Ernestyna Wieruszewska i Anna Semczuk

Moderator: verysweetcherry

Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Ernestyna Wieruszewska i Anna Semczuk

Post autor: Lucy »

Jedna z najbardziej tajemniczych spraw,co o niej myślicie ? Co się stało z dziewczynami?
teodora55
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 8:56 am

Post autor: teodora55 »

Laboskq pisze: ndz sie 04, 2024 6:39 am Moim zdaniem nigdy nie opuściły domu Gaździny. Syn zamordował dziewczyny. Nie wiem, czy w zmowie z matką, czy przyznał się i ona go później kryła ale moim zdaniem syn jest rozwiązaniem tej zagadki.
Też mi się tak wydaje. Podobno dom był wietrzony jak policja przyszła, mimo niskich temperatur było wszystko pootwierane. Wiadomo czy ten budynek jeszcze stoi?
champaigne

Post autor: champaigne »

Laboskq pisze: ndz sie 04, 2024 6:39 am Moim zdaniem nigdy nie opuściły domu Gaździny. Syn zamordował dziewczyny. Nie wiem, czy w zmowie z matką, czy przyznał się i ona go później kryła ale moim zdaniem syn jest rozwiązaniem tej zagadki.
Tez tak sadze, ale, pewnie jak to na Podhalu, i archiwum x nie pomoze, bo kazdy kazdego kryje.
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

teodora55 pisze: ndz sie 04, 2024 12:13 pm Też mi się tak wydaje. Podobno dom był wietrzony jak policja przyszła, mimo niskich temperatur było wszystko pootwierane. Wiadomo czy ten budynek jeszcze stoi?
Ciekawe co to był za budynek
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

teodora55 pisze: ndz sie 04, 2024 12:13 pm Też mi się tak wydaje. Podobno dom był wietrzony jak policja przyszła, mimo niskich temperatur było wszystko pootwierane. Wiadomo czy ten budynek jeszcze stoi?
Wietrzony, tylko z czego?
teodora55
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 8:56 am

Post autor: teodora55 »

KrwawaMary pisze: ndz sie 04, 2024 8:30 pm Wietrzony, tylko z czego?
No od środków czystości silnych, które miały zmyć ewentualne ślady po morderstwie. Policjanci mogli coś podejrzewać że było coś intensywnie czyszczone
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

KrwawaMary pisze: ndz sie 04, 2024 8:30 pm Wietrzony, tylko z czego?
Czytałam też że niby od gazu bo się zaczadziły
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Lucy pisze: ndz sie 04, 2024 10:49 pm Czytałam też że niby od gazu bo się zaczadziły
One tak, a właściciele nie?
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

KrwawaMary pisze: pn sie 05, 2024 8:21 am One tak, a właściciele nie?
Niby tylko ten pokój był ogrzewany na piecyk gazowy
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

A nie poszłoby to wtedy jako nieszczęśliwy wypadek?
aaggaa
SushiRoll
Posty: 247
Rejestracja: wt paź 03, 2023 8:57 pm

Post autor: aaggaa »

No właśnie, wtedy sie wzywa pogotowie policję, a nie ukrywa ciala.
cysiamalaogrodniczka
MoetGlass
Posty: 273
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

Mi się wydaje, że doszło do wypadku. Może się ten syn dobierał do jednej? Albo jakis jego kolega, ktokolwiek. Coś sie zadziało, zginęła to drugiej też sie pozbyli. Mi ta prawa przypomina inną, Iwona i Hania, dwie studentki też zamordowane przez gospodarza domu, w którym wynajmowały pokój. Chyba w Zwierzyńcu. Tam też doszlo do takie wypadku. Z tym że ciała odnaleziono, a raczej szczątki i sprawca poszedł siedzieć.
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Laboskq pisze: pt sie 30, 2024 5:35 pm Kurczę, ostatnio trafiłam gdzieś na filmik o dziewczynach. Nie pamiętam, czy był to YT czy tik-tok ale ktoś w komentarzach napisał: dobrze, że zmarła bo brzydka była. To dotyczyło Ernestyny. I wiecie co, możecie pomyśleć, że jestem głupia i naiwna ale wydaje mi się, że to mógł napisać sprawca. Dużo czytałam o tej sprawie i nigdy nie natrafiłam na podobny komentarz, a brzmi on jak odrzucona miłość/ zainteresowanie, a w kontekście tej sprawy i jeden z hipotez byłoby prawdopodobne. Syn gaździny zamordował dziewczyny w tym pensjonacie i w dalszym ciągu nie radzi sobie z emocjami… najgorsze jest to, że nie mogę sobie przypomnieć gdzie widziałam ten komentarz.
Teraz taka moda. Pełno jest trolli piszących takie brednie. Bawi ich wkładanie kija w mrowisko.
KurzaTwarz
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 15, 2023 3:29 pm

Post autor: KurzaTwarz »

Lucy pisze: ndz sie 04, 2024 1:51 pm Ciekawe co to był za budynek
Tak, ten dom znajduje sie przy ulicy Pitoniowka w Koscielisku. Bedac tam widzialam nawet najprawdopodbniej tego calego Stanislawa- czyli syna niezyjacej juz gazdziny, siedzial na progu. Teraz to juz starszy facet. Jesli zna sie te historie to ten widok jawi sie jako niepokojacy- ta swiadomosc ze on mogl miec cos wspolnego z ich smiercia i tyle lat zyje z ta tajemnica...
KurzaTwarz
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 15, 2023 3:29 pm

Post autor: KurzaTwarz »

KrwawaMary pisze: pn wrz 02, 2024 5:39 pm Teraz taka moda. Pełno jest trolli piszących takie brednie. Bawi ich wkładanie kija w mrowisko.
W tej sprawie widzialam wiele dziwnych komentarzy na roznych kanalach, niektore wskazywaly na udzial osob trzecich (ale nie gospodarzy tylko innych gosci na tej kwaterze). W materiale dla Alarm TVP sprzed kilku lat policja wypowiadala sie ze sprawdzi te komentarze, ale nie wiadomo czy faktycznie cos zrobili...