Luźne rozmowy o randkowaniu :)

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Re: Luźne rozmowy o randkowaniu :)

Post autor: opti202 »

Dominikaaaaa pisze: śr sie 14, 2024 6:32 pm Dziewczyny jestem ciekawa, jak odbieracie tego typu wiadomości od facetów.

Dostałam propozycję spotkania na bumble na dziś na wieczór - jazda na rowerze + coś zjeść, dla mnie spoko :)
Wcześniej zamieniliśmy dosłownie kilka zdań typu jak dzień, jakie plany, czym się zajmujesz itp.
Odpisałam, że super pomysł, ale na dzisiaj mam już plany i może jutro późnym popołudniem.
Jego odpowiedź: okej, to w kontakcie

Wiecie niby okej, ale dla mnie to jest takie na zasadzie nie chcesz dziś to cześć, to też takie urywanie rozmowy na zasadzie dzisiaj już pisać nie będziemy. Ochota mi już przeszła :')

Jak Wy do tego podchodzicie?

Jak bym to odebrała?
dosłownie, że no w kontakcie. Czyli wyjście z ziomkiem ( nie facetem rokującym na związek) na rower :)
Pewnie uciął rozmowę, bo zaczął pisać do kogoś innego czy mu dziś pasuje. Jemu nie zależało na spędzeniu czasu z TOBĄ, tylko na dzisiejszym wyjściu bo najpewniej się nudzi a gdzież by połaził.
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Ja to w ogóle nie byłabym nawet w stanie się umówić z marszu, bo pierwszy wolny wieczór znalazłabym we wrześniu 🤣🤣🤣

Podziwiam ludzi co się tak umawiają na spontanie „ na za dwie godzinki” Ja to z góry wiem co będę robiła w weekendy w danym miesiacu, bo jeśli chce się utrzymać przyjaźnie, jest się zaangażowanym w życie rodzinne, to kurde nie da się inaczej w tym wieku. To nie są studenckie czasy.
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Takatamjedna55 pisze: śr sie 14, 2024 2:03 pm Musimy się nauczyć podchodzić bardziej na chłodno ;)

A z innej beczki - jak zwykle ubieracie się na pierwsze spotkanie? Na co dzień ubieram się raczej sportowo/casualowo, raczej trampki niż obcasy. Na pierwsze spotkania staram się ubrać nieco lepiej niz zwykle, ale na pewno nie w zwiewne sukienki i obcasy, bo nie chciałabym od początku udawać kogoś, kim nie jestem. A z drugiej strony trafili mi się panowie i w T-shirtach i w eleganckich koszulach. Nie umiem tego wyczuć ;)

Ja podchodzę już w cholerę chłodno. Tak bardzo, że nikt mi się nie podoba 😂
Dałabym szansę komuś przy kim bym się dobrze czuła, kto miałby jakieś ambicje i był dobrym człowiekiem. Nie musi być ósmym cudem świata z wyglądu, ale niech ma coś w sobie. Jakąś charyzmę, fajny żart, łeb jak sklep 😃😂 no cokolwiek 😅
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

opti202 pisze: śr sie 14, 2024 6:43 pm Ja to w ogóle nie byłabym nawet w stanie się umówić z marszu, bo pierwszy wolny wieczór znalazłabym we wrześniu 🤣🤣🤣

Podziwiam ludzi co się tak umawiają na spontanie „ na za dwie godzinki” Ja to z góry wiem co będę robiła w weekendy w danym miesiacu, bo jeśli chce się utrzymać przyjaźnie, jest się zaangażowanym w życie rodzinne, to kurde nie da się inaczej w tym wieku. To nie są studenckie czasy.
To prawda. Dlatego koles, ktory szuka „na juz” na pewno nie jest w męskiej energii. Nazwałabym go dzieciakiem, ktory zyje z dnia na dzien. I jeszcze pisanie do kobiety „w kontakcie”, jak do ziomka
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Plotkara pisze: śr sie 14, 2024 6:45 pm To prawda. Dlatego koles, ktory szuka „na juz” na pewno nie jest w męskiej energii. Nazwałabym go dzieciakiem, ktory zyje z dnia na dzien. I jeszcze pisanie do kobiety „w kontakcie”, jak do ziomka
Ja od razu wtedy mam wizję serialu Ranczo: ławeczka, browarek xD Chyba bym padła ze śmiechu XD
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

