Gypsy Rose

Moderator: verysweetcherry

xyzerna
Pierścionek_od_passera
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Re: Gypsy Rose

Post autor: xyzerna »

Lucy pisze: pn lip 29, 2024 9:28 pm Są zdjęcia zbrodni u zdjęcia zbrodni,to było coś gorszego,tak matka jej zabraniała jak i pisania z chłopakami, wysyłania nagich fotek i bzykania się po kiblach,a po drugie gipsy przecież po złapaniu bardzo płakała że mama nie żyje i udawała że musi brać leki i mieć opiekę medyczną 🤣🤣to jak z nią w końcu jest? Jest biedną ofiarą czy zwykłym oszustem manipulatorem ?bo dla mnie powinna gnić w psychiatryku do końca życia, ryana też zwyczajnie wykorzystała.
To jest tak złożona psychologicznie sytuacja że szczerze nie da się jej ocenić zero jedynkowo
CebulowaKrolowa
Tritonotti
Posty: 176
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Post autor: CebulowaKrolowa »

A ktoś z was oglądał może ten reality show ?Swego czasu Suzanne Marie komentowała ale nie widziałam jakiś nowych odcinków w tym temacie.

Generalnie z tego co piszecie co sytuacja nie zero jedynkowa i mega pokręcona. Trochę w szoku jestem że serio ona nie jest na jakiejś terapii żeby nauczyć się od nowa w społeczeństwie, gdzie wcześniej grała mała schorowana dziewczynkę a teraz ma bunt nastolatki w wieku dorosłym. Niby jej ojciec się stara, ale gdzie był kiedy to się wszystko działo…
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2682
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

CebulowaKrolowa pisze: wt lip 30, 2024 12:39 pm A ktoś z was oglądał może ten reality show ?Swego czasu Suzanne Marie komentowała ale nie widziałam jakiś nowych odcinków w tym temacie.

Generalnie z tego co piszecie co sytuacja nie zero jedynkowa i mega pokręcona. Trochę w szoku jestem że serio ona nie jest na jakiejś terapii żeby nauczyć się od nowa w społeczeństwie, gdzie wcześniej grała mała schorowana dziewczynkę a teraz ma bunt nastolatki w wieku dorosłym. Niby jej ojciec się stara, ale gdzie był kiedy to się wszystko działo…
Wszystko jest wyjaśnione w setkach dokumentów na ten temat łącznie z netflixem. Matka izolowała ojca od dziecka. Przeprowadzała się daleko, i daleko to nie jest w polskim sensie do miasta oddalonego o 150 km dalej, tylko odległości jak z Warszawy do Porto. Pomijam fakt że matka gypsy prawnie dopuściła się gwałtu bo ojciec gypsy miał 17 lat jak się urodziła, a matka 24, znaczy że współżyli już około roku wcześniej a wiek zgody w stanach to 18 lat i wszystko co poniżej jest traktowane jako przestepstwo seksualne. On był dużo dużo młodszy i doświadczył alienacji rodzicielskiej
Dora_Diamant
SushiRoll
Posty: 227
Rejestracja: wt cze 04, 2024 9:32 am

Post autor: Dora_Diamant »

CebulowaKrolowa pisze: wt lip 30, 2024 12:39 pm Trochę w szoku jestem że serio ona nie jest na jakiejś terapii żeby nauczyć się od nowa w społeczeństwie, gdzie wcześniej grała mała schorowana dziewczynkę a teraz ma bunt nastolatki w wieku dorosłym.
Gypsy twierdzi, że chodzi regularnie na terapię. Podejrzewam, iż nie kłamie, bo to prawdopodobnie jeden z warunków zwolnienia. Aczkolwiek ta terapia chyba średnio pomaga…
Telewizja jest gumą do żucia dla oczu.
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Ona jeszcze coś odwali,zobaczycie
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

Lucy pisze: śr lip 31, 2024 12:37 pm Ona jeszcze coś odwali,zobaczycie
Kurde , mam takie same przemyślenia.... nie wiem dlaczego ale coś czuję że jeszcze będzie jakaś afera z nią
CebulowaKrolowa
Tritonotti
Posty: 176
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Post autor: CebulowaKrolowa »

Jestes_Sciera pisze: śr lip 31, 2024 5:14 pm Kurde , mam takie same przemyślenia.... nie wiem dlaczego ale coś czuję że jeszcze będzie jakaś afera z nią
Już odwaliła, bo zaszła w ciążę.. oby jej warunkowego nie zdjęli i nie wróciła do więzienia.
Buka@
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

