Tanie perfumy

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

Wikajed
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:08 pm

Tanie perfumy

Post autor: Wikajed »

Hej, jakie macie polecajki tanich perfum? Mam na myśli wszelkie strony z zamiennikami, marketowe perełki czy inne zdobycze np. z Rossmanna :angel: podzielcie się swoimi odkryciami firm albo konkretnych zapachów :)
amica90
PrinTu
Posty: 996
Rejestracja: wt lut 06, 2024 10:25 pm

Post autor: amica90 »

Galeria zapachu 24 <3 Uwielbiam. Trochę mniej lubię made in lab.

Ktoś może coś powie na temat nenness? (czy jakoś tak xd)
Aurora1
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: czw mar 14, 2024 1:28 pm

Post autor: Aurora1 »

amica90 pisze: pt lip 19, 2024 7:41 pm Galeria zapachu 24 <3 Uwielbiam. Trochę mniej lubię made in lab.

Ktoś może coś powie na temat nenness? (czy jakoś tak xd)
Kilka lat temu zamawiałam regularnie po kilka różnych zapachów z neness i byłam zadowolona. La vie est belle to chyba nawet dłużej i intensywniej unosił się w powietrzu niż to co kupiłam kiedyś w sephorze. 😅 w przeciwieństwie do livioon. Dostałam kiedyś w prezencie zamiennik też la vie est belle z lancome i taki z niej ciężki boa dusiciel, mało podobny do oryginału, że leży na półce po dziś dzień. 😄
Klos72
ZdalnaFanka
Posty: 475
Rejestracja: sob maja 11, 2024 6:10 pm

Post autor: Klos72 »

nie lubię odpowiedników, podrób, klonów. czuję się dziwnie i niekomfortowo - cos jak z podrobiona torebką LV. jesli nie mam kasy na oryginał - a zazwyczaj nie mam, wiadomka - to sięgam po niedrogie oryginalne zapachy. lubie Jil Sander, Salvadora Dali, Chopard - tu bez Wish nie wyobrazam sobie zimy xD, Elizabeth Arden - pewniaki na lato, Gres, od Oscara de la Renty, DKNY, Lagerfelda czy Emanuela Ungaro tez można wyhaczyć tansze nietuzinkowe zapachy.
Aurora1
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: czw mar 14, 2024 1:28 pm

Post autor: Aurora1 »

Klos72 pisze: pt lip 19, 2024 9:08 pm nie lubię odpowiedników, podrób, klonów. czuję się dziwnie i niekomfortowo - cos jak z podrobiona torebką LV. jesli nie mam kasy na oryginał - a zazwyczaj nie mam, wiadomka - to sięgam po niedrogie oryginalne zapachy. lubie Jil Sander, Salvadora Dali, Chopard - tu bez Wish nie wyobrazam sobie zimy xD, Elizabeth Arden - pewniaki na lato, Gres, od Oscara de la Renty, DKNY, Lagerfelda czy Emanuela Ungaro tez można wyhaczyć tansze nietuzinkowe zapachy.
Są osoby, dla których wydanie nawet ok. 100 zł na perfumy to bardzo duża kwota i często nie mogą sobie pozwolić, bo inne zobowiązania, wydatki, więc nie ma co oceniać. Jeżeli można komuś polecić tańsze zamienniki, które będą dobrze służyły to czemu nie. Po to jest ten wątek. 🙂
Klos72
ZdalnaFanka
Posty: 475
Rejestracja: sob maja 11, 2024 6:10 pm

Post autor: Klos72 »

Aurora1 pisze: pt lip 19, 2024 9:25 pm Są osoby, dla których wydanie nawet ok. 100 zł na perfumy to bardzo duża kwota i często nie mogą sobie pozwolić, bo inne zobowiązania, wydatki, więc nie ma co oceniać. Jeżeli można komuś polecić tańsze zamienniki, które będą dobrze służyły to czemu nie. Po to jest ten wątek. 🙂
odnosze sie do części o tanich zapachach i perelkach - pomijam zamienniki czy podróby. większość z tych, które wymieniłam można dorwać za 60-80 pln. i nie pachniec mainsteamem.
Wikajed
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:08 pm

Post autor: Wikajed »

amica90 pisze: pt lip 19, 2024 7:41 pm Galeria zapachu 24 <3 Uwielbiam. Trochę mniej lubię made in lab.

