Lipoliza iniekcyjna

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

PumpkinPie
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: sob paź 09, 2021 7:47 pm

Lipoliza iniekcyjna

Post autor: PumpkinPie »

Czy któraś z Was poddawała się temu zabiegowi na podbródek i chomiki? To mój największy kompleks i robię właśnie drugie podejście (dwa lata temu miałam jeden zabieg w Magicznej Klinice, ale nie widziałam efektów - teraz już wiem, że czasem potrzeba więcej). Może któraś z Was opisałaby swoje doświadczenia?
Platini_blabla
Trening tenisa
Posty: 2721
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

PumpkinPie pisze: sob lip 27, 2024 3:45 pm Czy któraś z Was poddawała się temu zabiegowi na podbródek i chomiki? To mój największy kompleks i robię właśnie drugie podejście (dwa lata temu miałam jeden zabieg w Magicznej Klinice, ale nie widziałam efektów - teraz już wiem, że czasem potrzeba więcej). Może któraś z Was opisałaby swoje doświadczenia?
Mój lekarz mi to odradzil, mówi że to pieśń przeszłości, te preparaty są niekoniecznie do tego przeznaczone i nie dość że się ryzykuje to może nie być efektu. Lepsza zwykła miejscowa liposukcja.
kogutzgrzywa
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 29, 2024 7:57 am

Post autor: kogutzgrzywa »

ja też polecam liposukcje kawitacyjną, brałma ją w salonie sieciówce coś na P ale to było jakiś czas temu i nie za bardzo kojarzę nazwy
gwiazkaznieba

Post autor: gwiazkaznieba »

Robiłam trzy razy. Jeżeli chcesz więcej info, to pytaj :)
PumpkinPie
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: sob paź 09, 2021 7:47 pm

Post autor: PumpkinPie »

gwiazkaznieba pisze: pn sie 12, 2024 9:10 pm Robiłam trzy razy. Jeżeli chcesz więcej info, to pytaj :)
Ja też właśnie jestem po trzech zabiegach. Jak z efektami u Ciebie?
Orlowskamarta
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 12, 2024 7:32 pm

Post autor: Orlowskamarta »

Zrobiłam 3 zabiegi z 4 zaplanowanych. Dla mnie nie ma efektu
Didii_

Post autor: Didii_ »

Orlowskamarta pisze: śr sie 21, 2024 8:49 pm Zrobiłam 3 zabiegi z 4 zaplanowanych. Dla mnie nie ma efektu
U mnie to samo, nie dość że nie ma efektów to do kilku dni po zabiegu utrzymuje się ogromna opuchlizna. Nie polecam 🙃
julyyyahsh
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: wt paź 24, 2023 12:03 am

Post autor: julyyyahsh »

Nie usuniesz poduszek bichata lipoliza… tylko operacja. Jeśli chcesz poprawić owal twarzy to prędzej stymulatory tkankowe lub już skalpel