Brak znajomych po 25tce

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

Alexis88
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 27, 2024 8:40 pm

Re: Brak znajomych po 25tce

Post autor: Alexis88 »

Czy mogę prosić o link do Discorda? :he:
Suivvi
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 15, 2024 5:59 am

Post autor: Suivvi »

Też poproszę o link do Discorda. Dziękuję <3
Pstroszka
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: pt lip 26, 2024 9:54 pm

Post autor: Pstroszka »

Czy mogę prosić o link do Discorda? ❤️
Pecik123
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 29, 2024 1:42 am

Post autor: Pecik123 »

Mozna poprosic o linka? Discord dalej dziala tak btw?
ritor
LouiBag
Posty: 324
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Ja mam taki problem, że nigdy nie byłam ,,grupową" osobą. Moje przyjaźnie były bardzo jednostkowe. Przyjaciółka ze studiów. Przyjaciółka z pracy. Nie odnajdywałam ani nie odnajduję się w grupkach. W rozmowie z jedną osobą mój introwertyzm jest zmuszony do odzywania się, ale w grupie,,wsiąkam w kanapę" I jestem niezauważona. Jak skończyłam studia i rozpoczęłam pracę to zostałam samą na lodzie,, bo koleżanki z pracy do kobiety po 40 z dziećmi, mężami. A ja w porównaniu z wami jestem forever alone, bo jestem singielką. A wiecie dobrze, że pro tipy na szukanie przyjaźni są takie same jak na szukanie miłości. ,,Wyjdź do ludzi!". ,,Znajdziesz przyjaciółki wszędzie!". No raczej nie.
Pstroszka
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: pt lip 26, 2024 9:54 pm

Post autor: Pstroszka »

ritor pisze: wt lip 30, 2024 10:28 pm Ja mam taki problem, że nigdy nie byłam ,,grupową" osobą. Moje przyjaźnie były bardzo jednostkowe. Przyjaciółka ze studiów. Przyjaciółka z pracy. Nie odnajdywałam ani nie odnajduję się w grupkach. W rozmowie z jedną osobą mój introwertyzm jest zmuszony do odzywania się, ale w grupie,,wsiąkam w kanapę" I jestem niezauważona. Jak skończyłam studia i rozpoczęłam pracę to zostałam samą na lodzie,, bo koleżanki z pracy do kobiety po 40 z dziećmi, mężami. A ja w porównaniu z wami jestem forever alone, bo jestem singielką. A wiecie dobrze, że pro tipy na szukanie przyjaźni są takie same jak na szukanie miłości. ,,Wyjdź do ludzi!". ,,Znajdziesz przyjaciółki wszędzie!". No raczej nie.
U mnie to podobnie wygląda z tym że ja mam partnera i syna który ma 11 lat. Znajomości parę lat temu się rozeszły. Każdy jakoś tak poszedł w swoją stronę. Już parę lat pracuje zdalnie, czasami tylko mam wyjazdy do klientów czy wyjazdy do centrali firmy. Mając taki tryb życia ciężko o nowe znajomości.
Zoeix
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 03, 2023 12:18 am

Post autor: Zoeix »

Też poproszę link 😊
Madziuteq
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 07, 2024 12:13 pm

Post autor: Madziuteq »

Cześć, minęło już kilka miesięcy od postu - czy Wasz czat działa i również mogę dostać link :)
Madziuteq
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 07, 2024 12:13 pm

Post autor: Madziuteq »

Kilka słów o sobie. Mama i żona (37 lat), jednak na tym świat się nie koczy. Brakuje mi przyjaciół, kogoś do plotek, babskich histerii i poważnych tematów lub zwykłego obgadania fajnego filmu. Z reguły takie znajomości pojawiają się w miejscu pracy, jednak mnie przenoszono między działami, a ostatecznie trafiłam do IT, gdzie jestem jedyną kobitką wśród 10 programistów ;P Czasem myślę, że może trochę za późno już na 'takie rzeczy' i ludzie w moim wieku nie mają czasu na nowe znajomości dlatego trafiłam tutaj :)
Awatar użytkownika
ejnoniewiem
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: śr maja 08, 2024 6:26 pm

Post autor: ejnoniewiem »

Pstroszka pisze: wt lip 30, 2024 11:10 pm Znajomości parę lat temu się rozeszły. Każdy jakoś tak poszedł w swoją stronę.
U mnie to samo. Przynajmniej tak sobie to tłumaczę, mając prawie 30 lat. Dużo osób założyło rodziny, wyjechało do innych miast, mają po prostu inne priorytety. Tak niestety bywa. Ale może to i dobrze, nie ma co wiecznie żyć sentymentami, trzeba iść do przodu a nie trzymać się kurczowo starych znajomości, które się wykruszają i z czasem słabną.

