Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Re: Olga Herring

Post autor: Grubababa »

Wogole to też jest dobry fikolek. Ludzie zaczęli pisać komentarze o ich wyczynach na wykopie, to oni uznali, że zajebistym pomysłem będzie grożenie tym ludziom i wyzywanie ich w prywatnych wiadomościach.
Dobry plan. 👌
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Daisy123 pisze: wt lut 20, 2024 8:51 pm
LosAnanas pisze: wt lut 20, 2024 7:42 pm Ale co Ci napisali?
Ja dostalam tutaj z wandy wiadomosc odnoszaca sie do mojej wiadomosci w tym watku. Co napisali? Jakies wyzwiska.
Porażka :/
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Piankowy Ludzik pisze: wt lut 20, 2024 9:18 pm
Grubababa pisze: wt lut 20, 2024 9:11 pm Wogole to też jest dobry fikolek. Ludzie zaczęli pisać komentarze o ich wyczynach na wykopie, to oni uznali, że zajebistym pomysłem będzie grożenie tym ludziom i wyzywanie ich w prywatnych wiadomościach.
Dobry plan. 👌
- Olu, mam plan.
- Jaki?
- K…. sprytny

Xd
To nie mogło się nie udać 🤣
jemmarchewkie
SushiAddict
Posty: 836
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

Czekajcie czekajcie, czy jej mąż serio wysłał jej „swojego bydlaka” i tak się ich znajomość zaczęła? 🤓 ja myślałam że to taki żart..
magicbox
Migocząca Świeczka
Posty: 353
Rejestracja: ndz lut 04, 2024 11:01 am

Post autor: magicbox »

Ej ale oni powinni być zdemaskowani przez np Pudla, wtedy cała Polska by o tym przeczytała i może zostaliby skreśleni przez fanów jak Rzeźniczaki.
Albo przez Stano😂😂🤣
Balu
LouiBag
Posty: 326
Rejestracja: wt paź 04, 2022 10:34 am

Post autor: Balu »

jemmarchewkie pisze: śr lut 21, 2024 8:57 am Czekajcie czekajcie, czy jej mąż serio wysłał jej „swojego bydlaka” i tak się ich znajomość zaczęła? 🤓 ja myślałam że to taki żart..
To żart :)
Bibi8
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: sob lut 17, 2024 9:34 pm

Post autor: Bibi8 »

Anita94 pisze: wt lut 20, 2024 4:17 pm A widzieliście się do sprawy odniosła się Justyna z mężem w ostatnim ich wspólnym filmie? Coś pięknego, mega mądrze. Krzysiek może jest trochę w gorącej wodzie kąpany i broni za wszelką cenę Justyny ale nie jest takim bucem z tragicznymi poglądami jak mąż Olgi

https://www.youtube.com/live/KOgmEY4Kvu ... Zss8TJ3YHC

42:25 minuta
O, dzięki za ten timing, bo wczoraj nie dosluchalam już do końca.
Ja bardzo lubię Justyna i Krzyśka. A to, że broni swojej żony, uważam za plus, nie za minus :) Ale jego poczucie humoru do mnie trafia, a jak wiadomo, każdy ma inne.
nataliesmith
Koczkodan
Posty: 101
Rejestracja: wt sty 09, 2024 12:18 pm

Post autor: nataliesmith »

Piankowy Ludzik pisze: śr lut 21, 2024 11:08 am
Balu pisze: śr lut 21, 2024 9:13 am
jemmarchewkie pisze: śr lut 21, 2024 8:57 am Czekajcie czekajcie, czy jej mąż serio wysłał jej „swojego bydlaka” i tak się ich znajomość zaczęła? 🤓 ja myślałam że to taki żart..
To żart :)
Mam nadzieję, chociaż po tym co tam przeczytałam na jego mikroblogu mam obawy, że tak się ta znajomość zaczęła.
Jezu, to jest dosłownie któryś wpis nacechowany „erotycznie” (powiedzmy, obrzydliwie po prostu) na tym forum od tego typa, a niektórzy mówią, że to pewnie „ironia” i „żart”. Jeśli forsujesz tego typu żarty w co drugim wpisie + w wielu na temat swojej kobiety, narzeczonej, później żony to pozdro… I ona wybrała sobie go jako faceta, wzór dla dzieci. Jak one kiedyś coś takiego wykopią, co ich tatuś pisał, to będzie zdziwko, współczuje. Ciekawe co rodzinka na to, czy pochwalili się rodzicom jakie wysrywy były pisane przez jedno i drugie. I jeszcze żeby pisali to anonimowo, ale nie, parcie na szkło i wszystko jeblo XDDD
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Dokładnie tak. Co innego jak umieszczasz swoje wysrywy jako anonim, a co innego jak robisz wysryw i stronę wcześniej wrzucasz zdjęcia swojej żony, która z kolei na profilu wręcz na tacy podaje swoje dane osobowe.
Ale tam na wykopie jest wszystko. Całe ich życie po kolei opisane. Każde auto z tablicami rejestracyjnymi, wszystkie miejsca zamieszkania, jak wyglądają pokoje dziecka, full wypas rozkładu domu i ogrodu rodziców łącznie z jego adresem, miejsca ich pracy i rodziców, jakiej marki mają wózek, gdzie parkują autem, skąd biorą catering i o której godzinie go dowożą, pod jakim adresem i jak będzie wyglądać nowy dom xD
Bibi8
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: sob lut 17, 2024 9:34 pm

