Teorie spiskowe księżna Kate

Moderator: verysweetcherry

anicz
SushiRoll
Posty: 230
Rejestracja: śr lis 02, 2022 8:55 pm

Re: Teorie spiskowe księżna Kate

Post autor: anicz »

Na tym filmie wygląda na zmęczoną i chorą. Podzielam Wasze zdanie, że nie jest to raczej chemia profilaktyczna. Przypuszczam, że początkowe leczenie nie przyniosło rezultatu i nie udało się wyzdrowieć do Wielkanocy. Gdyby tak się stało, to nadal trzymaliby się informacji o operacji i rekonwalescencji, Kate wróciłaby do obowiązków, opinia publiczna w ogóle nie miałaby pojęciu, że chorowała na raka.
Tak czy inaczej jest mi jej szkoda. Jest jeszcze mloda, ma pewnie najlepszych lekarzy. Mam nadzieję, że wróci do zdrowia
Co chciałam wam jeszcze powiedzieć
malanutria
Skarpeta Rakieta
Posty: 75
Rejestracja: pn mar 18, 2024 7:26 am

Post autor: malanutria »

Boże, uwielbiam te komentarze typu na pewno nie jest na chemii i nie ma raka, bo nie wypadły jej włosy. Girls, jestem na chemii prawie rok i moje włosy mają się okej, są trochę rzadsze, ale prawda jest taka, że dosłownie wszystko zależy od substancji i dawki, która jest podawana. Ja rozumiem, że dla większości z Was osoba z rakiem to wrak człowieka najczęściej łysy jak żarówka, ale po pierwsze: Kate potwierdziła, że to początek leczenia, a dwa: każde leczenie daje inne skutki uboczne i to w dodatku w różnym natężeniu…
admin nie banuj pls
domidomi
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: sob cze 25, 2022 10:57 pm

Post autor: domidomi »

Na pudlu wiele osób pisze że film z Kate może być wygenerowany- co o tym myślicie?
A co do mediów brytyjskich, to być może nie robią takiego szumu, bo nie mogą. To samo dzieje się z Polską. Zagranicą piszą, że Tusk chce wplątać Polskę w wojnę, a Polsce media milczą. Tak działają media każdego kraju gdzie skupiają się na całym syfie u innych, a swojego syfu nie podają
jenta
MoetGlass
Posty: 254
Rejestracja: pn mar 18, 2024 7:44 pm

Post autor: jenta »

domidomi pisze: sob mar 23, 2024 7:00 am Na pudlu wiele osób pisze że film z Kate może być wygenerowany- co o tym myślicie?
A co do mediów brytyjskich, to być może nie robią takiego szumu, bo nie mogą. To samo dzieje się z Polską. Zagranicą piszą, że Tusk chce wplątać Polskę w wojnę, a Polsce media milczą. Tak działają media każdego kraju gdzie skupiają się na całym syfie u innych, a swojego syfu nie podają
Też pierwsze co mi przeszło przez myśl że jest wygenerowany, ale czy BBC News publikowało by takie niepewne treści?
iri1979
HottStripper
Posty: 917
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

No tak, bo pudel, tik tok i inne dziadostwo to najlepsze źródło informacji... Kobieta jest chora, prosi o czas i poszanowanie jej prawa do prywatności, bo ludzie zdążyli zrobić jej już wszystkie świństwa jakie są tylko możliwe, a ludzie dalej swoje. Nie wiem co z ludźmi jest nie tak.
Martella
Tritonotti
Posty: 194
Rejestracja: pn sty 22, 2024 10:21 pm

Post autor: Martella »

