Top odpały FBI heidepark

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

draka120
Skarpeta Rakieta
Posty: 75
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:59 pm

Re: Top odpały FBI heidepark

Post autor: draka120 »

Biibii pisze: ndz sty 07, 2024 9:28 pm Oj coś czuję że dużo ciekawskich z csi będzie waliło tu na forum drzwiami i oknami.Pod postem o tiktokowych mamach dużo osób pisze o wandzie i spore zainteresowanie
No niestety, patrząc dzisiaj na liczbę zarejestrowanych użytkowników to już się tak stało, a szkoda. Masa odkopanych wątków, duży ruch przez co forum strasznie laguje...
Można mówić co się chce o grupie prowadzonej przez chłopaków, ale mimo wszystko lubiłam tam zaglądać i jakiś porządek tam jednak panował. Ja jakoś nie obawiałam się tam bana, nawet w tym okresie, gdzie był większy rygor administracji. CSI przy nich to jest jakaś odrębna, toksyczna galaktyka pełna głupiomądrych osób i tych, którzy każde zwrócenie uwagi traktują jako atak na ~WoLnOśĆ sŁoWa~. Teraz ciekawe co się z Wandą stanie przy tym napływie użytkowników z tiktoka i CSI.
Biibii
Gacie z oceanu
Posty: 47
Rejestracja: czw lis 23, 2023 9:16 am

Post autor: Biibii »

draka120 pisze: pn mar 18, 2024 1:00 pm
Biibii pisze: ndz sty 07, 2024 9:28 pm Oj coś czuję że dużo ciekawskich z csi będzie waliło tu na forum drzwiami i oknami.Pod postem o tiktokowych mamach dużo osób pisze o wandzie i spore zainteresowanie
No niestety, patrząc dzisiaj na liczbę zarejestrowanych użytkowników to już się tak stało, a szkoda. Masa odkopanych wątków, duży ruch przez co forum strasznie laguje...
Można mówić co się chce o grupie prowadzonej przez chłopaków, ale mimo wszystko lubiłam tam zaglądać i jakiś porządek tam jednak panował. Ja jakoś nie obawiałam się tam bana, nawet w tym okresie, gdzie był większy rygor administracji. CSI przy nich to jest jakaś odrębna, toksyczna galaktyka pełna głupiomądrych osób i tych, którzy każde zwrócenie uwagi traktują jako atak na ~WoLnOśĆ sŁoWa~. Teraz ciekawe co się z Wandą stanie przy tym napływie użytkowników z tiktoka i CSI.
Zgadzam się,jak rejstrowałam się tutaj może było z 15 tysięcy uzytkowników,teraz mamy 70..
hortexlove
Modna
Posty: 413
Rejestracja: wt sty 09, 2024 3:39 pm

Post autor: hortexlove »

Po prostu powinni przestać każdego przyjmować, bo nagle jest hype i każda musi tu być XDD
Biibii pisze: pn mar 18, 2024 1:32 pm
draka120 pisze: pn mar 18, 2024 1:00 pm
Biibii pisze: ndz sty 07, 2024 9:28 pm Oj coś czuję że dużo ciekawskich z csi będzie waliło tu na forum drzwiami i oknami.Pod postem o tiktokowych mamach dużo osób pisze o wandzie i spore zainteresowanie
No niestety, patrząc dzisiaj na liczbę zarejestrowanych użytkowników to już się tak stało, a szkoda. Masa odkopanych wątków, duży ruch przez co forum strasznie laguje...
Można mówić co się chce o grupie prowadzonej przez chłopaków, ale mimo wszystko lubiłam tam zaglądać i jakiś porządek tam jednak panował. Ja jakoś nie obawiałam się tam bana, nawet w tym okresie, gdzie był większy rygor administracji. CSI przy nich to jest jakaś odrębna, toksyczna galaktyka pełna głupiomądrych osób i tych, którzy każde zwrócenie uwagi traktują jako atak na ~WoLnOśĆ sŁoWa~. Teraz ciekawe co się z Wandą stanie przy tym napływie użytkowników z tiktoka i CSI.
Zgadzam się,jak rejstrowałam się tutaj może było z 15 tysięcy uzytkowników,teraz mamy 70..
StudentkaKozminski
Tritonotti
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 20, 2024 4:24 pm

