Tiktokowe i instagramowe trenerki - która warta współpracy?

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki

Moderator: verysweetcherry

izurrr
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 21, 2024 3:14 pm

Tiktokowe i instagramowe trenerki - która warta współpracy?

Post autor: izurrr »

Hej dziewczyny. Czy macie/miałyście jakieś współpracę treningowe lub treningowo-dietetyczne z trenerkami działającymi na tiktoku lub instagramie ? Polecacie kogoś, a może wręcz przeciwnie? Podzielcie się wrażeniami i przeżyciami ;D
OlinkaK

Post autor: OlinkaK »

Jest wątek o Sylpfit, dziewczyny nie polecają. Tylko kopiuj wklej itp.
Awatar użytkownika
ugotowko
Koczkodan
Posty: 120
Rejestracja: śr kwie 10, 2024 1:13 pm

Post autor: ugotowko »

Ja bardzo lubię Natalie Heso. Wstawia bardzo dużo na youtuba. Wpadłam na nią w grudniu jak robiła challenge. Bardzo fajnie się z nią ćwiczy i nie jest się zmęczonym po jej treningach. Fakt, że niektóre ćwiczenia mają być wykonywane powoli i dokładnie sprawia, że wymagające są (przynajmniej dla mnie). Dodam, że ćwiczę z nią po 30-40 minut dziennie i odkąd wzmocniłam mięśnie plecy już mnie nie bolą. :)
elisha
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: elisha »

Ciężko stwierdzić bo ciężko je weryfikować. Nie jestem osobą, która poleci na wstawiane na storki zadowolone klientki i ich przemiany bo taka tiktokowa trenerka może wstawić jedną zadowoloną klientkę, a zapomni o wspomnieniu o 10 niezadowolonych i 4 z kontuzjami bo dostały plan bez objaśnienia techniki. Bycie trenerem to duża odpowiedzialność, a zauważyłam w ostatnim czasie na to modę i nawet metodę na wybicie się (wiele influencerek zaczyna od kontentu fit i rozpisywania diet, a gdy grono obserwujących podrośnie to jednak idą w reklamowanie kosmetyków i lajfstajl). Na ten moment nikogo nie polecę bo nie wpadłam jeszcze na taką, która gdzieś na filmikach czy storkach nie powielała mitów dietetowych czy nie pokazywała ćwiczenia ze złą techniką, choć mam nadzieję, że może niebawem się to zmieni. Uczulam napewno, żeby takie osoby mocno weryfikować i sprawdzać ich wykształcenie, skąd czerpali wiedzę, czy mają kursy trenera personalnego i wiele więcej.
aniakowalczyk7221
LouiBag
Posty: 313
Rejestracja: pn mar 18, 2024 9:06 am

Post autor: aniakowalczyk7221 »

Odradzam Nicole Cieckiewicz, w jej wątku jest kilka przykładów i u mojej znajomej było to samo. Wyszła też inba z niedotrzymaniem terminu, przepychanki, w końcu jednak po entym mailu, wspominaniu o rzeczniku praw konsumenta znajoma dostała całkowity zwrot o który się ubiegała.
PEONIA
FlafLover
Posty: 1244
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

Dziewczyny - był ktoś u Victorii Goldensquat? Ja się zastanawiam bo prowadzi wiele znanych modelek i ma dość oblegane terminy - do lutego 2025 nie ma miejsca więc to wskazuje, ze jest dobra ale nie chciałabym się rozczarować bo jest też droga...