Justyna 5 przez 10

Moderator: verysweetcherry

Nasakanaka
BlondDoczep
Posty: 135
Rejestracja: czw sty 07, 2021 1:54 pm

Re: Justyna 5 przez 10

Post autor: Nasakanaka »

Co do afery z rodziną Bruna to nie wiem czemu ona nagrała ten odcinek skoro wyraźnie napisano "na razie się wstrzymajmy" co sugerowało, że do tematu można będzie wrócić. Ale całą aferę akurat nakręciła z dupy Iga Ore-Ofe, która siedzi w temacie zaginionych i jest tam już znana z dram. Justyną byłam zachwycona na początku, bo nagrywała dlugie podcasty, a mi brakowało kogoś takiego po Jaśmin, ale coraz częściej zauważam, że się w ogóle wyłączam na jej odcinkach. Najbardziej z podcastów true crime chyba mi ostatnimi czasy pasowały zbrodniw prowincjonalne, ale ona zaczęła jakąś serię chyba w Kenii, a ja akurat wolę słuchać o Polskich sprawach.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Najnowszy podcast porażka. Mam wrażenie, że Justyna potrzebuje urlopu, bo coraz gorszej jakości te produkcję.
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2154
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Grubababa pisze: czw sty 06, 2022 4:02 pm Najnowszy podcast porażka. Mam wrażenie, że Justyna potrzebuje urlopu, bo coraz gorszej jakości te produkcję.
Właśnie zastanawiałam się czy ja byłam rozkojarzona czy był po prostu słaby. Znudził mnie pod koniec na maksa i już nie wiedziałam nawet kto jest kim.
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2154
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Nasakanaka pisze: sob gru 18, 2021 12:46 pm Co do afery z rodziną Bruna to nie wiem czemu ona nagrała ten odcinek skoro wyraźnie napisano "na razie się wstrzymajmy" co sugerowało, że do tematu można będzie wrócić. Ale całą aferę akurat nakręciła z dupy Iga Ore-Ofe, która siedzi w temacie zaginionych i jest tam już znana z dram. Justyną byłam zachwycona na początku, bo nagrywała dlugie podcasty, a mi brakowało kogoś takiego po Jaśmin, ale coraz częściej zauważam, że się w ogóle wyłączam na jej odcinkach. Najbardziej z podcastów true crime chyba mi ostatnimi czasy pasowały zbrodniw prowincjonalne, ale ona zaczęła jakąś serię chyba w Kenii, a ja akurat wolę słuchać o Polskich sprawach.
To "na razie się wstrzymajmy" można interpretować dwojako akurat, wiele osób nawet na grupie pisało, że to "na razie się wstrzymajny" one by odebrały jako wstrzymanie się od "wywiadu" z ojcem, a nie samego nagrania.

Też słucham zbrodni prowincjonalnych, ale trochę mnie drażni jej styl mówienia, czasem mówi takim tonem, jakby miała bekę z niektórych spraw. Ja wolę taki tajemniczy ton.
Ja bardzo lubię Olgę H. (ale tylko serii czerwonej słucham) i Kryminalne Historie. Na początku lubiłam też Zbrodnia przy Kawie, ale ostatnio jakieś dziwne sprawy zaczęły poruszać.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Nie wiem, czy ktoś z Was słuchał najnowszych podcastów ale jakość materiałów wypuszczanych ostatnio przez Justynę jest tak marna. W dodatku w dzisiejszym odcinku poleca serial produkcji puls2, który nie odbiega niczym od Trudnych Spraw, czy innego 💩  I jeszcze ona uważa, że to fajny kryminalny serial, świetni aktorzy xD
mezalians_urodowy
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

Grubababa pisze: śr mar 16, 2022 1:07 pm Nie wiem, czy ktoś z Was słuchał najnowszych podcastów ale jakość materiałów wypuszczanych ostatnio przez Justynę jest tak marna. W dodatku w dzisiejszym odcinku poleca serial produkcji puls2, który nie odbiega niczym od Trudnych Spraw, czy innego 💩  I jeszcze ona uważa, że to fajny kryminalny serial, świetni aktorzy xD
Pewnie jej zapłacili za polecenie
oliwia15
Koczkodan
Posty: 112
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

