Trendy do których nie możecie się przekonać

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Awatar użytkownika
legalnablondynka
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 18, 2024 2:04 pm

Trendy do których nie możecie się przekonać

Post autor: legalnablondynka »

Macie takie rzeczy, które są teraz modne, ale wam totalnie nie podpasowały? Moje to

1. Marynarki - jakoś nie lubię w nich chodzić i totalnie mi nie leżą, czuję się jak ubrana do pracy w czasie wolnym.
2. Ulizane fryzury - podobają mi się u innych dziewczyn, ale mi jakoś nie pasują, pewnie mam do nich zły kształt twarzy;
3. Bardzo szerokie spodnie - zazwyczaj chodzę w takich lekko szerokich lub dzwonach, nie przemawiają do mnie te bardzo szerokie.

A jak u Was?
bestie_0075
Koczkodan
Posty: 114
Rejestracja: pn lis 20, 2023 5:39 pm

Post autor: bestie_0075 »

Bardzo nie lubię ulizanych soap brows, myślę żę za parę lat będziemy się z nich śmiać jak z brwi z 2016 XD
Nie podobają mi się też te tiulowe bluzki rodem z 2009 roku
marian tu jest jakby luksusowo :fire:
neiclea
Koczkodan
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 21, 2024 9:03 pm

Post autor: neiclea »

Jeśli chodzi o makijaż to wg mnie beznadziejnie wygląda taka przesadzona ilość różu jaką część lasek sobie teraz daje, nie podoba mi się też biała kredka w kaciku oka. Do brwi na mydełko nic nie mam, a wręcz podobają mi się dopóki są ułożone w miarę naturalnie, a nie jak krzaki wyczesane pionowo do góry na pół twarzy 😜
Kamms
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: sob mar 16, 2024 6:11 pm

Post autor: Kamms »

Swetry, a raczej same rękawy bez dołu. Jak tak myślę to ciężko mi to coś opisać :') .
Takie swetrowe coś, kończy się nad biustem a z tyłu na łopatkach. Jak widzę w tym dziewczyny to tak myślę co to ma na celu, funkcji swetra wiadomo że nie spełnia bo pod to coś musi iść bluzka/top.
Najbardziej mnie rozwaliło jak kiedyś widziałam to cudo i to jeszcze z szerokimi rękawami na kształt dzwonów :')
mojanazwauzytkownika
Currently:Top
Posty: 710
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:25 pm

Post autor: mojanazwauzytkownika »

Nie rozumiem fenomenu szerokich spodni i nie zakładam :) Only skinny jeans 😂😀
aniella
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: śr cze 07, 2023 5:32 pm

Post autor: aniella »

Też nie lubię szerokich spodni, a do tego krzykliwych neonowych kolorów, butów z kwadratowymi czubkami, fryzur w stylu messy bunny i crop topów
Mangosek
Tritonotti
Posty: 172
Rejestracja: pt kwie 28, 2023 5:10 pm

Post autor: Mangosek »

Nie lubię długich paznokci, tandetnej biżuterii z motylkami albo stokrotkami z plastiku jak z lat 90
Flamingo
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: czw lip 01, 2021 3:57 pm

Post autor: Flamingo »

Długie skarpety, ale to kwestia tego, że jestem stara 🤣 10 lat temu to był największy obciach
xblss

Post autor: xblss »

Buty Samba, jedyne co widzę jak na nie patrze to takie typowe trampki na WF sprzed 20 lat, które miało 3/4 klasy.
neiclea
Koczkodan
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 21, 2024 9:03 pm

Post autor: neiclea »

xblss pisze: pn lip 01, 2024 4:26 pm Buty Samba, jedyne co widzę jak na nie patrze to takie typowe trampki na WF sprzed 20 lat, które miało 3/4 klasy.
Mam dokładnie to samo, vibe butów po starszym bracie które nosił w gimnazjum xd
wodapoparowkach
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 6:56 pm

