Noszesztuke

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

IstneKongo
Currently:Vienna
Posty: 1115
Rejestracja: ndz lis 12, 2023 11:44 am

Noszesztuke

Post autor: IstneKongo »

Znacie? Lubicie?

Wyświetlił mi się tiktok na ich temat u użytkowniczki @magdagrabin i jestem zdziwiona w jakim tonie odpisują na krytykujące ich komentarze.
slodkakicia123

Post autor: slodkakicia123 »

Ja zamówiłam jedną z pierwszych sukienek. Tragedia, dosłownie szmata,sztywna, wygląda jak sprana. :puke: Byłam mega zawiedziona
Marka popularna przez influecerki które ubiorą je do zdjęcia i potem sprzedadzą na vinted, kicz
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Currently:Top
Posty: 701
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z ich nazwą spodziewałam się nietypowych ubrań, form, wzorów, jakichś nawiązań do SZTUKI... Tymczasem okazało się że to basic sukienki i t-shirty z pseudofajnymi napisami XD
IstneKongo
Currently:Vienna
Posty: 1115
Rejestracja: ndz lis 12, 2023 11:44 am

Post autor: IstneKongo »

KasandraCwir pisze: pt lip 26, 2024 9:24 am Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z ich nazwą spodziewałam się nietypowych ubrań, form, wzorów, jakichś nawiązań do SZTUKI... Tymczasem okazało się że to basic sukienki i t-shirty z pseudofajnymi napisami XD
> noszesztuke
> kolekcja koszulek i toreb z anielskimi numerami

xD
gosiak99
Mokra Włoszka
Posty: 73
Rejestracja: pn mar 18, 2024 4:36 pm

Post autor: gosiak99 »

Zamówiłam tę długą sukienkę z odkrytymi plecami i wiązaniem. Mega prześwitywała, widać było całą bieliznę... odesłałam. Kupiłam też od nich koszulkę, ale z kolei materiał mega gruby i sztywny, więc sprzedałam na Vinted. Raczej nic już nie kupię
IstneKongo
Currently:Vienna
Posty: 1115
Rejestracja: ndz lis 12, 2023 11:44 am

Post autor: IstneKongo »

gosiak99 pisze: pt lip 26, 2024 12:30 pm Zamówiłam tę długą sukienkę z odkrytymi plecami i wiązaniem. Mega prześwitywała, widać było całą bieliznę... odesłałam. Kupiłam też od nich koszulkę, ale z kolei materiał mega gruby i sztywny, więc sprzedałam na Vinted. Raczej nic już nie kupię
Ja od nich mam m.in. biały bambusowy longsleeve i jest beznadziejny. Prześwituje, materiał jest cienki jak szmatka, kolor na ciele robi się przez tę cieniznę bardzo brzydki, ogólnie wygląda tanio. A jak poruszyłam ten temat w komentarzach na TT, to osoba odpowiedzialna za ich konto mi odpisała, że mieli problemy z dostawcą materiału, "ale już jest super". AhaXD więc spytałam czy dobrze rozumiem, że świadomie sprzedali mi coś gorszego jakościowo w pełnej cenie i bez żadnej informacji na ten temat, ale już nie odpisali :P
extraterrestrial
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: pt kwie 05, 2024 5:13 pm

Post autor: extraterrestrial »

bluza z kapturem jest naprawdę fajna i dobrej jakości, ale mając porównanie z bluzami z relab i local heroes powiedziałabym, że chyba lepsze jakościowo są z LH, chociaż to też ciężko porównywać 1:1. zależy od preferencji, bo moja bluza z LH ma od wewnątrz polarek, a z noszesztuke pętelkę, obie są naprawdę fajne (juz po kilku praniach)
Asdfzxcv
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 08, 2024 4:17 am

Post autor: Asdfzxcv »

Kupiłam klasyczną długą sukienkę z tego grubszego materiału. Jest tak opinająca i sztywna że zakładanie jej to walka o życie. No i uwydatnia wszystkie niedoskonałości na maksa, wcale nie zbiera
martik
Srebrna Kropeczka
Posty: 156
Rejestracja: czw lip 25, 2024 2:34 am

Post autor: martik »

Asdfzxcv pisze: ndz lip 28, 2024 9:26 pm Kupiłam klasyczną długą sukienkę z tego grubszego materiału. Jest tak opinająca i sztywna że zakładanie jej to walka o życie. No i uwydatnia wszystkie niedoskonałości na maksa, wcale nie zbiera
Nie rozumiem zachwytów nad tą firmą, bo nic ciekawego i oryginalnego, co wyróżniałoby z tłumu nie widziałam
nicbeznas
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: pt lip 12, 2024 2:43 am

