Zaginięcie Izabeli na autostradzie

Moderator: verysweetcherry

blucantrell
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 14, 2024 8:55 pm

Re: Zaginięcie Izabeli na autostradzie

Post autor: blucantrell »

Platini_blabla pisze: czw sie 22, 2024 8:31 pm Nooo racja chyba ze jakiś drobny przystanek w pierdziszowie gdzie zatrzymuje się busiarz… generalnie to nie jest proste
teraz to i każdy bus i autobus ma monitoring. Nad kierowcą oraz przy drzwiach gdzie nagrywa kto wsiada i wysiada.
Samochody mają kamery, ludzie łażą i nagrywają instastory i vlogi, a jak ktoś zaginie to koniec :(
To takie straszne i dołujące. :(
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

blucantrell pisze: czw sie 22, 2024 10:30 pm teraz to i każdy bus i autobus ma monitoring. Nad kierowcą oraz przy drzwiach gdzie nagrywa kto wsiada i wysiada.
Samochody mają kamery, ludzie łażą i nagrywają instastory i vlogi, a jak ktoś zaginie to koniec :(
To takie straszne i dołujące. :(
Bez kitu wszystko pod kamerą a i tak ludzie wsiąkają jak kamień w wodę
Gtgtgt
BlondDoczep
Posty: 146
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:41 pm

Post autor: Gtgtgt »

Ja myślę, że osobom "od ucieczki samolotem" nie chodzi o anonimowość na lotnisku tylko o to, że jakby (zamiast robić dziwne porzucanie auta i łazić bez celu) kupiła bilet i wyleciała do innego kraju, to miałaby spokój od sekty i męża. Tak, wiem, Jehowi są wszędzie, ale nikt zagranicą nie musi wiedzieć, że była śj. Mąż przecież nie poleciałby za nią i nie szukałby jej po całym obcym kraju. Służby wiedziałyby, że poleciała, skontaktowaliby się z nią, a ona by powiedziała, że uciekła i mają jej nie szukać. I koniec historii. Bez szukania kogoś, kto nie chciał być szukany.
Ava Adore
GreckieWakacje
Posty: 292
Rejestracja: wt lis 01, 2022 4:59 pm

Post autor: Ava Adore »

I tylko pieniędzy podatnika szkoda XD
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Ava Adore pisze: pt sie 23, 2024 12:35 pm I tylko pieniędzy podatnika szkoda XD
Nie, mi nie szkoda. Jak moja mama albo corka przeżyje załamanie nerwowe albo utraci pamięć krótkotrwała i będzie się 11 dni błąkać po lesie to też będę chciała żeby jej szukali. Czy nie byłoby ci szkoda pieniędzy gdyby znaleźli zwłoki? Jak w ogóle można tak napisać.
liliona12
Koczkodan
Posty: 113
Rejestracja: pn cze 10, 2024 8:44 am

Post autor: liliona12 »

Ava Adore pisze: pt sie 23, 2024 12:35 pm I tylko pieniędzy podatnika szkoda XD
Te pieniądze i tak zostały zabrane z kieszeni podatnika i nie, nie były by wykorzystane na bardziej potrzebujących czy inwestycje sprawiające, że nasz kraj płynąłby mlekiem i miodem. Oddałabyś pieniądze za akcję poszukiwawczą, gdyby to twój bliski zaginął i odnalazł się po 11 dniach cały i zdrowy? WĄTPIĘ.
Zosia22
Moderator
Posty: 790
Rejestracja: śr lut 14, 2024 2:34 pm

Post autor: Zosia22 »

Ava Adore pisze: pt sie 23, 2024 12:35 pm I tylko pieniędzy podatnika szkoda XD
No szkoda, szkoda. Najbardziej na tych darmozjadów siedzących w Sejmie;))

Nie życzę Ci żebyś Ty albo Twój bliski potrzebował kiedyś takiej pomocy. Nigdy nie wiesz co się wydarzy. Od tego są takie służby, żeby pomóc.
To nie był głupi żart tylko ewidentnie coś złego się stało.
Powrocilamtuznowu
Tritonotti
Posty: 176
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 1:55 pm

Post autor: Powrocilamtuznowu »

A mi nie szkoda tych pieniedzy. Bardziej mi szkoda na inne rzeczy. Nikt dla zartu raczej takich rzeczy nie robi, musiala byc w ogromnym kryzysie zyciowym. A po za tym jest dorosla- jezeli miala taka fantazje zeby przez 11 dni siedziec w lesie pod drzewem to ma prawo.
Bamboleena
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 03, 2024 7:34 pm

Post autor: Bamboleena »

Ava Adore pisze: pt sie 23, 2024 12:35 pm I tylko pieniędzy podatnika szkoda XD
Ale ty wiesz, że w przeliczeniu na populację Polski, a nawet tylko osób odprowadzających aktywnie podatki, to poszukiwania tej kobiety kosztowały ciebie mniej niż jeden grosz? Jak to jest, że jak ktoś poszukiwany się odnajdzie to nagle tyle osób chce rozliczenia pieniędzy za poszukiwania, ale jak policja zatrudnia jasnowidzów albo robi wielkie akcje bo ktoś ma kilka skrętów w domu, to nikt nie wylicza ile to kosztuje podatnika?
i'm just a bambo
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Bamboleena pisze: pt sie 23, 2024 3:43 pm Ale ty wiesz, że w przeliczeniu na populację Polski, a nawet tylko osób odprowadzających aktywnie podatki, to poszukiwania tej kobiety kosztowały ciebie mniej niż jeden grosz? Jak to jest, że jak ktoś poszukiwany się odnajdzie to nagle tyle osób chce rozliczenia pieniędzy za poszukiwania, ale jak policja zatrudnia jasnowidzów albo robi wielkie akcje bo ktoś ma kilka skrętów w domu, to nikt nie wylicza ile to kosztuje podatnika?
No albo jak znajdą zwłoki samobójcy to nagle nie szkoda wydatków na poszukiwania. Ludzie są żądni krwi i ofiar poszukiwań bo w innym wypadku dla nich to strata kasy. Dramat
KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 792
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Wiadomo coś nowego?
kalena
LouiBag
Posty: 315
Rejestracja: wt mar 19, 2024 8:11 pm

Post autor: kalena »

KrwawaMary pisze: pn wrz 02, 2024 7:14 pm Wiadomo coś nowego?
Nie, temat ucichł.
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Teraz Jehowi przejęli grupę o poszukiwaniach i zmienili nazwę na biblia Jezus wiedzą religia czy coś takiego.
KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 792
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Platini_blabla pisze: wt wrz 03, 2024 12:30 pm Teraz Jehowi przejęli grupę o poszukiwaniach i zmienili nazwę na biblia Jezus wiedzą religia czy coś takiego.
Wykorzystają każdą sytuację do przeciągnięcia ludzi na swoją wiarę 😅
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

KrwawaMary pisze: wt wrz 03, 2024 2:44 pm Wykorzystają każdą sytuację do przeciągnięcia ludzi na swoją wiarę 😅
Dosłownie 🤢🤢🤢
SmokAnalog
SkrzydełkaZhooters
Posty: 211
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Kasa. Nie od dziś wiadomo, że religia to dobry biznes.
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Wyszłam z tej grupy ja i setki ludzi bo to co tam zaczęło się dziać to tragedia, żeby na krzywdzie ludzkiej tak próbować rozpromowac swoją grupę religijną
KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 792
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Oni wszędzie muszą głosić i dawać świadectwo 😅