Ktoś może coś powie na temat nenness? (czy jakoś tak xd)
Jakie zapachy najbardziej lubisz z galerii zapachów 24? Właśnie tak myślę nad zamówieniem kilku
amica90
PrinTu
Posty: 996
Rejestracja: wt lut 06, 2024 10:25 pm

Post autor: amica90 »

Wikajed pisze: pt lip 19, 2024 9:57 pm Jakie zapachy najbardziej lubisz z galerii zapachów 24? Właśnie tak myślę nad zamówieniem kilku
Moje dwa naj, być może najbardziej oklepane dla kogoś to my way i libre. Libre przepięknie się "rozwija" w ciągu dnia, ma trochę takie "męskie" nuty później, nie wiem jak to opisać, ale bardzo mi to odpowiada. My way cudowny słodki. Jeszcze good girl jest fajny! To moja topka <3
endorfinka_buka
LouiBag
Posty: 348
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 8:53 pm

Post autor: endorfinka_buka »

amica90 pisze: sob lip 20, 2024 10:52 am Moje dwa naj, być może najbardziej oklepane dla kogoś to my way i libre. Libre przepięknie się "rozwija" w ciągu dnia, ma trochę takie "męskie" nuty później, nie wiem jak to opisać, ale bardzo mi to odpowiada. My way cudowny słodki. Jeszcze good girl jest fajny! To moja topka <3
To chyba niewiele ma wspólnego z oryginałem bo libre to ciepły, ultra kobiecy zapach.

Polecam perfumy arabskie, mają zarówno odpowiedniki jak i swoje autorskie zapachy, fakt, nie są bardzo tanie ale można za 100 -150 zł znaleźć perełki które są tak samo dobre jak te kilkukrotnie droższe perfumy.
amica90
PrinTu
Posty: 996
Rejestracja: wt lut 06, 2024 10:25 pm

Post autor: amica90 »

endorfinka_buka pisze: sob lip 20, 2024 12:29 pm To chyba niewiele ma wspólnego z oryginałem bo libre to ciepły, ultra kobiecy zapach.

Polecam perfumy arabskie, mają zarówno odpowiedniki jak i swoje autorskie zapachy, fakt, nie są bardzo tanie ale można za 100 -150 zł znaleźć perełki które są tak samo dobre jak te kilkukrotnie droższe perfumy.
Powiem ci szczerze, że nie miałam okazji powąchać oryginałów tych perfum. Ale kierując się ceną do jakości, to jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę i mnie satysfakcjonują te zapachy :) Ile osób, tyle opinii. Jak ktoś wąchał oryginały to spoko, ma porównanie. Ja mówię tylko to co miałam :D
Wikajed
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:08 pm

Post autor: Wikajed »

amica90 pisze: sob lip 20, 2024 10:52 am Moje dwa naj, być może najbardziej oklepane dla kogoś to my way i libre. Libre przepięknie się "rozwija" w ciągu dnia, ma trochę takie "męskie" nuty później, nie wiem jak to opisać, ale bardzo mi to odpowiada. My way cudowny słodki. Jeszcze good girl jest fajny! To moja topka <3
Ja akurat nie wąchałam oryginałów, ale miałam zamienniki My Way i Good Girl i nie jestem fanką szczerze mówiąc. Ale jak Tobie się sprawdzają to super <3
Sojuuu
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 19, 2024 8:08 am

Post autor: Sojuuu »

A ma ktoś do polecenia jakieś waniliowe perfumy/mgielki?
Wikajed
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:08 pm

Post autor: Wikajed »

Podobno Boum Vanille od Jeanne Arthes jest śliczny i tani, ale nie próbowałam jeszcze
Ancymonek

Post autor: Ancymonek »

Ja bardzo lubię zapach Mexx w tym takim żółto /beżowym opakowaniu.
Gagatek
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: czw wrz 14, 2023 6:06 am