Post autor: StudentkaKozminski »

Moderatorki tam potrafia wlepić bana na tydzień za nic albo że chamstwem odpowie sie na chamstwo w swoją strone. I ta hipokryzja xD nie wstawiamy nitki o fame bo patologia ale posty o zawodnikach fame już pojawiały się normalnie. Była o wiele większa wolność wypowiedzi na grupie chłopaków a tutaj jak sie jakies noname za to zabrały to dramat.
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Currently:Top
Posty: 701
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Irytuje mnie to, jaki chaos tam panuje, z jednej strony są dedykowane nitki na ciąże czy śluby, z drugiej adminki akceptują oddzielne posty o ciążach jakichś no name'ów XD albo posty w których nie jest wyjaśnione o kim to jest. Nie każdy zna wszystkie influencerki z tiktoka albo jakichś trzecioligowych raperów
martev
PsychoFanka
Posty: 93
Rejestracja: ndz lip 30, 2023 12:46 am

Post autor: martev »

btw widziałyście, że zmienił się mocno skład administracji? Została tylko Ola, ze "starej" ekipy. Chyba, że coś źle widze
PEONIA
FlafLover
Posty: 1244
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

StudentkaKozminski pisze: śr mar 20, 2024 7:54 pm Moderatorki tam potrafia wlepić bana na tydzień za nic albo że chamstwem odpowie sie na chamstwo w swoją strone. I ta hipokryzja xD nie wstawiamy nitki o fame bo patologia ale posty o zawodnikach fame już pojawiały się normalnie. Była o wiele większa wolność wypowiedzi na grupie chłopaków a tutaj jak sie jakies noname za to zabrały to dramat.
Mi dały bana za wypowiedż o sesji ciążowej Lil Mastif. Wiele komentarzy było negatywnych, ja sama napisałam cytuję "dla mnie takie sesje i pokazywanie w ten sposób brzucha są mało smaczne". Znalazła się jakaś madka, która się spłakała, że ona jest w ciąży, i płacze jak czyta nasze komentarze i to wstyd by kobiety tak pisały. Zaraz weszła moderatorka post usunęła i dała bana Każdemu kto negatywnie się wypowiedział o tej sesji...
StudentkaKozminski
Tritonotti
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 20, 2024 4:24 pm

Post autor: StudentkaKozminski »

PEONIA pisze: ndz kwie 28, 2024 8:48 pm
StudentkaKozminski pisze: śr mar 20, 2024 7:54 pm Moderatorki tam potrafia wlepić bana na tydzień za nic albo że chamstwem odpowie sie na chamstwo w swoją strone. I ta hipokryzja xD nie wstawiamy nitki o fame bo patologia ale posty o zawodnikach fame już pojawiały się normalnie. Była o wiele większa wolność wypowiedzi na grupie chłopaków a tutaj jak sie jakies noname za to zabrały to dramat.
Mi dały bana za wypowiedż o sesji ciążowej Lil Mastif. Wiele komentarzy było negatywnych, ja sama napisałam cytuję "dla mnie takie sesje i pokazywanie w ten sposób brzucha są mało smaczne". Znalazła się jakaś madka, która się spłakała, że ona jest w ciąży, i płacze jak czyta nasze komentarze i to wstyd by kobiety tak pisały. Zaraz weszła moderatorka post usunęła i dała bana Każdemu kto negatywnie się wypowiedział o tej sesji...
Podwojne standardy ostatnio czytałam komentarz jakiejs baby pod postem o ciazy partnerki Henry'ego że tacy fajni i ładni ludzie powinni się rozmnażać, że dobre geny itd. Powiało eugeniką i pilnowanym przez nie tak wykluczenie ale komentarz dalej jest xD grupa pełna hipokryzji
Dziewczyna1988
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 25, 2024 6:42 pm

Post autor: Dziewczyna1988 »

muffka pisze: pn lip 18, 2022 4:18 pm Jak tylko widzę komy adminki i to, że mamy jej się kłaniać do stóp, że stworzyła tak genialną grupę, to mnie skręca...

