Kryminalistyczny

Moderator: verysweetcherry

teodora55
BlondDoczep
Posty: 125
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 8:56 am

Kryminalistyczny

Post autor: teodora55 »

Hej, kojarzycie Andrzeja Gawlińskiego, na instagramie „kryminalistyczny”? Zamawialiście kiedyś książki od niego? W grudniu, na swojej stronie prowadził przedsprzedaż dwóch książek, o Karolu Kocie i jeszcze jedną. Książki miały być wysyłane na początku kwietnia, nie wysłane do dziś.. na stronie jest info że jest opóźnienie do 65 dni a już minęło w takim razie prawie drugie tyle.. zero info skąd to opóźnienie i kiedy książki będą..
Hops_Hops
Mokra Włoszka
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 12, 2024 10:03 pm

Post autor: Hops_Hops »

Ja zamawiałam - o Bogdanie Arnoldzie i Edmundzie Kolanowskim. Historie były mi dobrze znane wcześniej. Książki są ładnie wydane, ze zdjęciami. Może spróbuj się skontaktować z wydawnictwem albo z Andrzejem na insta, pewnie wytłumaczy o co kaman
xxsupergirl
Skarpeta Rakieta
Posty: 87
Rejestracja: ndz sie 21, 2022 6:07 pm

Post autor: xxsupergirl »

teodora55 pisze: śr lip 24, 2024 12:17 am Hej, kojarzycie Andrzeja Gawlińskiego, na instagramie „kryminalistyczny”? Zamawialiście kiedyś książki od niego? W grudniu, na swojej stronie prowadził przedsprzedaż dwóch książek, o Karolu Kocie i jeszcze jedną. Książki miały być wysyłane na początku kwietnia, nie wysłane do dziś.. na stronie jest info że jest opóźnienie do 65 dni a już minęło w takim razie prawie drugie tyle.. zero info skąd to opóźnienie i kiedy książki będą..
Niestety większość książek które zamawiałam przychodziło z dość dużym opóźnieniem