Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

Biczysko77
Mokra Włoszka
Posty: 73
Rejestracja: ndz maja 19, 2024 6:20 pm

Re: Olga Herring

Post autor: Biczysko77 »

Zawsze mnie irytował mnie sposób mówienia Olgi, ale udało mi się do niego przyzwyczaić i zdarzało mi się dość często słuchać jej podcastów do snu. Akurat wtedy wchodzą jak złoto, są długie i dużo lania wody. Podobnie mam z podcastami Justyny M., jednak jej głos i sposob wypowiedzi dużo bardziej mi odpowiadają.

Jednak trafiłam na ten wątek, poczytałam o aferze wykopowej i jakoś mi to dowzczętnie obrzydziło podcasty Olgi. Z jednej strony trochę mnie dziwi, że ma to wpływ na mój odbiór, bo np. z oglądaniem filmów Polańskiego albo tych, gdzie gra Klaus Kinsky, nie mam problemu, ale mimo wszystko akurat w przypadku Olgi nie potrafię oddzielić wykopowej działalności jej i zwlaszcza jej męża od ich twórczości, choć ich przewinienia to nieporównywalnie mniejszy kaliber niż w przypadku ww. panów. Well, być może po prostu zawartość ich kanału nie jest na tyle dobra, by warto było ignorować to, jakimi jej autorzy są osobami.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Biczysko77 pisze: śr lip 31, 2024 1:43 pm Zawsze mnie irytował mnie sposób mówienia Olgi, ale udało mi się do niego przyzwyczaić i zdarzało mi się dość często słuchać jej podcastów do snu. Akurat wtedy wchodzą jak złoto, są długie i dużo lania wody. Podobnie mam z podcastami Justyny M., jednak jej głos i sposob wypowiedzi dużo bardziej mi odpowiadają.

Jednak trafiłam na ten wątek, poczytałam o aferze wykopowej i jakoś mi to dowzczętnie obrzydziło podcasty Olgi. Z jednej strony trochę mnie dziwi, że ma to wpływ na mój odbiór, bo np. z oglądaniem filmów Polańskiego albo tych, gdzie gra Klaus Kinsky, nie mam problemu, ale mimo wszystko akurat w przypadku Olgi nie potrafię oddzielić wykopowej działalności jej i zwlaszcza jej męża od ich twórczości, choć ich przewinienia to nieporównywalnie mniejszy kaliber niż w przypadku ww. panów. Well, być może po prostu zawartość ich kanału nie jest na tyle dobra, by warto było ignorować to, jakimi jej autorzy są osobami.
To proste. Olga to dziewczyna z którą można się utożsamić(sprzed afery) jedna z nas, która spróbowała i się udało. Reżyserzy czy aktorzy to nieco inna para kaloszy.
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

SkarolinaS pisze: wt lip 30, 2024 12:57 pm Kanał na YT, takavma nazwę FOMO
Dzięki, zerknę. A osobie, która dała 😢 do mojego komentarza gratuluję bycia istotą wszechwiedzącą 😉
asiaan
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: pn gru 27, 2021 3:14 am

Post autor: asiaan »

pista pisze: ndz lip 28, 2024 1:48 pm Swoją drogą, tak trochę odchodząc od tematu, odcinek o Afrodycie (córce piosenkarki Eleni) zniknął po interwencji jej matki, podobno jest ogólnopolski ban na tę sprawę dla podcasterów tc. Prawda to?
Tak, Myszka też musiał usunąć podcast.
liliona12
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: pn cze 10, 2024 8:44 am

Post autor: liliona12 »

asiaan pisze: wt sie 06, 2024 3:05 pm Tak, Myszka też musiał usunąć podcast.
Dlaczego jest ban dla podcasterów?
asiaan
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: pn gru 27, 2021 3:14 am

Post autor: asiaan »

liliona12 pisze: wt sie 06, 2024 3:53 pm Dlaczego jest ban dla podcasterów?
Podobno rodzina sama do nich występuje o usunięcie podcastów.
U nas od jakiegoś czasu nawet nie ma artykułów na ten temat, kiedyś w rocznicę przypominali śmierć Afrodyty ( Eleni nadal do nas przyjeżdża, mimo tej tragedii).
Jamie
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: wt sie 06, 2024 8:40 pm

Post autor: Jamie »

Wybaczcie jeśli to już było ale oglądałyście ? Wywiad z Olgą.
https://www.youtube.com/watch?v=WzBhRbNsfxw
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Jamie pisze: sob sie 10, 2024 2:00 am Wybaczcie jeśli to już było ale oglądałyście ? Wywiad z Olgą.
https://www.youtube.com/watch?v=WzBhRbNsfxw
Oglądalam, ale nic ciekawego, ciągłe próbowanie utrzymania wzorowego PR, ę ą, scenariusze takie pracochłonne, dużo pracy bla bla.
I spuszczanie się nad jej magiczną umiejętnością lania wody w podcastach, jakby to było rocket science 🥴🥴
Jamie
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: wt sie 06, 2024 8:40 pm

