iwona wieczorek

Moderator: verysweetcherry

Daisy123
RiczAsFak
Posty: 818
Rejestracja: ndz mar 12, 2023 6:01 am

Re: iwona wieczorek

Post autor: Daisy123 »

luk.okkk pisze: pt cze 07, 2024 8:00 pm Sama dostałam groźbe z fake konta na fb po napisaniu komentarza w wątku zatoki sztuki na starym hyde. Ale ta nitka była jak złoto, czasami nadal tam wracam
A co napisalas??
Aaas123
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 25, 2023 5:02 pm

Post autor: Aaas123 »

Słyszała ktoś teorie że Iwona to caroline derpienski?
Auuuuu
LosAnanas
RealDiamond
Posty: 796
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Aaas123 pisze: pn cze 10, 2024 10:01 pm Słyszała ktoś teorie że Iwona to caroline derpienski?
Tak i urosła o 10 cm 🤣
Awatar użytkownika
AliceWintercraft
Srebrna Kropeczka
Posty: 156
Rejestracja: wt lis 14, 2023 1:59 pm

Post autor: AliceWintercraft »

Aaas123 pisze: pn cze 10, 2024 10:01 pm Słyszała ktoś teorie że Iwona to caroline derpienski?
Kisne
Wercia96
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: śr mar 27, 2024 7:16 am

Post autor: Wercia96 »

eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:52 pm
Buumbleble pisze: sob mar 23, 2024 7:42 pm
eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:34 pm a slyszlyscie o teorii z jej matką i butami?
Opowiesz coś więcej?
No ogólnie według wielu osób jej matka jest podejrzana i dziwnie się zachowywała. Jakoś szybko doszła do siebie. Zresztą ja sama jak oglądałam nagrania z nią, to jakoś ucieka wzrokiem. Szybko po zniknięciu iwony zrobiła też remont łazienki.

Podobno Szostak rozpoznał w domu mamy iwony buty, które miała iwona kiedy wracała. Na to matka powiedziała że kupiła sobie takie same. Podobno jak umierał to powiedział „to wszystko przez te buty” czy coś w tym stylu.

Ponadto podobnie tamtej nocy Iwona tak naprawdę wróciła do domu bo sąsiedzi słyszeli kłótnie. No ale jak było naprawdę to nie wiadomo.

Ja sądzę że policja doskonale wie, co się stało i kto to zrobił, tylko z jakichś większych powodów nie wychodzi to na światło dzienne.


Mnie zastanawia czy ktokolwiek zdjął odciski palców z tych butów…przecież linie papilarne mamy też na palcach u stop..
Kasia8181
Tritonotti
Posty: 196
Rejestracja: wt lut 06, 2024 8:14 am

Post autor: Kasia8181 »

Plotkara
Collagen z chlorellą
Posty: 4991
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Czy ja dobrze widzę, że nie znają nawet numerów rejestracyjnych?
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
tarotka
BlondDoczep
Posty: 130
Rejestracja: pn maja 15, 2023 2:58 am

Post autor: tarotka »

Co roku blisko rocznicy zaginięcia nagle nowe tropy. Pierdololo.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Zgadzam się ze to jakieś pierdoly okrutne
maxmara11
Srebrna Kropeczka
Posty: 155
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 6:58 pm

Post autor: maxmara11 »

Wątek tej dziewczyny bardzo ciekawi mnie z punktu widzenia psychologicznego - w jej gronie znajomych jest co najmniej jedna osoba, albo całe grono osób które wiedzą co się stało. Lata mijają, te dzieciaki są dziś dorosłymi osobami, często same mają dzieci i NIKT NIC.
Lo1337a
MoetGlass
Posty: 254
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

MagdaEtro pisze: ndz cze 02, 2024 3:11 am
Platini_blabla pisze: śr maja 29, 2024 6:46 pm Obejrzałam to i widzę ze na grupie na fb o Iwonie ktoś go wrzucił ludzie piszą „Ten chłopak ma najprawdopodobniej schizofrenię paranoidalną albo inną chorobę . Ogladalam jego filmiki odnośnie spisku w ,który są zamieszani jego rodzina , znajomi, współpracownicy , służby specjalne itp . Z filmików żadnych dowodów raczej się nie doszukasz , zlepek randomowych sytuacji itp”
Dla mnie argument "na grupie na fb ludzie piszą" jest raczej mało przekonujący. Do stwierdzenia tak poważnej choroby potrzeba lekarza, a robienie z kogoś wariata to podstawowa technika ośmieszania człowieka, żeby odebrać mu wiarygodność. Gość ma aż takie zaburzenia i sprawnie się wypowiada i montuje profesjonalnie fimy i potem je wrzuca do internetu...?