Ja w pracy znalazłam znajomych, czasem się widzimy poza pracą w parę osób na piwku, czy na pizzy. :) Ktoś tu wspomniał o Discordzie, tam też można znaleźć znajomych, niekoniecznie z tego samego miejsca zamieszkania.

Jednocześnie też proszę link do Discorda, podbijając o tym temat. :fire:
Pstroszka
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: pt lip 26, 2024 9:54 pm

Post autor: Pstroszka »

Madziuteq pisze: śr sie 07, 2024 12:53 pm Kilka słów o sobie. Mama i żona (37 lat), jednak na tym świat się nie koczy. Brakuje mi przyjaciół, kogoś do plotek, babskich histerii i poważnych tematów lub zwykłego obgadania fajnego filmu. Z reguły takie znajomości pojawiają się w miejscu pracy, jednak mnie przenoszono między działami, a ostatecznie trafiłam do IT, gdzie jestem jedyną kobitką wśród 10 programistów ;P Czasem myślę, że może trochę za późno już na 'takie rzeczy' i ludzie w moim wieku nie mają czasu na nowe znajomości dlatego trafiłam tutaj :)
Cześć, ja mam 38 lat, jestem mamą i konkubiną 😅
Tak jakoś w życiu się wszytko poukładało że znajomi się rozjechali po całym świecie i brakuje mi kumpeli do pogadania. Tak jak napisałaś w tym wieku znajomych się chyba poznaje głównie w pracy ale jeśli o mnie chodzi to niemożliwe bo pracujemy z moim partnerem sami we dwójkę 😂 I tak sobie myślę o tym co napisałaś że już w tym wieku trochę za późno na takie rzeczy hmm jeśli tak właśnie wygląda teraz ten świat że 30 parę lat to za późno to trochę to przerażające 😰 Całe szczęście są jeszcze tacy ludzie jak my którzy wciąż odczuwają potrzebę życia wśród ludzi i posiadania przyjaciół 🙂
avinlou
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 18, 2024 10:02 pm

Post autor: avinlou »

Poproszę o link do discorda :he:

Mam 27 lat, niedawno temu przeprowadziłam się do Gdańska (po 1,5 roku mieszkania w Holandii). Moje kontakty międzyludzkie aktualnie ograniczają się do mojego chłopaka, jednej koleżanki i znajomych z pracy, i trochę mi brakuje znajomych w moim wieku :')
plociuszek
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 17, 2024 2:50 am

Post autor: plociuszek »

Chętnie kogoś poznam z Warszawy, macie link do jakiegoś czatu?
Pstroszka
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: pt lip 26, 2024 9:54 pm

Post autor: Pstroszka »

Ten czat już chyba nie działa 🙂 Nikt nic nie odpisuje 😅
majanalek234
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 13, 2024 3:33 pm

Post autor: majanalek234 »

Można prosić o link do dc? :)
aa.joot
BagietkaZszarlott
Posty: 169
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 5:58 am

Post autor: aa.joot »

ritor pisze: wt lip 30, 2024 10:28 pm Ja mam taki problem, że nigdy nie byłam ,,grupową" osobą. Moje przyjaźnie były bardzo jednostkowe. Przyjaciółka ze studiów. Przyjaciółka z pracy. Nie odnajdywałam ani nie odnajduję się w grupkach. W rozmowie z jedną osobą mój introwertyzm jest zmuszony do odzywania się, ale w grupie,,wsiąkam w kanapę" I jestem niezauważona. Jak skończyłam studia i rozpoczęłam pracę to zostałam samą na lodzie,, bo koleżanki z pracy do kobiety po 40 z dziećmi, mężami. A ja w porównaniu z wami jestem forever alone, bo jestem singielką. A wiecie dobrze, że pro tipy na szukanie przyjaźni są takie same jak na szukanie miłości. ,,Wyjdź do ludzi!". ,,Znajdziesz przyjaciółki wszędzie!". No raczej nie.
Zgadzam sie, mam tak samo, ja nawet probowalam poznawac kolezanki na bumble itp ale to jest cholernie trudne, gdzies te znajomosci chwile trwaja i po miesiacu zanikaja. U mnie na kazdym etapie zawsze sie konczyly gdzies znajomosci... Nie wiem z czego to wnika, teraz mam jakis etap, ze nie mam ani znajomych ani faceta iii majac te 28 lat czuje sie mega zle jak nigdy, bo w sumie nie wiem czego mi brakuje, ze nigdy nie jestem ta ktora ktos chce 'utrzymac' w swoim zyciu. Wiecie jak ta ostatnia wybierana do gry na wfie ;)
Kunegunda3
GreckieWakacje
Posty: 279
Rejestracja: pt sty 15, 2021 2:33 pm

