Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

Oizys
SkrzydełkaZhooters
Posty: 212
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 12:11 pm

Re: Olga Herring

Post autor: Oizys »

SkarolinaS pisze: pn maja 20, 2024 1:10 pm Tam byl konflikt i z Szostakiem- on sie czepial typa m.in od Wyjasnic Niewyjasnione, ale w sumie sie nie dziwie, jak gosc pisal, ze robi "sledztwo dziennikarskie" a material bral z ksiazki Szostaka.

Byla tez drama z Iza Michalewicz vs Kryminalne Historie. Monika miala w bardzo zblizony sposob cos tam opisywac. Z tego co mi wiadomo sprawa ociera sie o sąd. Jeszcze chyba nie ma ostatecznego werdyktu.
No i właśnie wszystkie komentarze pod postami, artykuły i inne poruszające temat, otwarcie mówiące o kradzieży pracy i treści, spowodowały, że Kasia się wycofała. I tak jak pisałam wyżej - rozumiem, ale żałuję.
(...) wszystko umiera i ponownie się odradza,(...) co roku siejemy i zbieramy plony.(...) nawet po najsurowszej zimie zawsze następuje wiosna.(...) Wszystko cały czas się zmienia, ale w ustalonym rytmie.
Wiecejnizjedno

Post autor: Wiecejnizjedno »

O lol, a ja sie doczekac nie moge Polski bna faktach a tu taki zonk:/
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2170
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Będzie prowadzić program ktokolwiek widział ktokolwiek wie
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

MalaCzarna pisze: pn cze 03, 2024 10:19 am Będzie prowadzić program ktokolwiek widział ktokolwiek wie
Kto?
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

MalaCzarna pisze: pn cze 03, 2024 10:19 am Będzie prowadzić program ktokolwiek widział ktokolwiek wie
Zatem nie mogę się doczekać! Już to sobie wyobrażam jak tym swoim egzaltowanym głosem mówi coś w stylu: Na tętniącym życiem krakowskim rynku, wśród gwaru tłumu i kolorowych straganów, ostani raz była widziana ona - istota niczym z bajki, o imieniu Zosia. Jej 21 wiosen rozkwitało niczym bukiet najpiękniejszych kwiatów, a każdy krok emanował wdziękiem i pewnością siebie. Jej włosy, niczym kaskadowa fala złocistego miodu, spływały swobodnie na ramiona, muskane przez delikatny wiosenny wiatr. W jej oczach, niczym dwa lazurowe jeziora skryte w gęstym lesie, można było utonąć bez reszty. Odbijają one blask nieba, a w ich głębi kryła się cała paleta emocji - radość, troska, refleksja i niegasnąca ciekawość świata. Delikatny, porcelanowy nos z nutką zadziorności dopełniał twarz o idealnych proporcjach. Usta, niczym płatki róży, niosły na sobie subtelny uśmiech, pełen ciepła i życzliwości. Skóra Zosi miała odcień delikatnej brzoskwini, a na jej policzkach dostrzegalny był subtelny rumieniec, dodający jej uroku i dziewczęcego wdzięku. Wśród tłumu wyróżniała ją nie tylko niezwykła uroda, ale również aura pewności siebie i wewnętrznego spokoju. Każdy jej ruch był pełen gracji, a każdy gest emanował elegancją! Ubrana była w zwiewną sukienkę w kolorze błękitnego nieba, która podkreślała jej smukłą sylwetkę i delikatne rysy twarzy. Włosy upięte były w luźny warkocz, z którego swobodnie spływały pojedyncze kosmyki. To był ostatni raz, kiedy ktokolwiek widział Zosię. Od tamtej pory ślad po niej zaginął. Jej promienny uśmiech zniknął, a jej piękne oczy przestały odbijać blask nieba. Pozostała tylko pustka i bolesna cisza. Co się z nią stało? Gdzie ona jest? Te pytania dręczą wszystkich, którzy ją znali. Jej bliscy nie tracą nadziei i wciąż wierzą, że uda się ją odnaleźć. Modlą się o to, by znów ujrzeć jej promienny uśmiech i usłyszeć jej ciepły głos! Zosia to nie tylko piękno zewnętrzne. W jej sercu biła ogromna dobroć i empatia. Była zawsze gotowa do niesienia pomocy innym, a jej optymistyczne spojrzenie na świat zarażało wszystkich wokół. Uwielbiała spędzać czas w otoczeniu natury, gdzie odnajdywała spokój i inspirację. Jej ulubionym hobby było malowanie - na płótnie utrwalała ona swoje emocje, marzenia i otaczający ją świat. Zosia jest niczym promień słońca, który rozświetla życie wszystkich wokół. Jest inspiracją dla innych, dowodem na to, że piękno tkwi nie tylko w wyglądzie, ale również w dobrym sercu i szlachetnym charakterze! Jest prawdziwym skarbem, którego każdy chciałby mieć w swoim życiu! Jej zaginięcie to ogromna strata nie tylko dla jej rodziny i przyjaciół, ale również dla całego świata. Mamy nadzieję, że uda się ją odnaleźć i że znów będzie mogła dzielić się swoim pięknem i dobrocią ze wszystkimi. Sponsorem tego odcinka są czekoladowe pralinki, które właśnie wypuściły nowy smak - słony karmel - ten słodko-wytrawny przysmak jest metaforą kogoś, kto znikął bez pożegnania.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

