Polskie marki- polecajki i antypolecajki

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4291
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Re: Polskie marki- polecajki i antypolecajki

Post autor: Grubababa »

Szyszunia90 pisze: śr lip 24, 2024 8:28 pm Ja na pewno nie polecam butów Saway. Na stronie piękne zdjęcia z milionem filtrów, a w rzeczywistości tandeta
Omg tak! To co jest na zdjęciach, a to co przyszło to dwa różne produkty, kolor, sposób wykonania, nic się nei zgadza. Byty za 400zl a wyglądają jak 💩 z chińczyka. Scam po prostu.
Debbie

Post autor: Debbie »

Surf inc. ceny wysokie, ale dizajn, i w sumie jakość też, jest top :)
Vexi161
Mokra Włoszka
Posty: 65
Rejestracja: pt lut 24, 2023 2:08 am

Post autor: Vexi161 »

Ja nie polecam firmy marisol - ciuchy nie warte swojej ceny i maja ostatnio denerwujący marketing
aneta1
Mokra Włoszka
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 06, 2024 9:56 pm

Post autor: aneta1 »

Vexi161 pisze: śr sie 07, 2024 12:39 pm Ja nie polecam firmy marisol - ciuchy nie warte swojej ceny i maja ostatnio denerwujący marketing
Mnie to wkurza ze nie zdążę się zastanowić dobrze czy chcę ubranie a już nie ma. Obiecały powrót w czerwcu spodni, wisiał baner na stronie, aż go zdjęły bo dalej nie ma. Plus ostatnio Klaudia umieściła na ig informacje że poszukuje pracownika ale przez staż z Urzędu Pracy, więc xdddd.
Vexi161
Mokra Włoszka
Posty: 65
Rejestracja: pt lut 24, 2023 2:08 am

Post autor: Vexi161 »

No ta Klaudia właścicielka jest dla mnie niespójna na poczatku myślałam ze fajna babka ale potem ciagle te przekleństwa na story potem nie podadzą o której drop bo trzeba polować jakieś pretensje jak ktoś oddaje produkt a teraz ten staż z urzędu jakby nie mogła normalnie zatrudnić i jej nie stać było xd plus te cringowe rolki
aneta1
Mokra Włoszka
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 06, 2024 9:56 pm

Post autor: aneta1 »

Vexi161 pisze: śr sie 07, 2024 1:23 pm No ta Klaudia właścicielka jest dla mnie niespójna na poczatku myślałam ze fajna babka ale potem ciagle te przekleństwa na story potem nie podadzą o której drop bo trzeba polować jakieś pretensje jak ktoś oddaje produkt a teraz ten staż z urzędu jakby nie mogła normalnie zatrudnić i jej nie stać było xd plus te cringowe rolki
Mam trochę takie deja vu że podobnie było z Moniką Kamińską. Wraz z rozwojem marki stałą się coraz bardziej opryskliwa.
evonla
SkrzydełkaZhooters
Posty: 218
Rejestracja: pt mar 15, 2024 10:37 am

Post autor: evonla »

Hej hej! Może macie do polecenia godnej uwagi marki, sklepy z kobiecymi lnianymi ubraniami?
algonat
Szarlotta
Posty: 420
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

ciuchy:
303 avenue - świetna jakość, sweterki są w świetnym stanie latami, zwykły t-shrit od nich robi robotę, w tym roku kupuję głównie u nich
le brand - mam kilka par spodni i bandany, zastanawiam się nad futerkiem, reszta trochę dyskusyjna ze względu na składy
the odder side - swego czasu kupowałam głównie u nich, w tym roku nic nie przypadło mi go gustu, ale czekam na jesienną kolekcje, ich spodnie faktycznie robią figurę
orage studio - piękne projekty, bardzo dobra jakość, czekam z niecierpliwością na jesienną kolekcję
le collet - dobra jakość, ale za bardzo kopiują inne projekty, raczej kupuję pojedyncze rzeczy
nago - bardzo dobra jakość, ale mam wrażenie, że rozmiarówka jest zaniżona lub ciuchy zbiegają się po praniu w 30 stopniach...
bohemi soul - mam long sleeve i czapkę, bardzo dobra jakość, ale wole bardziej klasyczne rzeczy
mle collection - świetna jakość, ale raczej wybieram pojedyncze egzemplarze
monday artwork - ładne projekty i dobra jakość, niestety wysoka cena
La Mania - składany nie powalają, ale mają dobrą konstrukcje, szczególnie marynarek