Czemu mieliby jej cofnąć warunkowe ? Bo w ciąży jest ? Wyszła wcześniej na warunkowym i dostała wytyczne co może a czego nie może, nie pamiętam, żeby mówione było, ze nie moze zakładać rodziny..
Guessmymyth
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr gru 20, 2023 8:27 pm

Post autor: Guessmymyth »

Oho, zatrudniła zespół PR a w dokumencie gdzie zawarli cały plan wyciekło, że będzie tez nagrywac poród.
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Guessmymyth pisze: czw sie 01, 2024 11:04 am Oho, zatrudniła zespół PR a w dokumencie gdzie zawarli cały plan wyciekło, że będzie tez nagrywac poród.
Czyli będzie zarabiać na dziecku,a matka zarabiała na niej
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

Myślicie że ma coś w sobie ze swojej matki? W tym sensie że będzie pod publikę robić ze swojego dziecka to co robiła z nią matka? Wiadomo że nie w takiej samej skali bo to nie przejdzie, ale wydaje mi się że coś będzie odwalać. To że dziecko będzie publiczne i ,, sprzedane ,, to już pewność, ale zastanawiam się co jeszcze odwali. Mam dziwne przeczucie że rozstanie się z ojcem dziecka , będzie grała biedną i samotną matkę, kto wie może będzie chciała wrócić do swojego męża 😅
Ostatnio zmieniony czw sie 01, 2024 5:55 pm przez Jestes_Sciera, łącznie zmieniany 1 raz.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2682
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Jestes_Sciera pisze: czw sie 01, 2024 5:53 pm Myślicie że ma coś w sobie ze swojej matki? W tym sensie że będzie pod publikę robić ze swojego dziecka to co robiła z nią matka? Wiadomo że nie w takiej samej skali bo to nie przejdzie, ale wydaje mi się że coś będzie odwalać. To że dziecko będzie publiczne i ,, sprzedane ,, to już pewność, ale zastanawiam się co jeszcze odwali
Myślę że ma coś w sobie ze swojej matki ale nie sądzę że będziecie robić z dzieckiem to samo. Ciężko z resztą żeby nie miała nic ze swojej matki jak była całkowicie odcięta od świata nie chodziła do szkoły i nie miała znajomych a matka była jedyną osobą z którą przez większość życia utrzymywała kontakt
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

Platini_blabla pisze: czw sie 01, 2024 5:54 pm Myślę że ma coś w sobie ze swojej matki ale nie sądzę że będziecie robić z dzieckiem to samo. Ciężko z resztą żeby nie miała nic ze swojej matki jak była całkowicie odcięta od świata nie chodziła do szkoły i nie miała znajomych a matka była jedyną osobą z którą przez większość życia utrzymywała kontakt
Oczywiście że nie będzie robić tego samego, zresztą tak jak napisałam to nie przejdzie, ale czuję ze będzie manipulować ludźmi, a główną rolę będzie odgrywać dziecko. Tylko sama jeszcze nie wiem do czego może się posunąć
sallyczarodziejka
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:07 pm

Post autor: sallyczarodziejka »

Plis pokazie mi te zdjęcia, ja ich nie umiem znaleźć :/
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

sallyczarodziejka pisze: czw sie 01, 2024 6:00 pm Plis pokazie mi te zdjęcia, ja ich nie umiem znaleźć :/
Nikt takich zdjęć nie doda tutaj, nikt nie chce mieć bana 😅
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

sallyczarodziejka pisze: czw sie 01, 2024 6:00 pm Plis pokazie mi te zdjęcia, ja ich nie umiem znaleźć :/
Wysłałam na priv link. Doszło?
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Jestes_Sciera pisze: czw sie 01, 2024 5:59 pm Oczywiście że nie będzie robić tego samego, zresztą tak jak napisałam to nie przejdzie, ale czuję ze będzie manipulować ludźmi, a główną rolę będzie odgrywać dziecko. Tylko sama jeszcze nie wiem do czego może się posunąć
Już manipuluje, cały czas ona nie potrafi inaczej.
sallyczarodziejka
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:07 pm

Post autor: sallyczarodziejka »

Jestes_Sciera pisze: czw sie 01, 2024 6:10 pm Wysłałam na priv link. Doszło?
Tak, dziękuję :)
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

sallyczarodziejka pisze: czw sie 01, 2024 6:42 pm Tak, dziękuję :)
I jak wrażenia? 😅
sallyczarodziejka
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:07 pm

