Zmiany na forum

Sprawy organizacyjne

Moderator: verysweetcherry

Awatar użytkownika
KasandraCwir
Currently:Top
Posty: 701
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Re: Zmiany na forum

Post autor: KasandraCwir »

Hej, w sumie to taka rzecz dziesiątej potrzeby, ale myślę, że fajną opcją by było, gdyby po dodaniu reakcji było to wyróżnione np. innym kolorem, żeby widzieć czy na dany post się już reagowało czy nie :)
Fou
Zdalna_mama_nowe
Posty: 1000
Rejestracja: wt sie 23, 2022 10:46 am

Post autor: Fou »

czy możecie zapanować nad ilością zdublowanych tematów? nie wiem że wątek może zakładać np osoba która minimum jest miesiąc albo coś? bo jest masa dubli :/
Natalia1111
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: ndz lip 23, 2023 6:38 pm

Post autor: Natalia1111 »

Hej. Cały czas mam problem jestem przez was notorycznie blokowana :) mimo że nie ma do tego podstaw. Dostaje komunikat „Tej adres IP został zablokowany „
I tak kilka razy dziennie. Jest to trochę uciążliwe
Gość

Post autor: Gość »

Natalia1111 pisze: pt maja 24, 2024 3:43 pm Hej. Cały czas mam problem jestem przez was notorycznie blokowana :) mimo że nie ma do tego podstaw. Dostaje komunikat „Tej adres IP został zablokowany „
I tak kilka razy dziennie. Jest to trochę uciążliwe
mam dosłownie ten sam problem, odpowiedzi na maila brak a co chwilę mam albo informacje że adres ip jest zablokowany albo możliwość czytania
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 388
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Natalia1111 pisze: pt maja 24, 2024 3:43 pm Hej. Cały czas mam problem jestem przez was notorycznie blokowana :) mimo że nie ma do tego podstaw. Dostaje komunikat „Tej adres IP został zablokowany „
I tak kilka razy dziennie. Jest to trochę uciążliwe
Problem powinien być już rozwiązany. ☺️
Natalia1111
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: ndz lip 23, 2023 6:38 pm

Post autor: Natalia1111 »

damascenka pisze: ndz maja 26, 2024 11:48 pm
Natalia1111 pisze: pt maja 24, 2024 3:43 pm Hej. Cały czas mam problem jestem przez was notorycznie blokowana :) mimo że nie ma do tego podstaw. Dostaje komunikat „Tej adres IP został zablokowany „
I tak kilka razy dziennie. Jest to trochę uciążliwe
Problem powinien być już rozwiązany. ☺️
Niestety cały czas się pojawia 🙁
zelazko
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 18, 2024 7:52 am

Post autor: zelazko »

Hej! Przy próbie logowania dostaję wielokrotnie komunikat że mój adres IP został zablokowany i mam całkowicie zabroniony dostęp do witryny, dopiero kilkunastokrotne odświeżenie pomaga ale robi się to coraz bardziej uciążliwe... 🙁 da się to jakoś rozwiać? Nawet po zalogowaniu i przy próbie wysłania tej wiadomości znowu mam ten komunikat... bardzo frustrujące.
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 112
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

zelazko pisze: ndz cze 02, 2024 10:24 pm Hej! Przy próbie logowania dostaję wielokrotnie komunikat że mój adres IP został zablokowany i mam całkowicie zabroniony dostęp do witryny, dopiero kilkunastokrotne odświeżenie pomaga ale robi się to coraz bardziej uciążliwe... 🙁 da się to jakoś rozwiać? Nawet po zalogowaniu i przy próbie wysłania tej wiadomości znowu mam ten komunikat... bardzo frustrujące.
Pewnie jest to adres IP zablokowany ze względu na łamanie regulaminu forum przez użytkownika, który korzystał z tego adresu i dostał bana.
zelazko
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 18, 2024 7:52 am

