Chirurgia plastyczna - co sobie zoperowałyście/ chciałybyście zoperować

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki

Moderator: verysweetcherry

Platini_blabla
Trening tenisa
Posty: 2721
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Re: Chirurgia plastyczna - co sobie zoperowałyście/ chciałybyście zoperować

Post autor: Platini_blabla »

neiclea pisze: sob kwie 06, 2024 1:12 pm Jeśli chodzi o mnie to żeby wyglądać tak jak bym chciała to musiałabym sobie połamać połowę kości, także z realnych zmian jakie mogę zrobić zostają mi tylko usta xd

Swoją drogą coraz częściej widzę osoby odradzające wolumetrię twarzy. Niejeden raz już trafiłam na wypowiedzi kosmetolożek zajmujących się medycyną estetyczną, które mówiły że to jest jeden z zabiegów, którego nigdy nie zrobiłyby na sobie (a przynajmniej nie w młodym wieku), dlatego że ten kwas nie wchłania się do końca po czasie tylko gdzieś tam się odkłada i później trzeba regularnie powtarzać ten zabieg, bo w przeciwnym razie wygląda to źle. Jeśli któraś z was robiła wolumetrie to może powiedzieć czy tak jest 🙂
Nie robiłam, poszłam do świetnego lekarza i powiedział ze absolutnie nie. Powiedział ze powinnam schudnąć i miał racje, i wtedy możemy podnieść kąciki ust botoksem albo zrobić lip flip i wypełnienie czoła ale żadne wolumetrie. Schudłam i będę robić czoło, zobaczymy co jeszcze ale on mówi ze nie bardzo lubi prace na kwasie hialuronowy i generalnie nie jest to zabieg który poleca. Odkłada sie, trzeba powtarzać, kwas migruje, może sie grudkowac itp. I nie idź do żadnych kosmetolozek tylko do lekarza, albo chirurg plastyczny albo dermatolodzy czy stomatolodzy zajmują sie tez medycyna estetyczna oni pracują na innych materiałach i znaja anatomię twarzy lepiej.
neiclea
Koczkodan
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 21, 2024 9:03 pm

Post autor: neiclea »

Dzięki za odpowiedź, czyli dobrze kojarzylam że to niepewny zabieg :)
Platini_blabla
Trening tenisa
Posty: 2721
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Tak, jest niepewny ale jest popularny bo mocno zmienia rysy twarzy i jest stosunkowo prosty, osoby bez studiow i jakiegokolwiek wykształcenia medycznego po kursach go robi za grosze wiec dziewczyny w każdym miejscu w kraju go robią. Ale dla mnie absolutnie nie jest tego warty.
insider
SkrzydełkaZhooters
Posty: 208
Rejestracja: śr lut 14, 2024 8:07 am

Post autor: insider »

nesquik pisze: sob lis 26, 2022 6:58 pm
Marta55555 pisze: sob lis 26, 2022 1:31 pm
nesquik pisze: sob lis 26, 2022 9:16 am Ja mam zrobiony biust. Implant anatomiczny. Robiłam w 2017r i nigdy tej decyzji nie żałowałam :fire: W końcu mogę nosić sukienki z odkrytymi plecami, stroje kąpielowe i bieliznę bez gąbek w staniku. :good:
zawsze mnie zastanawiało jaki w dotyku jest biust z implantem.. czy da się zorientować, że jest tam implant
Niestety nie ukryjesz, że cycek zrobiony. Wyglądają pięknie ale w dotyku są dość twarde... jak taki jędrny pośladek (chociaż to pewnie zależy od rodzaju implantu/firmy). Naturalna pierś jest milsza w dotyku. Coś za coś ;) Poza tym u mnie piersi po operacji są wrażliwsze na dotyk i jest to bardzo na plus :D
U mnie cyce są podobno takie same, jak przed operacją, a męża mam z tych szczerych. Po prostu są większe 🧐 miałam podobno bardzo ładną wyjściówkę (ja tam nie wiem, w mojej ocenie taka se, po to robiłam operację 😂), jędrną i dość zbitą, jak wsadzili mi anatomiczne to po prostu mam większy cyc.

