszę. cześć + imię. Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię tych wiadomości pisanych na siłę, żeby być ,,oryginalnym", dla mnie zawsze cześć jak się miewasz było dużo lepsze niż te wymyślone, nawydziwiane tasiemce, które i tak były kopiuj wklej.
ritor
LouiBag
Posty: 326
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Dominikaaaaa pisze: wt sie 13, 2024 9:43 pm Ciężko na tym bumble :')
W sumie to nie ma znaczenia, jaka apka, wszędzie jest tak samo kiepsko, tęsknie za tinderem tak sprzed 57 lat :')
Par sporo, ale do rozmowy standardowo mniej chętnych, nigdy nie zrozumiem tego zbieractwa i podbijania sobie ego, rozumiem jak dojdzie do spotkania i będzie udane i ego pójdzie w kosmos, ale dla samej pary, serio :')
Część facetów odpisuje, część usuwa matcha po mojej pierwszej wiadomość, tych milczących usuwam ja XD
Nie wysilam się też specjalnie, piszę. cześć + imię. Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię tych wiadomości pisanych na siłę, żeby być ,,oryginalnym", dla mnie zawsze cześć jak się miewasz było dużo lepsze niż te wymyślone, nawydziwiane tasiemce, które i tak były kopiuj wklej.
Ja za czasów Tinderowych pisałam wiadomość nawiązującą do czegoś fajnego na zdjęciu/w opisie. Kiedyś chłopak miał zdjęcie z ulami w tle, nawiązałam do tego, chłopak był naprawdę pozytywnie zaskoczony, że ktos zwrócił na to uwagę. Wyszła naprawdę fajna rozmowa, bo okazało się, że jego rodzina jest związana z pszczelarstwem. Ale to było ok 5 lat temu. Teraz jak facet ma opis to jest wielki szok i niedowierzanie, a o oryginalnych zdjęciach nie ma co marzyć 😅
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

ritor pisze: wt sie 13, 2024 10:59 pm Ja za czasów Tinderowych pisałam wiadomość nawiązującą do czegoś fajnego na zdjęciu/w opisie. Kiedyś chłopak miał zdjęcie z ulami w tle, nawiązałam do tego, chłopak był naprawdę pozytywnie zaskoczony, że ktos zwrócił na to uwagę. Wyszła naprawdę fajna rozmowa, bo okazało się, że jego rodzina jest związana z pszczelarstwem. Ale to było ok 5 lat temu. Teraz jak facet ma opis to jest wielki szok i niedowierzanie, a o oryginalnych zdjęciach nie ma co marzyć 😅
Tak, tinder 5 lat temu to zupełnie inne miejsce. Nie było tego zepsucia, zdrad i fak bojów. Naprawdę czasy, ktore mozna wspominac z łezką w oku xD
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5049
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Dominikaaaaa pisze: wt sie 13, 2024 9:43 pm Ciężko na tym bumble :')
W sumie to nie ma znaczenia, jaka apka, wszędzie jest tak samo kiepsko, tęsknie za tinderem tak sprzed 57 lat :')
Par sporo, ale do rozmowy standardowo mniej chętnych, nigdy nie zrozumiem tego zbieractwa i podbijania sobie ego, rozumiem jak dojdzie do spotkania i będzie udane i ego pójdzie w kosmos, ale dla samej pary, serio :')
Część facetów odpisuje, część usuwa matcha po mojej pierwszej wiadomość, tych milczących usuwam ja XD
Nie wysilam się też specjalnie, piszę. cześć + imię. Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię tych wiadomości pisanych na siłę, żeby być ,,oryginalnym", dla mnie zawsze cześć jak się miewasz było dużo lepsze niż te wymyślone, nawydziwiane tasiemce, które i tak były kopiuj wklej.
Tez nie rozumiem tego zbieractwa i faceci wlasnie zawsze podnoszą w dyskusji - ze kobiety maja wiecej par, wiec maja łatwiej xD osobiście wolę mieć kilka, ale takich solidnych. A to faceci lajkuja wszystko co popadnie i nawet nie czytaja opisow
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Dominikaaaaa pisze: wt sie 13, 2024 8:43 pm Skoro ze sobą pisali to jakoś musieli się sobą zainteresować, ona nim też, więc może myślała fajny facet moja liga ale czar prysł XD

Nie wiadomo też co to znaczy robolem, nie każdy musi być lekarzem, prawnikiem, programistą.
Facet z fachem w ręku zajebista sprawa i dla mnie mega męskie, a jak jest ogarnięty to może się na tym dorobić i rozwinąć biznes że fiu fiu :)
Tak, totalnie masz rację. Jak jest pracowity i ma łeb na karku, to jeśli ma fach w ręku i jest w tym dobry, to może mieć kasy jak lodu. Nie miałam nigdy takiego faceta, ale nie miałabym z tym najmniejszego problemu gdybym wiedziała, że praca to jego pasja :) i że potrafimy pogadać na tym samym poziomie.
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Plotkara pisze: wt sie 13, 2024 11:02 pm Tez nie rozumiem tego zbieractwa i faceci wlasnie zawsze podnoszą w dyskusji - ze kobiety maja wiecej par, wiec maja łatwiej xD osobiście wolę mieć kilka, ale takich solidnych. A to faceci lajkuja wszystko co popadnie i nawet nie czytaja opisow

Bo większość pewnie ma problem z tym czytaniem XD