Post autor: Jamie »

Właśnie o to mi chodzi że Olga tutaj mocno podkreśla że to ona sama pracuje nad tymi scenariuszami.Nawet mówi że ta researcherka Weronika nie ma czasu i ona wszystko robi sama.Po co tak brnąć w kłamstwo skoro każde i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw?
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

I jeszcze podkreśla, że właśnie sama z tym zostaje, a diplo siedzi i zawija je w te sreberka 😂
SmokAnalog
BlondDoczep
Posty: 130
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

O ile lepsze wrażenie by robiła Nama, gdyby przyznała: tak, korzystam z usług researcherów i było nieuczciwe, że o tym nie powiedziałam. Ale póki współprace się kręcą, miejsca na odwagę cywilną chyba nie ma.
Hav
BagietkaZszarlott
Posty: 161
Rejestracja: wt lut 27, 2024 12:12 am

Post autor: Hav »

pista pisze: pn sie 12, 2024 10:29 am O ile lepsze wrażenie by robiła Nama, gdyby przyznała: tak, korzystam z usług researcherów i było nieuczciwe, że o tym nie powiedziałam. Ale póki współprace się kręcą, miejsca na odwagę cywilną chyba nie ma.
Przecież ona nigdy się do niczego nie przyznaje i idzie w zaparte. Taki sposób na życie.
Emma.gee
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 18, 2024 2:35 am

Post autor: Emma.gee »

Boże, słucham tych jej podcastów raczej jako gadania w tle, jak w domu jest za cicho, ale strasznie mnie drażni jej słaby warsztat językowy.

"Podziwiał jej upartość" - chodzi o upór?
"W związku tych dwoje nastąpił kryzys " - a może w związku tych dwojga?
"Mimo morza wylanych łez i zjedzonych nerwów" - co to jest morze zjedzonych nerwów?
"Mają na to twardy, niepowtarzalny dowód" - chyba niepodważalny?

Rozumiem że risercz może robić ktoś kto nie bardzo umie w język polski, ale na Boga, czy nikt tego nie redaguje?
SmokAnalog
BlondDoczep
Posty: 130
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Emma.gee pisze: wt wrz 17, 2024 5:28 pm Boże, słucham tych jej podcastów raczej jako gadania w tle, jak w domu jest za cicho, ale strasznie mnie drażni jej słaby warsztat językowy.

"Podziwiał jej upartość" - chodzi o upór?
"W związku tych dwoje nastąpił kryzys " - a może w związku tych dwojga?
"Mimo morza wylanych łez i zjedzonych nerwów" - co to jest morze zjedzonych nerwów?
"Mają na to twardy, niepowtarzalny dowód" - chyba niepodważalny?

Rozumiem że risercz może robić ktoś kto nie bardzo umie w język polski, ale na Boga, czy nikt tego nie redaguje?
Tu przede wszystkim Nama powinna się jorgnąć, że językowo coś nie gra, przecież ona czyta z kartki - nawet, jeśli idzie z tym na żywca, to może zrobić cięcie i powiedzieć to tak, jak ma być. ;P
XelizekX
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 28, 2024 2:16 am

Post autor: XelizekX »

No cóż, jak się samodzielnie nie przygotowuje treści to mogą się takie kwiatki zdarzyć 😅
malalejde
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 2:58 pm

Post autor: malalejde »

Nie potrafię zrozumieć fenomenu Olgi od początku tej jej kariery youtubowej. juz jak wrzuciła na grupę 5nz swój pierwszy podcast było widać jakie ma parcie na szkło. naprawdę nie wiem skąd wzięły się te wielkie liczby na jej kanale. ludzie chyba po prostu nie słuchają treści, bo treść jej podcastów to w 50 procentach lanie wody i robienie ze słuchacza glupa, bo sorry, to jest sztuczne rozwlekanie materiału po to aby więcej kasy wpadło. ona od początku była nastawiona na monetyzacje i udawana empatia w końcu wyszła na jaw. szok że ktoś ją wziął do programów które naprawdę wymagają osób potrafiących współczuć. jak widziałam te jej wywiady z rodzinami ofiar i ta jej zbolała wiecznie ta sama mina 😟 widać doskonale że to wszystko jest udawane. niby taki tytan pracy a ludzie pisali jej scenariusze, wykreowala się i niestety dużo ludzi się na to złapało. dobrze ze choć cześć odwróciła się od niej i nie wspiera tych moim zdaniem nieetycznych działań. w mojej opinii to zwykła oszustka ale jak widać, wsrod polskich celebrytów nieetyczne działania uchodzą płazem.