Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Re: Olga Herring

Post autor: SkarolinaS »

Czemu rozkmina,czy konta na wykopie prawdziwe,skoro to już zostało ustalone?
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

SkarolinaS pisze: pt mar 01, 2024 10:57 am Czemu rozkmina,czy konta na wykopie prawdziwe,skoro to już zostało ustalone?
Bo na komentarzach na Facebooku oraz na jej social mediach ludzie uważają, że to nie ich konta i screeny są sfabrykowane. Ja wiem, że to oni.
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

jemmarchewkie pisze: pt mar 01, 2024 10:15 am wiecie co... ja zupelnie nie wiem co ja mam o tym wszystkim myśleć :/ lubiłam słuchać podcastów Olgi, pomimo, że ostatnio na siłę rozwleka je tak jak swego czasu zaczęła to robić Justyna. Doprawdy, przybili mi ćwieka z tym co się odwaliło, co zamietli pod dywan, to śmieszne oświadczenie..
Wydali oświadczenie, bo w końcu nie wytrzymali presji, od początku była strategia na przeczekanie i zapewne by się nie odezwali, gdyby tych komentarzy nie pojawiało się coraz więcej. Myśleli, że szybciutko rozejdzie się po kościach... ciekawa jestem co dalej planują. Chyba boją się wypuścić kolejny odcinek podcastu, bo taka cisza. Dla mnie też Olga Herring to chyba zawód roku...
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

No i dzień wcześniej Justyna w qa odpowiedziała na pytanie o Olgę, więc śledzie byli zmuszeni do działania.
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

AnnaZielna pisze: pt mar 01, 2024 11:16 am
jemmarchewkie pisze: pt mar 01, 2024 10:15 am wiecie co... ja zupelnie nie wiem co ja mam o tym wszystkim myśleć :/ lubiłam słuchać podcastów Olgi, pomimo, że ostatnio na siłę rozwleka je tak jak swego czasu zaczęła to robić Justyna. Doprawdy, przybili mi ćwieka z tym co się odwaliło, co zamietli pod dywan, to śmieszne oświadczenie..
Wydali oświadczenie, bo w końcu nie wytrzymali presji, od początku była strategia na przeczekanie i zapewne by się nie odezwali, gdyby tych komentarzy nie pojawiało się coraz więcej. Myśleli, że szybciutko rozejdzie się po kościach... ciekawa jestem co dalej planują. Chyba boją się wypuścić kolejny odcinek podcastu, bo taka cisza. Dla mnie też Olga Herring to chyba zawód roku...
Może cisza, bo nie ma sponsora do odcinka. Ostatnie 2 nie miały płatnej reklamy pomijając reklamę kanału Ślady
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

To,że ostatnie dwa nie miały sponsora nie oznacza,że sponsora nie ma. Prawdopodobnie nie chcą się narażać, gdy drama nie została zakończona.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Myślę,że jeszcze w marcu dowiemy się jaki to bookbeat jest wspaniały z kodem herring xd
Drapak
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 08, 2024 8:11 pm

Post autor: Drapak »

Siła PLOTEK. Bo wiecie, grupa osób zmówiła się przeciwko państwu Śledź. Ciekawe czy pomyśleli żeby zejść z głowy i nie wchodzić w życie prywatne tej dziewczynie z wykopu?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

SkarolinaS pisze: pt mar 01, 2024 11:45 am To,że ostatnie dwa nie miały sponsora nie oznacza,że sponsora nie ma. Prawdopodobnie nie chcą się narażać, gdy drama nie została zakończona.
Tylko przy współpracach youtuberzy mają określone terminy do których muszą się wywiązać ze zobowiązań. Liczę na to, że maile do reklamodawców, które wysyłali ludzie dadzą jakiś efekt i chociaż część z nich zerwie współpracę
Ness1962
Skarpeta Rakieta
Posty: 76
Rejestracja: sob lut 17, 2024 2:24 pm

Post autor: Ness1962 »

Oizys pisze: pt mar 01, 2024 7:17 am
SkarolinaS pisze: czw lut 29, 2024 8:25 pm Tak później to zauważyłam. Zamknęli jedną firmę i otworzyli druga, ot co.
Niższy zus przez pierwsze dwa lata, może dlatego.
To tak nie działa.xd
Oizys
SkrzydełkaZhooters
Posty: 212
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 12:11 pm

Post autor: Oizys »

