Mięśniaki macicy

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki

Moderator: verysweetcherry

Zryta321
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 23, 2023 2:50 pm

Mięśniaki macicy

Post autor: Zryta321 »

Cześć ,

Czy któraś z was ma lub miała mięśniaki na macicy ?

Ja mam takiego koleżkę niecałe 7cm … za dwa tygodnie czeka mnie operacja wycięcia dziada . Ale boję się i mam mieszane uczucia i zastanawiam się czy może jest coś co stosowałyście i może zmiejszyły objętość mięśniaka ?
Słoneczny patrol
Jessier170401
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 08, 2024 9:54 pm

Post autor: Jessier170401 »

Zryta321 pisze: śr wrz 04, 2024 7:02 pm Cześć ,

Czy któraś z was ma lub miała mięśniaki na macicy ?

Ja mam takiego koleżkę niecałe 7cm … za dwa tygodnie czeka mnie operacja wycięcia dziada . Ale boję się i mam mieszane uczucia i zastanawiam się czy może jest coś co stosowałyście i może zmiejszyły objętość mięśniaka ?
Nic go nie zmniejszy, jak najszybciej wyciąć żeby nie rósł. Powodzenia i zdrówka :angel:
Zryta321
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 23, 2023 2:50 pm

Post autor: Zryta321 »

Taki jest plan . Choć strach ma wielkie oczy , nie mam dzieci a bardzo bym chciała . Mój strach polega na tym 🤦🏽‍♀️ w trakcie operacji pójdzie coś nie tak i zostanie mi usunięta macica a to byłby już Game over …. Dziękuję za życzenia zdrowia . Pozdrawiam
Słoneczny patrol
ada.aa.03
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 09, 2024 11:42 am

Post autor: ada.aa.03 »

Zryta321 pisze: czw wrz 05, 2024 11:31 pm Taki jest plan . Choć strach ma wielkie oczy , nie mam dzieci a bardzo bym chciała . Mój strach polega na tym 🤦🏽‍♀️ w trakcie operacji pójdzie coś nie tak i zostanie mi usunięta macica a to byłby już Game over …. Dziękuję za życzenia zdrowia . Pozdrawiam
Cześć! Nie wiem czy już po czy jeszcze przed, ale trzymam kciuki za ciebie!