Zaginięcie Izabeli na autostradzie

Moderator: verysweetcherry

Hav
BagietkaZszarlott
Posty: 161
Rejestracja: wt lut 27, 2024 12:12 am

Re: Zaginięcie Izabeli na autostradzie

Post autor: Hav »

klaudiao8 pisze: wt sie 20, 2024 2:01 pm Ej Onet podaje, że się odnalazła całą i zdrowa w Bolesławcu
Nie cała i zdrowa, tylko wygłodzona i wycienczona, choć bez zagrożenia życia. Może jakiś atak paniki lub psychozy, zanik pamięci.
sishib
Mokra Włoszka
Posty: 68
Rejestracja: wt mar 19, 2024 5:33 pm

Post autor: sishib »

Daisy123 pisze: wt sie 20, 2024 1:56 pm Gazeta wyborcza wroclaw podaje ze sie odnalazla w Boleslawcu. Jednak artykul platny, nie mam prenumeraty.
rzeczywiście, ale póki co to nieoficjalna informacja, trzeba poczekać na legitne potwierdzenie
sishib
Mokra Włoszka
Posty: 68
Rejestracja: wt mar 19, 2024 5:33 pm

Post autor: sishib »

Hav pisze: wt sie 20, 2024 2:08 pm Nie cała i zdrowa, tylko wygłodzona i wycienczona, choć bez zagrożenia życia. Może jakiś atak paniki lub psychozy, zanik pamięci.
a skąd takie info?? tylko jeden artykuł znalazłam sprzed 20min na temat rzekomego odnalezienia
Bythewhy
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: pn mar 18, 2024 10:56 pm

Post autor: Bythewhy »

TVN pisze; O 13.00 policja dostała informację na na nr 112. Okazało się, że poszukiwana była u swoich znajomych w Bolesławcu.
Rzeczniczka prokuratury przekazała, że kobieta była głodna i wycieńczona, ale jej życiu i zdrowiu nic nie zagraża.
mylo1513
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 05, 2024 1:57 pm

Post autor: mylo1513 »

Ponoć znaleziona
Na Onecie jest
sishib
Mokra Włoszka
Posty: 68
Rejestracja: wt mar 19, 2024 5:33 pm

Post autor: sishib »

Bythewhy pisze: wt sie 20, 2024 2:10 pm TVN pisze; O 13.00 policja dostała informację na na nr 112. Okazało się, że poszukiwana była u swoich znajomych w Bolesławcu.
Rzeczniczka prokuratury przekazała, że kobieta była głodna i wycieńczona, ale jej życiu i zdrowiu nic nie zagraża.
ostro, mam nadzieję tylko że nikt jej nie skrzywdził
Bythewhy
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: pn mar 18, 2024 10:56 pm

Post autor: Bythewhy »

sishib pisze: wt sie 20, 2024 2:12 pm ostro, mam nadzieję tylko że nikt jej nie skrzywdził
Myślicie, że temat ucichnie, czy wypowie się na ten temat? Jestem ciekawa co się z nią działo te kilka dni...
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2680
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Omg dzięki Bogu rzadko kiedy się takie historie tak kończą. Mam nadzieję że to naprawdę było tylko załamanie nerwowe tak w większości zakładałam od początku. Mam nadzieję że nic złego się jej nie stało.
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 481
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

sishib pisze: wt sie 20, 2024 2:09 pm a skąd takie info?? tylko jeden artykuł znalazłam sprzed 20min na temat rzekomego odnalezienia
Odnalazła się Izabela Parzyszek. Zapukała do mieszkania swoich znajomych, jest wygłodzona, wycieńczona. W tej chwili trwają czynności na miejscu. 15 min temu dopiero wpłynęły do nas informacje. Prokurator pojechał na miejsce - informuje Rzecznik Prasowy Prokuratury w Jeleniej Górze, prokurator Ewa Węglarowicz-Makowska.
filifionka
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: pt cze 28, 2024 9:01 am

Post autor: filifionka »

Na kilku portalach już piszą, że babka się odnalazła. Ciekawa jestem jak to będzie wyjaśnione :)
Aruszka
GreckieWakacje
Posty: 299
Rejestracja: sob wrz 16, 2023 1:20 am

Post autor: Aruszka »

Ciekawe też, że poszła do znajomych a nie męża.
Oleolaaa

Post autor: Oleolaaa »

filifionka pisze: wt sie 20, 2024 2:18 pm Na kilku portalach już piszą, że babka się odnalazła. Ciekawa jestem jak to będzie wyjaśnione :)
Poszła na grzyby na 11 dni?😅
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 481
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Skoro dopiero dziś zapukała to ciekawe gdzie ukrywała się do tej pory. Mam nadzieję, że podadzą info co tam dokładnie się wydarzyło, ciekawa sprawa.
sishib
Mokra Włoszka
Posty: 68
Rejestracja: wt mar 19, 2024 5:33 pm