opti202 pisze: śr sie 14, 2024 6:45 pm Ja podchodzę już w cholerę chłodno. Tak bardzo, że nikt mi się nie podoba 😂
Dałabym szansę komuś przy kim bym się dobrze czuła, kto miałby jakieś ambicje i był dobrym człowiekiem. Nie musi być ósmym cudem świata z wyglądu, ale niech ma coś w sobie. Jakąś charyzmę, fajny żart, łeb jak sklep 😃😂 no cokolwiek 😅
Dokładnie! To, co opisujesz to wlasnie taki „mężowy” materiał ;)
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Plotkara pisze: śr sie 14, 2024 6:48 pm Dokładnie! To, co opisujesz to wlasnie taki „mężowy” materiał ;)

No to koleżanko teorie mamy już ogarnięta, teraz działamy z praktyką 🤪
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

opti202 pisze: śr sie 14, 2024 6:48 pm Ja od razu wtedy mam wizję serialu Ranczo: ławeczka, browarek xD Chyba bym padła ze śmiechu XD
No. Albo koles z mentalnością takiego studenciaka :D

Super, jak zajety facet powie: „poprzestawiam rzeczy i znajdę czas” albo „zawsze znajdę dla ciebie czas”.

A nie kurdę na już i w kontakcie xDD
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

opti202 pisze: śr sie 14, 2024 6:50 pm No to koleżanko teorie mamy już ogarnięta, teraz działamy z praktyką 🤪
Ta Anetka z księgowości znowu gada o bumble i ze sa tam jacys starsi kolesie. Az mnie kusi, zeby zainstalować
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

Plotkara pisze: śr sie 14, 2024 6:36 pm

Wszedzie, gdzie słucham o zwiazkach, laski mówią, że kolesie szukający randek na jeszcze ten sam dzień/wieczor, nie szukaja niczego powaznego. I ze to chamskie z ich strony, ze nie uwzględniają planow kobiety. I zeby nigdy nie godzic się na spotkania z marszu.

Kiedys bylam zwolenniczką większej spontanicznosci, ale moim zdaniem umawianie się na ten sam dzień i jakaś zimna odpowiedz faceta, jak się nie godzisz, nie wygląda dobrze.

Myślę, że empatyczny facet nie sugerowałby jednego dnia i nie pisałby „Ok, w kontakcie”. Jedzie mi to vibe kolesia, ktory szuka koleżanki i faceta-dzieciaka.

Masz rację, że Ci ochota przeszła :)
Uważam, że mówienie, że facet zaproponuje spotkanie tego samego dnia to oznaka, że nie szuka niczego poważnego jest mocno przesadzona i totalnie się z tym nie zgadzam. Jeżeli facet pyta o 21 czy się spotkamy o 22 no to okej średnio, ale zapytanie kogoś w południe czy chce się spotkać dziś wieczorem jest złe? Takie myślenie sprawia, że zaraz wszystko to red flag i wszystko jest be, ja się tak nakręcać nie planuje.

Bardziej chodzi mi o reakcję, zupełnie inaczej by zabrzmiało - tak pasuje mi/fajnie,spoko, jutro się zgadamy szczegóły w kontakcie ;)
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Dominikaaaaa pisze: śr sie 14, 2024 6:52 pm Uważam, że mówienie, że facet zaproponuje spotkanie tego samego dnia to oznaka, że nie szuka niczego poważnego jest mocno przesadzona i totalnie się z tym nie zgadzam. Jeżeli facet pyta o 21 czy się spotkamy o 22 no to okej średnio, ale zapytanie kogoś w południe czy chce się spotkać dziś wieczorem jest złe? Takie myślenie sprawia, że zaraz wszystko to red flag i wszystko jest be, ja się tak nakręcać nie planuje.

Bardziej chodzi mi o reakcję, zupełnie inaczej by zabrzmiało - tak pasuje mi/fajnie,spoko, jutro się zgadamy szczegóły w kontakcie ;)
Nie chodziło mi o to, ze red flag. Po prostu koleżeński vibe ;) Jak się nie nastawiasz na zwiazek to spoko :) Bo koles tu nie jest red flagiem przeciez - stawia sprawę jasno.