Post autor: zelazko »

blackmolly pisze: ndz cze 02, 2024 10:27 pm
zelazko pisze: ndz cze 02, 2024 10:24 pm Hej! Przy próbie logowania dostaję wielokrotnie komunikat że mój adres IP został zablokowany i mam całkowicie zabroniony dostęp do witryny, dopiero kilkunastokrotne odświeżenie pomaga ale robi się to coraz bardziej uciążliwe... 🙁 da się to jakoś rozwiać? Nawet po zalogowaniu i przy próbie wysłania tej wiadomości znowu mam ten komunikat... bardzo frustrujące.
Pewnie jest to adres IP zablokowany ze względu na łamanie regulaminu forum przez użytkownika, który korzystał z tego adresu i dostał bana.
Ale z drugiej strony na laptopie ładuje mi się wszystko bez problemu, będąc podłączoną do tej samej sieci - no i jednak za którymś razem finalnie na telefonie też się udaje, po wielkich trudach. Po postach widzę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem i takie komunikaty nie tylko mi wyskakują.
atropina
Migocząca Świeczka
Posty: 369
Rejestracja: pn lip 03, 2023 5:46 pm

Post autor: atropina »

Czy jest szansa, żeby ponownie publikować listy kont, które zostały zbanowane? Zastanawiam się, czy użytkowniczka, którą bardzo polubiłam została zbanowana, czy sama poprosiła o usunięcie konta. W jej profil nie da się wejść, nazwa jest na czarno więc obstawiam że wydarzyło się jedno albo drugie
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 112
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

karolka pisze: pt cze 07, 2024 12:53 pm Czy jest szansa, żeby ponownie publikować listy kont, które zostały zbanowane? Zastanawiam się, czy użytkowniczka, którą bardzo polubiłam została zbanowana, czy sama poprosiła o usunięcie konta. W jej profil nie da się wejść, nazwa jest na czarno więc obstawiam że wydarzyło się jedno albo drugie
Konta usuwane są tylko na prośbę użytkowników, konta zbanowane są zablokowane.
atropina
Migocząca Świeczka
Posty: 369
Rejestracja: pn lip 03, 2023 5:46 pm

Post autor: atropina »

blackmolly pisze: pt cze 07, 2024 7:44 pm
karolka pisze: pt cze 07, 2024 12:53 pm Czy jest szansa, żeby ponownie publikować listy kont, które zostały zbanowane? Zastanawiam się, czy użytkowniczka, którą bardzo polubiłam została zbanowana, czy sama poprosiła o usunięcie konta. W jej profil nie da się wejść, nazwa jest na czarno więc obstawiam że wydarzyło się jedno albo drugie
Konta usuwane są tylko na prośbę użytkowników, konta zbanowane są zablokowane.
Czyli w tym wypadku konto zostało usunięte, tak? Jeśli jest na czarno i nie da się wejść w profil?
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 112
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

karolka pisze: pt cze 07, 2024 10:20 pm
blackmolly pisze: pt cze 07, 2024 7:44 pm
karolka pisze: pt cze 07, 2024 12:53 pm Czy jest szansa, żeby ponownie publikować listy kont, które zostały zbanowane? Zastanawiam się, czy użytkowniczka, którą bardzo polubiłam została zbanowana, czy sama poprosiła o usunięcie konta. W jej profil nie da się wejść, nazwa jest na czarno więc obstawiam że wydarzyło się jedno albo drugie
Konta usuwane są tylko na prośbę użytkowników, konta zbanowane są zablokowane.
Czyli w tym wypadku konto zostało usunięte, tak? Jeśli jest na czarno i nie da się wejść w profil?
Tak 🙂
Natalia1111
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: ndz lip 23, 2023 6:38 pm

Post autor: Natalia1111 »

zelazko pisze: ndz cze 02, 2024 10:24 pm Hej! Przy próbie logowania dostaję wielokrotnie komunikat że mój adres IP został zablokowany i mam całkowicie zabroniony dostęp do witryny, dopiero kilkunastokrotne odświeżenie pomaga ale robi się to coraz bardziej uciążliwe... 🙁 da się to jakoś rozwiać? Nawet po zalogowaniu i przy próbie wysłania tej wiadomości znowu mam ten komunikat... bardzo frustrujące.
U mnie też cały czas ten sam problem 😞
Bombom

Post autor: Bombom »

Natalia1111 pisze: pn cze 24, 2024 8:31 am
zelazko pisze: ndz cze 02, 2024 10:24 pm Hej! Przy próbie logowania dostaję wielokrotnie komunikat że mój adres IP został zablokowany i mam całkowicie zabroniony dostęp do witryny, dopiero kilkunastokrotne odświeżenie pomaga ale robi się to coraz bardziej uciążliwe... 🙁 da się to jakoś rozwiać? Nawet po zalogowaniu i przy próbie wysłania tej wiadomości znowu mam ten komunikat... bardzo frustrujące.
U mnie też cały czas ten sam problem 😞
U mnie to samo :(, cały czas blokowany IP, bez żadnej przyczyny :( kilka razy dziennie
pikamika
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 28, 2021 10:09 pm

Post autor: pikamika »

Bombom pisze: wt cze 25, 2024 12:43 am
Natalia1111 pisze: pn cze 24, 2024 8:31 am
zelazko pisze: ndz cze 02, 2024 10:24 pm Hej! Przy próbie logowania dostaję wielokrotnie komunikat że mój adres IP został zablokowany i mam całkowicie zabroniony dostęp do witryny, dopiero kilkunastokrotne odświeżenie pomaga ale robi się to coraz bardziej uciążliwe... 🙁 da się to jakoś rozwiać? Nawet po zalogowaniu i przy próbie wysłania tej wiadomości znowu mam ten komunikat... bardzo frustrujące.
U mnie też cały czas ten sam problem 😞
U mnie to samo :(, cały czas blokowany IP, bez żadnej przyczyny :( kilka razy dziennie
U mnie to samo :(
JohnyRapid
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: śr cze 26, 2024 1:39 pm

Post autor: JohnyRapid »

u mnie ostatnio forum działa trochę wolniej. może sens miałoby dodanie CloudFlare'a?
Plotkara
Willa z basenem
Posty: 5163
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Co myślicie o osobnej kategorii kryminalnej? Jest trochę wątków w showbiznes, ale to się nijak ma
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Zosia22
Moderator
Posty: 790
Rejestracja: śr lut 14, 2024 2:34 pm

Post autor: Zosia22 »

Czy będzie (bądź jest, a ja nie widzę bo jestem ślepa) opcją czarnego motywu forum?
NikitaCzikita
Mokra Włoszka
Posty: 58
Rejestracja: czw lip 22, 2021 6:05 pm

Post autor: NikitaCzikita »

Zosia22 pisze: pn lip 22, 2024 10:41 pm Czy będzie (bądź jest, a ja nie widzę bo jestem ślepa) opcją czarnego motywu forum?
O, to świetny pomysł! Podpinam się do pytania, też tego potrzebuję. 😆
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 112
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

Prace nad ciemnym motywem trwają i z tego co wiem, są całkiem zaawansowane 🙂
Plotkara
Willa z basenem
Posty: 5163
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Hej. Rzucam luźną propozycję opcji z zamkniętymi wątkami, tzn. ktos musiałby wyslac prośbę, żeby tam się dostac. Glowny wątek uniwersum stał się już niezdatny do czytania. Byłoby super, gdyby była taka mozliwosc
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
aniaaaniaa
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: sob mar 02, 2024 11:51 pm

Post autor: aniaaaniaa »

Hej. Ja też mam regularny problem z blokowaniem adresu ip. Dzisiaj nawet dostałam komunikat, że moje konto jest zablokowane. Nie rozumiem o co chodzi, bo regulaminu przecież nie łamię. :( Czy to kwestia iphone?
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 388
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

aniaaaniaa pisze: pn sie 05, 2024 12:52 pm Hej. Ja też mam regularny problem z blokowaniem adresu ip. Dzisiaj nawet dostałam komunikat, że moje konto jest zablokowane. Nie rozumiem o co chodzi, bo regulaminu przecież nie łamię. :( Czy to kwestia iphone?
Problem powinien być rozwiązany.
calvelona
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: wt cze 07, 2022 7:44 pm

Post autor: calvelona »

W wątku o Jurij nie działa prawidłowo opcja pierwszego nieprzeczytanego postu- czy jest możliwość naprawy tej usterki lub założenia drugiej części w innym wątku?