Post autor: wodapoparowkach »

ja nigdy nie rozumiałam fenomenu cargo spodni, tych z miliardem niepotrzebnych kieszeni, których i tak się nie użyje i do tego wyglądają przepaskudnie, dobrze, że coraz rzadziej je widzę na ulicach
let's kiss in the 2nd circle of hell<3
aligator123
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 04, 2024 8:45 pm

Post autor: aligator123 »

Balerinki z siateczki :puke:
Ancymonek
Srebrna Kropeczka
Posty: 151
Rejestracja: wt cze 25, 2024 2:11 pm

Post autor: Ancymonek »

wodapoparowkach pisze: pt lip 12, 2024 2:02 pm ja nigdy nie rozumiałam fenomenu cargo spodni, tych z miliardem niepotrzebnych kieszeni, których i tak się nie użyje i do tego wyglądają przepaskudnie, dobrze, że coraz rzadziej je widzę na ulicach
Oj tak, mój tato ma cała szafę tego, muszę go namówić na wyprzedaż na vinted 😂
Nie przekonuje mnie jeszcze powrót rybaczek i spodni /spódnic z niskim stanem tzw biodrówek.
GossipGirly
SkrzydełkaZhooters
Posty: 204
Rejestracja: czw cze 27, 2024 3:37 pm

Post autor: GossipGirly »

Cokolwiek z wielkim logiem firmy (glownie te mainstream luksusowe). Chyba, ze jest to All Saints, bo maja spoko nazwe XD .
Ancymonek
Srebrna Kropeczka
Posty: 151
Rejestracja: wt cze 25, 2024 2:11 pm

Post autor: Ancymonek »

GossipGirly pisze: czw lip 25, 2024 3:37 pm Cokolwiek z wielkim logiem firmy (glownie te mainstream luksusowe). Chyba, ze jest to All Saints, bo maja spoko nazwe XD .
Ogólnie takie na siłę pokazywanie, że ma się coś z wyższej półki to cos, co totalnie mnie żenuje. To celowe wystawianie do zdjęć torebek z logo czy monogramem, robienie fotek pod takim kątem, żeby było widać logo na okularach lub klasyk na insta - fotka od góry z kubkiem kawy i nóżką w fancy tramposzku za miliony monet.
ANETA123
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: ndz gru 18, 2022 1:25 am

Post autor: ANETA123 »

Szerokie spodnie, długie skarpety (chociaż walczę), siateczkowe baleriny, dziwne okulary (szczególnie te wąskie i sportowe), długie t-shirty na dłuższych spódnicach. U kogoś super, na mnie koszmarnie, chyba to starość :')
martik
BlondDoczep
Posty: 131
Rejestracja: czw lip 25, 2024 2:34 am

Post autor: martik »

xblss pisze: pn lip 01, 2024 4:26 pm Buty Samba, jedyne co widzę jak na nie patrze to takie typowe trampki na WF sprzed 20 lat, które miało 3/4 klasy.
Adidas Samba rozpowszechniły się bardziej niż koronawirus 🤪
W każdym zakątku świata były Samby.

Lubię klasyczne modele butów sportowych lecz tak oklepanej tendencji jak Samba już dawno nie widziałam.
porcelain_doll
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 15, 2024 10:07 am

Post autor: porcelain_doll »

te „topy” (a raczej kawałek materiału) które maja tylko przód i z tyłu jest tylko sznurek, wygladaja jakby ktos sobie obwiązał kawał szmatki wokół ciała. i to potrafi kosztować kilkadziesiąt złotych.

większość rzeczy z bershki nie dość że wyglada tanio i tandetnie, niczym sie w sumie nie różni od shein to jest jeszcze jest 2 razy droższa.

baby tees, nie rozumiem fenomenu noszenia rzeczy z działu dzieciecego, ramiona sie w nich wydają 2 razy większe.
CiekawskieBabsko
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 18, 2024 9:40 am

Post autor: CiekawskieBabsko »