jenta pisze: sob mar 23, 2024 7:10 am
domidomi pisze: sob mar 23, 2024 7:00 am Na pudlu wiele osób pisze że film z Kate może być wygenerowany- co o tym myślicie?
A co do mediów brytyjskich, to być może nie robią takiego szumu, bo nie mogą. To samo dzieje się z Polską. Zagranicą piszą, że Tusk chce wplątać Polskę w wojnę, a Polsce media milczą. Tak działają media każdego kraju gdzie skupiają się na całym syfie u innych, a swojego syfu nie podają
Też pierwsze co mi przeszło przez myśl że jest wygenerowany, ale czy BBC News publikowało by takie niepewne treści?
Wysmialam te teorie dopoki na tik toku nie zobaczylam w przyblizeniu tego filmu i cos jest nie tak z wlosami po jej prawej stronie, maja jakas zielona poswiate i widac jakies dziwne nie wiem jak to nazwac - przeskoki. To samo przy twarzy w okolicy ust. Pisza, ze to albo green screen albo AI. Ktos zwrocil jeszcze uwage, ze w ostatnim czasie w Londynie nie bylo tak cieplo zeby mogla sobie w samym sweterku siedziec, bo bylo raptem po 7-10 stopni. Nie wiem, powiem szczerze, ze juz sama nie wiem co o tym myslec, jeszcze jakis lekarz na antenie CNN powiedzial, ze z calym szacunkiem do rodziny krolewskiej, ale to co powiedziano w tym oswiadczeniu nie trzyma sie kupy.
Bigosik
SushiRoll
Posty: 237
Rejestracja: śr lut 14, 2024 12:27 am

Post autor: Bigosik »

Martella pisze: sob mar 23, 2024 7:28 am
jenta pisze: sob mar 23, 2024 7:10 am
domidomi pisze: sob mar 23, 2024 7:00 am Na pudlu wiele osób pisze że film z Kate może być wygenerowany- co o tym myślicie?
A co do mediów brytyjskich, to być może nie robią takiego szumu, bo nie mogą. To samo dzieje się z Polską. Zagranicą piszą, że Tusk chce wplątać Polskę w wojnę, a Polsce media milczą. Tak działają media każdego kraju gdzie skupiają się na całym syfie u innych, a swojego syfu nie podają
Też pierwsze co mi przeszło przez myśl że jest wygenerowany, ale czy BBC News publikowało by takie niepewne treści?
Wysmialam te teorie dopoki na tik toku nie zobaczylam w przyblizeniu tego filmu i cos jest nie tak z wlosami po jej prawej stronie, maja jakas zielona poswiate i widac jakies dziwne nie wiem jak to nazwac - przeskoki. To samo przy twarzy w okolicy ust. Pisza, ze to albo green screen albo AI. Ktos zwrocil jeszcze uwage, ze w ostatnim czasie w Londynie nie bylo tak cieplo zeby mogla sobie w samym sweterku siedziec, bo bylo raptem po 7-10 stopni. Nie wiem, powiem szczerze, ze juz sama nie wiem co o tym myslec, jeszcze jakis lekarz na antenie CNN powiedzial, ze z calym szacunkiem do rodziny krolewskiej, ale to co powiedziano w tym oswiadczeniu nie trzyma sie kupy.
Akurat przedwczoraj bylo 15 st, a wczoraj 12 st , wiec mogla byc w swetrze.
Dlaczego to video wyglada, jakby ktos na obiektyw rajstope nalozyl?
blanchenoire
Mokra Włoszka
Posty: 62
Rejestracja: czw gru 08, 2022 11:44 pm

Post autor: blanchenoire »

Bigosik pisze: sob mar 23, 2024 8:01 am
Martella pisze: sob mar 23, 2024 7:28 am
jenta pisze: sob mar 23, 2024 7:10 am

Też pierwsze co mi przeszło przez myśl że jest wygenerowany, ale czy BBC News publikowało by takie niepewne treści?
Wysmialam te teorie dopoki na tik toku nie zobaczylam w przyblizeniu tego filmu i cos jest nie tak z wlosami po jej prawej stronie, maja jakas zielona poswiate i widac jakies dziwne nie wiem jak to nazwac - przeskoki. To samo przy twarzy w okolicy ust. Pisza, ze to albo green screen albo AI. Ktos zwrocil jeszcze uwage, ze w ostatnim czasie w Londynie nie bylo tak cieplo zeby mogla sobie w samym sweterku siedziec, bo bylo raptem po 7-10 stopni. Nie wiem, powiem szczerze, ze juz sama nie wiem co o tym myslec, jeszcze jakis lekarz na antenie CNN powiedzial, ze z calym szacunkiem do rodziny krolewskiej, ale to co powiedziano w tym oswiadczeniu nie trzyma sie kupy.
Akurat przedwczoraj bylo 15 st, a wczoraj 12 st , wiec mogla byc w swetrze.
Dlaczego to video wyglada, jakby ktos na obiektyw rajstope nalozyl?
Jakby zacząć analizować zwykłe, randomowe filmy z neta na przybliżeniu to tez możnaby zacząć snuć różne dziwne teorie... Ludzie już przesadzają z tymi schizami z AI w roli głównej. Nawet jak nagrała ten film na green screenie, to co w tym złego...?
Martella
Tritonotti
Posty: 194
Rejestracja: pn sty 22, 2024 10:21 pm