Post autor: sallyczarodziejka »

Jestes_Sciera pisze: czw sie 01, 2024 7:01 pm I jak wrażenia? 😅
Zastanawiam się co ze mną jest nie tak, że nie zrobiło to na mnie wrażenia 😱🥴 choć rzeczywiście, imponujące 🤔
incco
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 26, 2023 9:30 pm

Post autor: incco »

Lucy pisze: pn lip 29, 2024 8:09 pm Widziałaś te zdjęcia? To nie było po prostu morderstwo, tylko rzeź ! Ona była cała przypalona fajkami, głowa prawie odcięta,i ta litera v na pośladku ....to była kobietą która była chora psychicznie, potrzebowała lekarza,a córeczka która potrafiła wypisywać z chłopakami, bzykać się po kiblach i zaplanowała zbrodnie mogła zadzwonić do ojca powiedzieć że matka kłamie,podać argumenty, lepiej chorą matkę zaciukac a teraz wielka gwiazda! To jest wyrachowana mamipulatorka nauczona tego od małego,żal tego dziecka które urodzi
Trochę siedzę w kryminalistyce i pochodnych i nie kojarzyłam motywu przypalenia fajkami. Przeanalizowałam zdjęcia i widzę o co mogło Ci chodzić, te czarne ślady to po prostu zaschnięta krew. I nie zmienia to faktu, że to wyjątkowo drastyczne zabójstwo, totalny overkill patrząc po ilości zadanych ran.
Gypsy jest moim zdaniem osoba, która doskonale wie jak dojść do tego czego najbardziej chce w tym momencie i tak jak mówisz jest w tym wyjątkowo wyrachowana.
To moja pierwsza wypowiedź na tym forum, ale ta kwestie musiałam doprecyzować :D
Bestiesra
Skarpeta Rakieta
Posty: 87
Rejestracja: sob mar 16, 2024 12:17 am

Post autor: Bestiesra »

Lucy pisze: czw sie 01, 2024 6:34 pm Już manipuluje, cały czas ona nie potrafi inaczej.
Gypsy rose niestety została wychowana przez oszustkę i manipulantkę, która zresztą została wychowana również przez taką samą kobietę. Ten bagaż idzie przez pokolenia, babcia gypsy od strony matki też dee dee) izolowała od ojca i siedziała w więzieniu za min. kradzieże. Opieka dee dee nad chorą matką zainspirowała ją do tego żeby tak krzywdzić gypsy ale wg mnie ona chciała dla niej dobrze (jak kolwiek pojebanie to brzmi) ona sobie chyba nie zdawała sprawy jak bardzo ją krzywdzi tymi lekami bo w jej mniemaniu to ona była jej wybawicielką, ona miała taki god complex. Plus wymierne korzyści finansowe, nie musiała pracować; oszukiwanie fundacji i darczyńców to był jej zawód przez lata. Niestety mam wrażenie że gypsy rose jest po prostu osobą głęboko zaburzoną i może nawet przez to wychowanie pod kloszem lekko upośledzona intelektualnie, wydaje mi się że ona nie powinna zakładać rodziny a przynajmniej teraz. Niestety już na to za późno 😩 media robią sobie z nie pożywkę, oczywiście kim kardashian te musiała swój kuper z nią sfotografować, bo przecież by była chora gdyby nie wykorzystała okazji żeby zwrócić na siebie uwagę przy okazji wyjścia gypsy z więzienia. Gypsy teraz będzie monetyzowala swoją ciemną sławę i myslze te też będzie to robić kosztem dziecka niestety…
SmokAnalog
BlondDoczep
Posty: 131
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

A ja z innej beczki, jak można dać dziecku imię Dee Dee, przecież to jak dla upośledzonego psa. :P Cygańska róża, to się może podobać, ale jakieś didi? 😀 Czy to jakiś skrót może?
Bobislawa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 03, 2024 11:10 am

Post autor: Bobislawa »

pista pisze: ndz sie 04, 2024 9:24 pm A ja z innej beczki, jak można dać dziecku imię Dee Dee, przecież to jak dla upośledzonego psa. :P Cygańska róża, to się może podobać, ale jakieś didi? 😀 Czy to jakiś skrót może?
Ona miała na imię Clauddine. Dee Dee to jakby zdrobnienie.
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

Chodzą plotki że Gypsy złamała warunki szybszego wyjścia i prawdopodobnie ma trafić do więzienia. Ktoś coś słyszał więcej na ten temat?