Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

Mandi
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 03, 2023 2:33 pm

Re: Olga Herring

Post autor: Mandi »

Oni usuwają wszystkie dowody dogłębnie xd nawet już nie można sprawdzić ich rejestracji auta na stronie oceniania rejestracji. Chcą usunąć wszystko żeby zostały nam tylko screeny na które odpowiedzą: To foToMonTaŻ!!!!111111
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

To jest szok, jak można zakłamywać rzeczywistość
Balu
LouiBag
Posty: 331
Rejestracja: wt paź 04, 2022 10:34 am

Post autor: Balu »

Mandi pisze: pt lut 16, 2024 2:50 pm Oni usuwają wszystkie dowody dogłębnie xd nawet już nie można sprawdzić ich rejestracji auta na stronie oceniania rejestracji. Chcą usunąć wszystko żeby zostały nam tylko screeny na które odpowiedzą: To foToMonTaŻ!!!!111111
Za daleko to poszło żeby komuś teraz zamydlić oczy. Pycha w końcu ich zgubiła
KamaKot
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 31, 2022 11:05 pm

Post autor: KamaKot »

Jezu wiedziałam od początku że coś z nią nie tak. To dziubkowanie na istaagramie, wypozowane do granicy żałosności miny, ustawanie się na zdjęciach z lusta windy xd myślę że to laska z ogromnymi kompleksami, która złapała przegrywa z Internetu, a po osiągnięciu czegoś na podcaście, zachłysnęła się zdobytą kasą. Od początku czułam od niej totalnie toksyczny wajb.

Olga, wiem że to czytasz. Pisanie że „szczerze nie wiedziałaś” i „kompletnie nie ukrywałaś” nie sprawi, że ludzie w to uwierzą. Nawet z Twoich komentarzy bije sztucznośc i poza. Ogarnij się i swój PR, powiedz prawdę, przeproś i rozejdzie się po kościach. Brnięcie w kłamstwa powoduje odwrotny efekt.

Męża kastrata nawet nie będę komentować. Wstyd by mi było na Twoim miejscu żyć z takim ściekiem.
KamaKot
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 31, 2022 11:05 pm

Post autor: KamaKot »

I polecam Wam kontakt z ich reklamodawcami - szybciutko się skończy monetyzacja. Jak się aspiruje do bycia osobą publiczną to sprząta sie przynajmniej smród i szambo jakie naprodukowało się w przeszłości w necie. Hatfu!
dr_zelazo
Skarpeta Rakieta
Posty: 81
Rejestracja: śr lip 12, 2023 12:20 pm

Post autor: dr_zelazo »

Nie łatwiej i lepiej dla wizerunku byłoby przyznać się do błędu, niż siedzieć w internecie i wszystko usuwać? Oni życia nie mają?
magicbox
Migocząca Świeczka
Posty: 353
Rejestracja: ndz lut 04, 2024 11:01 am

Post autor: magicbox »

Nie żebym chciała wyświetlenia nabijać Żurnaliście, ale chętnie obejrzałabym wysrywy tej laski. Kiedy wywiad ma wyjść, wiecie coś?
Obserwatorka111

Post autor: Obserwatorka111 »

magicbox pisze: sob lut 17, 2024 11:40 am Nie żebym chciała wyświetlenia nabijać Żurnaliście, ale chętnie obejrzałabym wysrywy tej laski. Kiedy wywiad ma wyjść, wiecie coś?

Nie zdziwię się, jeśli nie wyjdzie. Ostatnio słuchałam wywiadu z Olgą Kalicką i na samym początku mówiła, że dziękuje, że nie wyemitował ich pierwszego wywiadu, który był nagrany świeżo po rozstaniu, a w świat nie poszło jeszcze oświadczenie o rozstaniu. I tu myślę, że strażnik klawiatury zwrócił się do Ż z podobną prośbą.
magicbox
Migocząca Świeczka
Posty: 353
Rejestracja: ndz lut 04, 2024 11:01 am

Post autor: magicbox »

Hmmm czyli całkiem możliwe że nie wyjdzie. Ale oni dostają coś hajs za wywiad ? Dostaliby za brak emisji ? 🤔
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2170
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Skoro ludzie potrafią uwalić Szusz każdą współpracę za to jaki rynsztok prezentuje we vlogach to jestem ciekawa jak będzie w ich przypadku
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

W wywiadzie pewnie mówiła ile pracy kosztuje ją research
Lolalolapamietasz
BlondDoczep
Posty: 143
Rejestracja: ndz lut 06, 2022 9:39 pm

Post autor: Lolalolapamietasz »

Jestem w szoku że Żurnalista zaprasza do podcastu takie totalne nic jak ona. Przecież ten jej kanał wcale nie ma jakichś super zasiegów. Niedługo będzie zapraszał na rozmowę panią krysię z warzywniaka.
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Lolalolapamietasz pisze: sob lut 17, 2024 4:13 pm Jestem w szoku że Żurnalista zaprasza do podcastu takie totalne nic jak ona. Przecież ten jej kanał wcale nie ma jakichś super zasiegów. Niedługo będzie zapraszał na rozmowę panią krysię z warzywniaka.
Chyba nie znasz historii przeszłości samego Żurnalisty. On jest lepszym numerantem niż oni i świetnie funkcjonuje. Bardzo możliwe, że zaprosi ją do swojego podcastu i będzie jej pomagał bronić i ocieplać wizerunek. Sekcja komentarzy jest u niego bardzo mocno moderowana.
Lolalolapamietasz
BlondDoczep
Posty: 143
Rejestracja: ndz lut 06, 2022 9:39 pm

