Longchamp

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Werka00
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: pn sty 02, 2023 10:43 pm

Longchamp

Post autor: Werka00 »

Torebki Longchamp, a szczególnie viralowy model Le Pliage 🫶 Macie? Co sądzicie? Czy faktycznie są „niezniszczalne” i warte swojej ceny?
Martyna2904
Gacie z oceanu
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 17, 2024 3:42 pm

Post autor: Martyna2904 »

Hej, ja mam, ogólnie fajna torebka na codzień, szczególnie że pasuje i do jeansów i do dresów według mnie, ale jeśli chodzi o trwałość to mam mieszane uczucia. Mam ją około dwóch miesięcy i już widzę minimalne przetarcia na rogach. Większość ludzi się na to skarży. Noszę ją póki prawie codziennie.
nicbeznas
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: pt lip 12, 2024 2:43 am

Post autor: nicbeznas »

Werka00 pisze: sob sie 10, 2024 9:13 pm Torebki Longchamp, a szczególnie viralowy model Le Pliage 🫶 Macie? Co sądzicie? Czy faktycznie są „niezniszczalne” i warte swojej ceny?
Mam ją od pół roku i tak jak poprzedniczka napisała - rogi się przecierają, choć u mnie to zrobiły się z tych przetarć dziurki. Owszem, używam jej codziennie, ale "z szacunkiem" - nie rzucam itd. no ale jednak... podszyłam ręcznie te rogi i jest spoko, ale za tę cenę... mały zawód. Poza tym - wizualnie jest piękna, pasuje do wielu stylizacji o różnym charakterze no i pojemność (mam rozmiar L)
aroniaporzeczka
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 19, 2021 4:42 pm

Post autor: aroniaporzeczka »

Swoją mam 5,5 roku (rozmiar L). Po kilku miesiącach przetarły się rogi, ale od tego czasu nie widzę dalszych zniszczeń (nie naprawiałam jej). Torebki używam na co dzień, jest też dobra jako mały bagaż podręczny do samolotu (mieści się bez problemu pod siedzeniem). Z linii Le Pliage mam też plecak (całkiem pakowny, fajny na chodzenie po mieście i zwiedzanie).

Torebkę polecam na co dzień i w podróży :)
kkskszkzkzkzkz
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 12, 2023 3:47 pm

Post autor: kkskszkzkzkzkz »

Regularnie korzystałam z LP w liceum, torebkę mam do dzisiaj, korzystam z niej jako torebki na zakupy. Zastanawiam się często nad tym rozmiarem weekendowym. Według mnie to jest super torebka jak ktoś chce coś Basic.
hanna
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 16, 2024 10:21 am

Post autor: hanna »

Witam!
Mam tę torbę, jest naprawdę wytrzymała. Ale nie używam jej na co dzień, tylko w podróże.
carolinala
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 21, 2022 10:13 pm

Post autor: carolinala »

Nie wiem jak gdzie indziej ale w Niemczech w cenie zakupu jest reperacja przetartych rogów. Ja mam taką wielką podróżną i klasyczną codzienną. Zużywają się przeciętnie i pasują do wszystkiego 👌🏼
Edit: trzeba się zalogować u nich na stronie i potwierdzić zakup żeby mieć darmową naprawę
lavinia123
GreckieWakacje
Posty: 276
Rejestracja: sob mar 04, 2023 5:57 pm

Post autor: lavinia123 »

Werka00 pisze: sob sie 10, 2024 9:13 pm Torebki Longchamp, a szczególnie viralowy model Le Pliage 🫶 Macie? Co sądzicie? Czy faktycznie są „niezniszczalne” i warte swojej ceny?
Za droga nie jest , ale jest zniszalna. Szczególnie jak się codziennie używa, przecierają się rogi i po jakimś czasie psuje sie zamek. Natomiast Longchamp ze skóry jest bardzo w trzymala i ma o wiele lepszą jakość
emilka5005
Mokra Włoszka
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 23, 2021 11:23 am

Post autor: emilka5005 »

mam dwie i w obu przetarły mi się rogi, ale oprócz tego to super torba, bardzo duzo pomieści
chaukletta
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 15, 2024 1:59 pm

Post autor: chaukletta »

ja posiadam już swoją prawie 2 lata, prałam ją w pralce parę razy XD i żadnych zniszczeń, dopiero teraz po jakimś czasie rogi się niszczą ale tak to jest wszystko oki. Noszę ją codziennie upchana jest praktycznie po brzegi hahah
nicbeznas
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: pt lip 12, 2024 2:43 am

Post autor: nicbeznas »

A korzystacie może z wkładów do torebek? Widziałam, że niektóre dziewczyny zamawiają ze stron typu Temu, ale kompletnie nie wiem jak dobrać pod torebkę rozmiaru L (trochę przejrzałam tych stron i bywają sprzeczne komentarze, albo że komuś przyszła za mała, albo za duża:/)
Superola
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: pn sty 01, 2024 5:12 pm

Post autor: Superola »

Najlepsze i ladne ...ta co KaTe Moss miała boskaaaaa