Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

malalejde
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 2:58 pm

Re: Olga Herring

Post autor: malalejde »

SkarolinaS pisze: ndz sty 28, 2024 10:13 pm Olga szuka każdej możliwości,żeby być jeszcze sławniejsza. Dla mnie to niezle xd jakie ona ma parcie. No ale dom się sam nie postawi.
Dla mnie to też dziwne,że idzie do żurnalisty. To on płaci występującym nie odwrotnie.
Jak się coś robi tylko dla kasy to właśnie takie są efekty. Ona nawet tego nie ukrywa. Rozwleka te podcasty byle jak najwięcej reklam upchnąć. Reklamuje co popadnie. Przykre to, nie bronię jej zarabiać, ale pasji w tym zero.
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

Ten jej mężuś jest toksykiem i jego komentarze były pasywno-agresywne. Nic się nie da powiedzieć, wiem ze pare osób w ogóle z grupy wyrzucił za wczorajsze nieprzychylne komentarze na temat tego, ze poszła do żurnalisty. Odechciewa mi się czasami słuchac jej podcastów, przez zachowanie jej męża. Wyżej sra niż du*e ma, to ze robią podcasty nie czyni ich nie wiadomo kim
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

vitammina_ pisze: wt sty 30, 2024 10:19 am Ten jej mężuś jest toksykiem i jego komentarze były pasywno-agresywne. Nic się nie da powiedzieć, wiem ze pare osób w ogóle z grupy wyrzucił za wczorajsze nieprzychylne komentarze na temat tego, ze poszła do żurnalisty. Odechciewa mi się czasami słuchac jej podcastów, przez zachowanie jej męża. Wyżej sra niż du*e ma, to ze robią podcasty nie czyni ich nie wiadomo kim
ona juz nagrala z nim rozmowe?
Ja myslalam, ze ona dopiero zastanawia sie czy pojsc....
to niezle ją ludzie zjadą, jak odcinek be1dzie dostępny.
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Mąż Olgi ma taki styl odpowiadania na komentarze jak mąż Justyny M
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

SkarolinaS pisze: wt sty 30, 2024 3:00 pm
vitammina_ pisze: wt sty 30, 2024 10:19 am Ten jej mężuś jest toksykiem i jego komentarze były pasywno-agresywne. Nic się nie da powiedzieć, wiem ze pare osób w ogóle z grupy wyrzucił za wczorajsze nieprzychylne komentarze na temat tego, ze poszła do żurnalisty. Odechciewa mi się czasami słuchac jej podcastów, przez zachowanie jej męża. Wyżej sra niż du*e ma, to ze robią podcasty nie czyni ich nie wiadomo kim
ona juz nagrala z nim rozmowe?
Ja myslalam, ze ona dopiero zastanawia sie czy pojsc....
to niezle ją ludzie zjadą, jak odcinek be1dzie dostępny.
Rozmowe z nią już nagrał chyba w grudniu bo ktoś pisał ze jak odpowiadał na q&a to mówił ze nagrywa na zapas i ze puści niedługo rozmowe z nią. Jak to mąż Olgi stwierdził „żurnalista nie zaprasza byle kogo” 😂 na grupie jakaś dziewczyna napisała posta który już zleciał, ze czeka na występ Olgi u zurnalisty to wszystkie komentarze były nieprzychylne, ze się na niej zawiedli przez co jej mąż usunął tego posta.
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Mąż napisał że żurnalista nie zaprasza byle kogo a oni nie czytają portali plotkarskich i nie robili wcześniej researchu na temat tego do kogo idą na wywiad 🤬 właśnie o te nazwane przez niego „portale plotkarskie” ludzie się wkurzyli bo to nie portale a wyroki sądowe 🙈
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Nie żeby chyba cały świat IG/influ słyszał o co chodzi z żurnalista, lepiej udawać że się żyje pod kamieniem i 'ja nie wiem osochozi'
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Anita94 pisze: wt sty 30, 2024 8:25 pm Mąż napisał że żurnalista nie zaprasza byle kogo a oni nie czytają portali plotkarskich i nie robili wcześniej researchu na temat tego do kogo idą na wywiad 🤬 właśnie o te nazwane przez niego „portale plotkarskie” ludzie się wkurzyli bo to nie portale a wyroki sądowe 🙈
A ten temat nie wyszedł ze spidersweb? Coś mi się kojarzy,że tak i artykuł po roku także. Ale lepiej gadać o portalach plotkarskich.
jacobsen
Tritonotti
Posty: 186
Rejestracja: sob sty 06, 2024 2:35 pm