Post autor: Martella »

blanchenoire pisze: sob mar 23, 2024 9:51 am
Bigosik pisze: sob mar 23, 2024 8:01 am
Martella pisze: sob mar 23, 2024 7:28 am

Wysmialam te teorie dopoki na tik toku nie zobaczylam w przyblizeniu tego filmu i cos jest nie tak z wlosami po jej prawej stronie, maja jakas zielona poswiate i widac jakies dziwne nie wiem jak to nazwac - przeskoki. To samo przy twarzy w okolicy ust. Pisza, ze to albo green screen albo AI. Ktos zwrocil jeszcze uwage, ze w ostatnim czasie w Londynie nie bylo tak cieplo zeby mogla sobie w samym sweterku siedziec, bo bylo raptem po 7-10 stopni. Nie wiem, powiem szczerze, ze juz sama nie wiem co o tym myslec, jeszcze jakis lekarz na antenie CNN powiedzial, ze z calym szacunkiem do rodziny krolewskiej, ale to co powiedziano w tym oswiadczeniu nie trzyma sie kupy.
Akurat przedwczoraj bylo 15 st, a wczoraj 12 st , wiec mogla byc w swetrze.
Dlaczego to video wyglada, jakby ktos na obiektyw rajstope nalozyl?
Jakby zacząć analizować zwykłe, randomowe filmy z neta na przybliżeniu to tez możnaby zacząć snuć różne dziwne teorie... Ludzie już przesadzają z tymi schizami z AI w roli głównej. Nawet jak nagrała ten film na green screenie, to co w tym złego...?
Nie ma w tym nic zlego tylko po co to robic? Rodzina krolewska sama podsyca te plotki wlasnie takimi akcjami. Jak nie przerobione zdjecie, sobowtor w samochodzie to teraz to. W ogole dla mnue dziwne, ze w takiej chwili nie bylo obok niej Williama, ktory by ja trzymal za reke
Shivalith
500ksubów
Posty: 1909
Rejestracja: wt lut 23, 2021 10:39 pm

Post autor: Shivalith »

Nie wiem czy ten filmik jest wygenerowany, ale jej usta według mnie dziwnie się poruszają, ma jakieś nienaturalnie wykrzywione brwi i ogólnie to oświadczenie wygląda strasznie sztucznie.
~dwa razy duże frytki i jakiegoś burgera tam panu weźmiesz~
Bigosik
SushiRoll
Posty: 237
Rejestracja: śr lut 14, 2024 12:27 am

Post autor: Bigosik »

Te jedna brew ma wyzej od botoxu. Miala juz tak w grudniu.
Sway25
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: wt sty 19, 2021 2:08 pm

Post autor: Sway25 »

Bardzo dziwne zachowanie wokół Kate od początku tego roku.
Nie wiem po co było to zdjęcie z samochodu z mamą, ewidentnie to nie była Kate. Nie wiem po co był ten filmik z zakupów z jakiegoś marketu warzywnego z Williamem, tam również nie była to Kate.
Nie wiem po co było to sztuczne zdjęcie z dziećmi, którego żadne agencje nie chciały publikować, bo było tak źle z fotoszopem.
Strasznie kręcą, strasznie dużo kłamstw wokół tej choroby i samej Kate. Nic dziwnego, że ludzie się nakręcają i tworzą swoje historie.

Rozumiem, że nie chcieli ogłaszać tego, że jest nowotwór, bo dzieci, ale to jak oni i Kensington Palace poradzili sobie z tą sytuacją woła o pomstę do nieba. Jakby ich wszyscy pracownicy to byli jacyś stażyści amatorzy, a nie ludzie,którzy zawodowo mają dbać o wizerunek.