I wlasnie swoją reakcją, i propozycją :) Koleś zareagował tak, jak ma w zwyczaju - nie gra empatycznego kolesia z klasą, ktorym nie jest. Gdybys szukała towarzystwa na rower, to jesteście w kontakcie.

EDIT: nie kazda znajomosc musi prowadzic do zwiazku, wiec nie sugerowałam zadnego red flagu ani nie jestem uprzedzona
Ostatnio zmieniony śr sie 14, 2024 6:58 pm przez Plotkara, łącznie zmieniany 1 raz.
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

opti202 pisze: śr sie 14, 2024 6:41 pm


Jak bym to odebrała?
dosłownie, że no w kontakcie. Czyli wyjście z ziomkiem ( nie facetem rokującym na związek) na rower :)
Pewnie uciął rozmowę, bo zaczął pisać do kogoś innego czy mu dziś pasuje. Jemu nie zależało na spędzeniu czasu z TOBĄ, tylko na dzisiejszym wyjściu bo najpewniej się nudzi a gdzież by połaził.
Ja z nim zamieniłam parę zdań Dziewczyny jakie zależało, zejdźmy na ziemię :')

No to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz - brak planów i skoro ja dziś nie to wypadam z obiegu :')
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Plotkara pisze: śr sie 14, 2024 6:51 pm Ta Anetka z księgowości znowu gada o bumble i ze sa tam jacys starsi kolesie. Az mnie kusi, zeby zainstalować

Ja już bym to dawno założyła, ale nie chce mi się zagadywać xD oni nie mają opisów i co mam mówić „ Hej, co tam?” Czy „ już po pracy?” XD
Dominikaaaaa
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: ndz sie 27, 2023 8:27 am

Post autor: Dominikaaaaa »

Plotkara pisze: śr sie 14, 2024 6:55 pm

Nie chodziło mi o to, ze red flag. Po prostu koleżeński vibe ;) Jak się nie nastawiasz na zwiazek to spoko :) Bo koles tu nie jest red flagiem przeciez - stawia sprawę jasno.

I wlasnie swoją reakcją, i propozycją :) Koleś zareagował tak, jak ma w zwyczaju - nie gra empatycznego kolesia z klasą, ktorym nie jest. Gdybys szukała towarzystwa na rower, to jesteście w kontakcie.

EDIT: nie kazda znajomosc musi prowadzic do zwiazku, wiec nie sugerowałam zadnego red flagu ani nie jestem uprzedzona
Ja się nastawiam na to, że chce miło spędzić czas i sobie porozmawiać i się pośmiać, a co będzie dalej no to samo wyjdzie, nie mam parcia na miłość życia , kiedy idę na spotkanie, że tu już ten jedyny.

Jak dla mnie bardzo szybko oceniasz kto czego szuka, a to jest niemożliwe.
Tego niestety tak szybko wyczuć się nie da ;)
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Dominikaaaaa pisze: śr sie 14, 2024 6:58 pm Ja z nim zamieniłam parę zdań Dziewczyny jakie zależało, zejdźmy na ziemię :')

No to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz - brak planów i skoro ja dziś nie to wypadam z obiegu :')

No, ale dobrze odebrałaś tą końcówkę. Dla mnie w kontakcie jest zbywające.
Nie wiem, gdyby mi się fajnie z Tobą gadało to zależałoby mi na tym żeby poznać Cię w realu. To dla mnie logiczne. Dlatego gdybyś napisała mi, że dziś nie możesz to zaproponowałabym inną datę w przyszłym tygodniu i kontynuowała rozmowę. Na pewno nie rzuciłabym Ci „ w kontakcie”
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Dominikaaaaa pisze: śr sie 14, 2024 7:02 pm Ja się nastawiam na to, że chce miło spędzić czas i sobie porozmawiać i się pośmiać, a co będzie dalej no to samo wyjdzie, nie mam parcia na miłość życia , kiedy idę na spotkanie, że tu już ten jedyny.

