Gypsy Rose

Moderator: verysweetcherry

Guessmymyth
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr gru 20, 2023 8:27 pm

Re: Gypsy Rose

Post autor: Guessmymyth »

Ten show to była chyba najgorsza decyzja jaką mogła podjąć. Większość ludzi sympatyzowała z nią po wyjściu z więzienia, ale to show… branie „tabletki dzień po” z obawy o ciążę z własnym mężem, żeby dosłownie chwilę później zajść w ciążę ze swoim ex (będąc dalej w związku małżeńskim z Ryanem). Najpierw błagała Ryana o psa, teraz ma go w dupie bo jest Ken i marzą o wspólnym psie.
Ogólnie pierwszego chłopaka namówiła do odebrania życia jej mamie, Ryana wykorzystała do wyjścia z więzienia, aby po 3 miesiącach kopnąć go w dupe (Ken był karany więc słaba osoba z którą Gypsy mogłaby wyjść na warunkowym). Ciekawe czy show to dalej potrzeba ciągłego rozgłosu i współczucia który zafundowała jej Dee Dee. To taki dosyć krytyczny komentarz z mojej strony, nie ujmuję jej traumy i cierpienia, ale realityshow, zdrada, rozwód, ciąża w pół roku od wyjścia z więzienia to tyle chaosu że głowa mała…
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Podobno wyciekły zdjęcia z miejsca zbrodni, cały TikTok o tym huczy 😧😧😧
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

Platini_blabla pisze: ndz lip 28, 2024 2:18 pm Podobno wyciekły zdjęcia z miejsca zbrodni, cały TikTok o tym huczy 😧😧😧
Tak, widzialam ....
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Jestes_Sciera pisze: ndz lip 28, 2024 5:43 pm Tak, widzialam ....
Mocno drastyczne? Boję się ich szukac
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

Platini_blabla pisze: ndz lip 28, 2024 6:11 pm Mocno drastyczne? Boję się ich szukac
No widok zabójstwa nie jest przyjemny, do tego dużo krwi, rany na ciele i prawie odcięta głową 😔
kdebinska
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:36 am

Post autor: kdebinska »

Jestes_Sciera pisze: ndz lip 28, 2024 6:27 pm No widok zabójstwa nie jest przyjemny, do tego dużo krwi, rany na ciele i prawie odcięta głową 😔
Gdzie to zobaczyć?
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

kdebinska pisze: ndz lip 28, 2024 6:58 pm Gdzie to zobaczyć?
Wpisz w Google
dee dee blanchard crime scene
I na stronie Reddit
Szukaj postu z fioletowym znaczkiem z przodu
r/ForensicFiles na miniaturce jest tj. łańcuch wystarczy w to kliknąć
Buka@
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

Jakim cudem te zdjęcia wyciekły do internetu??
Jestes_Sciera
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 17, 2024 10:17 pm

Post autor: Jestes_Sciera »

Buka@ pisze: ndz lip 28, 2024 8:19 pm Jakim cudem te zdjęcia wyciekły do internetu??
Nie mam pojęcia 🤫
strusiek
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: wt lip 23, 2024 9:27 am

Post autor: strusiek »

Jestes_Sciera pisze: ndz lip 28, 2024 6:27 pm No widok zabójstwa nie jest przyjemny, do tego dużo krwi, rany na ciele i prawie odcięta głową 😔
Cooo to aż tak brutalnie było? Sprawa Gypsy Rose była pierwszą z kryminalnych spraw jaką poznałam i to było bardzo dawno, ale mi się coś wbiło do głowy że to był jakiś szybki atak z zaskoczenia tylko żeby pozbawić życia i zwiać a nie takie brutalne pastwienie się. Może po prostu wywaliłam z głowy takie szczegóły albo nigdzie ich nie podawano.
Dora_Diamant
SushiRoll
Posty: 227
Rejestracja: wt cze 04, 2024 9:32 am

Post autor: Dora_Diamant »

