Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

Drapak
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 08, 2024 8:11 pm

Re: Olga Herring

Post autor: Drapak »

Wiecie czy ktokolwiek z twórców TC (poza Justyną) odniósł się jakkolwiek do tej sprawy?
Slacking6965
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 08, 2024 10:34 pm

Post autor: Slacking6965 »

Podkopywanie kariery własnej żony ciąg dalszy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Piankowy Ludzik pisze: pn lut 26, 2024 6:21 pm Udawanie poszkodowanej rybki już daje efekty…
Walczy z hejtem. Nie wierzę w to.
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Oswiadczenie Olgi troche w stylu Chajzera jr xD
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Włączy z hejtem? Naprawdę? Bo ludzie nie przyklasneli temu, że współtwórca podcastu pisze o ludziach 'zasrane hindusy' oto?
Ja naprawdę rozumiem, że jej mąż to osobny człowiek i ona nie odpowiada za to, co on pisze. Ale jej mąż jest też współtwórcą tej marki, więc jest to lekki problem.
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Teraz czekamy na oświadczenie, że Łukaszek jest "w terapii" B)
Arzena
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Aqq pisze: pn lut 26, 2024 7:16 pm Oswiadczenie Olgi troche w stylu Chajzera jr xD
Bo tak jest, jeszcze sama wywleka chorobę mamy,gdzie nikt się przynajmniej tu i na jeszcze innej platformie nie odnosił, ludzie raczej komentują jej głupie wywody i Łukaszka. Tfu
jacobsen
Tritonotti
Posty: 186
Rejestracja: sob sty 06, 2024 2:35 pm

Post autor: jacobsen »

Olgi przeprosiny czyli mówienie o chorobach bliskich oraz tworzenie ambitnego projektu (skromne)pokazuje jedynie, że oni nie mogą tego wyjaśnić, nie ma jak się wytłumaczyć, bo okropne komentarze z wykopu mówią same za siebie. Trzeba było przyznać chociaż 'bylismy, mlodzi, głupi, żałujemy..." No nie. Influencer będzie przepraszał mówiąc jak ma ciężko.
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Dla mnie to obrzydliwe żeby w takim oświadczeniu grać na uczuciach ludzi posiłkując się chorobą mamy i dzieckiem. Na żadnej grupie, w żadnym komentarzu nie było mowy niczego o jej matce... Nikomu nie przyszło do głowy wyciągać takie rzeczy... no... oprócz Olgi.
Drapak
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 08, 2024 8:11 pm

Post autor: Drapak »

Piankowy Ludzik pisze: pn lut 26, 2024 6:21 pm Udawanie poszkodowanej rybki już daje efekty…
Haha, to nieźle. Powiem tylko, że z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że hejt to taka karta pułapka, wyciągana wtedy kiedy nie ma się nic na swoją obronę. Gdyby było inaczej komentarze byłyby włączone, a rzekoma ofiara hejtu nie miałaby problemu odpierać nieprawdziwych argumentów. Myślałam, że gorzej tu już nie będzie.

Dodam jeszcze, że skoro udzielają publicznego poparcia, to znaczy że zgadzają się z działalnością tej pary?
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Piankowy Ludzik pisze: pn lut 26, 2024 6:21 pm Udawanie poszkodowanej rybki już daje efekty…
Jestem ciekawa czy w ogóle w jakikolwiek sposób zainteresowali się tematem, i skąd płynie ten "hejt". To oświadczenie brzmi tak jakby ludzie siedli na niej bo tak, bo są źli, dla rozrywki. I pomyśleć, że zagłosowałam wtedy na nią :(
Nigdzie nie widziałam żeby ktokolwiek poruszał kwestię jej mamy, ani na Kryzysach, ani na CSI, tutaj też nic. Zrobi wszystko byleby się wybielić, brak mi słów. Jeżeli ktoś coś jej wysłał to współczuję, ale niech nie kłamie, że to było publicznie gdziekolwiek poruszane.
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Nekrolans... Niesmaczne. Ale Olga przecież kupczy rodziną na socialach, więc i mamę można podpiąć...
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

Slacking6965 pisze: pn lut 26, 2024 6:09 pm Podkopywanie kariery własnej żony ciąg dalszy
Mój komentarz 😁 nie powiem, wkurzyli mnie wtedy, u nich albo spijasz im z dziubków albo wypad. A to było zwykłe zapytanie, żadne złośliwe xd
Drapak
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 08, 2024 8:11 pm

Post autor: Drapak »

AnnaZielna pisze: pn lut 26, 2024 9:57 pm
Slacking6965 pisze: pn lut 26, 2024 6:09 pm Podkopywanie kariery własnej żony ciąg dalszy
Mój komentarz 😁 nie powiem, wkurzyli mnie wtedy, u nich albo spijasz im z dziubków albo wypad. A to było zwykłe zapytanie, żadne złośliwe xd
Czy ten komentarz zniknął?