Jak dla mnie bardzo szybko oceniasz kto czego szuka, a to jest niemożliwe.
Tego niestety tak szybko wyczuć się nie da ;)
Najwazniejsze, ze to Tobie odpowiada, bo w koncu to ma byc facet dla Ciebie :) i to on Ciebie ma dobrze traktowac i być w stosunku do Ciebie empatyczny :)
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
opti202
KlasaBiznes
Posty: 588
Rejestracja: pn lip 10, 2023 12:04 am

Post autor: opti202 »

Dominikaaaaa pisze: śr sie 14, 2024 7:02 pm Ja się nastawiam na to, że chce miło spędzić czas i sobie porozmawiać i się pośmiać, a co będzie dalej no to samo wyjdzie, nie mam parcia na miłość życia , kiedy idę na spotkanie, że tu już ten jedyny.

Jak dla mnie bardzo szybko oceniasz kto czego szuka, a to jest niemożliwe.
Tego niestety tak szybko wyczuć się nie da ;)

Nie zgadzam się z tym, da się to wyczuć.
Niektórzy mają mocne doświadczenie życiowe + naprawdę zajebista intuicję. Nie będę teraz skromna, ale ja się za taką osobę uważam. I przysięgam, kurde za każdym razem kiedy gdzieś tam głęboko coś mi nie pasowało, jakaś niby drobnostka i zaraz to odrzucałam myśląc „ daj spokój, to o niczym nie świadczy, wydaje ci się” to było dokładnie tak jak przeczuwałam.
Chciałabym się mylić, bo nie przeżyłabym tego co mnie spotkało, ale teraz nie ignoruję tego. Po prostu dobrze odczytuje ludzi, ich intencje.
To jest błogosławieństwo, ale i przekleństwo jednocześnie. Czasem łatwiej się żyje tym mniej świadomym.

Poczekaj i zobacz jak się sytuacja rozwinie :) Najwyżej będziesz miała spoko kumpla
ritor
LouiBag
Posty: 324
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Dzisiaj ja mam ,,randkową horror story". Byłam dzisiaj umówiona na randkę, wydawało się fajny facet, dojrzały, 190 cm (hehe). Wykorzystując, że jest dzisiaj święto, chciał mnie zabrać w fajne miejsce, które nie jest kawą z Maka. Umówieni byliśmy na 10, jeszcze ok. 9 normalnie pisaliśmy, podałam mu adres gdzie ma mnie odebrać, wszystko spoko, żadnych dziwnych sygnałów. Poszłam się przyszykować, moja ulubiona sukienka, balerinki, włoski dajsonem pofalowane, djor na ustach rozumiecie fenxy szmency wyglądam jak milion dolarów. Wracam do pokoju, odpisuję na wiadomość i oho - pojedynczy ptaszek na WhatsAppie. Nie przejęłam się tym zbytnio, bo może stracił zasięg jadąc przez pipidówy na Śląsku. Ale po 10 minutach nadal pojedynczy ptaszek. Wchodzę na portal na którym się poznaliśmy - dostałam bloka X D 20 MINUT PRZED SPOTKANIEM! X D Na szczęście nie zablokował normalnie numeru, więc wysłałam mu krótkiego SMS, że to bardzo nieładnie z jego strony, mógł chociaż dać znać wcześniej, a nie zachowywać się jak dziecko dając bloki i że nie mam zamiaru go nekać, powodzenia Charlie. Oczywiście odczytał i nic nie odpisał. A że ładnie wyglądałam to nie mogło się to zmarnować, także siedzę sobie odwalona w parku i endżojuje się słoneczkiem 😎🤙🏻 Byłam zła przez jakieś 2 minuty, a teraz lśnię złotym włosem i stopy moczę w trawie. Pozdrawiam was dziewczyny i trzymajcie kciuki, żeby stópkarze mnie nie zaatakowali 😂
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