Buka@ pisze: ndz lip 28, 2024 8:19 pm Jakim cudem te zdjęcia wyciekły do internetu??
Prawdopodobnie jakaś osoba, która pracowała wówczas na miejscu trzymała te zdjęcia. Może dzieciak opublikował, gdy gmerał w komputerze? Raczej prawdy się nie dowiemy.
Telewizja jest gumą do żucia dla oczu.
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Zdjęcia są przerażające,żałuję że zobaczyłam
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Chyba komuś kto pracował nad sprawą puściły nerwy że gypsy robi karierę
xyzerna
Pierścionek_od_passera
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

Platini_blabla pisze: ndz lip 28, 2024 11:32 pm Chyba komuś kto pracował nad sprawą puściły nerwy że gypsy robi karierę
Ale co to zmieni? To że gypsy brała udział w zabójstwie swojej matki to nie jest niewiadoma, a kto by się spodziewał że zdjęcia ze zbrodni będą drastyczne - nie wiem czym się można szokować
Pomimo że teraz gypsy nie zachowuje się godnie podziwu to jednak była przez wiele lat manipulowana
jemmarchewkie
SushiAddict
Posty: 836
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

widac po tych ranach ogromną złość..

obserwuje to co dzieje sie teraz z Gypsy i pogubiła się bardzo.. chyba ze taki byl jej wyrachowany plan, zeby znaleźć jelenia, ktory pomoze jej wyjsc z wiezienia a pozniej wraca do Kena. To dziecko to juz w ogole dramat.

zabrzmi to drastycznie, ale matki mi w ogole nie zal, zgotowala mlodej pieklo, chora osoba.
Buka@
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

jemmarchewkie pisze: pn lip 29, 2024 9:56 am widac po tych ranach ogromną złość..

obserwuje to co dzieje sie teraz z Gypsy i pogubiła się bardzo.. chyba ze taki byl jej wyrachowany plan, zeby znaleźć jelenia, ktory pomoze jej wyjsc z wiezienia a pozniej wraca do Kena. To dziecko to juz w ogole dramat.

zabrzmi to drastycznie, ale matki mi w ogole nie zal, zgotowala mlodej pieklo, chora osoba.
Zastanawiam się nawet czy z tym Ryanem to nie była ustawka tylko właśnie po to, żeby mogła wyjść na warunkowe.
xzvsivx
PsychoFanka
Posty: 94
Rejestracja: wt mar 19, 2024 12:21 pm

Post autor: xzvsivx »

Zdjęcia z miejsca zbrodni już od lat latają po internecie, teraz się nagle głośno zrobiło. Może to i dobrze bo wiele osób zauważy że pomimo wszelkich krzywd których doświadczyła Gypsy to nadal jest ona współwinna
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

xyzerna pisze: pn lip 29, 2024 5:57 am Ale co to zmieni? To że gypsy brała udział w zabójstwie swojej matki to nie jest niewiadoma, a kto by się spodziewał że zdjęcia ze zbrodni będą drastyczne - nie wiem czym się można szokować
Pomimo że teraz gypsy nie zachowuje się godnie podziwu to jednak była przez wiele lat manipulowana
No ja się z tobą zgadzam jednak większość osób jest w szoku
jemmarchewkie
SushiAddict
Posty: 836
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

Buka@ pisze: pn lip 29, 2024 10:18 am Zastanawiam się nawet czy z tym Ryanem to nie była ustawka tylko właśnie po to, żeby mogła wyjść na warunkowe.
tak własnie sama podejrzewam
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Buka@ pisze: pn lip 29, 2024 10:18 am Zastanawiam się nawet czy z tym Ryanem to nie była ustawka tylko właśnie po to, żeby mogła wyjść na warunkowe.
Wydaje mi się że tak, nie znam szczegółów ale możliwe e miała dużo warunków np musieć zamieszkać w tym samym stanie z członkiem rodziny i mieć stały adres, może to było najwygodniejsze dla niej wyjście żeby formalnie się zahaczyć o takiego chłopa
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

