LeBrand

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

ergobergo
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 07, 2024 5:36 pm

LeBrand

Post autor: ergobergo »

Hej,
Czy są tu miłośniczki klasycznej elegancji? Kojarzycie polską firmę z Mokotowskiej - LeBrand?
Może macie w szafie jakieś ich produkty i podzielicie się opinią? Jestem bardzo ciekawa jakości, czy ceny korelują z odszyciem tych ubrań i ogólnie czy warto?
glottalstop
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

Bandany są naprawdę świetnie – widać jakość i są warte ceny. Co do ciuchów – fajne kroje, ale niestety poliester za duże pieniądze
algonat
Modna
Posty: 400
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

Mam bandany (czarna i kremowa) i faktycznie są świetne, noszę je bardzo często.
Kupiłam też spodnie jeansowe w jasnym kolorze - noszę, kiedy tylko mogę. Mają bardzo fajny krój, są miękkie w dotyku i bardzo komfortowe w noszeniu. Byłam w nich na wakacjach we Włoszech i pomimo tego, że są to proste spodnie to zwracały uwagę - myślę, że jakością. Zamówiłam je też ostatnio w ciemniejszym odcieniu z myślą o jesiennym sezonie.
Co do pozostałych rzeczy to lniane koszule są bardzo ładne (nie kupiłam bo tysiak za koszulę to jednak dużo), kurtki mają bardzo fajne kroje (podoba mi się szczególnie skórzana i Demi na okres jesienno zimowy).
Myślę, że pojedyncze rzeczy z LeBrand w stylizacji dają fajny klimat, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo według mnie potrafią "postarzyć" czy też wyglądać "ciężko".
Ze sklepów na Mokotowskiej polecam z fajnymi klasykami 303 Avenue.
glottalstop
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

oo, 303avenue jest świetne – i kroje, i jakość absolutnie do polecenia!
Kolezanki13
BlondDoczep
Posty: 139
Rejestracja: śr cze 05, 2024 7:30 pm

Post autor: Kolezanki13 »

Dla mnie w Le Brand ceny są mocno przesadzone. Zwłaszcza, że czasem składy wcale nie są super. No i drugi minus - w moim
Otoczeniu bardzo dużo osób się ubiera w tym sklepie i przez to dla mnie ta marka już traci, bo później wszyscy wyglądają tak samo.
algonat
Modna
Posty: 400
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

Kolezanki13 pisze: wt sie 20, 2024 9:40 am Dla mnie w Le Brand ceny są mocno przesadzone. Zwłaszcza, że czasem składy wcale nie są super. No i drugi minus - w moim
Otoczeniu bardzo dużo osób się ubiera w tym sklepie i przez to dla mnie ta marka już traci, bo później wszyscy wyglądają tak samo.
A jakie sklepy polecasz?
Kolezanki13
BlondDoczep
Posty: 139
Rejestracja: śr cze 05, 2024 7:30 pm

Post autor: Kolezanki13 »

algonat pisze: wt sie 20, 2024 10:06 am A jakie sklepy polecasz?
Hej,
Sorry, że dopiero odpisuje, ale nie zauważyłam komentarza ;)
Szczerze mówiąc mało kupuję w polskich markach. Jeśli chodzi o coś podobnego do Le Brand to polecam szwedzką markę Toteme. Przykładowo kupiłam tam boski trench za 3.5 k a w podobnej cenie był właśnie w Le Brand. Z innych bardziej klasycznych marek polecam Filipe K, by Malene Birger. Koszulę w One shirt (to akurat polska marka). Jeśli chodzi o ubrania z większym twistem to polecam francuskie Sezane, Sandro czy Rouje (tu z jakością różnie, ale mają ciekawe kroje i kolory). Z sieciówek najczęściej kupuję w COS i Arket. Lubie też Massimo - chociaż tam różnie z jakością, ale przynajmniej zawsze uznają reklamację ;) chociaż mam wrażenie że jakość się poprawiła. Hmm tak myślę co mogłabym Ci jeszcze polecić: sukienki z Realisation par (ale kupuje je zawsze taniej na vinted) i australijska marka Faithfull the brand (na zalando często są promocje) :)