buty i torebki:
l37 - bardzo dobra jakość, no i te buty są bardzo wygodne
vanda novak - ciekawe projekty, wygodne, niestety złote elementy dosyć łatwo można uszkodzić, raczej na okazje niż na co dzień
Ania Kuczyńska - mam jedną torbę, jest to mogła główna duża torba, piękna skóra, która dobrze się starzeje
Chylak - nic się z tymi torebkami nie dzieje, są ładne i uważam, że nawet po tylu latach przyciągają wzrok
Balagan - mam kilka torebek, skóra jest porządna i wyglada pięknie nawet po latach
Ceddygoodie
GreckieWakacje
Posty: 292
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Post autor: Ceddygoodie »

glottalstop pisze: pn lip 08, 2024 2:16 pm z polskich marek polecam:
303avenue, sleepless in warsaw, MLE, bohemisoul, brunoszka, muuv,

nie polecam:
le petit trou, isarouse, she is sunday

mieszane uczucia:
the odder side, madelle, sem fim, chylak (stare kolekcje mają super jakość, w przeciwieństwie do tych nowszych), lebrand (rzeczy z bawełny, wełny i jedwabiu, minus za poliester w większości ciuchów)
Czemu nie polecasz she is sunday?
Ceddygoodie
GreckieWakacje
Posty: 292
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Post autor: Ceddygoodie »

Plotkara pisze: czw cze 13, 2024 7:11 pm Czy polecacie ręczniki z wiskozy bambusowej z lulalove?

Albo czy możecie polecić cokolwiek z tego sklepu?
Z takich materialowych rzeczy nic bie mialam z lulalove, ale kupilam u nich szczotki do twarzy i biustu, szczotke do masazu na mokro gua sha i moge je polecic z czystym sumieniem.
Mialam tez kozie mleko do kapieli, ale bez szału. Coś jeszcze chyba miałam takiego kosmetycznego, ale już nie pamietam
glottalstop
Tritonotti
Posty: 181
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

Ceddygoodie pisze: pt sie 09, 2024 9:47 pm Czemu nie polecasz she is sunday?
miałam t-shirt: był wykonany ze słabej jakościowo bawełny i po kilku praniach nadawał się tylko do noszeniu po domu. dodatkowo nadruk zaczął pękać :/
Joanka123
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: czw sty 18, 2024 12:58 am

Post autor: Joanka123 »

Kasibas pisze: pn lip 08, 2024 11:54 am Ja mam inne zdanie co do Mosquito. Kupiłam córce trzy pary dresów i chodzi w nich bardzo często i są ok, jedynie nie można ich wrzucać do suszarki bo się kurczą.
Le collet kupiłam sukienkę i więcej już nie kupię bo jakość nie adekwatna do ceny.
Ciuchy od Kasi Tusk są beznadziejnie skrojone, bo sukienki są mega krótkie i zupełnie nie nadają się na większy biust.
Przymierzam się do zakupów u Moniki Kamieńskiej - ktoś coś ma od niej?
Mam pare swetrow-w sumie bardzo spoko jakosc ale chyba wole dolozyc pare stowek i kupic w minou.cashmire
Paolka96
Koczkodan
Posty: 108
Rejestracja: czw maja 09, 2024 11:38 am

Post autor: Paolka96 »

Ja z polskich firm ostatnio lubie anatake - mają salon w Jankach. Ceny wysokie, ale na wyprzedażach udało mi się upolować kilka fajnych rzeczy, mają fajne składy i są milutkie w dotyku.
Ziemniq
Mokra Włoszka
Posty: 69
Rejestracja: sob sie 26, 2023 9:20 pm