Bombki 🤢 koszmar mojego gimnazjum powrócił. Może dlatego, że nigdy nie wyglądałam w tym dobrze. Może dlatego, że po prostu wygląda to źle 😬
lalisa
Bransoletka50k
Posty: 554
Rejestracja: śr lip 07, 2021 9:59 pm

Post autor: lalisa »

Instagramowe brwi. Te takie odrysowane i mocne. Jak chodziłam na makijaże, to zawsze mi robiły takie brwi i kazałam poprawiać po sto razy, bo po prostu żadna nie umiała zrobić normalnych i naturalnych brwi, łącznie ze słynną Pieczarką.
Obrazek

A drugi trend, którego nie ogarniam, to te wielkie usta i bródki w szpic. Czemu kobiety sobie to robią? Nie wiem. Nie chodzi mi o powiększenie ust jako takie, ale właśnie o zrobienie ust wyglądających jak opony. Ładna dziewczyna, ładna buzia. Może nieco okrągła, ale to dlatego, ze młoda. Po czym na zdjęciu "po" na profilu kosmetyczki widzimy ostry kontur, długa brodę i bardzo męskie rysy. Po co? :(
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

lalisa pisze: pn lip 29, 2024 10:42 pm Instagramowe brwi. Te takie odrysowane i mocne. Jak chodziłam na makijaże, to zawsze mi robiły takie brwi i kazałam poprawiać po sto razy, bo po prostu żadna nie umiała zrobić normalnych i naturalnych brwi, łącznie ze słynną Pieczarką.
Obrazek

A drugi trend, którego nie ogarniam, to te wielkie usta i bródki w szpic. Czemu kobiety sobie to robią? Nie wiem. Nie chodzi mi o powiększenie ust jako takie, ale właśnie o zrobienie ust wyglądających jak opony. Ładna dziewczyna, ładna buzia. Może nieco okrągła, ale to dlatego, ze młoda. Po czym na zdjęciu "po" na profilu kosmetyczki widzimy ostry kontur, długa brodę i bardzo męskie rysy. Po co? :(
Mnie bawią te brody xDDDD niektóre wyglądają jak otwieracze do piwa, takie długie żeby tylko nie było widać drugiego podbródka który się tam gdzie wylewa
Biczysko77
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 19, 2024 6:20 pm

Post autor: Biczysko77 »

Bluzki-tuby beż ramiączek, moim zdaniem każdy biust wygląda w nich niekorzystnie nie mówiąc o tym, że są niewygodne. Jak kiedyś miałam taką na sobie, to kompulsywnie podciągałam ją co kilka minut, bo miałam wrażenie, że ciągle się zsuwa.
Wuwunia
GreckieWakacje
Posty: 283
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Sztuczne brwi i rzęsy,z ubrań spodnie z dziurami.
Eatalia
SushiRoll
Posty: 245
Rejestracja: wt mar 26, 2024 11:25 am

Post autor: Eatalia »

Część się powtórzy, ale jak dla mnie:
- crop topy kończące się tuż pod biustem (zwłaszcza te na długi rękaw)
- bluzki ze sznureczkami zamiast pleców
- szerokie spodnie
- bieliźniane sukienki
- długie skarperki
- buty w szpic
- brwi a'la krzaki
- długie paznokcie
xyzerna
Pierścionek_od_passera
Posty: 1306
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

Torebki pinko, Michael Kors tote bag, guess - uważam, że straciły na "luksusie"
Nie rozumiem też stylu Y2K - nie chodzi o kicz wyjęty prosto z lat 2000 tylko ta odnowiona wersja gdzie 100% to ubrania z shein
Rybaczki...
Noszenie kowbojek do wszystkiego, dobrze dobrane wyglądają ok, ale czesto widzę ze są tylko randomowym dodatkiem
Koszulki piłkarskie
Spódnice i sukienki bombki, mało kto w nich wygląda dobrze
krótkie spodenki w krate noszone na codzien - chodzi o te ala piżamowe