Nie dalej jak kilka wypowiedzi wyżej masz napisane, że ludzie za pisanie na tych grupach na fb "zbyt blisko tematu", dostają nawet groźby.

Zresztą sama miałam pewne doświadczenie z tym. Gróźb, co prawda nie dostałam, ale jak pisałam komentarze w których wytykałam pewne niespójności to zawsze pojawiał się ten sam człowiek, który po chamsku naskakiwał na mnie (i każdą inną osobę też) i zawsze bronił jednej osoby związanej z tą sprawą (domyślcie się kogo) i dodawał mnóstwo wątków, które streszczały się właśnie do tego, że jeden z głównych podejrzanych jest absolutnie niewinny, a pomyślenie inaczej jest wręcz zbrodnią. Jak gość nie był w stanie poradzić sobie chamstwem, bo to nie zbijało ludzi z głównego wątku dyskusji to ignorował ich argumentację i przechodził do ofensywy z własnymi postami i zmianami tematu.
Odpowiadajac na fragment: “Gość ma aż takie zaburzenia i sprawnie się wypowiada i montuje profesjonalnie fimy i potem je wrzuca do internetu...?” - oczywiscie, ze tak. Schizofrenia to choroba, ktora wplywa na postrzeganie rzeczywistosci, a nie na umiejetnosci poruszania sie w niej. Paranoicy czesto chodza niezdiagnozowani, bo wlasnie zyja normalnie, tylko opowiadaja historie dziwnej tresci, ktore otoczenie tlumaczy tym, ze “ten typ tak ma”. Nie widze zadnych przeciwskazan, zeby schizofrenik z objawami pozytywnymi byl w stanie zmontowac filmik i wrzucic go do internetu.

Natomiast czy ten konkretny koles ma schizofrenie, to faktycznie bez badan nie nalezy oceniac. Po prostu fakt, ze dziala w internecie, tego nijak nie wyklucza.
Mimoza671
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 20, 2024 4:45 pm

Post autor: Mimoza671 »

maxmara11 pisze: sob cze 15, 2024 10:50 pm Wątek tej dziewczyny bardzo ciekawi mnie z punktu widzenia psychologicznego - w jej gronie znajomych jest co najmniej jedna osoba, albo całe grono osób które wiedzą co się stało. Lata mijają, te dzieciaki są dziś dorosłymi osobami, często same mają dzieci i NIKT NIC.
czekaja do przedawnienia ;)
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Aaas123 pisze: pn cze 10, 2024 10:01 pm Słyszała ktoś teorie że Iwona to caroline derpienski?
W sumie to Julia Wendell mogłaby spróbować swoich sił.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

LiliowyPudelek

Post autor: LiliowyPudelek »

Ava Adore pisze: sob mar 23, 2024 6:34 pm Dziwne że 14 lat prawie minęło i nikt nie puścił pary z ust…
Sprawa Iwony Cygan została rozwiązana dopiero po 18 latach. I też dużo osób było tam skorumpowanych
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

LiliowyPudelek pisze: sob cze 22, 2024 7:26 am
Ava Adore pisze: sob mar 23, 2024 6:34 pm Dziwne że 14 lat prawie minęło i nikt nie puścił pary z ust…
Sprawa Iwony Cygan została rozwiązana dopiero po 18 latach. I też dużo osób było tam skorumpowanych
Nic nie zostało rozwiązane 😂😂😂 podejrzanych wypuszczają z aresztu i wypłacają odszkodowania za przetrzymywanie bezprawnie po 3 lata w areszcie a prokurator który prowadził sprawę będzie miał zarzuty (z powodu innej sprawy ale generalnie są wątpliwości). Nikt nie został skazany prawomocnym wyrokiem.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Sorry 5,5 roku bezprawnie siedział dwa lata temu opuścił areszt i się sądzi o odszkodowanie (nie dziwie się facetowi nie potrafią mu nic udowodnić może być faktycznie niewinny a życie mu niszczą aresztami… w normalnym kraju nikt tyle w areszcie nie siedzi areszt jest tymczasowy do skazania a tu już minie 8 lat od pierwszego aresztowania a wyroku nie ma) http://tarnow.net.pl/articles/s/i/373856
Kasia8181
Tritonotti
Posty: 196
Rejestracja: wt lut 06, 2024 8:14 am