Ktoś dziś dobrze powiedział na tik toku: nie da się chorować w ciszy, kiedy jest się przyszłą królową. To jest cena jaką płaci się za luksusowe życie z pieniędzy podatników.
Oczywiście mają pełne prawo do prywatności, ale można to wszystko było dużo lepiej rozegrać.
zuzizazuzizu
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 02, 2022 11:42 am

Post autor: zuzizazuzizu »

zobaczcie na ten filmik, szczególnie przemówienie Kate 😱 https://youtu.be/7z0-3I9w0zo?si=jLRZby6G5JEked2e

mega podobnie to wygląda do oświadczenia…
JulkaKowal
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: pt lip 15, 2022 1:09 am

Post autor: JulkaKowal »

To co nasunęło mi się na myśl od razu jak pojawiło się oświadczenie o nowotworze to to, ze ona miała operację brzucha. Wydaje mi się, ze nowotwory w obrębie jamy brzusznej są jednymi z najpoważniejszych - rak trzustki potrafi zabić błyskawicznie… co do włosów to zgadzam się z kilkoma przedmowczynami - włosy nie wypadają po chemii tak od razu. Może tez mieć doczepy, albo perukę - włosy z filmiku z oświadczeniem są aż nad wyraz idealne. Nie zdziwiłabym się gdyby to był green screen, myśle ze pałac nie pozwolił by sobie na kolejna wpadkę żeby użyć całkiem obrazu wygenerowanego przez AI
LadyPPP
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: wt lut 13, 2024 11:19 pm

Post autor: LadyPPP »

zuzizazuzizu pisze: sob mar 23, 2024 10:51 pm zobaczcie na ten filmik, szczególnie przemówienie Kate 😱 https://youtu.be/7z0-3I9w0zo?si=jLRZby6G5JEked2e

mega podobnie to wygląda do oświadczenia…
A co tu jest podobnego oprócz swetra? Ludzie serio, przestańcie już doszukiwać się w starych filmikach jakichś rzeczy :/ przesada
draka120
Mokra Włoszka
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:59 pm

Post autor: draka120 »

Nie lubię ani Kate ani royalsów, ale trzeba być szczególnie odklejonym, żeby doszukiwać się teorii spiskowych po tym jak już wydała oświadczenie. Tak trudno zrozumieć, że jakaś babka jest po prostu chora? Odkopywanie starych filmików, zdjęć i doszukiwanie się w nich najmniejszych pierdół byleby poszukać sensacji i spisku jest conajmniej chore. Jakoś mnie nie dziwi, że potem ludzie łapią sie na fake newsy i filmy z żółtymi filmami, jeśli tutaj robią fikołki byleby nie dopuścić do siebie informacji, że w przypadku Kate to było zwykłe zamieszanie a nie coś większego xD
iri1979
HottStripper
Posty: 917
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

draka120 pisze: ndz mar 24, 2024 9:50 am Nie lubię ani Kate ani royalsów, ale trzeba być szczególnie odklejonym, żeby doszukiwać się teorii spiskowych po tym jak już wydała oświadczenie. Tak trudno zrozumieć, że jakaś babka jest po prostu chora? Odkopywanie starych filmików, zdjęć i doszukiwanie się w nich najmniejszych pierdół byleby poszukać sensacji i spisku jest conajmniej chore. Jakoś mnie nie dziwi, że potem ludzie łapią sie na fake newsy i filmy z żółtymi filmami, jeśli tutaj robią fikołki byleby nie dopuścić do siebie informacji, że w przypadku Kate to było zwykłe zamieszanie a nie coś większego xD
Teoria spiskowa o takim samym swetrze w dwóch filmach niszczy moje komórki nerwowe w mózgu. Nie jestem księżną, nie mam milionów, a mam kilka różnych swetrów w paski, a co dopiero Kate. Kobieta jest chora, prosi o spokój co jest zrozumiałe, ale gawiedź i tak swoje. Powinni wyłączyć te wszystkie debilomedia typu tik tok i byłby spokój.

Poza tym zauważyłam, że pojawiło się mnóstwo filmów amerykańskich tik tokerów z przeprosinami dla Williama i Kate. Nie posądzam ich o dobre intencje ani wyrzuty sumienia, a raczej zakładam, że tam prawnicy RF zaczęli działać.
kardzi26
SkrzydełkaZhooters
Posty: 204
Rejestracja: wt cze 27, 2023 12:53 pm

Post autor: kardzi26 »

Gdyby to co serwują nam elity było zawsze prawda to świat byłby cudowny.
A jak wiemy - teorie spiskowe już w wielu przypadkach okazywały się prawda.
draka120
Mokra Włoszka
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:59 pm

