Zrzucamy zbędne kg

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki

Moderator: verysweetcherry

Karolinad
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: czw mar 14, 2024 11:47 pm

Zrzucamy zbędne kg

Post autor: Karolinad »

Hejka. OD jutra zaczynam wyzwanie codziennie 8 tysięcy kroków. Chcę małymi krokami zmienić swój wygląd. Ktoś się dołącza do wyzwania? Może założymy wspólny Messenger i będziemy się wspólnie motywować :fire: :*
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1839
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Karolinad pisze: ndz kwie 21, 2024 5:28 pm Hejka. OD jutra zaczynam wyzwanie codziennie 8 tysięcy kroków. Chcę małymi krokami zmienić swój wygląd. Ktoś się dołącza do wyzwania? Może założymy wspólny Messenger i będziemy się wspólnie motywować :fire: :*
ja chetnie moge pisac na instagramie tez zaczynam sie kolejny raz odchudzac:d mozesz przejrzec mój wątek o odchudzaniu duzo fajnych porad tam było ;)))
Wiem wiecej
Abrakada_bra

Post autor: Abrakada_bra »

Ja mogę się dołączyć. Planuje ćwiczyć z Agatą i biegać na początek 2 razy w tygodniu
joolz
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: sob mar 02, 2024 9:09 pm
Instagram: zhjngmwttn

Post autor: joolz »

Dołączam się! Chodzę po 10000 kroków, dodaję jogę i ćwiczenia "dywanikowe" – jakie się nawiną, na jakie będę miała ochotę. Dużo chudnąć nie muszę i nie chcę, ale ostatnio jest mnie trochę więcej i chcę to zmienić :)
Macie swoje ulubione trenerki z yt?
Może macie też porady, co zrobić z uporczywym celulitem? Jakieś sprawdzone zabiegi, które go zmniejszają? Mam na udach celulit po źle dobranej antykoncepcji nie mogę go pokonać. Oprócz odchudzanka traktuję nogi szczotką na sucho i używam balsamu, ale nie widzę oszałamiających efektów.