Teorie spiskowe księżna Kate

Moderator: verysweetcherry

Aruszka
GreckieWakacje
Posty: 296
Rejestracja: sob wrz 16, 2023 1:20 am

Re: Teorie spiskowe księżna Kate

Post autor: Aruszka »

Sytuacja króla jest zupełnie inna niż Kate. Ona jest młodą kobietą z trójką małych dzieci, z jej historią może się utożsamić na pewno wiele brytyjskich i nie tylko rodzin i myślę, że to trochę wykorzystują. Jest też o wiele bardziej lubiana niż Karol (nawet w Polsce pojawiały się głosy ludzi, że powinien zrzec się tronu i oddać go Williamowi). Do tego William i Kate wciąż muszą pracować na swój PR, Karol może mieć już trochę wywalone, zasiadł na tronie, najmłodszy nie jest, wie, że zapewne większość ludzi da mu po prostu spokój, ich stanie na czele monarchii ciągle czeka. Plus oczywiście to, co wyżej. Po takiej chorobie w jej wieku i z małymi dziećmi na pewno przewartościowuje się światopogląd.
iri1979
HottStripper
Posty: 907
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

Jest takie jedno ujęcie z tego filmu (wrzucam je poniżej), po którym miałam wrażenie, że Kate wcale aż tak się nie zmieniła na przestrzeni lat (wrzucam też jej zdjęcie z okresu studiów). Wiadomo, jest teraz podrasowana, trochę kasy poszło w jej wizerunek, jest starsza, w czasie leczenia, ale i tak widać, że to nadal ta sama osoba.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
kalena
MoetGlass
Posty: 258
Rejestracja: wt mar 19, 2024 8:11 pm

Post autor: kalena »

Apropos teorii spiskowych: po śmierci królowej zapisałam sobie takiego storiska z MLH.

https://zapodaj.net/plik-8lioDP2KaX
maxmara11
BagietkaZszarlott
Posty: 160
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 6:58 pm

Post autor: maxmara11 »

iri1979 pisze: wt wrz 10, 2024 1:47 pm Jest takie jedno ujęcie z tego filmu (wrzucam je poniżej), po którym miałam wrażenie, że Kate wcale aż tak się nie zmieniła na przestrzeni lat (wrzucam też jej zdjęcie z okresu studiów). Wiadomo, jest teraz podrasowana, trochę kasy poszło w jej wizerunek, jest starsza, w czasie leczenia, ale i tak widać, że to nadal ta sama osoba.
No ta sama osoba, bo ona zawsze jednak była autentyczna. nie wzięła tego Williama z wyrachowania tylko z miłości. Byli kumplami na studiach, potem parą.
Ta megan od Harrego jest w porównaniu do Kate trudna do rozkminienia. Chyba myślała że uda się połączyć bycie royal z byciem gwiazda netflixa, czyli tytuł i ochrona świetnie, królewskie obowiązki już nie, ale do netflixa chętnie poopowiadać o dworze to by poszła.
Czytałam też o niej że manipuluje swoją karnacją, jeździ na eventy z czarnoskórymi i ma wtedy ciemniejsze makijaże, żeby powiedzieć hello jestem taka jak wy, innym razem w telewizji pokazuje się w jasnym make upie i wtedy jest taka jak rodzina królewska ….