ritor pisze: czw sie 15, 2024 10:42 am Dzisiaj ja mam ,,randkową horror story". Byłam dzisiaj umówiona na randkę, wydawało się fajny facet, dojrzały, 190 cm (hehe). Wykorzystując, że jest dzisiaj święto, chciał mnie zabrać w fajne miejsce, które nie jest kawą z Maka. Umówieni byliśmy na 10, jeszcze ok. 9 normalnie pisaliśmy, podałam mu adres gdzie ma mnie odebrać, wszystko spoko, żadnych dziwnych sygnałów. Poszłam się przyszykować, moja ulubiona sukienka, balerinki, włoski dajsonem pofalowane, djor na ustach rozumiecie fenxy szmency wyglądam jak milion dolarów. Wracam do pokoju, odpisuję na wiadomość i oho - pojedynczy ptaszek na WhatsAppie. Nie przejęłam się tym zbytnio, bo może stracił zasięg jadąc przez pipidówy na Śląsku. Ale po 10 minutach nadal pojedynczy ptaszek. Wchodzę na portal na którym się poznaliśmy - dostałam bloka X D 20 MINUT PRZED SPOTKANIEM! X D Na szczęście nie zablokował normalnie numeru, więc wysłałam mu krótkiego SMS, że to bardzo nieładnie z jego strony, mógł chociaż dać znać wcześniej, a nie zachowywać się jak dziecko dając bloki i że nie mam zamiaru go nekać, powodzenia Ciastko. Oczywiście odczytał i nic nie odpisał. A że ładnie wyglądałam to nie mogło się to zmarnować, także siedzę sobie odwalona w parku i endżojuje się słoneczkiem 😎🤙🏻 Byłam zła przez jakieś 2 minuty, a teraz lśnię złotym włosem i stopy moczę w trawie. Pozdrawiam was dziewczyny i trzymajcie kciuki, żeby stópkarze mnie nie zaatakowali 😂
Współczuję Ci. Ale przynamniej smieci same się wyniosły 💅👑 i tak z ciekawości, jakie to miejsce go tak przeraziło? 🤡
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
ritor
LouiBag
Posty: 324
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Plotkara pisze: czw sie 15, 2024 11:03 am Współczuję Ci. Ale przynamniej smieci same się wyniosły 💅👑 i tak z ciekawości, jakie to miejsce go tak przeraziło? 🤡
Wiesz co, mnie wkurzył fakt, że on po prostu bloknął mnie prawie przed godziną na którą się umówiliśmy. Gdyby zrobił to wieczorem albo o 7 rano to bym miała to gdzieś i leżała w łóżku do 11 🤪 Ale odwaliłam sie na marne 🙄

Nie wiem w sumie. Zawsze umawiam się na randki z facetami spoza mojego miasta w moim mieście przy lodowisku, bo z jednej strony jest blisko mnie, więc w 10 minut się tam pojawię, z drugiej strony to bardzo publiczne miejsce, jednocześnie to nie galeria, gdzie trzeba się w tłumach rozglądać gdzie ta randka 😅 Ale o tym miejscu wiedział już wczoraj, nawet screeny Google Maps mi wysyłał, czy to tu na pewno. A dzisiaj pisał gdzie dokładnie będzie stał, koszulę mu nawet wybierałam, bo prosił o pomoc co ubrać na randkę. Ale chyba nie ze mną ta randka 😂

Śmieje się, bo to na pewno nie pierwsza sytuacja, że odwalił taką akcję kobiecie. No cóż, nie pierwszy i zapewnie nie ostatni raz jak ktoś mnie wystawi 🤷🏼‍♀️ Lepiej, że się jeszcze w domu dowiedziałam, a nie stałam pod tym lodowiskiem odwalona jak jakaś cichodajka 😂
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

ritor pisze: czw sie 15, 2024 11:18 am Wiesz co, mnie wkurzył fakt, że on po prostu bloknął mnie prawie przed godziną na którą się umówiliśmy. Gdyby zrobił to wieczorem albo o 7 rano to bym miała to gdzieś i leżała w łóżku do 11 🤪 Ale odwaliłam sie na marne 🙄

Nie wiem w sumie. Zawsze umawiam się na randki z facetami spoza mojego miasta w moim mieście przy lodowisku, bo z jednej strony jest blisko mnie, więc w 10 minut się tam pojawię, z drugiej strony to bardzo publiczne miejsce, jednocześnie to nie galeria, gdzie trzeba się w tłumach rozglądać gdzie ta randka 😅 Ale o tym miejscu wiedział już wczoraj, nawet screeny Google Maps mi wysyłał, czy to tu na pewno. A dzisiaj pisał gdzie dokładnie będzie stał, koszulę mu nawet wybierałam, bo prosił o pomoc co ubrać na randkę. Ale chyba nie ze mną ta randka 😂

