Justyna 5 przez 10

Moderator: verysweetcherry

annakostrzewska
SkrzydełkaZhooters
Posty: 212
Rejestracja: pn maja 06, 2024 6:45 pm

Re: Justyna 5 przez 10

Post autor: annakostrzewska »

Maja3848854796 pisze: pt cze 14, 2024 1:51 am Justyna dała informację na story że wybrali dla córki imię Tradycja a na drugie Demokracja 😬
Fajnopolactwo entered the chat
MatyldaS2000
BlondDoczep
Posty: 127
Rejestracja: pt cze 07, 2024 6:40 pm

Post autor: MatyldaS2000 »

Ona napisała, że na Instagramie tak ja będą nazywać, ale nie zdradza jej prawdziwego imienia.
meow14
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: sob sty 06, 2024 1:48 pm

Post autor: meow14 »

Przecież to na potrzeby instagrama, będą tego używać żeby nie zdradzać prawdziwego imienia dziecka. Nie wierzę, że ktoś tego nie skumał.
Kachna13
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 11, 2024 9:40 pm

Post autor: Kachna13 »

Córka Tradycja to cytat z Misia...
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Napisała też, że nie będzie się bawić w sharenting. Let's see.
Hav
BagietkaZszarlott
Posty: 161
Rejestracja: wt lut 27, 2024 12:12 am

Post autor: Hav »

Grubababa pisze: pt cze 14, 2024 10:45 am Napisała też, że nie będzie się bawić w sharenting. Let's see.
Spokojnie, stanie się eksperka od macierzyństwa. Już były jakieś rozmowy o tym że rodzice uprawiają mniej seksu.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Hav pisze: pt cze 14, 2024 10:48 am
Grubababa pisze: pt cze 14, 2024 10:45 am Napisała też, że nie będzie się bawić w sharenting. Let's see.
Spokojnie, stanie się eksperka od macierzyństwa. Już były jakieś rozmowy o tym że rodzice uprawiają mniej seksu.
Tak też sądzę, ale daje jej szanse. Choć coś mi mówi, że najpierw bedzie szczegółowa relacja z porodu, pologu, potem jakie to brzemię i męka to macierzyństwo, a potem udzielanie rad jak się zajmować bąbelkami. Insta klasyczek.
altair
BlondDoczep
Posty: 145
Rejestracja: sob gru 17, 2022 10:23 am

Post autor: altair »

Maja3848854796 pisze: pt cze 14, 2024 1:51 am Justyna dała informację na story że wybrali dla córki imię Tradycja a na drugie Demokracja 😬
Nie wierzę że ktoś wziął to na serio xddddddd
SmokAnalog
BlondDoczep
Posty: 130
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Nie wiem, dlaczego ona wzbudza takie kontrowersje, na mnie robi wrażenie sympatycznej osoby. Ale fakt, że nie śledzę jej social mediów, wyłącznie podcasty. Tu i tam czasami się rąbnie w faktach przy przedstawianiu spraw kryminalnych, ale myślę, że nie ma dramatu. Na pewno jest bardziej autentyczna od śledziowej, która ogranicza się do czytania materiałów przygotowanych przez kogoś innego, za marne grosze zresztą.
zuza_zu
Samarka
Posty: 680
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

Ostatnie odcinki 5nZ to jest jakaś pomyłka. Mam wrażenie, że wiele tam „według mnie”, „dokładnie nie pamiętam które źródło tak podaje”, „chyba” itd. Albo ona zawsze taka była a dopiero teraz to zauważyłam albo coś tu nie gra. Kumam stan w którym jest, jej samopoczucie, ale moim zdanie odjebane na kolanie te odcinki. Wybór tych spraw też mało ciekawy chociaż może po prostu już wiele słyszałam i nie robi to na mnie wrażenia a każda kolejna sprawa to jakiś taki schemat działania…?
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