Ness1962 pisze: pt mar 01, 2024 1:23 pm
Oizys pisze: pt mar 01, 2024 7:17 am
SkarolinaS pisze: czw lut 29, 2024 8:25 pm Tak później to zauważyłam. Zamknęli jedną firmę i otworzyli druga, ot co.
Niższy zus przez pierwsze dwa lata, może dlatego.
To tak nie działa.xd
Oczywiście, że działa. Jeśli np. jedna jdg była na niego, a teraz kolejna jdg jest na nią to działa. Chodzi o osobę a nie gospodarstwo domowe.
(...) wszystko umiera i ponownie się odradza,(...) co roku siejemy i zbieramy plony.(...) nawet po najsurowszej zimie zawsze następuje wiosna.(...) Wszystko cały czas się zmienia, ale w ustalonym rytmie.
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

ddohejtu pisze: pt mar 01, 2024 12:37 pm
SkarolinaS pisze: pt mar 01, 2024 11:45 am To,że ostatnie dwa nie miały sponsora nie oznacza,że sponsora nie ma. Prawdopodobnie nie chcą się narażać, gdy drama nie została zakończona.
Tylko przy współpracach youtuberzy mają określone terminy do których muszą się wywiązać ze zobowiązań. Liczę na to, że maile do reklamodawców, które wysyłali ludzie dadzą jakiś efekt i chociaż część z nich zerwie współpracę
Ciekawe czy pudel coś napisze, oni mają zawsze zapłon opóźniony więc może jeszcze coś się pojawi
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Piankowy Ludzik pisze: pt mar 01, 2024 2:32 pm Państwo Śledzie działają. Spadł wątek na kafe
A to był wątek odnośnie dramy czy jakiś inny?
Ness1962
Skarpeta Rakieta
Posty: 76
Rejestracja: sob lut 17, 2024 2:24 pm

Post autor: Ness1962 »

Oizys pisze: pt mar 01, 2024 2:49 pm
Ness1962 pisze: pt mar 01, 2024 1:23 pm
Oizys pisze: pt mar 01, 2024 7:17 am
Niższy zus przez pierwsze dwa lata, może dlatego.
To tak nie działa.xd
Oczywiście, że działa. Jeśli np. jedna jdg była na niego, a teraz kolejna jdg jest na nią to działa. Chodzi o osobę a nie gospodarstwo domowe.
Jeżeli obydwoje byli ceidg to nie działa;) bo była.to spółka cywilna, a nie jdg
Ness1962
Skarpeta Rakieta
Posty: 76
Rejestracja: sob lut 17, 2024 2:24 pm

Post autor: Ness1962 »

A tak jako kret powiem wam, że ona mega dużo kasy dostała za współpracę.
Nie spodziewałabym się, że twórca może tyle kasy zgarnąć za kilkusekundowe przedstawienie produktu, mając wyświetlenia po 200tys
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Ness1962 pisze: pt mar 01, 2024 3:09 pm A tak jako kret powiem wam, że ona mega dużo kasy dostała za współpracę.
Nie spodziewałabym się, że twórca może tyle kasy zgarnąć za kilkusekundowe przedstawienie produktu, mając wyświetlenia po 200tys
https://aleo.com/pl/firma/herring-media ... bobrowniki tu jest raport od 8/2022 do 12/2022 z Herring Media, a jest przecież jeszcze ta druga firma
Hav
BagietkaZszarlott
Posty: 161
Rejestracja: wt lut 27, 2024 12:12 am

Post autor: Hav »

Tu macie wątek jak nama i Diplo (państwo Śledzie) wspólnie posądzają dziewczynę o alkoholizm i zajmowanie się dzieckiem pod wplywem alkoholu (poważne oskarżenie o przestępstwo), bo uznali tak gdy ta jednorazowo napiła sie trochę wina przy rodzinnej okazji i zrobiła z tego powodu przerwę w karmieniu piersią. https://wykop.pl/wpis/55100393/lgbt-rod ... k/strona/4
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Hav pisze: pt mar 01, 2024 3:36 pm Tu macie wątek jak nama i Diplo (państwo Śledzie) wspólnie posądzają dziewczynę o alkoholizm i zajmowanie się dzieckiem pod wplywem alkoholu (poważne oskarżenie o przestępstwo), bo uznali tak gdy ta jednorazowo napiła sie trochę wina przy rodzinnej okazji i zrobiła z tego powodu przerwę w karmieniu piersią. https://wykop.pl/wpis/55100393/lgbt-rod ... k/strona/4
Masakra i degrengolada :') Mialam konto na wykopie, ale to nie na moje nerwy, dziwni i niebezpieczni ludzie tam siedza.
Byle co zrobisz, to urzadza krucjate i jara ich to jak muche g*wno.
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