Ciekawe poczytać takie komentarze, o pewnych rzeczach nie wiedziałam. Kilka lat temu namiętnie czytałam i słuchałam podcastów o sprawach kryminalnych i grzebałam w nich, by dowiedzieć się czegoś nowego, w szczególności bardzo lubiłam Jaśmin za obszerne opowieści. Później miałam z 2 lata przerwy i rok temu odkryłam 5nz i mega się wciągnęłam, przypominała mi trochę Jaśmin jeżeli chodzi o długość odcinków. Nie znam dram z udziałem Dżasty ale ja ostatnio rownież rzadziej ją słucham, mi w szczególności nie podoba się dobór słów, częste zastanawianie się nad danym słowem poprzez przerywniki "yyy", "mmm", nagminnie używa słów, które w ogóle nie powinny sie znaleźć w danym kontekście. Nieprofesjonalne, a wręcz odczuwa się wrażenie, że robi to, byle odbębnić.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Czy jest tu ktoś, kto kupił najnowszy odcinek i może podzielić się opinia, czy warto? Odcinkiem o M. Żuk byłam bardzo rozczarowana dlatego chcę poznać jakieś opinie przed zakupem.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Ktoś ją obecnie obserwuje? Otyłość, otyłością. Jako grubababa nie będę tu absolutnie szejmować. Natomiast, robienie z operacji show, nagrywanie podcastu, sesja zdjęciowa...nie wiem, może jestem za głupia na to ale dla mnie to much.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Śledzi ktoś drame?
Szpiegzkrainydeszcz
KlasaBiznes
Posty: 564
Rejestracja: wt cze 08, 2021 10:57 pm

Post autor: Szpiegzkrainydeszcz »

Tam nie ma co śledzić, bez sensu ona w tym uczestniczy. Ten pan pisarz sobie palną post o podcasterach a teraz Dżasta i mąż brną w to. Kiedyś byłam jej patronem lubiłam podcasty, teraz jej prywata i takie burze internetowe mnie od niej odpychają.
Pimpuś Sadełko
GreckieWakacje
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 12, 2021 4:53 am

Post autor: Pimpuś Sadełko »

Wow, a co to za drama? Da ktoś link do tego posta?

Ja dopiero niedawno zaczęłam słuchać podkastów true crime i jeszcze nie za bardzo ogarniam środowisko. Od Justyny przesłuchałam wszystko oprócz czterech odcinków. Faktycznie wcześniejsze odcinki są bardziej dopracowane. Tak jak mówicie – odkąd zaczęła zajmować się podkastem na pełen etat, widać spadek jakości. A odkąd robi karierę w TV, Empiku, pisze książki to już w ogóle ten podkast zamula. I to reklamowanie programów, seriali itd. 😒 Słup reklamowy z niego (swojego podkastu) zrobiła. Szkoda, bo podoba mi się to, jak mówi, opowiada. Ładny głos, dykcja w porządku, nie czyta z kartki. Jak na razie jest moim ulubionym głosem z tych podkastów, które znam.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Pimpuś Sadełko pisze: pn sie 08, 2022 6:53 am Wow, a co to za drama? Da ktoś link do tego posta?

Ja dopiero niedawno zaczęłam słuchać podkastów true crime i jeszcze nie za bardzo ogarniam środowisko. Od Justyny przesłuchałam wszystko oprócz czterech odcinków. Faktycznie wcześniejsze odcinki są bardziej dopracowane. Tak jak mówicie – odkąd zaczęła zajmować się podkastem na pełen etat, widać spadek jakości. A odkąd robi karierę w TV, Empiku, pisze książki to już w ogóle ten podkast zamula. I to reklamowanie programów, seriali itd. 😒 Słup reklamowy z niego (swojego podkastu) zrobiła. Szkoda, bo podoba mi się to, jak mówi, opowiada. Ładny głos, dykcja w porządku, nie czyta z kartki. Jak na razie jest moim ulubionym głosem z tych podkastów, które znam.
Mam tak samo, pierwsze podcasty były super dopracowane. Głos ma ładny, ale rzetelność jej pracy jest naprawdę dyskusyjna od pewnego czasu. Od kilku, albo kilkunastu jej odcinków mam wrażenie, że robiła je tylko dlatego, bo wpadła współpraca. Dla mnie ok, niech ma te współpracę, ale niech robi te odcinki porządnie. Lubię tematykę true crime i czasami jak konfrontuje to co ona opowiada, z tym co można znaleźć na temat danej sprawy, to porażka. Research po prostu leży. A już najbardziej odrzuca mnie jej małżonek Krzyś, dorosły facet, każący mówić do siebie Krzysiu, jednocześnie ubliżający ludziom w komentarzach na yt i nsta, jeśli tylko ktoś ośmieli się skrytykować Justynę. Podejrzewam, że prywatnie okropne z nich osoby, bo właśnie przy takich dramciach to wyłazi.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Pimpuś Sadełko pisze: pn sie 08, 2022 6:53 am Wow, a co to za drama? Da ktoś link do tego posta?
https://justynamazur.pl/odpowiedz/
Wrobelekelemelek
FejkTiffany
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 14, 2021 4:39 pm