zuza_zu pisze: sob cze 15, 2024 5:39 pm Ostatnie odcinki 5nZ to jest jakaś pomyłka. Mam wrażenie, że wiele tam „według mnie”, „dokładnie nie pamiętam które źródło tak podaje”, „chyba” itd. Albo ona zawsze taka była a dopiero teraz to zauważyłam albo coś tu nie gra. Kumam stan w którym jest, jej samopoczucie, ale moim zdanie odjebane na kolanie te odcinki. Wybór tych spraw też mało ciekawy chociaż może po prostu już wiele słyszałam i nie robi to na mnie wrażenia a każda kolejna sprawa to jakiś taki schemat działania…?
Jakość nowych odcinków jest tragiczna, zarówno pod kątem researchu, realizacji (nie wycięte stękania, powtorzenia), jak i dygresji, które ona wplata. Ja sobie w tym tygodniu odświeżyłam serię o Iwonie Cygan i to ile ona tam blekocze i np źle odmienia wyrazy to hit. Wiem, szczegół, ale od kogoś kto żyje z mówienia, opowiadania, oczekiwałabym, że umie składać zdania poprawnie i odmieniać wyrazy przez przypadki i osoby.
SmokAnalog
BlondDoczep
Posty: 130
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Wiadomo, że nie ma startu do formy sprzed kilku lat, pierwszych 40, może 50 odcinków to była bomba. Ale właśnie te jej "według mnie", "jakby", "nie jestem pewna" dodają autentyczności. Ktoś kiedyś napisał, chyba w komentarzach, że różni się tym od innych podcasterek i podcasterów, że słuchając jej czujesz się jak z koleżanką na kawie :) więc może robi to celowo, a nie z powodu słabego researchu, nie wiem.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

pista pisze: sob cze 15, 2024 6:07 pm Wiadomo, że nie ma startu do formy sprzed kilku lat, pierwszych 40, może 50 odcinków to była bomba. Ale właśnie te jej "według mnie", "jakby", "nie jestem pewna" dodają autentyczności. Ktoś kiedyś napisał, chyba w komentarzach, że różni się tym od innych podcasterek i podcasterów, że słuchając jej czujesz się jak z koleżanką na kawie :) więc może robi to celowo, a nie z powodu słabego researchu, nie wiem.
Doceniam, że nie czyta tylko mówi z głowy, zresztą naprawdę byłam jej fanką, myślę, że pierwsze 100 ppdcastow odsłuchałam od deski do deski. Teraz mniej słucham, bo te jej wtracenia są zwyczajnie głupie, często pozwala sobie na wypowiadanie się w kwestiach, o których ewidentnie nie ma pojęcia. Już o błędach merytorycznych jak mylenie imion i dat nie wspomnę. Wg mnie osiadła na laurach po prostu.
Kotek_99
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 14, 2024 10:45 am

Post autor: Kotek_99 »

Ostatni odcinek jest faktycznie trochę po łebkach :/ Rozumiem, że to stara sprawa, no ale gdy jest tak mało danych to ciężko opowiadać merytorycznie..
SmokAnalog
BlondDoczep
Posty: 130
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Kotek_99 pisze: ndz cze 16, 2024 3:00 pm Ostatni odcinek jest faktycznie trochę po łebkach :/ Rozumiem, że to stara sprawa, no ale gdy jest tak mało danych to ciężko opowiadać merytorycznie..
Fajnie, że w opisie podała, z którego roku to jest, tak stare sprawy mnie nie interesują. :)
Ankawanka
PsychoFanka
Posty: 92
Rejestracja: śr mar 20, 2024 2:51 pm

Post autor: Ankawanka »

zuza_zu pisze: sob cze 15, 2024 5:39 pm Ostatnie odcinki 5nZ to jest jakaś pomyłka. Mam wrażenie, że wiele tam „według mnie”, „dokładnie nie pamiętam które źródło tak podaje”, „chyba” itd. Albo ona zawsze taka była a dopiero teraz to zauważyłam albo coś tu nie gra. Kumam stan w którym jest, jej samopoczucie, ale moim zdanie odjebane na kolanie te odcinki. Wybór tych spraw też mało ciekawy chociaż może po prostu już wiele słyszałam i nie robi to na mnie wrażenia a każda kolejna sprawa to jakiś taki schemat działania…?
Tak było od zawsze, prawda jest taka, że tylko pierwszych kilkanaście odcinków podkastu trzymało poziom, potem zaczęło się to gdybanie i robienie na kolanie i tak już pozostało.
karola94
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 31, 2023 7:09 am

Post autor: karola94 »