Edit: już znalazłam :)
Ciekawski
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 04, 2024 4:16 pm

Post autor: Ciekawski »

Drapak
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 08, 2024 8:11 pm

Post autor: Drapak »

A tu treść proroczego komentarza z Wykopu z 2022:

Cytat 1: „ona i jej mąż chwala się wyludzeniem moich danych osobowych, adresu i miejsca pracy (choć podejrzewam że to zwykła ściema). Użytkowniczka nama wygrzebała jednak moje imię na grupie charytatywnej dla córki pewnego mireczka i wstawiła na wykop, chociaż ja tu takich danych nie udostepnialam.”

Odpowiedź: „no ładnie - typkowi aż tak odbija, żeby stalkować i grozić udostępnianiem danych, bo jakiś anon w internecie napisał coś nieprzychylnego - mówiłem, że oni totalnie nie umieją w internety. Nie wiedzą jak to wszystko działa XD On aż prosi się o to żeby go przytemperować tak jak np. niedawno "łysy z hugoliną" zostali sprowadzeni na ziemię i zostali memem, bo też za bardzo kozaczyli w necie XD Zresztą widać, że ta babka już obsrała zbroję i rozpoczęła procedurę usuwania konta. Chyba otrzeźwiała i się boi, że po ewentualnej aferze straci kontrakty z reklamodawcami i zostanie jej kasa tylko z patronite i jakieś grosze z wyświetleń na youtube XD
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Szok, ohydni ludzie
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Aqq pisze: pn lut 26, 2024 7:16 pm Oswiadczenie Olgi troche w stylu Chajzera jr xD
zamiast chajzerowanie, to śledziowanie xD
Balu
LouiBag
Posty: 331
Rejestracja: wt paź 04, 2022 10:34 am

Post autor: Balu »

O pisałam o tej aferze Wykopowej kilka stron wczesniej
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

Piankowy Ludzik pisze: wt lut 27, 2024 2:36 am Lans markowym wózkiem? Tak było xd
Jak ona z nim wytrzymuje? Styl wypowiedzi niczym ostatni prostak
Whitemustang1212
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pn lut 26, 2024 2:35 pm

Post autor: Whitemustang1212 »

Ja pierdolę jaki to wieśniak jest XD No przecież ona to jego kopia, a zasłania się tym, że ona nie wiedziala... paskudni ludzie, kończę z jej podkastem, unfollow i ocena niżej.
Zastanawiam się, co zrobić, żeby to rozgłośnić
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Whitemustang1212 pisze: wt lut 27, 2024 8:08 am Ja pierdolę jaki to wieśniak jest XD No przecież ona to jego kopia, a zasłania się tym, że ona nie wiedziala... paskudni ludzie, kończę z jej podkastem, unfollow i ocena niżej.
Zastanawiam się, co zrobić, żeby to rozgłośnić
Pisać do reklamodawców, bo tylko brak pieniędzy ich zaboli. Wstydu przed rodziną, znajomymi itd raczej nie mają, więc nawet jak napiszą o tym artykuł to ich to nie obejdzie.
Nawet jak już wyszła aferka, to Łukaszek po długiej przerwie zaczął znowu heheszkować na wykopie
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

AnnaZielna pisze: wt lut 27, 2024 7:48 am
Piankowy Ludzik pisze: wt lut 27, 2024 2:36 am Lans markowym wózkiem? Tak było xd
Jak ona z nim wytrzymuje? Styl wypowiedzi niczym ostatni prostak
Jak ona z nim wytrzymuje? Odpowiedz jest prosta (i smutna): nie przeszkadza jej to...

Ja bym się zapadła pod ziemię, jakby mój chłop głosił takie poglądy, ale no przypuszczam, że po prostu w ogóle bym z takim typem nie była.
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

LosAnanas pisze: wt lut 27, 2024 9:29 am
AnnaZielna pisze: wt lut 27, 2024 7:48 am
Piankowy Ludzik pisze: wt lut 27, 2024 2:36 am Lans markowym wózkiem? Tak było xd
Jak ona z nim wytrzymuje? Styl wypowiedzi niczym ostatni prostak
Jak ona z nim wytrzymuje? Odpowiedz jest prosta (i smutna): nie przeszkadza jej to...

Ja bym się zapadła pod ziemię, jakby mój chłop głosił takie poglądy, ale no przypuszczam, że po prostu w ogóle bym z takim typem nie była.
No ja też, z tym nieobrzezańcem nie może mi wyjść z głowy XD :puke: