klub SEN warszawa

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

hoolaola
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 18, 2024 2:46 pm

klub SEN warszawa

Post autor: hoolaola »

co myślimy? jakieś wrażenia? Ostatnio słyszałam niepokojące wieści o podsypywaniu czegoś dziewczynom do drinków
Anka5656
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 15, 2021 9:01 am

Post autor: Anka5656 »

Myśle, ze w każdym klubie trzeba pilnować swoich drinków. Jeśli chodzi o klub to jest genialna muzyka, ale to kwestia gustu. Jest dość duża selekcja, ale mnie się to osobiście bardzo podoba. Jeśli gdzieś się wybieram to zazwyczaj tylko do snu
Elaine
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 27, 2023 6:27 pm

Post autor: Elaine »

czy dosypują w jakieś konkretne dni, czy zawsze? trzeba być ładnym? czy trzeba zamawiać u konkretnej osoby? jest jakieś hasło?
kkornelia222
Koczkodan
Posty: 108
Rejestracja: wt maja 21, 2024 1:50 am

Post autor: kkornelia222 »

mnie ta rygorystyczna selekcja odrzuca i boję się po prostu tam iść, na google jest masa opinii o tym jak traktują ludzi na bramkach. nigdy też nie dokopałam się info czy do tej ich restauracji można wejść sobie 'tak po prostu'
PEONIA
FlafLover
Posty: 1244
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

kkornelia222 pisze: wt maja 21, 2024 4:40 pm mnie ta rygorystyczna selekcja odrzuca i boję się po prostu tam iść, na google jest masa opinii o tym jak traktują ludzi na bramkach. nigdy też nie dokopałam się info czy do tej ich restauracji można wejść sobie 'tak po prostu'
Nie bój się ale jak masz markową torebkę czy buty to lepiej założyć :) drinków trzeba pilnować wszędzie dziewczyny - nawet w najbardziej ekskluzywnych miejscach! I poza widokiem na Wisłę nic ciekawego. Dużo starszych majętnych facetów polujących na młode dziewczyny i dużo młodych dziewczyn liczących na wyrwanie bogatego faceta ale są też normalne osoby.
kkornelia222
Koczkodan
Posty: 108
Rejestracja: wt maja 21, 2024 1:50 am

Post autor: kkornelia222 »

PEONIA pisze: wt maja 21, 2024 5:50 pm
kkornelia222 pisze: wt maja 21, 2024 4:40 pm mnie ta rygorystyczna selekcja odrzuca i boję się po prostu tam iść, na google jest masa opinii o tym jak traktują ludzi na bramkach. nigdy też nie dokopałam się info czy do tej ich restauracji można wejść sobie 'tak po prostu'
Nie bój się ale jak masz markową torebkę czy buty to lepiej założyć :) drinków trzeba pilnować wszędzie dziewczyny - nawet w najbardziej ekskluzywnych miejscach! I poza widokiem na Wisłę nic ciekawego. Dużo starszych majętnych facetów polujących na młode dziewczyny i dużo młodych dziewczyn liczących na wyrwanie bogatego faceta ale są też normalne osoby.
i bez rezerwacji można tam wejść?
wiem że ten sam właściciel otworzył klub MOON, grają trochę inną muzykę, ale miejsce wydaje się fajne. z drugiej strony też średnio mi się widzi iść i pocałować klamkę bo nie mam rezerwacji na loże za kilkaset złotych
klaudiaudiaudia
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 31, 2022 4:27 pm

Post autor: klaudiaudiaudia »

kkornelia222 pisze: wt maja 21, 2024 6:27 pm i bez rezerwacji można tam wejść?
wiem że ten sam właściciel otworzył klub MOON, grają trochę inną muzykę, ale miejsce wydaje się fajne. z drugiej strony też średnio mi się widzi iść i pocałować klamkę bo nie mam rezerwacji na loże za kilkaset złotych
A ja zazwyczaj jak sie tam wybieram robie rezerwacje na 21.30- przychodzimy o 22 (bez limitu na rachunku, wtedy wejscie jest za free) zamawiamy drinki, czasem sushi i czekamy az sie rozkręci, plus nie musimy stac w kolejkach, selekcja chyba tez jest mniejsza
NaczelnaZolza
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 19, 2024 4:28 pm

Post autor: NaczelnaZolza »

Kurde muszę się wypowiedzieć aż, jak mieszkałam w Wawie często chodziłam do tego klubu i akurat zgadzam się ze wszystkim co napisały dziewczyny powyżej ale muszę coś dodać w 2022 roku w wakacje zamówiliśmy 5 drinków, byłam ja mój ex i jeszcze trzy inne dziewczyny. Ja i moja koleżanka po tym jednym drinku odleciałyśmy w inny świat a ex i dwie dziewczyny w ogóle zero reakcji na drinka. Obudziłam się na szczęście w swoim mieszkaniu, w swojej toalecie na podłodze. Miałam wiele szczęścia ale słyszałam o znajomej, stałej bywalczyni snu, która w zeszłym roku poszła z koleżanką do klubu ale koleżanka ją zostawiła a ona stwierdziła, że zostanie bo miała dużo znajomych i bawiła się tam z każdym i nikim i niestety została zgwałconą przez trzech facetów we własnym mieszkaniu. Niestety to tak wygląda, że jeżeli zrobi Ci krzywdę ktoś kto ma dużo pieniążków to nawet nikt się o tym nie dowie a Twoje zgłoszenie na policji zostanie zamiecione pod dywan. A do tego klubu chodzą ludzie, którzy tych pieniążków mają dużo lub chcą wyglądać jakby mieli ich dużo. Myślę, że to ładne miejsce ze specyficzną atmosferą fałszywego splendoru, który potrafi uderzyć do głowy, muzyka fajna i klimat też ale na jednorazowe wyjście a nie na bywanie co weekend.