Ostatnio wyświetliły mi się dwa wywiady gdzie Justyna opowiada, że na nią deficyt kaloryczny nie działał, żadne diety. Jedyne co to tylko operacja bariatryczna. Ale tak w zasadzie to przecież schudła dlatego bo po operacji była na bardzo dużym deficycie, jeżeli opowiadała, że przez cały dzień zjadła przykładowo zupę i jogurt. Takie to trochę nie logiczne są te opowieści, że wcześniej tyła z powietrza. Bo patrząc na jej styl życia, o którym sama mówi, że częsta miewa takie dni, że prawie nie wstaje z łóżka, to przy braku ruchu jej cpm duża nie była, i nie musiała nie wiadomo jak dużo jeść, żeby waga stała w miejscu lub rosła.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

karola94 pisze: sob cze 22, 2024 4:30 pm Ostatnio wyświetliły mi się dwa wywiady gdzie Justyna opowiada, że na nią deficyt kaloryczny nie działał, żadne diety. Jedyne co to tylko operacja bariatryczna. Ale tak w zasadzie to przecież schudła dlatego bo po operacji była na bardzo dużym deficycie, jeżeli opowiadała, że przez cały dzień zjadła przykładowo zupę i jogurt. Takie to trochę nie logiczne są te opowieści, że wcześniej tyła z powietrza. Bo patrząc na jej styl życia, o którym sama mówi, że częsta miewa takie dni, że prawie nie wstaje z łóżka, to przy braku ruchu jej cpm duża nie była, i nie musiała nie wiadomo jak dużo jeść, żeby waga stała w miejscu lub rosła.
Tak, tak, tyła z powietrza na pewno. Jakoś w wywiadach sprzed operacji co innego gadała. Polecam np u sekielskiego, gdzie opowiada ile i czego potrafiła kompulsywnie zjeść. Nie wiem co ma na celu gadanie teraz, że w miesiąc przyjebała 20kg "z powietrza".
lui21
Kciuk
Posty: 881
Rejestracja: sob kwie 17, 2021 8:32 pm

Post autor: lui21 »

karola94 pisze: sob cze 22, 2024 4:30 pm Ostatnio wyświetliły mi się dwa wywiady gdzie Justyna opowiada, że na nią deficyt kaloryczny nie działał, żadne diety. Jedyne co to tylko operacja bariatryczna. Ale tak w zasadzie to przecież schudła dlatego bo po operacji była na bardzo dużym deficycie, jeżeli opowiadała, że przez cały dzień zjadła przykładowo zupę i jogurt. Takie to trochę nie logiczne są te opowieści, że wcześniej tyła z powietrza. Bo patrząc na jej styl życia, o którym sama mówi, że częsta miewa takie dni, że prawie nie wstaje z łóżka, to przy braku ruchu jej cpm duża nie była, i nie musiała nie wiadomo jak dużo jeść, żeby waga stała w miejscu lub rosła.
Nie tyje się z powietrza, ale jeżeli stosuje się non stop jakieś diety, głodówki potem się kompulsywnie obżera to organizm może być juz tak rozregulowany, że waga stoi w miejscu albo wręcz rośnie nawet przy bardzo małej podaży kalorii. Na deficycie zawsze się chudnie tyle, że w takich sytuacjach ten deficyt może wynosić 500 kcal. Jaka dorosła kobieta wytrzyma na takiej głodówce? Po operacji to co innego, teraz nie może zjeść więcej i też ośrodek głodu i sytości nie jest już zaburzony.
Izelaf
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: sob gru 30, 2023 11:39 pm

Post autor: Izelaf »

karola94 pisze: sob cze 22, 2024 4:30 pm Ostatnio wyświetliły mi się dwa wywiady gdzie Justyna opowiada, że na nią deficyt kaloryczny nie działał, żadne diety. Jedyne co to tylko operacja bariatryczna. Ale tak w zasadzie to przecież schudła dlatego bo po operacji była na bardzo dużym deficycie, jeżeli opowiadała, że przez cały dzień zjadła przykładowo zupę i jogurt. Takie to trochę nie logiczne są te opowieści, że wcześniej tyła z powietrza. Bo patrząc na jej styl życia, o którym sama mówi, że częsta miewa takie dni, że prawie nie wstaje z łóżka, to przy braku ruchu jej cpm duża nie była, i nie musiała nie wiadomo jak dużo jeść, żeby waga stała w miejscu lub rosła.
Pierwszy lepszy wynik z Google po wpisaniu hasła zmniejszenie żołądka : „ Polega na laparoskopowym wycięciu fragmentu żołądka (zwykle pozostawia się ok. 30% pierwotnej objętości). Po tym zabiegu zmniejszenia żołądka nie wydziela on już greliny, czyli hormonu pobudzającego łaknienie. Następstwem tego jest nawet 60% utrata masy ciała w przeciągu roku.”
Okaaa
Skarpeta Rakieta
Posty: 86
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 4:24 pm

