BRUSH UP! by Maxineczka

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

eva.cath

BRUSH UP! by Maxineczka

Post autor: eva.cath »

Hej, pytanie do osób posiadających kosmetyki stworzone przy współpracy z Maxineczką - czy i co warto kupić?

Przyznam, że na premierze kolekcji chciałam wykupić wszystko, z czasem trochę zapał się zmniejszył i lista produktów, które chcę kupić się zmniejszyła
Emilcieek
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: czw mar 09, 2023 9:59 pm

Post autor: Emilcieek »

W „ploteczkach” o youtuberach jest temat o Maxi, dziewczyny się wypowiadały o kosmetykach które kupiły.. ogólnie słabizna i opakowania tez jakieś przestarzałe tak w skrócie :)
ciapkapapka
Tritonotti
Posty: 191
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:38 pm

Post autor: ciapkapapka »

eva.cath pisze: wt kwie 09, 2024 12:35 pm Hej, pytanie do osób posiadających kosmetyki stworzone przy współpracy z Maxineczką - czy i co warto kupić?

Przyznam, że na premierze kolekcji chciałam wykupić wszystko, z czasem trochę zapał się zmniejszył i lista produktów, które chcę kupić się zmniejszyła
Kupiłam puder ten do twarzy. Szczerze szału nie ma dupki nie urywa a opakowanie jest strasznie słabo wykonane. Najtańszy plastik produkt zbiera się między "stoperem" a opakowaniem. Gdy go kupiłam był już troszke rozsypany, zawsze otwieram produkty(jeśli mają kartonik) przy kasie albo w aucie pod sklepem aby sprawdzić czy na pewno są nieużywane, wróciłam do rossmana pokazuje pani przy kasie produkt prosze o wymiane bo myślałam że został już zmacany przez kogoś, pani idzie do szafy przynosi 2 pudry każdy w takim samym stanie mimo iż folia ochronna nie naderwana. Taka partia im przyszła, nikt nic nie otwierał bo produkty dosłownie godzine wcześniej zostały wyłożone na półke.