Post autor: Lolalolapamietasz »

MagdaEtro pisze: sob lut 17, 2024 4:40 pm
Lolalolapamietasz pisze: sob lut 17, 2024 4:13 pm Jestem w szoku że Żurnalista zaprasza do podcastu takie totalne nic jak ona. Przecież ten jej kanał wcale nie ma jakichś super zasiegów. Niedługo będzie zapraszał na rozmowę panią krysię z warzywniaka.
Chyba nie znasz historii przeszłości samego Żurnalisty. On jest lepszym numerantem niż oni i świetnie funkcjonuje. Bardzo możliwe, że zaprosi ją do swojego podcastu i będzie jej pomagał bronić i ocieplać wizerunek. Sekcja komentarzy jest u niego bardzo mocno moderowana.
Bardziej chodziło mi o to że jednak do wywiadów zaprasza bądź co bądź jakieś tam „gwiazdy”. Aż tu nagle takie nic jak ona, wtf. Ten jego podcast się przez takie coś dewaluuje. Może i dobrze.
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Nie raz i nie dwa były u niego mało znane osoby, albo takie co nic konkretnego sobą nie reprezentują.
Są rozmowy, których miło posłuchać i ludzie, którzy potrafią się wysławiać, jak np. ostatnio Olga Kalicka czy Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski. A są takie rozmowy, że dosłownie uszy puchną
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

Grubababa pisze: wt lut 13, 2024 8:54 pm Ale jak to? Taki samiec alfa i żona za niego przeprasza? W imieniu męża przepraszam? Gdzie Twoje kohones panie śledziu? A wiem, zostały na wykopie razem z tym ściekiem, który bez powodu wylewales na ludzi.


Już dawno nie przeczytałam czegoś bardziej trafnego, puchar dla Ciebie w pełni się zgadzam. Lepiej bym tego nie ujęła
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

vitammina_ pisze: sob lut 17, 2024 8:28 pm
Grubababa pisze: wt lut 13, 2024 8:54 pm Ale jak to? Taki samiec alfa i żona za niego przeprasza? W imieniu męża przepraszam? Gdzie Twoje kohones panie śledziu? A wiem, zostały na wykopie razem z tym ściekiem, który bez powodu wylewales na ludzi.
Już dawno nie przeczytałam czegoś bardziej trafnego, puchar dla Ciebie w pełni się zgadzam. Lepiej bym tego nie ujęła
Generalnie rzecz biorąc to wykop słynie z agresywnych inceli wygłaszających swoje mizoginistyczne poglądy. Jeśli któryś z nich, jakimś cudem zdobywa dziewczynę to nie zmienia to nic, a tym bardziej nic nie usprawiedliwia.
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Mnie dziwi, że jej mąż olał swoją pracę za #15k, żeby współtworzyć kanał. Ona ma tylko 17k obserwujących na insta, z tego naprawdę są takie kokosy? 😶‍🌫️ A teraz dom się buduje, samochód niedawno z salonu, to wydatki są i będą.
Ordronka
Koczkodan
Posty: 108
Rejestracja: pn lut 06, 2023 3:24 am

Post autor: Ordronka »

Jakieś komentarze zniknęły? Czyżby dalsze czystki🧐
Madziulka
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 29, 2021 10:38 pm

Post autor: Madziulka »

Też mnie to dziwi, że poświęcił pracę w IT dla podcastu. Ale Olga na YT ma bardzo dobre wyświetlenia, ponadto w każdym odcinku praktycznie płatna współpraca. Więc u niej ten Instagram nie odzwierciedla jej zasięgów. Ostatnio zrobili też odcinek o zbrodni w rakowiskach, do którego dostęp kosztował 20 zł, wystarczy że 5 tys. ludzi go kupiło i już robi się ładna sumka.
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Aqq pisze: ndz lut 18, 2024 4:26 pm Mnie dziwi, że jej mąż olał swoją pracę za #15k, żeby współtworzyć kanał.
Madziulka pisze: ndz lut 18, 2024 4:35 pm Też mnie to dziwi, że poświęcił pracę w IT dla podcastu.
A to też wykopowa specyfika. Tam niemal każdy facet o ile nie klasyfikuje się jako "przegryw" (osobna subkultura) to jest programistą, który zarabia kilkadziesiąt tysięcy. Ile ma to wspólnego z prawdą można się domyśleć.
Madziulka
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 29, 2021 10:38 pm

Post autor: Madziulka »

Może i tak ale pamiętam że kiedyś Olga robiła Q&A na insta i pisała że mąż właśnie jest programista.
Dzisiaj ma być kolejnych odcinek pustych domów prawda ? Chyba już nie będzie odcinków z czatem na żywo z wiadomych względów
Zuzia_x123
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: śr lut 07, 2024 5:26 pm

Post autor: Zuzia_x123 »

Już myślałam że dziś puste domy będą z premierą na yt….
Ness1962
Skarpeta Rakieta
Posty: 76
Rejestracja: sob lut 17, 2024 2:24 pm

Post autor: Ness1962 »

Olga dodała podcast i o dziwo nie są wyłączone komentarze. Ciekawa jestem jaka tam będzie dyskusja
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2170
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Ness1962 pisze: ndz lut 18, 2024 9:08 pm Olga dodała podcast i o dziwo nie są wyłączone komentarze. Ciekawa jestem jaka tam będzie dyskusja
Ale komentarze są moderowane, sam fakt że wyłączyła premierę i czat świadczy o tym że jej się pali grunt.