Post autor: Kunegunda3 »

aa.joot pisze: pt sie 16, 2024 12:08 am Zgadzam sie, mam tak samo, ja nawet probowalam poznawac kolezanki na bumble itp ale to jest cholernie trudne, gdzies te znajomosci chwile trwaja i po miesiacu zanikaja. U mnie na kazdym etapie zawsze sie konczyly gdzies znajomosci... Nie wiem z czego to wnika, teraz mam jakis etap, ze nie mam ani znajomych ani faceta iii majac te 28 lat czuje sie mega zle jak nigdy, bo w sumie nie wiem czego mi brakuje, ze nigdy nie jestem ta ktora ktos chce 'utrzymac' w swoim zyciu. Wiecie jak ta ostatnia wybierana do gry na wfie ;)

Mam podobnie! Mam 26 lat i mimo, że mam chłopa, to wszystkie inne moje znajomości się rozmyły, bo rozeszły się wspólne tematy i cele, weszlam na inny etap w życiu i brak mi ludzi, do których mogę się odezwać XD w pracy ciężko mi złapać lepszy kontakt z kimś, bo pracuję hybrydowo no i z ludźmi, z którymi ciężko utrzymać rozmowy na inny temat niż praca. A miło byłoby czasem porozmawiać na tematy mniej lub bardziej ważne, babskie czy też nie, z kimś innym. Jak chcesz, to odezwij się na priv, zgadamy się, pozabijamy nudę w wolne chwile razem 😇
aniella
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: śr cze 07, 2023 5:32 pm

Post autor: aniella »

Przestałam się tym przejmować, mam siostrę, faceta i to mi wystarcza :)
FashFash
MieszkankaPowiśla
Posty: 935
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:02 pm

Post autor: FashFash »

Dziewczyny, ja co prawda mam grono ludzi, ale nowe znajomości zawszę są na plus. Jakby jakaś kumpela chciała wyjść na kawkę w Waw lub okolicach to ja chętnie :)
Awatar użytkownika
ejnoniewiem
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: śr maja 08, 2024 6:26 pm

Post autor: ejnoniewiem »

To może zrobić nowego discorda, skoro nie ma odzewu, nowy discord ze świeżym linkiem?

Mogę zrobić serwer jak chcecie, któraś chętna?
Awatar użytkownika
ejnoniewiem
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: śr maja 08, 2024 6:26 pm

Post autor: ejnoniewiem »

bialekoty
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 28, 2023 8:47 pm

Post autor: bialekoty »

avinlou pisze: czw sie 08, 2024 7:09 pm Poproszę o link do discorda :he:

Mam 27 lat, niedawno temu przeprowadziłam się do Gdańska (po 1,5 roku mieszkania w Holandii). Moje kontakty międzyludzkie aktualnie ograniczają się do mojego chłopaka, jednej koleżanki i znajomych z pracy, i trochę mi brakuje znajomych w moim wieku :')
hejka! ja mam fakt faktem 25 lat, ale jeśli chciałabyś się poznać - bardzo chętnie :')
Patriszka
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 18, 2024 7:57 pm

Post autor: Patriszka »

Hej, mam 24 lata brak koleżanek wszystko poszło w swoją stronę :/
Mogę założyć grupkę na discord lub gdzieś indziej.
Warszawa jeżeli ktoś by był chętny się poznać to dajcie znać założę wtedy jakąś grupkę.
Mvrtvz
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 11, 2024 8:29 pm

Post autor: Mvrtvz »

Izazella pisze: sob lut 17, 2024 1:43 pm Dajcie znać czy ktoś chce dołączyć :) grupa już działa.

Ja chętnie!