Post autor: nicbeznas »

Mam dwie długie sukienki - te typowe, na ramiączkach. Bordowa i czarna. Obie piorę zgodnie z zaleceniami. Bordowa ma się w porządku, na ciele obie leżą pięknie, ale ta czarna po kilku praniach... Jak stary ręcznik.
Asdfzxcv
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 08, 2024 4:17 am

Post autor: Asdfzxcv »

martik pisze: ndz lip 28, 2024 9:35 pm Nie rozumiem zachwytów nad tą firmą, bo nic ciekawego i oryginalnego, co wyróżniałoby z tłumu nie widziałam
No właśnie spodziewałam się że zrobi jakieś cuda z figurą, ukryje niedoskonałości itp ale niestety nie
xyzerna
Jesa
Posty: 1413
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

IstneKongo pisze: sob lip 13, 2024 1:37 pm Znacie? Lubicie?

Wyświetlił mi się tiktok na ich temat u użytkowniczki @magdagrabin i jestem zdziwiona w jakim tonie odpisują na krytykujące ich komentarze.
Oni są okropnie roszczeniowi jeśli chodzi o złe opinie
waywardwitch
Skarpeta Rakieta
Posty: 75
Rejestracja: pn lip 29, 2024 1:45 pm

Post autor: waywardwitch »

Ja trochę uległam hype'owi poprzez współpracę i kody rabatowe, które widziałam u osob ktore śledzę i bardzo chciałam coś kupić, ale dzięki bogu choć raz nie zrobiłam impulsywnego zakupu i się przyjrzałam bliżej. Te sukienki, mocno dopasowane, odważne, seksowne powinny podkreślać kobiece kształty i je modelować, a z przykrością muszę przyznać, że nawet dziewczyny promujące te ciuchy nie wyglądają w nich zawsze dobrze.
A jak widzę na mieście te zniekształcone, zniszczone torby z numerkami to aż przykro patrzeć jak coś tak szybko może się zużywać.
Zamysł jest fajny, ale patrząc na całą otoczkę, to wydając tyle pieniędzy na ubranie, które ma być jakościowe, produkowane lokalnie i etycznie, itp itd. to oczekiwałabym czegoś lepszego niż znajdę w sinsey'u na promocji.
xyzerna
Jesa
Posty: 1413
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

waywardwitch pisze: pn sie 05, 2024 11:45 am Ja trochę uległam hype'owi poprzez współpracę i kody rabatowe, które widziałam u osob ktore śledzę i bardzo chciałam coś kupić, ale dzięki bogu choć raz nie zrobiłam impulsywnego zakupu i się przyjrzałam bliżej. Te sukienki, mocno dopasowane, odważne, seksowne powinny podkreślać kobiece kształty i je modelować, a z przykrością muszę przyznać, że nawet dziewczyny promujące te ciuchy nie wyglądają w nich zawsze dobrze.
A jak widzę na mieście te zniekształcone, zniszczone torby z numerkami to aż przykro patrzeć jak coś tak szybko może się zużywać.
Zamysł jest fajny, ale patrząc na całą otoczkę, to wydając tyle pieniędzy na ubranie, które ma być jakościowe, produkowane lokalnie i etycznie, itp itd. to oczekiwałabym czegoś lepszego niż znajdę w sinsey'u na promocji.
Tyle jest ich rzeczy na vinted i to mówi samo za siebie. Zamysł fajny ale trzeba popracować nad jakością
IstneKongo
Currently:Vienna
Posty: 1115
Rejestracja: ndz lis 12, 2023 11:44 am

Post autor: IstneKongo »

xyzerna pisze: pn sie 05, 2024 1:19 pm Tyle jest ich rzeczy na vinted i to mówi samo za siebie. Zamysł fajny ale trzeba popracować nad jakością
Myślę, że z tym zamysłem też nie ma co przesadzać - oni po prostu wybili się na odtwarzaniu ubrań Skims, a teraz dodatkowo wleciały jakieś TikTokowe mikrotrendy. Sztuka to to nie jest ;P
xyzerna
Jesa
Posty: 1413
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

IstneKongo pisze: pn sie 05, 2024 1:25 pm Myślę, że z tym zamysłem też nie ma co przesadzać - oni po prostu wybili się na odtwarzaniu ubrań Skims, a teraz dodatkowo wleciały jakieś TikTokowe mikrotrendy. Sztuka to to nie jest ;P
W sumie tak, ale cenowo jest taniej niż Skims
Chociaż mam skims i miałam noszesztuke… skims bije na głowę i lepiej dopłacić te 200-250 zł za sukienkę i mieć coś na lata
goodvillain
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 04, 2024 9:28 pm

