iwona wieczorek

Moderator: verysweetcherry

xzvsivx
PsychoFanka
Posty: 90
Rejestracja: wt mar 19, 2024 12:21 pm

Re: iwona wieczorek

Post autor: xzvsivx »

Mnie jeszcze zastanawia remont łazienki jej mamy. Ginie twoje dziecko a ty nagle postanawiasz sobie zrobić remont łazienki, zmniejszasz ją (kto normalny celowo pomniejsza pomieszczenia?) a na sam koniec nie zgadzasz się na przeszukanie mieszkania. Dla mnie dziwne
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

xzvsivx pisze: śr lip 24, 2024 3:36 pm Mnie jeszcze zastanawia remont łazienki jej mamy. Ginie twoje dziecko a ty nagle postanawiasz sobie zrobić remont łazienki, zmniejszasz ją (kto normalny celowo pomniejsza pomieszczenia?) a na sam koniec nie zgadzasz się na przeszukanie mieszkania. Dla mnie dziwne
Co wy macie z tą legendą i remoncie łazienki i pomniejszaniu pomieszczenia. Gdzie to jest napisane? Mogę prosić o wiarygodne rzetelne źródło? Bo póki co widzę że na tiktoku każdy to powtarza a ja nie wiem skąd to się wzięło.
xclauu
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 30, 2021 7:15 pm

Post autor: xclauu »

xzvsivx pisze: śr lip 24, 2024 3:36 pm Mnie jeszcze zastanawia remont łazienki jej mamy. Ginie twoje dziecko a ty nagle postanawiasz sobie zrobić remont łazienki, zmniejszasz ją (kto normalny celowo pomniejsza pomieszczenia?) a na sam koniec nie zgadzasz się na przeszukanie mieszkania. Dla mnie dziwne
Przecież większość osób robiących remont planuje prace już o wiele wcześniej.
Ja czytałam na grupie FB, że remont był, ale wykonany przez nowego właściciela, po sprzedaży mieszkania.
EmEm
SkrzydełkaZhooters
Posty: 217
Rejestracja: pn lut 27, 2023 4:07 pm

Post autor: EmEm »

Sprawa rozwiązana, Iwona jest zamurowana w łazience. Można sie rozejść 🤦‍♀️
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Ja dalej czekam na źródło. Autentycznie chce wiedzieć. Już najgłupsze rzeczy działy sie na tym świecie więc chciałabym zrozumieć źródło tej plotki o zamurowywaniu łazienki.
olaf152627
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: sob mar 23, 2024 9:03 pm

Post autor: olaf152627 »

Platini_blabla pisze: śr lip 24, 2024 5:05 pm Ja dalej czekam na źródło. Autentycznie chce wiedzieć. Już najgłupsze rzeczy działy sie na tym świecie więc chciałabym zrozumieć źródło tej plotki o zamurowywaniu łazienki.
nie ma żadnego źródła bo to mit... remont łazienki był ale w 2018 roku po sprzedaniu mieszkania przez mamę Iwony.
dior
LouiBag
Posty: 306
Rejestracja: wt cze 18, 2024 10:51 am

Post autor: dior »

moja koleżanka jest na takiej grupie na fb, tam większość ludzi twierdzi że ktoś ją porwał do burdelu.. że żyje i nie chce wracać, nie wiem czy to teorie spiskowe czy faktycznie jest czy był jakiś trop .. ktoś słyszał coś więcej na ten temat? Ja byłam w jednej grupie ale zanim zdążyłam tam coś przeczytać to mnie z niej już wyrzucono😅
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Ja na grupie czytałam że rodzina Iwony zabiła jaworka żeby odwrócić uwagę od plotek o remoncie łazienki więc naprawdę te posty z grupy sobie można w dupe wsadzić
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

dior pisze: śr lip 24, 2024 11:16 pm moja koleżanka jest na takiej grupie na fb, tam większość ludzi twierdzi że ktoś ją porwał do burdelu.. że żyje i nie chce wracać, nie wiem czy to teorie spiskowe czy faktycznie jest czy był jakiś trop .. ktoś słyszał coś więcej na ten temat? Ja byłam w jednej grupie ale zanim zdążyłam tam coś przeczytać to mnie z niej już wyrzucono😅
Twoja koleżanka jest na grupie i tam większość ludzi coś twierdzi, tak? To bardzo ciekawe! Chcesz nam o tym więcej opowiedzieć?
dior
LouiBag
Posty: 306
Rejestracja: wt cze 18, 2024 10:51 am

Post autor: dior »

MagdaEtro pisze: czw lip 25, 2024 8:04 am Twoja koleżanka jest na grupie i tam większość ludzi coś twierdzi, tak? To bardzo ciekawe! Chcesz nam o tym więcej opowiedzieć?
No właśnie więcej nie wiem i liczyłam że ktoś mi tu napisze 🧐
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

dior pisze: czw lip 25, 2024 9:47 am No właśnie więcej nie wiem i liczyłam że ktoś mi tu napisze 🧐
Że tu Ci ktoś napisze więcej o grupie na której jest Twoja koleżanka. Ciekawe.
bialy_kot
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 11, 2023 3:37 pm

Post autor: bialy_kot »

Platini_blabla pisze: śr lip 24, 2024 11:17 pm Ja na grupie czytałam że rodzina Iwony zabiła jaworka żeby odwrócić uwagę od plotek o remoncie łazienki więc naprawdę te posty z grupy sobie można w dupe wsadzić
Hahahaha, nie powinnam przy takich sprawach się śmiać. Ale no już nie mogę. Te teorie to są z czapy. Jak ludzie to łączą?
dior
LouiBag
Posty: 306
Rejestracja: wt cze 18, 2024 10:51 am