Śmieje się, bo to na pewno nie pierwsza sytuacja, że odwalił taką akcję kobiecie. No cóż, nie pierwszy i zapewnie nie ostatni raz jak ktoś mnie wystawi 🤷🏼‍♀️ Lepiej, że się jeszcze w domu dowiedziałam, a nie stałam pod tym lodowiskiem odwalona jak jakaś cichodajka 😂
Ale co mieliście robic? Jaki był plan?
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
ritor
LouiBag
Posty: 324
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Plotkara pisze: czw sie 15, 2024 11:28 am Ale co mieliście robic? Jaki był plan?
Pan Randka jest właścicielem restauracji przy pewnym jeziorze w Polsce. Randka miała brzmieć ,,ugotuję Ci coś pysznego, a potem popływamy motorówką". I tak, to nie był fejk, bo wystalkowalam go i naprawdę pisał prawdę 😂Gdybym była petty, to bym napisała mu na stronie jakąś ,,miłą" opinię, ale ja spokojną kobietką jestem, jakaś dzidzia się przed chwilą do mnie przypałętała więc serce miękkie peace and love i te sprawy 🤣
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

ritor pisze: czw sie 15, 2024 11:36 am Pan Randka jest właścicielem restauracji przy pewnym jeziorze w Polsce. Randka miała brzmieć ,,ugotuję Ci coś pysznego, a potem popływamy motorówką". I tak, to nie był fejk, bo wystalkowalam go i naprawdę pisał prawdę 😂Gdybym była petty, to bym napisała mu na stronie jakąś ,,miłą" opinię, ale ja spokojną kobietką jestem, jakaś dzidzia się przed chwilą do mnie przypałętała więc serce miękkie peace and love i te sprawy 🤣
Czyli miał byc grej, a wyszedł ziemniak :D tym lepiej, ze to teraz wyszło. U mnie przeboje były ze współwłaścicielem ogromnej apki, ktorej sama uzywam. Pamietam, jak myslalam, ze w koncu ktos na poziomie. Coz, na wiekszym poziomie jest moj sasiad, ktory pracuje w budowlance :)
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
ritor
LouiBag
Posty: 324
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Plotkara pisze: czw sie 15, 2024 12:01 pm Czyli miał byc grej, a wyszedł ziemniak :D tym lepiej, ze to teraz wyszło. U mnie przeboje były ze współwłaścicielem ogromnej apki, ktorej sama uzywam. Pamietam, jak myslalam, ze w koncu ktos na poziomie. Coz, na wiekszym poziomie jest moj sasiad, ktory pracuje w budowlance :)
,,Pochwal" go co narobił, pan przedsiębiorca 🤪
Plotkara
PsychoFanka
Posty: 5040
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

ritor pisze: czw sie 15, 2024 12:10 pm ,,Pochwal" go co narobił, pan przedsiębiorca 🤪
Po randce zadawał mi gradobicie pytan w wiadomosciach. Powiedział, ze randka to jest dla niego „za duze przeżycie” i nie mogl zadawać ich na zywo, by był zbyt zestresowany. Zawalił mnie tego wieczora (po powrocie) stosem wiadomosci. Mielismy się spotkac bodajze we wtorek kolejny raz, w poniedziałek się juz mało odzywał, napisał mi (nawet nie miał odwagi zadzwonić), ze przegadał temat ze swoim wspólnikiem i wspólnik doszedł do konkluzji, ze on nie jest gotowy na zwiazek. I napisał mi jeszcze: „ale jak chcesz POPISAĆ, to możemy”. Koleś czterdzieści lat, juz po rozwodzie. Nie wiem, jakim cudem był w stanie stworzyc z kims relację.

W miedzyczasie opowiadał mi, jaki to jest wspaniały, ze ma syndrom ratownika i detale o jakichs dziewczynach, z ktorymi się spotykał - na przykład o kogos nerwicy lękowej, itd (na randce). Jak mu powiedziałam, ze nie musi mnie ratować, to wywaliło mu error
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted: