Łukasz Żak

Moderator: verysweetcherry

zonarolnika1
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 09, 2024 6:22 pm

Łukasz Żak

Post autor: zonarolnika1 »

Zakładam wątek, bo to wręcz dziwne, że go nie ma. Pijany morderca ucieka z miejsca wypadku, a wcześniej, wraz z kolegami, zostawiają ciężko ranną koleżankę na ulicy… Koleś wcześniej karany wielokrotnie za jazdę po pijaku, narkotyki i oszustwa…
liliona12
Koczkodan
Posty: 113
Rejestracja: pn cze 10, 2024 8:44 am

Post autor: liliona12 »

zonarolnika1 pisze: czw wrz 19, 2024 8:05 pm Zakładam wątek, bo to wręcz dziwne, że go nie ma. Pijany morderca ucieka z miejsca wypadku, a wcześniej, wraz z kolegami, zostawiają ciężko ranną koleżankę na ulicy… Koleś wcześniej karany wielokrotnie za jazdę po pijaku, narkotyki i oszustwa…
To była jego dziewczyna. Po wszystkim zadzwonił do jej matki powiedzieć, że nie żyje a on ucieka do Niemiec. Dzwonił też do innych i każdemu podał inne miejsce, gdzie się udaje. Mam nadzieję, że dla przykladu dojadą go maksymalnie.

I przeraża mnie to, że koleś miał 5 zakazów prowadzenia pojazdów, zgrywał wielkiego gangstera i nadal przebywał na wolności.
tymalda
Jesa
Posty: 1401
Rejestracja: pt wrz 22, 2023 9:51 am

Post autor: tymalda »

Mnie przeraża że ludzie wsiadali z nim do auta wiedząc jak zapierdala, o zakazach też pewnie wiedzieli bo musiał się chwalić, a zakazy idą razem z bardzo wysokim mandatem a on sobie nic z tego nie robił miał mieć kasę, sprawa przycichnie dostanie śmieszny wyrok bo na bank ma znajomości
Phoebe Buffay
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: wt sie 06, 2024 7:11 am

Post autor: Phoebe Buffay »

Zaraz się dowiemy, że razem z Sebastianem Majtczakiem siedzą sobie w Dubaju, grzeją tyłki na słońcu, drineczki piją i pokazują środkowy palec polskiemu wymiarowi sprawiedliwości i zarazem rodzinom ofiar.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 189
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Phoebe Buffay pisze: pt wrz 20, 2024 12:06 am Zaraz się dowiemy, że razem z Sebastianem Majtczakiem siedzą sobie w Dubaju, grzeją tyłki na słońcu, drineczki piją i pokazują środkowy palec polskiemu wymiarowi sprawiedliwości i zarazem rodzinom ofiar.
Na szczescie nie grzeja sie razem w slonku. Dzis zostal zlapany w Niemczech.
liliona12
Koczkodan
Posty: 113
Rejestracja: pn cze 10, 2024 8:44 am

Post autor: liliona12 »

tymalda pisze: czw wrz 19, 2024 9:51 pm Mnie przeraża że ludzie wsiadali z nim do auta wiedząc jak zapierdala, o zakazach też pewnie wiedzieli bo musiał się chwalić, a zakazy idą razem z bardzo wysokim mandatem a on sobie nic z tego nie robił miał mieć kasę, sprawa przycichnie dostanie śmieszny wyrok bo na bank ma znajomości
To raz, a dwa przeraża liczba osób, które zostały zatrzymane w związku z pomocą w ucieczce... Czytałam, że wyroki i jego zajęcie (narko) to nie była żadna tajemnica, on był z siebie dumny. Na insta też wrzucał filmiki jak jeździ...
Wixa97
Channelka
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 15, 2024 6:19 am

Post autor: Wixa97 »

Jak nazywa się ta Paulina?
crystalorchid
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 12, 2024 3:34 pm

Post autor: crystalorchid »

Ten przypadek pięknie pokazuje jak sprawny i skuteczny jest wymiar sprawiedliwości wobec morderców na drogach. Ziomek miał 5x zakaz prowadzenia pojazdów, naprawdę po drugim-trzecim razie nikomu nie zapaliła się lampka, że kara jest nieskuteczna i on zrobi to po raz kolejny i kolejny, bo ma sobie prawo za nic? Ten sam przypadek co syn pewnej celebrytki, też lubił dokumentować swoje popisy, tylko że nie zabrał na drugą stronę osób postronnych, poza samym sobą i kolegami. Przeczytajcie sobie reportaż "Wszyscy tak jeżdżą", sprawa zaraz ucichnie i dostanie półtora roku w zawiasach.
bialy_kot
Mokra Włoszka
Posty: 64
Rejestracja: pn wrz 11, 2023 3:37 pm

Post autor: bialy_kot »

crystalorchid pisze: pt wrz 20, 2024 2:27 pm Ten przypadek pięknie pokazuje jak sprawny i skuteczny jest wymiar sprawiedliwości wobec morderców na drogach. Ziomek miał 5x zakaz prowadzenia pojazdów, naprawdę po drugim-trzecim razie nikomu nie zapaliła się lampka, że kara jest nieskuteczna i on zrobi to po raz kolejny i kolejny, bo ma sobie prawo za nic? Ten sam przypadek co syn pewnej celebrytki, też lubił dokumentować swoje popisy, tylko że nie zabrał na drugą stronę osób postronnych, poza samym sobą i kolegami. Przeczytajcie sobie reportaż "Wszyscy tak jeżdżą", sprawa zaraz ucichnie i dostanie półtora roku w zawiasach.
Ten reportaż jest straszny. Straszny pod względem tego jak pozwala się na zabijanie ludzi na drogach. Wyroki są śmiesznie niskie, ludzie często nie czują się winni. I żadnej nauczki nie mają, bardziej poczucie niesprawiedliwości, że przecież nic takiego się nie stało, przecież przez przypadek kogoś zabili.
zonarolnika1
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 09, 2024 6:22 pm

Post autor: zonarolnika1 »

bialy_kot pisze: pt wrz 20, 2024 5:21 pm Ten reportaż jest straszny. Straszny pod względem tego jak pozwala się na zabijanie ludzi na drogach. Wyroki są śmiesznie niskie, ludzie często nie czują się winni. I żadnej nauczki nie mają, bardziej poczucie niesprawiedliwości, że przecież nic takiego się nie stało, przecież przez przypadek kogoś zabili.
Na którymś portalu pisali dzisiaj, że grozi mu do 12 lat więzienia… mam nadzieję, że autor artykułu się pomylił, bo jeśli nie, to byłaby farsa. Powiem szczerze, że ta sprawa powoduje we mnie wręcz mdłości. Ile niewinnych straconych żyć i ludzkich dramatów potrzeba, żeby w tym kraju coś się zmieniło jeśli chodzi o jazdę pod wpływem czy w ogóle - alkohol?!
Agasc
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: czw sie 08, 2024 7:47 am

Post autor: Agasc »

W Niemczech istnieje coś takiego jak zabójstwo drogowe. Ostatnio jakaś Polka dostała 25 lat za zabicie rodziny na drodze. U nas też powinno być coś takiego. Skoro łamiesz przepisy z premedytacją to powinieneś ponosić konsekwencje jak za zabójstwo.
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3521
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Agasc pisze: pt wrz 20, 2024 9:58 pm W Niemczech istnieje coś takiego jak zabójstwo drogowe. Ostatnio jakaś Polka dostała 25 lat za zabicie rodziny na drodze. U nas też powinno być coś takiego. Skoro łamiesz przepisy z premedytacją to powinieneś ponosić konsekwencje jak za zabójstwo.
A ta Polka nie dostała dożywocia? Tak mi się wydaje że dożywocie. I tak powinno być u nas. Traktowanie tego jak spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym albo próba zabijstwa
Agasc
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: czw sie 08, 2024 7:47 am

Post autor: Agasc »

Tak, dożywocie faktycznie. Źle napisałam.
natalka.dro
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 01, 2024 1:15 pm

Post autor: natalka.dro »

Podobno są nowe ustalenia, że ta Paulina z matką to też nie są takie święte i niewinne jak mówili w uwadze. tvn. Były skazane w szwecji za przemyt narkotyków z Polski… szkoda, ze dziennikarze nie zrobili lepszego reaserchu ;)
Misia
BlondDoczep
Posty: 136
Rejestracja: sob cze 03, 2023 6:40 pm

Post autor: Misia »

natalka.dro pisze: wt wrz 24, 2024 1:14 pm Podobno są nowe ustalenia, że ta Paulina z matką to też nie są takie święte i niewinne jak mówili w uwadze. tvn. Były skazane w szwecji za przemyt narkotyków z Polski… szkoda, ze dziennikarze nie zrobili lepszego reaserchu ;)
W Uwadze zawsze przedstawiają tematy jednostronnie, dlatego już nie oglądam.
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Currently:Top
Posty: 701
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

natalka.dro pisze: wt wrz 24, 2024 1:14 pm Podobno są nowe ustalenia, że ta Paulina z matką to też nie są takie święte i niewinne jak mówili w uwadze. tvn. Były skazane w szwecji za przemyt narkotyków z Polski… szkoda, ze dziennikarze nie zrobili lepszego reaserchu ;)
W sumie jakoś bardzo mnie to nie dziwi. Swój do swego ciągnie, jaka normalna dziewczyna by się zadawała z takim patusem z wyrokami?
liliona12
Koczkodan
Posty: 113
Rejestracja: pn cze 10, 2024 8:44 am

Post autor: liliona12 »

natalka.dro pisze: wt wrz 24, 2024 1:14 pm Podobno są nowe ustalenia, że ta Paulina z matką to też nie są takie święte i niewinne jak mówili w uwadze. tvn. Były skazane w szwecji za przemyt narkotyków z Polski… szkoda, ze dziennikarze nie zrobili lepszego reaserchu ;)
No proszę, dziewczyna znalazła się z nimi w samochodzie po grubej imprezie, zmierzając na kolejną. Nie sprzeciwiła się, żeby pijany i pewnie naćpany koleś prowadził. Nie została. Nie zadzwoniła na policję. Była tam z nimi. Daleko mi od oceniania po wyglądzie, ale widać ten vibe - nie dziwię się, że Łukaszek jej zaimponował i na wszystkich w rodzinie zrobił wrażenie.

Próbowały przeszmuglować ponad 51 tysięcy tabletek tramadolu i oksykodonu. Pytanie dlaczego w 2022 dostały wyroki (4 lata i 3,5 roku) i są na wolności.
oliixii
Currently:Ibiza
Posty: 1980
Rejestracja: pn lut 13, 2023 3:00 am

Post autor: oliixii »

liliona12 pisze: wt wrz 24, 2024 4:03 pm No proszę, dziewczyna znalazła się z nimi w samochodzie po grubej imprezie, zmierzając na kolejną. Nie sprzeciwiła się, żeby pijany i pewnie naćpany koleś prowadził. Nie została. Nie zadzwoniła na policję. Była tam z nimi. Daleko mi od oceniania po wyglądzie, ale widać ten vibe - nie dziwię się, że Łukaszek jej zaimponował i na wszystkich w rodzinie zrobił wrażenie.

Próbowały przeszmuglować ponad 51 tysięcy tabletek tramadolu i oksykodonu. Pytanie dlaczego w 2022 dostały wyroki (4 lata i 3,5 roku) i są na wolności.
Być może dlatego, że wyrok był nieprawomocny? Wniosku apelację i to trwa... do momentu prawomocnego skazania nie idzie się do więzienia