ddohejtu pisze: pt mar 01, 2024 3:20 pm
Ness1962 pisze: pt mar 01, 2024 3:09 pm A tak jako kret powiem wam, że ona mega dużo kasy dostała za współpracę.
Nie spodziewałabym się, że twórca może tyle kasy zgarnąć za kilkusekundowe przedstawienie produktu, mając wyświetlenia po 200tys
https://aleo.com/pl/firma/herring-media ... bobrowniki tu jest raport od 8/2022 do 12/2022 z Herring Media, a jest przecież jeszcze ta druga firma
Brak opinii o firmie bardzo kusi :')
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

Hav pisze: pt mar 01, 2024 3:36 pm Tu macie wątek jak nama i Diplo (państwo Śledzie) wspólnie posądzają dziewczynę o alkoholizm i zajmowanie się dzieckiem pod wplywem alkoholu (poważne oskarżenie o przestępstwo), bo uznali tak gdy ta jednorazowo napiła sie trochę wina przy rodzinnej okazji i zrobiła z tego powodu przerwę w karmieniu piersią. https://wykop.pl/wpis/55100393/lgbt-rod ... k/strona/4
Ja pierdziele o co tam chodzi xD czy ta ciemnienie to nie jest czasem ta dziewczyna, której grozili ujawnieniem danych osobowych?
AmberH
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: ndz lut 25, 2024 6:20 pm

Post autor: AmberH »

AnnaZielna pisze: pt mar 01, 2024 11:16 am
jemmarchewkie pisze: pt mar 01, 2024 10:15 am wiecie co... ja zupelnie nie wiem co ja mam o tym wszystkim myśleć :/ lubiłam słuchać podcastów Olgi, pomimo, że ostatnio na siłę rozwleka je tak jak swego czasu zaczęła to robić Justyna. Doprawdy, przybili mi ćwieka z tym co się odwaliło, co zamietli pod dywan, to śmieszne oświadczenie..
Wydali oświadczenie, bo w końcu nie wytrzymali presji, od początku była strategia na przeczekanie i zapewne by się nie odezwali, gdyby tych komentarzy nie pojawiało się coraz więcej. Myśleli, że szybciutko rozejdzie się po kościach... ciekawa jestem co dalej planują. Chyba boją się wypuścić kolejny odcinek podcastu, bo taka cisza. Dla mnie też Olga Herring to chyba zawód roku...
Dopiero był odcinek, tych śladów czy czegoś tam, nie każdy ma tempo jak R. Mróz, myślę że się coś pojawi. Muszą zarabiać
Hav
BagietkaZszarlott
Posty: 161
Rejestracja: wt lut 27, 2024 12:12 am

Post autor: Hav »

AnnaZielna pisze: pt mar 01, 2024 4:17 pm Ja pierdziele o co tam chodzi xD czy ta ciemnienie to nie jest czasem ta dziewczyna, której grozili ujawnieniem danych osobowych?
Tak. Do tego widać, że wypowiadali się w tych samych wątkach, więc mówienie że się nie wiedziało co pisze maz, jest kłamstwem.
Whitemustang1212
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pn lut 26, 2024 2:35 pm

Post autor: Whitemustang1212 »

AnnaZielna pisze: czw lut 29, 2024 7:58 pm
Whitemustang1212 pisze: wt lut 27, 2024 1:34 pm Poszło na pudla:)
Ktoś coś pisał jeszcze?
Pisałaś maila czy przez stronę? Coś Ci odpisali? Ciekawa jestem czy jest jakieś zainteresowanie tematem
Pisałam maila ze wszystkimi szczegółami i zdjęciami jakie znalazłam. Nie dostałam odpowiedzi. Ciekawe czy długo będziemy czekać czy w ogóle temat porzucą
Balu
LouiBag
Posty: 330
Rejestracja: wt paź 04, 2022 10:34 am

Post autor: Balu »

[/quote]

Ja pierdziele o co tam chodzi xD czy ta ciemnienie to nie jest czasem ta dziewczyna, której grozili ujawnieniem danych osobowych?
[/quote]

Tak to ona, uwzięli się na nią jak dziewczyki w podstawówce...
Whitemustang1212
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pn lut 26, 2024 2:35 pm

Post autor: Whitemustang1212 »

A ktoś pisał do tych firm partnerskich typu bookbeat itd?