Post autor: jacobsen »

Żurnalista nie zaprasza byle kogo, żurnalista zaprasza wszystkich 😅
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

vitammina_ pisze: wt sty 30, 2024 10:19 am Ten jej mężuś jest toksykiem i jego komentarze były pasywno-agresywne. Nic się nie da powiedzieć, wiem ze pare osób w ogóle z grupy wyrzucił za wczorajsze nieprzychylne komentarze na temat tego, ze poszła do żurnalisty. Odechciewa mi się czasami słuchac jej podcastów, przez zachowanie jej męża. Wyżej sra niż du*e ma, to ze robią podcasty nie czyni ich nie wiadomo kim
Czego się w sumie spodziewać po wykopku..oni się nawet tam poznali
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Dlatego usunął post bo ktoś się zapytał w komentarzu czy do swoich odcinków robią taki sam research jak zrobili przed pójściem na wywiad do żurnalisty 🙈 napisał jeszcze że to szansa dla Olgi aby kanał jeszcze bardziej się rozwinął i kto lubi ją niech obejrzy xd już dawno mówiłam, że kanał jest zrobiony tylko dla pieniędzy. W każdym odcinku współpraca a trwające po kilka godzin podcasty też tylko po to aby jak najwięcej reklam było bo na prawdę można pozbyć się zbędnych opisów i odcinki by liczyły z 40-60 minut
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Mnie ciekawi drama jaka jest między nią a Justyną Mazur. Kiedyś się obserwowały na insta, mówiły że mają jakąś wspólną konwersacje na fejsie podcasterow, a później Justyna przestała obserwować Olgę i Olga po jakimś czasie odobserwowala Justynę.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Obstawiam,że Olga chciała się na Justynie wypromować, a ona albo Niemira powiedziały nie . W sumie Olga zebrała na początku pokaźną grupę fanów właśnie przez zamieszczenie pierwszego posta na grupie JM.
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Tak to prawda, jestem na grupie u Justyny i widziałam że pierwsze kilka odcinków było nieźle promowanych. Chyba żadnego innego kanału nie było polecanego tylko Olgi
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

W szoku jestem co Wy tu piszecie. O mężu, o wywiadzie u zlżurnalisty. Już pomijając, że podcasty Olgi wcale nie należą do najbardziej rzetelnych, ale przecież ona ma malutkie zasięgi. 16k follow na insta i niecałe 100k subskrypcji na yt i ona idzie na wywiad do zurnalisty? O czym ona niby tam będzie opowiadać? XD
Ja kiedyś bardzo lubiłam 5 nie zabijaj, ale uważam, że Justyna bardzo obniżyła poziom, research dosłownie leży. Nawet w odcinku podsumowującym roku 2023 zrobiła masę błędów merytorycznych. Zresztą wg mnie odcinek zrobiony tylko i wyłącznie dlatego, że sponsorowany. Ale co by Justynie nie zarzucać to grono fanów ma spore i na wywiadach jak chociażby ostatni u Szymańczyk wypada całkiem sensownie. Co do działalności mężów obu pań, a raczej ubliżaniu w komentarzach ludziom, którzy ośmiela się je skrytykować...chyba to nie wymaga komentarza. Ale o czym tu mówić jak dorosły chlop 130kg żywej wagi każe mówić do siebie per "Krzyś". xD
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

No Olga i bardziej jej mąż uważa ze ona jest królowa podcastu. Faktycznie Olga dała unfollow Justynie i usunęła się z grupy 5 nie zabijaj a jeszcze nie dawno była tam całkiem aktywna. Drama time 😎
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Coraz bardziej nie trawie tej dziewuchy, po tej operacji nosa będzie tylko gorzej bo już nie wstydzi się swojego wyglądu (co jest absurdem bo wg mnie jej nowy nos nie dodaje jej uroku) i będzie się pchała przed kamerę. W ogóle nie mogłam jak w relacjach na insta porównywała się do swojej 14 letniej kuzynki, że niby tak młodo wygląda i nie wiem co jeszcze, żałosne to było, jakby chciała coś wszystkim udowodnić. Plus jeszcze ten wywiad u żurnalisty, i twierdzenie że byle kogo nie zaprasza, przecież połowa tych ludzi na wywiadach to jacyś pato streamerzy walczący na fame, może niedługo Olga zawalczy? 😂 Nos złamany już raz był, drugi raz też przeżyje.
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Olga jest w grupie ale pod nazwiskiem śledź prawdziwym swoim
Savanah
RealDiamond
Posty: 785
Rejestracja: pt cze 09, 2023 11:40 pm