Post autor: Wrobelekelemelek »

Widzieliście jaki hejt na Dzaste pod pierwsza częścią jej podkastu z gościem z na Temat ? O śp Olewniku .
polecam lekturę, nasza dzasta pięknie wyjaśniona i nikt nie kasuje komentarzy … z reszta jakby skasowano dotyczące jej to może zostałoby 5 🤭🤭🤭🤭
Vwife
Gacie z oceanu
Posty: 43
Rejestracja: ndz lip 18, 2021 5:56 pm

Post autor: Vwife »

Wrobelekelemelek pisze: sob wrz 17, 2022 1:01 am Widzieliście jaki hejt na Dzaste pod pierwsza częścią jej podkastu z gościem z na Temat ? O śp Olewniku .
polecam lekturę, nasza dzasta pięknie wyjaśniona i nikt nie kasuje komentarzy … z reszta jakby skasowano dotyczące jej to może zostałoby 5 🤭🤭🤭🤭
No, ludzie jej tam cisną mocno. Mi też się nie podobało, chociaż Tomasza Ławnickiego uwielbiam za głoś, takt i wrażliwość. W ogóle ktoś tam w komentarzu pisał, że duety się nie sprawdzają i ja się zgadzam - dogadują sobie, wtrącają się w zdania (Justyna), skaczą z wątku na wątek, mimo utrzymania chronologii zdarzeń, ciężko się tego słucha.
Chociaż z drugiej strony, jak Tomasz ma gościa w podkaście, to nie jest to takie ciężkie do słuchania xd (z wyjątkami).

Wyszło tak, że posłuchałam podkastu u Kristof Radke i bardziej ogarnęłam całą sprawę.
Ale najlepiej pewnie bd przeczytać książkę o sprawie.

Powstał też jakiś drugi podkast też na kanale na temat. Nie wiem, czy ta kobieta - prowadząca jeszcze publikuje. Przy pierwszym podkaście pomyliłam się i kliknęłam, myśląc, że to podkast Ławnickiego. No i ludzie w komentarzach wyrażali swoje niezadowolenie, co do podkastu, że podróba morderstwa (nie)doskonałęgo, że to i tamto. No i wtedy Tomasz bronił tej kobiety w komentarzu.
Nie wiem, jak teraz w przypadku Justyny.
No, ale zablokowała ludzi u siebie, to piszą u kogoś innego.
Wrobelekelemelek
FejkTiffany
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 14, 2021 4:39 pm

Post autor: Wrobelekelemelek »

No, bardzo dobrze, ze piszą..nie dlatego, ze jestem wredną hejterką ale justyna żyje w jakiejś wyimaginowanej bańce najlepszej podkasterki kryminalnej, której tytuł już dawno został „odebrany” przez ludzi, którzy się starają. Jeszcze bezczelnie się tym chwali mówiąc to przy każdej możliwej okazji 🤨 a bucowaty mąż przytakuje haha no nic dziwnego, ze nie ma szansy sprowadzić jej na ziemie, skoro każda konstruktywna opinia nawet, kończy się blokiem :) także cieszę się, ze może w końcu przejrzy na oczy..i tak uważam, ze potraktowano ją tam łagodnie i bardzo merytorycznie jak na jej poziom samouwielbienia i pyszałkowatości
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Wrobelekelemelek pisze: sob wrz 17, 2022 1:01 am Widzieliście jaki hejt na Dzaste pod pierwsza częścią jej podkastu z gościem z na Temat ? O śp Olewniku .
polecam lekturę, nasza dzasta pięknie wyjaśniona i nikt nie kasuje komentarzy … z reszta jakby skasowano dotyczące jej to może zostałoby 5 🤭🤭🤭🤭
Ja nie dałam rady posłuchać tego odcinka, jak można było to tak zjebac, to nie wiem. Jedna z bardziej interesujących spraw i zależało mi żeby się czegoś więcej dowiedzieć, ale przez Justynę nie da się tego słuchać. Ona się tam co chwile wytrąca, wcina w każdym zdaniu, na miejscu pana Tomasza pierdzielnelabym mikrofonem, wstała i wyszła. XD
A poza tym, że podcastu nie da się przesłuchać, to obnaża on jaka wielka przepaść intelektualna jest między nią a Ławnickim. On mówi bardzo rzeczowo, spokojnie, ma dużo większy zasób słów. Ona przy nim wypada jak niedouczona nastolatka, która mu wchodzi w zdanie, co chwile przytakuje "tak, yhym". No i fakt, komentarze nie są kasowane i "Krzyś" zdaje się nie odpisywać w swój typowy wredny sposób, może nie chcieli robić syfu na cudzym kanale.
Wrobelekelemelek
FejkTiffany
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 14, 2021 4:39 pm