Post autor: draka120 »

kardzi26 pisze: ndz mar 24, 2024 10:58 am Gdyby to co serwują nam elity było zawsze prawda to świat byłby cudowny.
A jak wiemy - teorie spiskowe już w wielu przypadkach okazywały się prawda.
Przecież wiadomo, że ich świat nie jest kolorowy, cukierkowy i nie zawsze sprzedają wszystkie informacje do mediów z różnych przyczyn. Ale, sory, doszukiwanie się wszędzie spisku, sfabrykowanych informacji, kultów, satanizmu, illuminatów podchodzi pod ciężką paranoję i szczerze współczuje takim osobom, że żyją tak tym wszystkim i uważają to za warte ich uwagi xD

Już widzę jak ktoś tam u royalsów siedzi i tworzy filmik AI z Kate mówiącą, że jest chora na raka, a tak naprawdę to Kate nie żyje i są w procesie klonowania jej i wynajęli jej sobowtóra, żeby nic się nie wydało. Ale oczywiście genialni internauci niczym agenci Rutkowskiego są już na tropie 🧐
BlankaBianka

Post autor: BlankaBianka »

Zaraz się zacznie: 'Smiejecie się z iluminatów a na tym nowym filmiku oko Kate jest lekko przysłonięte i wygląda jak po praniu mózgu, zupełnie jak u katy Perry podczas koncertu raz' hehehe xD
iri1979
HottStripper
Posty: 917
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

draka120 pisze: ndz mar 24, 2024 12:28 pm
kardzi26 pisze: ndz mar 24, 2024 10:58 am Gdyby to co serwują nam elity było zawsze prawda to świat byłby cudowny.
A jak wiemy - teorie spiskowe już w wielu przypadkach okazywały się prawda.
Przecież wiadomo, że ich świat nie jest kolorowy, cukierkowy i nie zawsze sprzedają wszystkie informacje do mediów z różnych przyczyn. Ale, sory, doszukiwanie się wszędzie spisku, sfabrykowanych informacji, kultów, satanizmu, illuminatów podchodzi pod ciężką paranoję i szczerze współczuje takim osobom, że żyją tak tym wszystkim i uważają to za warte ich uwagi xD

Już widzę jak ktoś tam u royalsów siedzi i tworzy filmik AI z Kate mówiącą, że jest chora na raka, a tak naprawdę to Kate nie żyje i są w procesie klonowania jej i wynajęli jej sobowtóra, żeby nic się nie wydało. Ale oczywiście genialni internauci niczym agenci Rutkowskiego są już na tropie 🧐
Ja mam wrażenie, że niektórzy albo są bezrobotni albo nie mają żadnych innych zajęć czy hobby, że siedzą i wymyślają takie pierdoły, że mi byłoby wstyd takie coś publicznie opowiadać.
Martella
Tritonotti
Posty: 194
Rejestracja: pn sty 22, 2024 10:21 pm

Post autor: Martella »

Zobaczcie tutaj co dziwnego z lawka sie dzieje https://vm.tiktok.com/ZGe5a3sh6/ tak samo na innym filmiku byly pokazane z bliska jej wlosy, szczegolnie po jej prawej stronie wodac zielona poswiate i jakies dziwne ciecia, przeskoki. Az nie wierze, ze rodzina krolewska znowu posunela sie do czegos takiego😳
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Martella pisze: ndz mar 24, 2024 11:22 pm Zobaczcie tutaj co dziwnego z lawka sie dzieje https://vm.tiktok.com/ZGe5a3sh6/ tak samo na innym filmiku byly pokazane z bliska jej wlosy, szczegolnie po jej prawej stronie wodac zielona poswiate i jakies dziwne ciecia, przeskoki. Az nie wierze, ze rodzina krolewska znowu posunela sie do czegos takiego😳
nic nie widzę kompletnie na tym filmie.
Wiem wiecej
pinapia
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: śr lip 06, 2022 10:36 pm

Post autor: pinapia »

Jak myślicie, jakie są prognozy, ile może jej zostać życia? 😔
Molka11
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 09, 2023 4:54 pm

Post autor: Molka11 »

Myślę, że wyzdrowieje. Jest młoda, zadbana, ma najlepszą opiekę. Mam nadzieję, że jej dzieci nie będą musiały przechodzić tego co ojciec i wujek. Do dziś mam deszcze jak wspomnę pochód chłopców za trumną.