Post autor: Gagatek »

Z odpowiedników czy tam inspiracji ;P polecam zapachy z firmy Ambra, z Fabryki Zapachu (można kupić w pojemności 10 ml żeby sprawdzić czy zapach nam się spodoba), Yodeyma i Flow. Z tych wszystkich wymienionych miałam, używałam i byłam zadowolona.
babadook997
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 16, 2024 4:07 pm

Post autor: babadook997 »

Ja uwielbiam perfumy z francuskieperfumy.pl - inspiracje, klony. Część zapachów, które przetestowałem (męskie) naprawdę dobrze odwzorowane, niektóre są nietrafione i nieprzypominające oryginału. Made in lab mi nie podeszło, mam wrażenie że jakość składników jest znacznie gorsza, powoli zagłębiam się też w temat arabskich perfum, bo podobno warte tego co oferują w swoich cenach.
Ancymonek

Post autor: Ancymonek »

Dziewczyny, a czy któraś z Was miala już może okazję testować nowe zapachy z Zary autorstwa Jo Malone? Są dwa zapachy z tej serii, które mega mi się podobają, ale zastanawiam się jak z trwałością tych perfum.
leminda76
Bransoletka50k
Posty: 540
Rejestracja: sob lut 03, 2024 8:25 pm

Post autor: leminda76 »

moje ulubione: BACCARAT ROUGE 540 - Maison Francis Kurkdjian
nie znalazłam dobrego odpowiednika niestety. duże szanse ma odpowiednik w arabskich perfumach.
Ogólnie Yodeyma ma spoko odpowiedniki. Mój zapach niestety nie został jeszcze chyba doskonale oddany. :/
Klos72
ZdalnaFanka
Posty: 475
Rejestracja: sob maja 11, 2024 6:10 pm

Post autor: Klos72 »

Ancymonek pisze: wt sie 20, 2024 7:58 pm Dziewczyny, a czy któraś z Was miala już może okazję testować nowe zapachy z Zary autorstwa Jo Malone? Są dwa zapachy z tej serii, które mega mi się podobają, ale zastanawiam się jak z trwałością tych perfum.
mam problem z Zarą. zapochy fajne ale na mnie maja trwałość mgiełki - czyli niemal zerową. ostatni - dostalam jako prezent, odpowiednik jednego z zapachów które lubie Juicy Couture - wypsikałam na ciuchy, posciel, firanki itp. na mnie nie trzymały się ani ani.
malyrobaczek
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: pt lut 16, 2024 5:57 pm

Post autor: malyrobaczek »

Miała może któraś perfumy z SORVELLA? Jakieś opinie? Widziałam kiedyś w galerii stoisko
Moja gratulacja :good:
Wikajed
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:08 pm

Post autor: Wikajed »

malyrobaczek pisze: śr sie 21, 2024 12:44 pm Miała może któraś perfumy z SORVELLA? Jakieś opinie? Widziałam kiedyś w galerii stoisko
Mam zamiennik Baccarata no i jest moc, trwałe, bardzo projektujące
melanka
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: śr sie 21, 2024 10:09 pm

Post autor: melanka »

A ja zamiast perfum latem polecam Olejek pefumujacy do ciała Afra, mega pachnie, zapach się na długo utrzymuje. Pięknie pachnie świeżością cytrusów świeżo zerwanych z drzewa - wspaniały, cudowny i niespotykany zapach. A do tego cudnie pielegnuje skórę wysuszoną
ben22
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 23, 2024 5:16 am

Post autor: ben22 »

Według mnie perfumy Calvin Klein Euphoria ładnie pachną i nie są drogie.
Dentalzz.pl prowadzi sprzedaż internetową następujących produktów: lampa do wybielania zębów, sprzęt endodontyczny
Aldi300.
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 09, 2024 7:07 pm

Post autor: Aldi300. »

Ja polecam perfumy od JFenzi. Maja odpowiedniki rożnych perfum i bardzo dlugo się utrzymuja na skórze.
delgaga
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 12, 2024 9:05 pm

Post autor: delgaga »

A co sądzicie o Lux Perfumy?