Post autor: Ziemniq »

A ja polecam nieistniejącą już markę Cat cat studio, rzeczy można jeszcze znaleźć na vinted. Super na upały.
kostyraSa
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: śr kwie 17, 2024 11:13 am

Post autor: kostyraSa »

asiulen_Os pisze: pn cze 10, 2024 7:59 pm Macie coś z @trece.pl? Myślę o ciężarkach od nich, nowa firma. Mało opini w necie
Ja mam mate i ciężarki, super jakość i miłe dla ciała. Kupił mnie estetyczny wygląd produktów :he:
Awatar użytkownika
StrawberryCake
LouiBag
Posty: 332
Rejestracja: wt maja 28, 2024 5:56 pm

Post autor: StrawberryCake »

evonla pisze: czw sie 08, 2024 1:14 pm Hej hej! Może macie do polecenia godnej uwagi marki, sklepy z kobiecymi lnianymi ubraniami?
Jeśli nie przeszkadza Ci, że są w stylu folk to Rękodzieło Kas (Ubrania Słowiańskie) (ma też średniowieczne ciuchy rekonstrukcyjne, więc nie pomylić zakładki 😉)
asiulen_Os pisze: pn cze 10, 2024 7:59 pm Macie coś z @trece.pl? Myślę o ciężarkach od nich, nowa firma. Mało opini w necie
Z rzeczy do ćwiczeń to forceband (mają świetne maty MIKROFIBRA + KAUCZUK) i 4fizjo
Anilorak
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 18, 2024 7:41 pm

Post autor: Anilorak »

Czy ktoś ma może kimono z ajuste brand albo cokolwiek tej marki? Warto? :)
weso89
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 25, 2024 12:33 am

Post autor: weso89 »

Anilorak pisze: sob wrz 07, 2024 6:46 pm Czy ktoś ma może kimono z ajuste brand albo cokolwiek tej marki? Warto? :)
Świetna jakość 😉
Sybillazhogwartu
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 04, 2024 10:52 am

Post autor: Sybillazhogwartu »

Witajcie. Proszę o doradztwo, czy warto mieć bluzę She is sunday. Jak wypadają te ubrania,czy są mocno oversize? I jak ich t-shirty? Wyżej czytałam o wątpliwej jakości,od kilku miesięcy mam na oku te ubrania,sama nie wiem. Chciałam też spytać o swetry z More Moi, czy gryzą i czy są warte tych pieniędzy?
Berberyna
Mokra Włoszka
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 13, 2024 8:16 pm

Post autor: Berberyna »

Ja polecam markę “story of now”. Mam od nich trzy sukienki i świetnie sprawdziły się w lato. Skład to mieszanka wiskozy i lnu. Projekty są proste, bez zbędnych udziwnień.
Annagrzanka
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: czw lut 16, 2023 6:52 pm

Post autor: Annagrzanka »

Jakie dresy oprocz Wasala i Marsala moglibyscie polecic? Szukam spodni i bluzy, ale w marsala brak rozmiarow w modelach jakie mnie interesuja. W wasala nie podchodza mi kroje bluz. Szukam czegos z zabudowanym sciagaczem przy szyi w kolorze grafit, oversize, bez kaptura i bez suwaka. Cos jak Bohemi Jumbo 2.0 ale w stonowanych kolorach - grafit lub szary, bezowy.
Misi8a
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 19, 2021 8:49 am

Post autor: Misi8a »

Ja szczerze polecam Szwendam się, ciuchy takie raczej podróżnicze, ale tshirty nie do zajechania (piorę i susze w suszarce bębnowej). Kolory dalej żywe, szwy się nie przekręcają. Razem z mężem i dzieckiem mamy chyba z 10 tshirtow od nich, jakość top :)
jadzix1707
Koczkodan
Posty: 116
Rejestracja: pt cze 03, 2022 6:19 pm

Post autor: jadzix1707 »

Czaję się na bluzę z LaMania- polecacie?