Post autor: goodvillain »

bluza niby super jakości bawełna - po 2 praniach wygląda gorzej niż bluza kupiona rok temu na wyprzedaży w House XD a torba, szkoda słów. mam 10 godzinne zmiany w pracy i cieszyłam się na torbę, która pomieści ubranie na przebranie, jedzenie, picie itp - cała się rozciągnęła po 2 tygodniach użytkowania. obecnie służy jako pojemnik na brudne pranie 🤡
goodvillain
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 04, 2024 9:28 pm

Post autor: goodvillain »

tutaj niestety płaci się za całą powerful otoczkę marki :( a szkoda bo np. te basici wyglądały naprawdę dobrze.
xyzerna
Jesa
Posty: 1413
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

goodvillain pisze: pn sie 05, 2024 8:00 pm bluza niby super jakości bawełna - po 2 praniach wygląda gorzej niż bluza kupiona rok temu na wyprzedaży w House XD a torba, szkoda słów. mam 10 godzinne zmiany w pracy i cieszyłam się na torbę, która pomieści ubranie na przebranie, jedzenie, picie itp - cała się rozciągnęła po 2 tygodniach użytkowania. obecnie służy jako pojemnik na brudne pranie 🤡
oo a akurat bluzy uwazam ze sa extra, jedna mam z pierwszego dropu czyli 2021 i do dzis jest idealna
goodvillain
RoyalBaby
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 04, 2024 9:28 pm

Post autor: goodvillain »

xyzerna pisze: wt sie 06, 2024 12:03 pm oo a akurat bluzy uwazam ze sa extra, jedna mam z pierwszego dropu czyli 2021 i do dzis jest idealna
kurczę to nie wiem... mam tę "ego" i skończyło się na tym, że w niej śpię :p
nicbeznas
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: pt lip 12, 2024 2:43 am

Post autor: nicbeznas »

IstneKongo pisze: sob lip 13, 2024 1:37 pm Znacie? Lubicie?

Wyświetlił mi się tiktok na ich temat u użytkowniczki @magdagrabin i jestem zdziwiona w jakim tonie odpisują na krytykujące ich komentarze.
Parę miesięcy temu byłam zafiksowana, aby mieć przynajmniej jedną sukienkę od noszesztuke - bo widziałam wszędzie na insta, tiktoku, po prostu reklama na mnie zadziałała + fakt, że to nie fast fashion, nasza polska marka itd.
Zamówiłam dwie. Dwa różne rozmiary (na ogół, noszę M) - prałam w niskich stopniach, bądź ręcznie. Raczej delikatnie się z nimi obchodziłam. Bez szaleństw. Zaczęły się szybko obierać, a materiał robi się taki jak niekiedy po wrzuceniu sukienki sinsay do pralki - czyli jakby z dwa lata była noszona dość często. W jednej z nich pękł szew - w tej większej:) Zaszyłam, ale mam jakiś zawód, myślałam, że jakość będzie ciut lepsza
xyzerna
Jesa
Posty: 1413
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

nicbeznas pisze: pt sie 23, 2024 2:57 pm Parę miesięcy temu byłam zafiksowana, aby mieć przynajmniej jedną sukienkę od noszesztuke - bo widziałam wszędzie na insta, tiktoku, po prostu reklama na mnie zadziałała + fakt, że to nie fast fashion, nasza polska marka itd.
Zamówiłam dwie. Dwa różne rozmiary (na ogół, noszę M) - prałam w niskich stopniach, bądź ręcznie. Raczej delikatnie się z nimi obchodziłam. Bez szaleństw. Zaczęły się szybko obierać, a materiał robi się taki jak niekiedy po wrzuceniu sukienki sinsay do pralki - czyli jakby z dwa lata była noszona dość często. W jednej z nich pękł szew - w tej większej:) Zaszyłam, ale mam jakiś zawód, myślałam, że jakość będzie ciut lepsza
Ja chciałam dać szansę i znowu kupiłam sukienkę. Nie układała się dobrzem poszła do zwrotu, materiał był ciężki i nie przyjemny, nawet nie ogarnęłam kiedy z bambusu przeszli na wiskoze
mistrzyniexcela
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: sob paź 05, 2024 8:10 pm

Post autor: mistrzyniexcela »

Asdfzxcv pisze: pn lip 29, 2024 3:06 am No właśnie spodziewałam się że zrobi jakieś cuda z figurą, ukryje niedoskonałości itp ale niestety nie
może na grubszych osobach coś zrobi bo są sztywne ale ja jako osoba bardzo szczupła nie widzę różnicy w tym jak wyglądam w niej a innych sieciowkowych z tym że te sieciowkowe kosztują trzy razy mniej