Post autor: Kasia8181 »

maxmara11 pisze: sob cze 15, 2024 10:50 pm Wątek tej dziewczyny bardzo ciekawi mnie z punktu widzenia psychologicznego - w jej gronie znajomych jest co najmniej jedna osoba, albo całe grono osób które wiedzą co się stało. Lata mijają, te dzieciaki są dziś dorosłymi osobami, często same mają dzieci i NIKT NIC.
Jeśli to jest osoba z jej grona, no to wiele wskazuje, że to kolega, który ma już postawiony zarzut mataczenia w tej sprawie.
Ale tutaj jest tak dużo różnych wątków…. osób które mogły teoretycznie mieć motyw i/lub sposobność, że nawet to mataczenie w sprawie może nie być powiązane z zaginięciem IW
Poza tym mnie zastanawia, skąd wiadomo że P wszedł po kryjomu do mieszkania i kasował pliki?
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Ja im dłużej to trwa i im więcej dziwnych zapytań ze strony policji tym bardziej utwierdzam się w przkelnaniuz e to był przypadkowy sprawca
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Platini_blabla pisze: pn cze 24, 2024 10:19 am Ja im dłużej to trwa i im więcej dziwnych zapytań ze strony policji tym bardziej utwierdzam się w przkelnaniuz e to był przypadkowy sprawca
Dziwna logika. Mnie nieskoordynowane działania policji utwierdzają w braku pomysłu i kompetencji policji, a nie w tym, że to był przypadkowy sprawca. Zresztą kto jest sprawcą w tej sprawie już od dawna wiadomo, teraz sprawa rozgrywa się na zupełnie innym polu. Między innymi właśnie policyjnym.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

MagdaEtro pisze: wt cze 25, 2024 7:35 am
Platini_blabla pisze: pn cze 24, 2024 10:19 am Ja im dłużej to trwa i im więcej dziwnych zapytań ze strony policji tym bardziej utwierdzam się w przkelnaniuz e to był przypadkowy sprawca
Dziwna logika. Mnie nieskoordynowane działania policji utwierdzają w braku pomysłu i kompetencji policji, a nie w tym, że to był przypadkowy sprawca. Zresztą kto jest sprawcą w tej sprawie już od dawna wiadomo, teraz sprawa rozgrywa się na zupełnie innym polu. Między innymi właśnie policyjnym.
Dziwna logika xD wiadomo kto jest sprawca ale jednak ch*** wiadomo xD
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Platini_blabla pisze: wt cze 25, 2024 9:31 am
MagdaEtro pisze: wt cze 25, 2024 7:35 am
Platini_blabla pisze: pn cze 24, 2024 10:19 am Ja im dłużej to trwa i im więcej dziwnych zapytań ze strony policji tym bardziej utwierdzam się w przkelnaniuz e to był przypadkowy sprawca
Dziwna logika. Mnie nieskoordynowane działania policji utwierdzają w braku pomysłu i kompetencji policji, a nie w tym, że to był przypadkowy sprawca. Zresztą kto jest sprawcą w tej sprawie już od dawna wiadomo, teraz sprawa rozgrywa się na zupełnie innym polu. Między innymi właśnie policyjnym.
Dziwna logika xD wiadomo kto jest sprawca ale jednak ch*** wiadomo xD
Zainteresuj się, poczytaj, poanalizuj zebrane dane, porozmawiaj z ludźmi, którzy sami to robią, a będziesz wiedzieć więcej.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Dobra Boże xD kobieto wez się pogódź z tym ze nikt nie zostal skazany i formalnie to nic nie wiadomo xD w każdej sprawie tgeo typu pełno internetowych policjantów ma swoje jedyne słuszne teorie wszystko już wiedza wszystko jest proste jasne i każdy inny w doopie był goowno widział xD już spokojnie kochana, nie jesteś jedyna na forum która cokolwiek kiedykolwiek o sprawie czytała xD
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Platini_blabla pisze: wt cze 25, 2024 10:26 am Dobra Boże xD kobieto wez się pogódź z tym ze nikt nie zostal skazany i formalnie to nic nie wiadomo xD w każdej sprawie tgeo typu pełno internetowych policjantów ma swoje jedyne słuszne teorie wszystko już wiedza wszystko jest proste jasne i każdy inny w doopie był goowno widział xD już spokojnie kochana, nie jesteś jedyna na forum która cokolwiek kiedykolwiek o sprawie czytała xD
Już kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi. Najpierw piszesz, że nic nie wiadomo, a potem w tym samym poście piszesz znowu, że nic nie wiadomo (i to nawet "formalnie"), a potem jednak twierdzisz, że jednak mnóstwo wiadomo i są różne teorie, a nawet Ty sama posiadasz dużą wiedzę.

Jaki sens ma mieć Twoje zachowanie?
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

A jaki twoje? Ktokolwiek napisze cokolwiek innego niż ty to się rzucasz ze ma ZaCzAc CzYtAc Bo WsZYsTko JUz DaWNo wIadOmO. Ciężko musi ci się żyć na forum nie potrafiąc po prostu żyć z myślą ze ktoś sądzi inaczej i ze nie masz monopolu na prawdę xD