xyzerna pisze: pn lip 29, 2024 5:57 am Ale co to zmieni? To że gypsy brała udział w zabójstwie swojej matki to nie jest niewiadoma, a kto by się spodziewał że zdjęcia ze zbrodni będą drastyczne - nie wiem czym się można szokować
Pomimo że teraz gypsy nie zachowuje się godnie podziwu to jednak była przez wiele lat manipulowana
Widziałaś te zdjęcia? To nie było po prostu morderstwo, tylko rzeź ! Ona była cała przypalona fajkami, głowa prawie odcięta,i ta litera v na pośladku ....to była kobietą która była chora psychicznie, potrzebowała lekarza,a córeczka która potrafiła wypisywać z chłopakami, bzykać się po kiblach i zaplanowała zbrodnie mogła zadzwonić do ojca powiedzieć że matka kłamie,podać argumenty, lepiej chorą matkę zaciukac a teraz wielka gwiazda! To jest wyrachowana mamipulatorka nauczona tego od małego,żal tego dziecka które urodzi
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

A na policji udawała że ryczy jak niby się dowiedziała że mama nie żyje 🤣🤣 udawała wielce zdziwioną i próbowała grać ofiarę że potrzebuje leków itp itd chora manipulatorka
xyzerna
Pierścionek_od_passera
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

Lucy pisze: pn lip 29, 2024 8:09 pm Widziałaś te zdjęcia? To nie było po prostu morderstwo, tylko rzeź ! Ona była cała przypalona fajkami, głowa prawie odcięta,i ta litera v na pośladku ....to była kobietą która była chora psychicznie, potrzebowała lekarza,a córeczka która potrafiła wypisywać z chłopakami, bzykać się po kiblach i zaplanowała zbrodnie mogła zadzwonić do ojca powiedzieć że matka kłamie,podać argumenty, lepiej chorą matkę zaciukac a teraz wielka gwiazda! To jest wyrachowana mamipulatorka nauczona tego od małego,żal tego dziecka które urodzi
A czego ty się spodziewałaś po zdjęciu zbrodni…? Ona próbowała zyskać pomoc ale matka jej uniemożliwiała tego robić
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Lucy pisze: pn lip 29, 2024 8:09 pm Widziałaś te zdjęcia? To nie było po prostu morderstwo, tylko rzeź ! Ona była cała przypalona fajkami, głowa prawie odcięta,i ta litera v na pośladku ....to była kobietą która była chora psychicznie, potrzebowała lekarza,a córeczka która potrafiła wypisywać z chłopakami, bzykać się po kiblach i zaplanowała zbrodnie mogła zadzwonić do ojca powiedzieć że matka kłamie,podać argumenty, lepiej chorą matkę zaciukac a teraz wielka gwiazda! To jest wyrachowana mamipulatorka nauczona tego od małego,żal tego dziecka które urodzi
Nie widziałam jeszcze zdjec ale czytałam opisy dawno temu i nie spodziewałam się że to będzie ciało jak w trumnie z ułożonymi rękoma do modlitwy. Tak, wyżyli się na matce a potem współżyli. Tak było i wszyscy wiemy to od lat. J
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

xyzerna pisze: pn lip 29, 2024 9:03 pm A czego ty się spodziewałaś po zdjęciu zbrodni…? Ona próbowała zyskać pomoc ale matka jej uniemożliwiała tego robić
Są zdjęcia zbrodni u zdjęcia zbrodni,to było coś gorszego,tak matka jej zabraniała jak i pisania z chłopakami, wysyłania nagich fotek i bzykania się po kiblach,a po drugie gipsy przecież po złapaniu bardzo płakała że mama nie żyje i udawała że musi brać leki i mieć opiekę medyczną 🤣🤣to jak z nią w końcu jest? Jest biedną ofiarą czy zwykłym oszustem manipulatorem ?bo dla mnie powinna gnić w psychiatryku do końca życia, ryana też zwyczajnie wykorzystała.