A ja jestem ciekawa,czy będzie się przedstawiać jako Herring, czy Śledź xD
Bleblebleb
BlondDoczep
Posty: 145
Rejestracja: czw sty 07, 2021 7:50 pm

Post autor: Bleblebleb »

SkarolinaS pisze: pn cze 03, 2024 10:47 am A ja jestem ciekawa,czy będzie się przedstawiać jako Herring, czy Śledź xD
Herring…
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2170
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Już bym wolała Mazurową w tym zobaczyć, ale pewnie nawet jak dostała propozycje to musiała zrezygnować z powodu ciąży.
Jeszcze bardziej Śledziom odwali od hajsu i popularności. 🤮😵‍💫
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Niby sytuacja jest trochę śmieszna przez swoją abstrakcję, ale właśnie mnie uderzyło: ona będzie opłacana z państwowych pieniędzy, czyli z naszych podatków, a to już nie jest śmieszne. Serio nie ma w Polsce dostępnej żadnej lepszej prowadzącej (lub prowadzącego) do programu telewizyjnego? Dlaczego to musiała być ona? Jakimi kryteriami kierowano się przy zatrudnieniu?
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Łydki ma jakby jej się żylaki robiły :puke: Serio nie ma osoby, która bardziej by się nadawała do tego programu? Olga ani nie ma odpowiedniego głosu, ani wiedzy, sposób wypowiedzi też jest strasznie ubogi i wtórny. Toć to zwykły plastuś, który po operacji nosa pcha się drzwiami i oknami przed srebrny ekran.
sola
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: wt lip 05, 2022 2:56 am

Post autor: sola »

Dziwne, że ją wybrali, przecież ona tragicznie wypada przed kamerą, skrajnie drętwo.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2680
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Dobra, to co, w związku z tym ze to telewizja utrzymywana z naszych podatków chcemy zrobić jakaś akcje pt zażalenia do TVP na maila? :) bo to jest skandal jak stad do Australii
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Właśnie miałam tutaj pisać, że odpalam FB od niechcenia, obserwuje tvp3, a tutaj ta zblazowana twarz Śledziowej mi się pokazuje 🤢
I jej udawane współczucie, ten wyraz twarzy, jakby miała zaraz popuścić, a w środku pewnie tylko myśli, czy przelew dotarł.
Ona w ogóle do tv nie pasuje, już na fotkach widać, że nie pasują jej te garsonki i czółenka z Wojasa xD
A bardziej fituja ciuchy z h&m zajumane jako gratisy z kodów #pdk
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2680
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Najlepsze jest to ze zamiast nazywać ja normalnie ŚLEDŹ to jest ęą herring, kudzwa dobrze ze nie arenque (śledź po hiszpańsku) XD już mogła zaszaleć z tłumaczeniem nazwiska na większa egzotykę XDDD
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

No właśnie, zwykły, śmierdzący śledź.
Aleksis1407
Koczkodan
Posty: 100
Rejestracja: śr sty 31, 2024 1:15 pm

Post autor: Aleksis1407 »

No dziewczyna jest wyjątkowo pozbawiona charyzmy i obycia z kamerą.
Buka@
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

Ej dobra ona jest przewrażliwiona widać bo jej ŚLEDŹ źle brzmiał i musiała sobie nazwę "lepszą" wykombinować a Marcin Myszka też ma nazwisko niezbyt pasujące do true crime i jakoś nie wstydzi się i nie świruje pawiana 🥸
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2680
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Ja się zastanawiam po co zmieniała panieńskie na śledź skoro się tego nazwiska wstydzi i tłumaczy na angielski xD jak Janek z Podhala co po wyjeździe do szikago stał się Johnem xD
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Platini_blabla pisze: pn cze 03, 2024 8:35 pm Ja się zastanawiam po co zmieniała panieńskie na śledź skoro się tego nazwiska wstydzi i tłumaczy na angielski xD jak Janek z Podhala co po wyjeździe do szikago stał się Johnem xD
Na wykopie pisała, że po ślubie przez pewien czas miała nadal panieńskie. Chyba dlatego, że ich nazwisko rodzinne mogło jej otworzyć drzwi do kariery leśniczej (chociaż pamiętam, że w lasach była tylko na stażu i później zaszła w ciążę, więc dużo się nie narobiła xD).
A później pisała, że jednak chce czuć jedność ze swoim mężem i córką, żeby się nazywali tak samo.
Ale jeszcze miała dylemat, czy nie wziąć podwójnego nazwiska xD
Tylko że Olga Niebrzydowska-Śledź nie brzmi zbyt zachęcająco.

Tak że trochę się broniła przed tym śledziem 😂
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2680
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Aqq pisze: pn cze 03, 2024 9:02 pm
Platini_blabla pisze: pn cze 03, 2024 8:35 pm Ja się zastanawiam po co zmieniała panieńskie na śledź skoro się tego nazwiska wstydzi i tłumaczy na angielski xD jak Janek z Podhala co po wyjeździe do szikago stał się Johnem xD
Na wykopie pisała, że po ślubie przez pewien czas miała nadal panieńskie. Chyba dlatego, że ich nazwisko rodzinne mogło jej otworzyć drzwi do kariery leśniczej (chociaż pamiętam, że w lasach była tylko na stażu i później zaszła w ciążę, więc dużo się nie narobiła xD).
A później pisała, że jednak chce czuć jedność ze swoim mężem i córką, żeby się nazywali tak samo.
Ale jeszcze miała dylemat, czy nie wziąć podwójnego nazwiska xD
Tylko że Olga Niebrzydowska-Śledź nie brzmi zbyt zachęcająco.

Tak że trochę się broniła przed tym śledziem 😂
CZUĆ JEDNOŚĆ Z MĘŻEM I CÓRKA XD No tak córka to pewnie jakaś Julka śledź ale mama herring xD to ci jedność xD
Szampejn
Trening tenisa
Posty: 2850
Rejestracja: sob cze 26, 2021 2:51 pm

Post autor: Szampejn »

Platini_blabla pisze: pn cze 03, 2024 8:35 pm Ja się zastanawiam po co zmieniała panieńskie na śledź skoro się tego nazwiska wstydzi i tłumaczy na angielski xD jak Janek z Podhala co po wyjeździe do szikago stał się Johnem xD
No jak związała się z wykopkowym redpillowcem, smalcem alfa to nie miała wyboru xD
Ogrzyca
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pt maja 31, 2024 5:31 pm

Post autor: Ogrzyca »

Jeszcze jest nominowana w best stream. Można głosować na inastagramie:)
Aleksis1407
Koczkodan
Posty: 100
Rejestracja: śr sty 31, 2024 1:15 pm

Post autor: Aleksis1407 »

Miała całkiem spoko nazwisko, mógł mąż wziąć jej. Nie kumam tej sumy facetów. A tak to cała rodzina jest Śledziami 😂
Pikod
LouiBag
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 01, 2024 2:04 pm

Post autor: Pikod »

Od Olgi WARA!!!! Jest świetną podcasterką, robi mega dobrą robotę. Dostała teraz prowadzenie w "Ktokolwiek widział- ktokolwiek wie" i to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Jeśli ktoś myśli inaczej, to nie ma pojęcia, czym jest true-crim.
ness
SushiAddict
Posty: 844
Rejestracja: wt mar 05, 2024 5:33 pm

Post autor: ness »

Pikod pisze: wt cze 04, 2024 9:29 pm Od Olgi WARA!!!! Jest świetną podcasterką, robi mega dobrą robotę. Dostała teraz prowadzenie w "Ktokolwiek widział- ktokolwiek wie" i to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Jeśli ktoś myśli inaczej, to nie ma pojęcia, czym jest true-crim.
O mąż olgi xd