Post autor: sishib »

Bythewhy pisze: wt sie 20, 2024 2:14 pm Myślicie, że temat ucichnie, czy wypowie się na ten temat? Jestem ciekawa co się z nią działo te kilka dni...
jeżeli ktoś ją skrzywdził, albo ma ona jakieś zaburzenia psychiczne, to mogą nic nie powiedzieć dla jej dobra, i tak już widzę że ludzie na niej psy wieszają że jest durna że ukrywała się u znajomych i powinna pokryć koszty poszukiwań.. nie umieją czytać ze zrozumieniem, ale jeżeli nic nie powiedzą to i tak będą knuć teorię spiskowe co się z nią dxialo
filifionka
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: pt cze 28, 2024 9:01 am

Post autor: filifionka »

Na jakimś portalu była wzmianka rzecznika prokuratury, że nie wykluczają porwania.
Katrin200
LemonkowaCola
Posty: 524
Rejestracja: pt maja 10, 2024 12:51 pm

Post autor: Katrin200 »

Odnaleziona!!!
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 481
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

sishib pisze: wt sie 20, 2024 2:23 pm jeżeli ktoś ją skrzywdził, albo ma ona jakieś zaburzenia psychiczne, to mogą nic nie powiedzieć dla jej dobra, i tak już widzę że ludzie na niej psy wieszają że jest durna że ukrywała się u znajomych i powinna pokryć koszty poszukiwań.. nie umieją czytać ze zrozumieniem, ale jeżeli nic nie powiedzą to i tak będą knuć teorię spiskowe co się z nią dxialo
Prędzej czy później gdzieś to wyjdzie. Zawsze ktoś koniec końców puszcza parę choćby w komentarzach pod artykułami.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2680
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Też mam nadzieję że nie uciekła porywaczowi tylko że sama się oddaliła. Szkoda mi kobiety teraz spadnie na nią taki hejt że masakra.
sishib
Mokra Włoszka
Posty: 68
Rejestracja: wt mar 19, 2024 5:33 pm

Post autor: sishib »

Platini_blabla pisze: wt sie 20, 2024 2:29 pm Też mam nadzieję że nie uciekła porywaczowi tylko że sama się oddaliła. Szkoda mi kobiety teraz spadnie na nią taki hejt że masakra.
no niestety ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem bo po co.. czytają chyba tylko nagłówki "ukrywała się u znajomych" a to że zapukała dziś, zadzwonili odrazu na policję, była wygłodzona i wycieczona, to kogo obchodzi..
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2680
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

sishib pisze: wt sie 20, 2024 2:31 pm no niestety ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem bo po co.. czytają chyba tylko nagłówki "ukrywała się u znajomych" a to że zapukała dziś, zadzwonili odrazu na policję, była wygłodzona i wycieczona, to kogo obchodzi..
Nooo 11 dni jej nie było i pojawiła się dzisiaj wygłodzona i wycieńczona, a ludzie się zachowują jakby 16 latka uciekła z domu na dwa dni do chłopaka z Internetu :|
PEONIA
Currently:Vienna
Posty: 1102
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

Platini_blabla pisze: wt sie 20, 2024 9:25 am Jak wyglądają rozwody u SJ?
https://www.youtube.com/watch?v=M7wxZTkC-bw - masz, tu byli świadkowie wytłumaczyli dokładnie zasady oraz jakie patologie i absurdy w praktyce to tworzy.....
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2680
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

PEONIA pisze: wt sie 20, 2024 2:33 pm https://www.youtube.com/watch?v=M7wxZTkC-bw - masz, tu byli świadkowie wytłumaczyli dokładnie zasady oraz jakie patologie i absurdy w praktyce to tworzy.....
Dziękuję! Lubię ich kanał oglądałam kilka ich dłuższych filmików np z rodzicami potem obejrzę
PEONIA
Currently:Vienna
Posty: 1102
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

sishib pisze: wt sie 20, 2024 2:31 pm no niestety ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem bo po co.. czytają chyba tylko nagłówki "ukrywała się u znajomych" a to że zapukała dziś, zadzwonili odrazu na policję, była wygłodzona i wycieczona, to kogo obchodzi..
Matko droga, właśnie czytam, dobrze, że dziewczyna żyje. Ciekawe co się stało przez te prawie dwa tygodnie......skoro jest wycieńczona
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 481
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Może z tym przetrzymywaniem w domu z czerwonej cegły to nie był bait
edyfax
Mokra Włoszka
Posty: 71
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 3:48 pm

Post autor: edyfax »

KrwawaMary pisze: wt sie 20, 2024 2:41 pm Może z tym przetrzymywaniem w domu z czerwonej cegły to nie był bait
Dokładnie...dlaczego w takim razie do znajomych zapukała a nie do rodziców albo tego pseudo męża?