podcasty kryminalne

Moderator: verysweetcherry

BackToBlack19
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 05, 2024 5:25 pm

Re: podcasty kryminalne

Post autor: BackToBlack19 »

Ja na przekór - najlepiej mi się słucha Agi Rojek między innymi przez jej wadę wymowy. Ona ma taki “soothing” głos (nie wiem jak to lepiej określić po polsku, ale jest w nim coś takiego spokojnego i kojącego). Kiedyś słuchałam dużo anglojęzycznego podcastu Criminal (też true crime, ale nie tylko zbrodnie ale bardzo szeroka tematyka ogólnie różnorakich przestępstw) - i tam narratorka miała bardzo podobny sposób mówienia i wadę wymowy i w jakiś sposób mnie to bardzo uspokajało - zwłaszcza przy takich ciężkich tematach zbrodni.

Prawdziwe zbrodnie (Dwie Karoliny) to wolę słuchać jako podcast lifestylowy o ich polecajkach, paradoksalnie ta część wstępna jest dla mnie czasem ciekawsza niż same opisy zbrodni xD

Karolina Anna u mnie tylko na przyspieszeniu i to tylko od czasu do czasu, jak nie mam czego słuchać - dla mnie za dużo ogólników, a czasem znając jakieś sprawy wychwytywałam błędy albo źle przedstawione informacje.
Madziamadziurek
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 14, 2024 10:47 pm

Post autor: Madziamadziurek »

Też uwielbiam Agę Rojek - mój nr 1
Mimcia
SkrzydełkaZhooters
Posty: 210
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 12:48 pm

Post autor: Mimcia »

Jezeli chcecie posluchac rewelacyjnie opowiedzianej historii Wade Wilsona i koncowej oceny jego psyche, to Skok w Mrok polecam. Sa niesamowici, rozwijaja sie w super kierunku. Poza tym, co dla mnie wazne, nie opowiadaja tego monotonnie (niestety, ale przy niektorych podkastach zasypiam), tam jest zycie, humor i bardzo dobre przygotowanie materialow