Post autor: Bibi8 »

ddohejtu pisze: śr lut 21, 2024 3:28 pm Dokładnie tak. Co innego jak umieszczasz swoje wysrywy jako anonim, a co innego jak robisz wysryw i stronę wcześniej wrzucasz zdjęcia swojej żony, która z kolei na profilu wręcz na tacy podaje swoje dane osobowe.
Ale tam na wykopie jest wszystko. Całe ich życie po kolei opisane. Każde auto z tablicami rejestracyjnymi, wszystkie miejsca zamieszkania, jak wyglądają pokoje dziecka, full wypas rozkładu domu i ogrodu rodziców łącznie z jego adresem, miejsca ich pracy i rodziców, jakiej marki mają wózek, gdzie parkują autem, skąd biorą catering i o której godzinie go dowożą, pod jakim adresem i jak będzie wyglądać nowy dom xD
Jeżeli rzeczywiście tak jest to aż dziwne, że Olgama tak mała świadomość, zwłaszcza tworząc takie a nie inne materiały
nataliesmith
Koczkodan
Posty: 101
Rejestracja: wt sty 09, 2024 12:18 pm

Post autor: nataliesmith »

Bibi8 pisze: śr lut 21, 2024 8:16 pm
ddohejtu pisze: śr lut 21, 2024 3:28 pm Dokładnie tak. Co innego jak umieszczasz swoje wysrywy jako anonim, a co innego jak robisz wysryw i stronę wcześniej wrzucasz zdjęcia swojej żony, która z kolei na profilu wręcz na tacy podaje swoje dane osobowe.
Ale tam na wykopie jest wszystko. Całe ich życie po kolei opisane. Każde auto z tablicami rejestracyjnymi, wszystkie miejsca zamieszkania, jak wyglądają pokoje dziecka, full wypas rozkładu domu i ogrodu rodziców łącznie z jego adresem, miejsca ich pracy i rodziców, jakiej marki mają wózek, gdzie parkują autem, skąd biorą catering i o której godzinie go dowożą, pod jakim adresem i jak będzie wyglądać nowy dom xD
Jeżeli rzeczywiście tak jest to aż dziwne, że Olgama tak mała świadomość, zwłaszcza tworząc takie a nie inne materiały
Tak jest i to widać nawet na jej stories i postach na ig, które dodawała. Widać osiedle, dziecko, blok, auto, rejestrację, domy rodzinne, informacje kiedy wyjeżdżają, co robią. Wszystko.
uoee
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pn maja 22, 2023 10:13 pm

Post autor: uoee »

Z jednej strony podaje wszystkie wrażliwe dane na swój temat a z drugiej reklamuje przed odcinkami różne oprogramowania do podnoszenia bezpieczeństwa/ prywatności w sieci :D może nie czyta ze zrozumieniem :D
mezalians_urodowy
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