Przyjaciółki też chciały zmacać, ja z tym problemu nie miałam i tak sprawdzały i oceniły, że w sumie moje milsze w dotyku niż jednej z nich. Nie pytajcie 😂
upintheairx3
Mokra Włoszka
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:49 pm

Post autor: upintheairx3 »

neiclea pisze: ndz kwie 21, 2024 8:22 am Dzięki za odpowiedź, czyli dobrze kojarzylam że to niepewny zabieg :)
a skąd jesteś? ja pracuję z lekarzami medycyny estetycznej, w tym parę z nich to międzynarodowi szkoleniowcy, znają dobrych lekarzy z innych miast nie tylko z mojego. może polecę Ci jakiegoś lekarza.
jest super stymulator który unosi policzki delikatnie, zmniejsza bruzdy, nazywa się Radiesse, sama go sobie robiłam
rok temu i teraz powtórzę znowu, jest jednym
z droższych stymulatorów ale moim zdaniem bardzo warto :) no i wiadomo, botox, ale tylko i lekarza bo to lek na receptę, więc kosmetyczki mają po prostu botoks z chin :) który może sobie kupić każdy w necie i niewiadomo co masz wstrzyknięte, a potem wychodzą kwiatki jak martwicę i porażenia twarzy :)
elisha
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: elisha »

Wie ktoś może na czym polega różnica, że u niektórych zrobiony biust wygląda super ładnie, a u niektórych jest efekt "piłek", rozjeżdżanie na boki i ogromna przerwa pomiędzy nimi?
Ava Adore
SushiRoll
Posty: 246
Rejestracja: wt lis 01, 2022 4:59 pm

Post autor: Ava Adore »

elisha pisze: śr maja 22, 2024 9:40 pm Wie ktoś może na czym polega różnica, że u niektórych zrobiony biust wygląda super ładnie, a u niektórych jest efekt "piłek", rozjeżdżanie na boki i ogromna przerwa pomiędzy nimi?
Chyba chodzi o rodzaj implantów. Anatomiczne daja efekt naturalny, dopasowuja się, a okrągłe to takie piłki.
Bubu.bubu.768
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 18, 2024 10:29 pm

Post autor: Bubu.bubu.768 »

elisha pisze: śr maja 22, 2024 9:40 pm Wie ktoś może na czym polega różnica, że u niektórych zrobiony biust wygląda super ładnie, a u niektórych jest efekt "piłek", rozjeżdżanie na boki i ogromna przerwa pomiędzy nimi?
Napewno rodzaj implantu. Ale też kto robił no i czy przy rekonwalescencji się na siebie uważało. Ja zawsze mam takie WTF kto tak skrzywdził Chodakowską tymi dwoma piłkami.
mmajczip
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: pt mar 15, 2024 1:01 pm

Post autor: mmajczip »

Bubu.bubu.768 pisze: ndz maja 26, 2024 3:07 pm
elisha pisze: śr maja 22, 2024 9:40 pm Wie ktoś może na czym polega różnica, że u niektórych zrobiony biust wygląda super ładnie, a u niektórych jest efekt "piłek", rozjeżdżanie na boki i ogromna przerwa pomiędzy nimi?
Napewno rodzaj implantu. Ale też kto robił no i czy przy rekonwalescencji się na siebie uważało. Ja zawsze mam takie WTF kto tak skrzywdził Chodakowską tymi dwoma piłkami.
Przecież to przede wszystkim zależy od operatora i rozmiaru piersi wyjściowych,możliwości klatki piersiowej itp. „Piłki” są o tyle lepsze że jak się przekręca to nie trzeba iść pod nóż znów, a przy anatomicznych tak
mmajczip
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: pt mar 15, 2024 1:01 pm

Post autor: mmajczip »

Bubu.bubu.768 pisze: ndz maja 26, 2024 3:07 pm
elisha pisze: śr maja 22, 2024 9:40 pm Wie ktoś może na czym polega różnica, że u niektórych zrobiony biust wygląda super ładnie, a u niektórych jest efekt "piłek", rozjeżdżanie na boki i ogromna przerwa pomiędzy nimi?
Napewno rodzaj implantu. Ale też kto robił no i czy przy rekonwalescencji się na siebie uważało. Ja zawsze mam takie WTF kto tak skrzywdził Chodakowską tymi dwoma piłkami.
Przecież to przede wszystkim zależy od operatora i rozmiaru piersi wyjściowych,możliwości klatki piersiowej itp. „Piłki” są o tyle lepsze że jak się przekręca to nie trzeba iść pod nóż znów, a przy anatomicznych tak
Awatar użytkownika
nesquik
Skarpeta Rakieta
Posty: 83
Rejestracja: czw sty 07, 2021 7:00 pm

Post autor: nesquik »

Kaształ piersi głównie zależy od implantu. Im bardziej okrągły i wyższy profil tym sztuczniej wyglądają. Kształtów jest ogrom :)
Magia1245
Koczkodan
Posty: 104
Rejestracja: sob lis 11, 2023 5:09 pm

Post autor: Magia1245 »

Dziewczyny a gdzie polecacie zrobić operację nosa? Długo jużdonrzewam do tej decyzji natomiast czytałam, że czasem nie wychodzi coś i trzeba powtarzać itd i jak szukałam lejarzy to zawsze trafiają się negatywne komentarze , że coś poszło nie tak i się trochę boje. Polecacie kogos? ♥️
lalisa
TrampekLV
Posty: 641
Rejestracja: śr lip 07, 2021 9:59 pm

Post autor: lalisa »

Mam zrobione piersi. Nie mam planów na inne operacje. Z piersi jestem bardzo zadowolona. :)
lalisa
TrampekLV
Posty: 641
Rejestracja: śr lip 07, 2021 9:59 pm

Post autor: lalisa »

nesquik pisze: sob cze 01, 2024 7:51 am Kaształ piersi głównie zależy od implantu. Im bardziej okrągły i wyższy profil tym sztuczniej wyglądają. Kształtów jest ogrom :)
Ja bym powiedziała, że finalny kształt piersi zależy głównie od stanu pierwotnego. Dlatego to lekarz powinien mieć wyobraźnie i odpowiednio dobrać implant.

Weźmy dwie dziewczyny:
1) 19 lat. Jędrna skóra, szczupłe ciało, wyjściówka 75B, wąska klatka piersiowa, piersi gruczołowe.
2) 30 lat. Po dwóch porodach, lekka nadwaga. Wyjściówka 80D, szeroka klatka piersiowa, piersi tłuszczowe.

Jak u obu wstawisz Motivy Demi 300 ml, to uzyskasz totalnie inne efekty. Pierwsza laska będzie miała wysokie kulki, dosyć spore, blisko siebie. Druga laska będzie miała szerszy rozstaw (to też zależy od preparacji kieszeni), piersi bardziej naturalne, z biegiem czasu naleśniczki, kształt zupełnie inny i mniej jędrny (tłuszcz własny), piersi nie będą widocznie duże.
Megi0603
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 5:11 pm

Post autor: Megi0603 »

Magia1245 pisze: pn lip 01, 2024 12:16 pm Dziewczyny a gdzie polecacie zrobić operację nosa? Długo jużdonrzewam do tej decyzji natomiast czytałam, że czasem nie wychodzi coś i trzeba powtarzać itd i jak szukałam lejarzy to zawsze trafiają się negatywne komentarze , że coś poszło nie tak i się trochę boje. Polecacie kogos? ♥️
Robiłam uszy u dr Macieja Pawlickiego. Planuję też korektę nosa i też planuję to zrobić u niego :) w połowie lipca mam konsultację - mogę dać znać jak będę po :)
foczkadabka
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: pt cze 10, 2022 12:46 pm

Post autor: foczkadabka »

Mam zrobione piersi i nos. Piersi bardzo mi się podobają a z nosa jestem zadowolona tak średnio. Cieszę się że go zoperowałam i na pewno wyglądam lepiej niż przed, ale nie jest moim wymarzonym wyśnionym. Może kiedyś zrobię rewizję, chociaż przysięgłam sobie już żadnych więcej operacji plastycznych 😂 Biust dał w kość, tragedia, chciałam umrzeć, ból nie do opisania. Z wywiadu wśród koleżanek one czuły się świetnie po zabiegu a ja nie mogłam ruszyć palcem
aliiensuperstar
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 28, 2024 10:23 pm

Post autor: aliiensuperstar »

Jestem chłopakiem, od kiedy pamiętam to miałem kompleks odstających uszy, przez które byłem szykanowany w szkole. Zebrałem w pierwszych pracach hajs i wydałem na tę operację. 100% nie żałuję, w końcu nie wstydziłem się wychodzić z domu, zacząłem randkować i ogólnie pewność siebie +50. Gdybym miał wybrać znowu, to nawet bym się nie wahał.
kardzi26
SkrzydełkaZhooters
Posty: 204
Rejestracja: wt cze 27, 2023 12:53 pm

Post autor: kardzi26 »

Chciałabym zrobić nos a po ciąży/ciążach biust. Mój nos jest wąski ale mostek wysoki, poza tym moja szczęka jest lekko cofnięta co jeszcze bardziej go podkreśla. Nie znoszę swojego profilu, ponadto niedawno zauważyłam że jest nawet lekko krzywy.

Mój biust od zawsze opadał, nie potrafię wyjść bez biustonosza. Mam większy rozmiar mimo, że schudłam i jestem szczupła. Natomiast obawiam się po takiej operacji bólu i bycia nieporadną przez dwa tygodnie.
Justir
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 29, 2024 3:48 am

Post autor: Justir »

Myślałam o plastyce brzucha i ujędrnieniu piersi (rozmiar mi pasuje ale grawitują), ale w sumie stwierdziłam ze zdrowiej będzie zainwestować te same pieniądze w trenera personalnego, pewnie koniec końców wyjdzie taniej, bo jak się rozkręcę to już nie będę tak często potrzebować.
paula_paula
Mokra Włoszka
Posty: 70
Rejestracja: śr sty 10, 2024 8:44 am

Post autor: paula_paula »

Mam zrobione piersi, robiłam mając 21 lat i to była najlepsza decyzja ever. Zależało mi na bardzo naturalnym wyglądzie i tak faktycznie jest. Kto nie wie ten nie ogarnie.
Natalciaawd
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:41 pm

Post autor: Natalciaawd »

A jaki miałaś rozmiar wyjściowy? Ja mam piersi szeroko rozstawione, rozmiar A/B. Wyglądają jak dwa małe pryszcze. Zastanawiam się nad operacja.
Natalciaawd
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:41 pm

Post autor: Natalciaawd »

paula_paula pisze: sob lip 27, 2024 11:18 pm Mam zrobione piersi, robiłam mając 21 lat i to była najlepsza decyzja ever. Zależało mi na bardzo naturalnym wyglądzie i tak faktycznie jest. Kto nie wie ten nie ogarnie.
paula_paula
Mokra Włoszka
Posty: 70
Rejestracja: śr sty 10, 2024 8:44 am

Post autor: paula_paula »

Natalciaawd pisze: ndz lip 28, 2024 5:10 pm A jaki miałaś rozmiar wyjściowy? Ja mam piersi szeroko rozstawione, rozmiar A/B. Wyglądają jak dwa małe pryszcze. Zastanawiam się nad operacja.
Nie miałam 🙈 miałam skromne A. Teraz jakbyś mnie zobaczyła to być powiedziała, że są średnie w kierunku większych, ale bez przesady. Jeszcze nigdy nie usłyszałam, że wyglądają sztucznie. Nawet moja mama, ktora jest anty, mowi, ze wyszlo bardzo spoko.
Lomza
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: ndz maja 19, 2024 5:45 pm

Post autor: Lomza »

Czy któraś z Was robiła liposukcję metodą Body Evo? Jak powrót do życia po zabiegu, nie porobiły się Wam nierówności? Ja zastanawiam się nad redukcją tluszczu z brzucha i wewnętrznych ud w ten sposób, nie mam obiektywnie dużo, ale bęben odstaje a uda się obcierajä :(
zuzix96
RoyalBaby
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 18, 2024 10:41 pm

Post autor: zuzix96 »

Ja miałam operację odstających uszu, jeśli jest tu ktoś kto się zastanawia to bardzo polecam!!!
Efekt i samopoczucie psychiczne po wygojeniu wynagradza to całe cierpienie po operacji.
Po samym zabiegu pierwsze 2 doby były ciężkie do przeżycia, ale później super😎