Ma parcie na bycie influ i założenie sklepu

A. Karuzela też nie lepsza ze swoimi komentarzami :)
Która chce być influ?
Bardzomilyczlowiek
Niejestemmewka
Gacie z oceanu
Posty: 45
Rejestracja: sob cze 29, 2024 1:50 am

Post autor: Niejestemmewka »

PEONIA pisze: ndz kwie 28, 2024 8:48 pm Mi dały bana za wypowiedż o sesji ciążowej Lil Mastif. Wiele komentarzy było negatywnych, ja sama napisałam cytuję "dla mnie takie sesje i pokazywanie w ten sposób brzucha są mało smaczne". Znalazła się jakaś madka, która się spłakała, że ona jest w ciąży, i płacze jak czyta nasze komentarze i to wstyd by kobiety tak pisały. Zaraz weszła moderatorka post usunęła i dała bana Każdemu kto negatywnie się wypowiedział o tej sesji...
A mi dały bana, bo napisałam komentarz który jak się okazało ktoś już napisał, i inne dziewczyny zaczęły zwyczajnie po mnie jechać, więc zaczęłam się bronić. No i cyk ban na zawsze XD
hortexlove
Modna
Posty: 413
Rejestracja: wt sty 09, 2024 3:39 pm

Post autor: hortexlove »

Ja dostałam bana pernamentnego za stwierdzenie że są kółeczkiem wzajemnej adoracji. Jak zapytałam czemu dostałam bana to mnie zablokowały abym nie pisała wiadomości do nich XDDDD
Niejestemmewka pisze: wt lip 16, 2024 1:03 am A mi dały bana, bo napisałam komentarz który jak się okazało ktoś już napisał, i inne dziewczyny zaczęły zwyczajnie po mnie jechać, więc zaczęłam się bronić. No i cyk ban na zawsze XD
Izuch94
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 16, 2024 1:03 am

Post autor: Izuch94 »

hortexlove pisze: czw sie 01, 2024 7:05 pm Ja dostałam bana pernamentnego za stwierdzenie że są kółeczkiem wzajemnej adoracji. Jak zapytałam czemu dostałam bana to mnie zablokowały abym nie pisała wiadomości do nich XDDDD
Ja się właśnie z 2 dni temu usunęłam stamtąd, bo nie mogłam już czytać tych postów gdzie możesz być tylko poprawnym politycznie, a jak wyrażasz swoje odmienne zdanie (w kulturalny sposob) to jesteś wyzywany przez te właśnie tolerancyjne osoby, bo twoje zdanie się różni 😆 cyrk na kołach
zofia_zosia00
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 30, 2024 2:32 pm

Post autor: zofia_zosia00 »

Izuch94 pisze: czw sie 01, 2024 10:23 pm Ja się właśnie z 2 dni temu usunęłam stamtąd, bo nie mogłam już czytać tych postów gdzie możesz być tylko poprawnym politycznie, a jak wyrażasz swoje odmienne zdanie (w kulturalny sposob) to jesteś wyzywany przez te właśnie tolerancyjne osoby, bo twoje zdanie się różni 😆 cyrk na kołach
Oj tak, ja tak samo, juz z pol roku temu sie usunelam, bo tych komentarzy sie nie da czytac, a jak masz inne zdanie niz ich kolko wzajemnej adoracji to sa mega chamskie, ine mogą, ty nie xD
Madafaka
SushiRoll
Posty: 220
Rejestracja: wt sie 13, 2024 2:44 pm

Post autor: Madafaka »

Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 1:45 pm Nie znam tej grupy, ale chciałam się odnieść do tego przykładu, który podałaś. Skoro osoby homoseksualne traktują określenie homoseksualista jako obraźliwe to jaki jest powód żeby z tym dyskutować i używać formy, która innym przeszkadza?
Ja jestem homoseksualna i śmieszy mnie ta poprawność polityczna xd aktywisci pobierają kasę, a tępy lud przyjmuje tą narracje.