A ja myślę, że tacy ludzie nie są ułomni i doskonale wiedzą jakie niebezpieczeństwa się kryją za tym. Doskonale wiedzą co niektorzy robią ze zdjęciami dzieci, adresami, zdjęciami domów. Mnóstwo się o tym mówi wszędzie i każdy, szczególnie biegły w tematach internetowych i truecrime'owych wie co jest pięć. Tylko dla wielu osób chęć atencji i internetowy ekshibicjonizm jest ważniejszy. I to jest dopiero straszne. Oni świadomie przehandlowywują swoje dzieci za kilka lajków.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Dla mnie jej postepowanie jest dziwne. Z jednej strony mowi, ze bohaterowie podcastow sie z nia kontaktuja i groza, a z drugiej wrzuca do neta swojego dzieciaka. Naiwnosc, albo glupota, albo jedno i drugie.
Albo wzorujac sie na Justynie chciala pokazac swoje zycie, no bo przeciez MaRkA OsObIsTa.
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Olga jutro w pytaniu na śniadanie. Niezła promocja - była już w TVN dwa razy, teraz TVP, własny program w tv fiu fiu, 0 konsekwencji
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

ddohejtu pisze: czw lut 22, 2024 5:59 pm Olga jutro w pytaniu na śniadanie. Niezła promocja - była już w TVN dwa razy, teraz TVP, własny program w tv fiu fiu, 0 konsekwencji
skad info? szukam po sm i nie widze, a chetnie ujrze jakas zapowiedz, zeby miec przedsmak xD postaram sie wstac wczesniej xD
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Zaczęłam szukać i się okazało, że już była dziś :P https://pytanienasniadanie.tvp.pl/76062 ... gi-herring
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Wlosy jak z Dynastii, +10 do wieku XD i chyba cos metabolizm siadl
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Podejrzewam,że musiało ja nieźle zaboleć fakt,że nie może zaanonsować nigdzie swojej wizyty w pnś
kotkaruda
LouiBag
Posty: 336
Rejestracja: czw sty 11, 2024 12:04 pm

Post autor: kotkaruda »

Aqq pisze: czw lut 22, 2024 8:52 pm Wlosy jak z Dynastii, +10 do wieku XD i chyba cos metabolizm siadl
Też zauważyłam, że taka okrągła na twarzy się zrobiła. I kompletnie nie siedzi mi ten jej nowy nos, trochę jak świnka Piggy wygląda. Z poprzednim moim zdaniem wyglądała lepiej.
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Zobaczcie sobie jej stare zdjęcia na Fejsie, jak dwie różne osoby. Kompletnie inna twarz, myślę że korzysta z jakiś zabiegów z wypełniaczami. Nos swoją drogą, wygląda jakby można było wylądować samolotem pod tym jej nosem, za duża przestrzeń/odstęp od ust.
Drapak
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 08, 2024 8:11 pm

Post autor: Drapak »

Przyznam, że pierwszy raz „na żywo” widziałam ją w tym busowym wywiadzie (nie przesłuchałam, zobaczyłam jedynie kilkusekundowy fragment), no i tak bardzo różni się od tego co widziałam na Instagramie
kotkaruda
LouiBag
Posty: 336
Rejestracja: czw sty 11, 2024 12:04 pm

Post autor: kotkaruda »

Drapak pisze: pt lut 23, 2024 11:39 am Przyznam, że pierwszy raz „na żywo” widziałam ją w tym busowym wywiadzie (nie przesłuchałam, zobaczyłam jedynie kilkusekundowy fragment), no i tak bardzo różni się od tego co widziałam na Instagramie
Ja pierwszy raz "na żywo" zobaczyłam ją w tym trailerze do kanału Ślady, co niedawno był tu wstawiany. Wcześniej widziałam ją tylko w tle jej podcastów na YT i może ze dwa razy weszłam na jej IG, zawsze myślałam "wow, ale ładna dziewczyna". A ten trailer mnie lekko zszokował, wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach, rozlana twarz, drugi podbródek i ten nos zadarty. Albo jej się przytyło, albo opanowała do perfekcji pozowanie do zdjęć tak, żeby twarz wyglądała smuklej ;P
Bibi8
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: sob lut 17, 2024 9:34 pm

Post autor: Bibi8 »

Aqq pisze: czw lut 22, 2024 8:52 pm Wlosy jak z Dynastii, +10 do wieku XD i chyba cos metabolizm siadl
Serio? Komentarze jadące po wyglądzie są megasłabe.
Dajanixa
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: śr sty 10, 2024 3:29 pm

Post autor: Dajanixa »

ddohejtu pisze: czw lut 22, 2024 8:28 pm Zaczęłam szukać i się okazało, że już była dziś :P https://pytanienasniadanie.tvp.pl/76062 ... gi-herring
Jezu co ona tak sepleni? Tylko ja to słyszę?