Post autor: Wrobelekelemelek »

Tak, dosłownie licytacja na wiedzę, tak jakby nauczycielka podzieliła ich na grupy dwuosobowe aby opracować lekturę i Justynka z 6C nie chciała wypaść gorzej od swojego kolegi kujona wiec wtrąca swoje ehe, aha, tak dokładnie, o matko,itp🤓
lubieplacki
RealDiamond
Posty: 790
Rejestracja: śr cze 16, 2021 6:03 pm

Post autor: lubieplacki »

Gdzie można przesłuchać podcast i poczytać komentarze?
Wrobelekelemelek
FejkTiffany
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 14, 2021 4:39 pm

Post autor: Wrobelekelemelek »

lubieplacki pisze: ndz wrz 25, 2022 2:47 pm Gdzie można przesłuchać podcast i poczytać komentarze?
„Przeklęta historia śmierci Krzysztofa Olewnika” kanał naTemat.pl na YT
Djelibejbi
PrinTu
Posty: 951
Rejestracja: wt cze 15, 2021 1:34 am

Post autor: Djelibejbi »

Ależ mnie Justyna zirytowała. Nagrała odcinek z podsumowaniem miesiąca, gdzie krótko porusza kilka spraw. Jedną z nich jest tzw. Delphi murders i tak się składa, że śledzę to na bieżąco i o matko, jak można w ciągu kilku minut tak bardzo pokazać swoją ignorację w temacie.
1. Mówi, że dziewczyny wrzuciły filmik na insta albo na snapchata, w sumie to nie wie. KOBIETO, TO MORDERSTWO JEST WRĘCZ OKREŚLANE JAKO SNAPCHAT MURDERS.
2. Mówi, że na tę jakąś platformę wrzuciły selfie, gdzie widać w oddali potencjalnego mordercę. No nie. Owszem, Libby wrzuciła zdjęcie Abby na snapa, ale filmik z podejrzanym był tylko w pamięci telefonu i nigdzie go nie wrzuciła.
3. "Morderstwo (cytuję jej wymowę) Delfaj... Delfi". To może niech się zorientuje jaka jest poprawna wymowa tego miasta, skoro nagrywa podcast na całą Polskę?
4. Podejrzany wg Justyny został zaaresztowany pod zarzutem morderstwa Abby i Libby. No kurwa chyba nie. Został aresztowany IN CONNECTION WITH. Za trudne, żeby przeczytać jakikolwiek artykuł albo choćby tweeta? Czy angielski trudny język?
5. A tak w ogóle, jeżeli macie wątpliwości czy to faktyczny sprawca, to policja potwierdziła, że to morderca. No nie. Policja powiedziała, że został aresztowany w związku z morderstwem, a więcej dowiemy się na konferencji zaplanowanej na poniedziałek. To rodzina opublikowała wpisy na fb i tweeterze, że złapali właściwego człowieka i zasugerowała, że "today is THE DAY" - w domyśle w końcu sprawa zmierza ku rozwiązaniu.

