Jacquemus

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Klepi
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 05, 2024 11:28 am

Jacquemus

Post autor: Klepi »

Co sądzicie o torebkach Jacquemus? Podobają mi się, ale słyszałam, że są słabej jakości.
Delfin420
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: sob gru 24, 2022 1:30 am

Post autor: Delfin420 »

Niestety to prawda...Wszystkie torebki wykonane są z niskiej jakości skóry syntetycznej 😅 osobiście nie polecam
xblss

Post autor: xblss »

Nie wiem skąd informacja, że torebki są ze skóry syntetycznej, bo są ze skóry naturalnej, tylko że farbowanej. Jeśli chodzi o jakość to moim zdaniem porównywalna z Korsem - tylko Jacquemus ma ładniejsze szwy - no ale Kors kosztuje 3x mniej. Uważam, że nie są warte swojej ceny, szczególnie te najmniejsze rozmiary w które ciężko wcisnąć nawet telefon...
emiemilka
BlondDoczep
Posty: 126
Rejestracja: śr lut 07, 2024 1:03 am

Post autor: emiemilka »

Masakryczna jakość. Miałam le chiquito i sprzedałam po roku, bo torebka kompletnie nie warta swojej ceny. Krzywo uszyta, a metalowe elementy przyszyły już odbarwione a z czasem było tylko gorzej. Jak dla mnie torebka wygląda jak z sieciówki
Avikofrytki
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: sob lip 06, 2024 12:02 pm

Post autor: Avikofrytki »

Miałam łącznie 7, z czego jedną nosiłam non stop! Ani jednej rysy. Jestem zszokowana opinią, że to słaba jakość.
iiii_iii
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: śr mar 20, 2024 11:15 am

Post autor: iiii_iii »

Wiem, że to o torebkach, ale jestem też ciekawa co w ogóle myślicie o marce ?
Ja bardzo lubiłam Simona bo był takim świeżym powiewem w modzie, piękne, oryginalne pokazy, ciekawe kampanie i pr (do tej pory w sumie). Tym skalowaniem torebek, kapeluszów itp fajnie zwracał uwagę na różne apskety, sam prowadził (prowadzi nadal ?) instagram też w ciekawy sposób. Ale teraz (moim zdaniem) okazuje się, że to wzornictwo było bardzo sezonowe, te wszystkie torebki stoją obok guessa i mk, "brzydko się zestarzały". Byłam w jednym butiku w Paryżu, ograniczona liczba osób w sklepie, kolejka itp, piękna witryna (to zawsze top), wchodzę a tam... syf jak w Zarze na wyprzedaży. Też jest kwestia tego, że wnętrze jest całe białe, więc brud się uwidacznia. Te wszystkie ubrania, dodatki krzywo postawione, to co się sprzedało, nieuzupełnione, bardzo brudna podłoga, wszystkie poduszki jakby ktoś na nich siedział godzinami. Poza tym większość ciuchów to poliester. Mam wrażenie, że w złą stronę to idzie.