Post autor: dior »

MagdaEtro pisze: czw lip 25, 2024 9:49 am Że tu Ci ktoś napisze więcej o grupie na której jest Twoja koleżanka. Ciekawe.
No tak? Bo jeśli ktoś jest w tej grupie to napewno wie o co chodzi? A koleżanka tylko pokazała powiedziała i się z nią nie dogadasz bo woli stalkowac lilmasti🤓
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

bialy_kot pisze: czw lip 25, 2024 6:58 pm Hahahaha, nie powinnam przy takich sprawach się śmiać. Ale no już nie mogę. Te teorie to są z czapy. Jak ludzie to łączą?
Wydaje mi się że takie sprawy i grupy przyciagaja osoby z problemami psychicznymi, i niektórzy tak jak wierzą ze rząd rozpyla truciznę nad osiedlami tak wierzą w takie bzdury i je rozpowiadają jak świętą prawdę
SmokAnalog
Koczkodan
Posty: 112
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Platini_blabla pisze: czw lip 25, 2024 9:08 pm Wydaje mi się że takie sprawy i grupy przyciagaja osoby z problemami psychicznymi, i niektórzy tak jak wierzą ze rząd rozpyla truciznę nad osiedlami tak wierzą w takie bzdury i je rozpowiadają jak świętą prawdę
Sporo tam pewnie też trolli.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

pista pisze: czw lip 25, 2024 9:35 pm Sporo tam pewnie też trolli.
Też, dużo trolli, dużo osób które wymyślają nieistniejące rzeczy, dużo osób się wzajemnie straszy itp jak dzieci na obozie przy ognisku
KrwawaMary
Szarlotta
Posty: 420
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Platini_blabla pisze: czw lip 25, 2024 9:08 pm Wydaje mi się że takie sprawy i grupy przyciagaja osoby z problemami psychicznymi, i niektórzy tak jak wierzą ze rząd rozpyla truciznę nad osiedlami tak wierzą w takie bzdury i je rozpowiadają jak świętą prawdę
Tak, sporo osób na takich grupach ma urojenia wielkościowe, albo wydaje im się, że mają jakieś super moce dzięki którym wiedzą jak było naprawdę. Na grupach o zjawiskach paranormalnych jest ich jeszcze większy wysyp.
Ashika
Channelka
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 26, 2024 7:50 am

Post autor: Ashika »

Ostatnio jakiś koleś na tiktoku mówił że gadał z wróżka i zadał jej pytanie o Iwonę Wieczorek a ta mu odpisała po jakimś czasie mmsem ze zdjęciem na którym ułożone były literki od scrabble i coś tam było o jakimś ślubie i czymś jeszcze i ten koleś chyba z 10 razy powtarzał że o jezu że wróżka mu odpowiedziała i czytał to co mu wysłała. Ogólnie dziwna akcja
Plotkara
Collagen z chlorellą
Posty: 4991
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Nadrabiam wlasnie live Kezu

Ktos w donejcie wrzucił link do kanału: https://youtube.com/@medea63?si=OB22jGZxavuCYUfx
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
SmokAnalog
Koczkodan
Posty: 112
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Ashika pisze: pt lip 26, 2024 8:46 am Ostatnio jakiś koleś na tiktoku mówił że gadał z wróżka i zadał jej pytanie o Iwonę Wieczorek a ta mu odpisała po jakimś czasie mmsem ze zdjęciem na którym ułożone były literki od scrabble i coś tam było o jakimś ślubie i czymś jeszcze i ten koleś chyba z 10 razy powtarzał że o jezu że wróżka mu odpowiedziała i czytał to co mu wysłała. Ogólnie dziwna akcja
To jest prawie tak głupie jak korzystanie przez polskie organy ścigania z "pomocy" jasnowidzów. 😀 Mogliby równie dobrze płacić wróżkom, są tańsze.
Plotkara
Collagen z chlorellą
Posty: 4991
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Te działki rod już się przejawiały i w ogóle by mnie nie zdziwiły. Mój wujek kiedyś został poproszony o posprzątanie działki rod po ciotce która zmarła. Znalazł tam zmumifikowane zwłoki bezdomnego który się tam zadomowił i zmarł, bo ciocia od lat już na działkę nie jeździła. A to było w mieście i nikt totalnie nic nie ogarnął więc w ogóle bym się nie zdziwiła gdyby ktoś tego użył.
Plotkara
Collagen z chlorellą
Posty: 4991
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Laboskq pisze: ndz sie 04, 2024 6:42 am Przyznam szczerze, że jak przeczytałam komentarze i „śledztwo” autora tego wykopa to aż mnie ciarki przeszły…
Jak to określił Kezu, najwieksza rzecz w ostatnich latach od kogos z internetu. W tej sprawie tez oczywiscie
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Plotkara pisze: ndz sie 04, 2024 11:19 am Jak to określił Kezu, najwieksza rzecz w ostatnich latach od kogos z internetu. W tej sprawie tez oczywiscie
Kezu to akurat w bajerowaniu i budowaniu aury tajemniczości jest świetny ale tylko w tym ;)
Awatar użytkownika
ugotowko
Koczkodan
Posty: 109
Rejestracja: śr kwie 10, 2024 1:13 pm

Post autor: ugotowko »

podeślecie link do wykop? nie słyszałam o tym