No ja pierdolę, królowa podcastów, rzetelność to jej drugie imię. To jest tylko jedna mała wzmianka, a tyle nieprawdziwych informacji i braku riserczu, że zastanawiam się na jakim poziomie są inne sprawy, które porusza, a jako osoba nie w temacie, nawet nie wiem, że gada głupoty.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Djelibejbi pisze: ndz paź 30, 2022 11:29 pm No ja pierdolę, królowa podcastów, rzetelność to jej drugie imię. To jest tylko jedna mała wzmianka, a tyle nieprawdziwych informacji i braku riserczu, że zastanawiam się na jakim poziomie są inne sprawy, które porusza, a jako osoba nie w temacie, nawet nie wiem, że gada głupoty.
To jest właśnie jej rzetelność. I jest bardzo proste wytłumaczenie tego: materiał sponsorowany. Żeby była jasność, nie mam nic totalnie do współpracy ma is czy yt, taka robota. Natomiast u Justyny, jak wpada jakiś niezapowiedziany filmik, to na pewno jest to jakaś współpraca robiona na kolanie, byle tylko coś wrzucić. Ten materiał jest idealnym przykładem.
Djelibejbi
PrinTu
Posty: 951
Rejestracja: wt cze 15, 2021 1:34 am

Post autor: Djelibejbi »

Grubababa pisze: pn paź 31, 2022 7:26 am
Djelibejbi pisze: ndz paź 30, 2022 11:29 pm No ja pierdolę, królowa podcastów, rzetelność to jej drugie imię. To jest tylko jedna mała wzmianka, a tyle nieprawdziwych informacji i braku riserczu, że zastanawiam się na jakim poziomie są inne sprawy, które porusza, a jako osoba nie w temacie, nawet nie wiem, że gada głupoty.
To jest właśnie jej rzetelność. I jest bardzo proste wytłumaczenie tego: materiał sponsorowany. Żeby była jasność, nie mam nic totalnie do współpracy ma is czy yt, taka robota. Natomiast u Justyny, jak wpada jakiś niezapowiedziany filmik, to na pewno jest to jakaś współpraca robiona na kolanie, byle tylko coś wrzucić. Ten materiał jest idealnym przykładem.
Pewnie masz rację. Taka to królowa podcastów, nieważne co mówi, ważne, że hajs się zgadza.
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1256
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Djelibejbi pisze: ndz paź 30, 2022 11:29 pm Ależ mnie Justyna zirytowała. Nagrała odcinek z podsumowaniem miesiąca, gdzie krótko porusza kilka spraw. Jedną z nich jest tzw. Delphi murders i tak się składa, że śledzę to na bieżąco i o matko, jak można w ciągu kilku minut tak bardzo pokazać swoją ignorację w temacie.
1. Mówi, że dziewczyny wrzuciły filmik na insta albo na snapchata, w sumie to nie wie. KOBIETO, TO MORDERSTWO JEST WRĘCZ OKREŚLANE JAKO SNAPCHAT MURDERS.
2. Mówi, że na tę jakąś platformę wrzuciły selfie, gdzie widać w oddali potencjalnego mordercę. No nie. Owszem, Libby wrzuciła zdjęcie Abby na snapa, ale filmik z podejrzanym był tylko w pamięci telefonu i nigdzie go nie wrzuciła.
3. "Morderstwo (cytuję jej wymowę) Delfaj... Delfi". To może niech się zorientuje jaka jest poprawna wymowa tego miasta, skoro nagrywa podcast na całą Polskę?
4. Podejrzany wg Justyny został zaaresztowany pod zarzutem morderstwa Abby i Libby. No kurwa chyba nie. Został aresztowany IN CONNECTION WITH. Za trudne, żeby przeczytać jakikolwiek artykuł albo choćby tweeta? Czy angielski trudny język?
5. A tak w ogóle, jeżeli macie wątpliwości czy to faktyczny sprawca, to policja potwierdziła, że to morderca. No nie. Policja powiedziała, że został aresztowany w związku z morderstwem, a więcej dowiemy się na konferencji zaplanowanej na poniedziałek. To rodzina opublikowała wpisy na fb i tweeterze, że złapali właściwego człowieka i zasugerowała, że "today is THE DAY" - w domyśle w końcu sprawa zmierza ku rozwiązaniu.

No ja pierdolę, królowa podcastów, rzetelność to jej drugie imię. To jest tylko jedna mała wzmianka, a tyle nieprawdziwych informacji i braku riserczu, że zastanawiam się na jakim poziomie są inne sprawy, które porusza, a jako osoba nie w temacie, nawet nie wiem, że gada głupoty.
Ej, zajebiste streszczenie, dzięki. Czytałam kilka artykułów i w żadnym nie było tyle informacji ile podałaś, jeszcze fajnie streszczonych.