Post autor: Okaaa »

Jakie opinie po wysłuchaniu ostatniego odcinka?
zuza_zu
Samarka
Posty: 680
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

Szczerze to ja już sobie obiecałam, że przestaję tego słuchać. Nie wiem czy to wpływ opinii tutaj na forum czy jakość jej podcastów spadła, ale nie jestem w stanie jej słuchać dłużej. Mam wrażenie, że ona zna tylko ogólniki tych spraw a resztę sobie dopowiada albo domyśla się. Sprawy też coraz mniej ciekawe (w moim odczuciu). Ten cykl „rozpytanie” to w ogóle nie jest dla mnie w żaden sposób interesujący także nawet nie podchodzę do tematu. Żałuję, bo ja naprawdę lubiłam jej słuchać i czekałam na nowe odcinki oraz możliwość posłuchania ich. Tymczasem kolejna twórczyni, która odpada z mojej listy, bo dłużej nie zniosę…
Eatalia
MoetGlass
Posty: 253
Rejestracja: wt mar 26, 2024 11:25 am

Post autor: Eatalia »

zuza_zu pisze: ndz cze 23, 2024 11:05 am Szczerze to ja już sobie obiecałam, że przestaję tego słuchać. Nie wiem czy to wpływ opinii tutaj na forum czy jakość jej podcastów spadła, ale nie jestem w stanie jej słuchać dłużej. Mam wrażenie, że ona zna tylko ogólniki tych spraw a resztę sobie dopowiada albo domyśla się. Sprawy też coraz mniej ciekawe (w moim odczuciu). Ten cykl „rozpytanie” to w ogóle nie jest dla mnie w żaden sposób interesujący także nawet nie podchodzę do tematu. Żałuję, bo ja naprawdę lubiłam jej słuchać i czekałam na nowe odcinki oraz możliwość posłuchania ich. Tymczasem kolejna twórczyni, która odpada z mojej listy, bo dłużej nie zniosę…
Mi też to 'rozpytanie' nie podeszło... 😞
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Okaaa pisze: ndz cze 23, 2024 10:25 am Jakie opinie po wysłuchaniu ostatniego odcinka?
Moja opinia jest taka: obejrzała bardzo dobry jakościowo materiał o sprawie na Interii i stwierdziła, że na jego bazie szybko zrobi odcineczek u siebie, zwłaszcza, że jest sponsor odcinka. Sprawa bardzo ciekawa, ale opracowanie Justyny niczego nie wnosi. Zresztą od dłuższego już czasu nie mogę słuchać jej wtrącen, dywagacji, śmiechów. Zachowuje się na tych podcastach jakby opowiadała koleżance przy kawce, nie tego szukam.
Rudissima
Naczelny Zapierdalacz
Posty: 503
Rejestracja: śr lis 02, 2022 9:24 pm

Post autor: Rudissima »

Eatalia pisze: ndz cze 23, 2024 11:26 am
zuza_zu pisze: ndz cze 23, 2024 11:05 am Szczerze to ja już sobie obiecałam, że przestaję tego słuchać. Nie wiem czy to wpływ opinii tutaj na forum czy jakość jej podcastów spadła, ale nie jestem w stanie jej słuchać dłużej. Mam wrażenie, że ona zna tylko ogólniki tych spraw a resztę sobie dopowiada albo domyśla się. Sprawy też coraz mniej ciekawe (w moim odczuciu). Ten cykl „rozpytanie” to w ogóle nie jest dla mnie w żaden sposób interesujący także nawet nie podchodzę do tematu. Żałuję, bo ja naprawdę lubiłam jej słuchać i czekałam na nowe odcinki oraz możliwość posłuchania ich. Tymczasem kolejna twórczyni, która odpada z mojej listy, bo dłużej nie zniosę…
Mi też to 'rozpytanie' nie podeszło... 😞
Te wszystkie rozpytania są straszne nudne i traktuję je jako wyjątkowo długie reklamy jakichś powieściopisarzy