Post autor: Savanah »

vitammina_ pisze: śr sty 31, 2024 1:45 pm No Olga i bardziej jej mąż uważa ze ona jest królowa podcastu. Faktycznie Olga dała unfollow Justynie i usunęła się z grupy 5 nie zabijaj a jeszcze nie dawno była tam całkiem aktywna. Drama time 😎
Justyna robi dużo błędów w swoich podcastach, nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem.
MilaOsoba
BlondDoczep
Posty: 134
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 1:44 pm

Post autor: MilaOsoba »

Ja ją pamiętam jako namę z wykopu i już wtedy miała parcie na szkło. Generalnie bananowe dziecko, rodzice bardzo bogaci. Do dziś pamietam jak pisała, ze robi remont domu (a to oczywiście rodzice robili, bo chyba nawet nie pracowała wtedy albo była na stażu). Męża poznała na parkingu, nawet wrzucała po roku wspomnienie, że tak samo świętują rocznicę
mezalians_urodowy
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

Mnie rozwala jej instagram. Tyle gada w swoich podcastach żeby uważać na siebie, zwłaszcza w sieci, ale jest tak uzależniona od atencji że sama do siebie tego nie stosuje. Ja jej nawet nie obserwuje, weszłam do niej ostatnio raz na 2 minuty i dowiedziałam się jaki mają układ domu, gdzie śpi jej dziecko, jak ma na imię, jak wygląda, jakim autem jeżdżą i z jakimi blachami (tak, mają HRRNG na tablicach rejestracyjnych xD), gdzie parkują (sama napisała na jakiej konkretnie ulicy XD). Laska opowiada o zabójcach, więźniach, gangsterach, a dba o swoje i swojego dziecka bezpieczenstwo niż randomowa Krysia która pracuje na kasie w biedronce
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

mezalians_urodowy pisze: czw lut 01, 2024 1:48 pm Mnie rozwala jej instagram. Tyle gada w swoich podcastach żeby uważać na siebie, zwłaszcza w sieci, ale jest tak uzależniona od atencji że sama do siebie tego nie stosuje. Ja jej nawet nie obserwuje, weszłam do niej ostatnio raz na 2 minuty i dowiedziałam się jaki mają układ domu, gdzie śpi jej dziecko, jak ma na imię, jak wygląda, jakim autem jeżdżą i z jakimi blachami (tak, mają HRRNG na tablicach rejestracyjnych xD), gdzie parkują (sama napisała na jakiej konkretnie ulicy XD). Laska opowiada o zabójcach, więźniach, gangsterach, a dba o swoje i swojego dziecka bezpieczenstwo niż randomowa Krysia która pracuje na kasie w biedronce
ona niedawno na insta pokazywala papiery dotyczace nowego domu- z dokladnym adresem xD
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Aczkolwiek ona nie porusza jakichś kontrowersyjnych spraw, tylko właśnie te znane i szeroko omówione. Co innego np kezu na YT - on faktycznie porusza niewygodne historie i musi uważać na siebie
mezalians_urodowy
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

LosAnanas pisze: czw lut 01, 2024 6:35 pm Aczkolwiek ona nie porusza jakichś kontrowersyjnych spraw, tylko właśnie te znane i szeroko omówione. Co innego np kezu na YT - on faktycznie porusza niewygodne historie i musi uważać na siebie

Tak, ale jednocześnie sama żali się że dostaje nieprzyjemne wiadomości, w tym pogróżki dot. Jej dziecka
Arzena
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Olgę znam z polecenia jakiejś podcasterki, czy to była kryminalna Skandynawia? Nie pamiętam. Ale olgi już nie followuje i raczej nie słucham,dla mnie to robi te podkasty ,bo się opłaca. Ton głosu jak robót i jakaś taka bezpłciowa jest