Studio figury

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki

Moderator: verysweetcherry

Justys15103
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 01, 2023 4:21 pm

Studio figury

Post autor: Justys15103 »

Korzystacie z zabiegów w studio figury ? Widzę że są w całej Polsce ? Przynoszą efekty czy strata kasy
martmart15
Tritonotti
Posty: 177
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 7:49 pm

Post autor: martmart15 »

dla mnie to była strata pieniędzy i czasu.
kaarolinkaaxp
BlondDoczep
Posty: 144
Rejestracja: śr mar 13, 2024 6:28 pm

Post autor: kaarolinkaaxp »

Justys15103 pisze: sob lip 13, 2024 8:44 am Korzystacie z zabiegów w studio figury ? Widzę że są w całej Polsce ? Przynoszą efekty czy strata kasy
Niestety strata kasy. Od początku mówią, że dieta też musi być. A efekty ćwiczeń tam żadne, bo co można zrobić chodząc tylko po bieżni albo powoli machając na orbitreku.

Byłam tam kiedyś z koleżanką i się mega zanudziłam.
katja20
Mokra Włoszka
Posty: 63
Rejestracja: pt mar 15, 2024 8:32 am

Post autor: katja20 »

Korzystałam chwilę, cięzko mi ocenić bo zdrowotnie mam ciężej zrzucić wagę. jak na moja kieszeń są te studia dosyć drogie. diety rozpisane nie są wykluczając produktu na które jest się uczulonym.
byłam i nie skorzystam więcej.
Rukola1
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: pt sie 13, 2021 1:47 pm

Post autor: Rukola1 »

pracowałam w takim miejscu gdzie były maszyny do ćwiczeń na tej samej zasadzie i jak dla mnie to jeden wielki scam
klientki które przychodziły i tak nie chudły.
Wyjątkiem były kobiety z ustawioną dietą.
Jedyna diametralna przemiana to była u dziewczyny która w ramach wygranej w konkursie dostała przemianę gdzie rzeczywiście szefowa pilnowała by nie jadła za dużo (miała swój catering) i przychodziła czasem dwa razy dziennie na godzinę rowerka 5 dni w tyg ale to też nie była jakaś diametralna metamorfoza
Kotek_99
Skarpeta Rakieta
Posty: 79
Rejestracja: pt cze 14, 2024 10:45 am

Post autor: Kotek_99 »

A czym to się różni od zwykłej siłowni? U mnie też się otwiera coraz więcej tego.
nnn12
Mokra Włoszka
Posty: 57
Rejestracja: ndz sty 07, 2024 10:00 pm

Post autor: nnn12 »

Justys15103 pisze: sob lip 13, 2024 8:44 am Korzystacie z zabiegów w studio figury ? Widzę że są w całej Polsce ? Przynoszą efekty czy strata kasy
Pracowałam parę lat temu w mniejszej miejscowości - bardzo duży szał, sporo klientek w wieku 40-50 lat ale i starsze. Pojawiały się też młodsze. No cóż, karnety bardzo drogie - na tamten czas w zależności od wybranych stacji (czyli maszyn lub zabiegów) to np. 8 wejść 1,5h po 1000+zł.
Co do maszyn - bieżnia na której się spaceruje, owszem, ale to nie jest zwykła bieżnia tylko vacu - więc spala się nieco więcej, swan czy rolka ze światłem kolagenowym (tutaj zalecany aby panie miały biały strój), limfodrenaż, sauna, elektrostymulacja. Co do zabiegów: endermologia i liposukcja kawitacyjna (głowica).
Powiem tak: scam to nie jest, na pewno jest to rozwiązanie wygodne. Czy ma się jakieś wielkie rezultaty? Zależy, mierzyłyśmy panie regularnie co wizyty, przed oraz po i faktycznie traciły cm w obwodach, na wadze też. Ale jak wszędzie - trzeba się pilnować również po treningach czyli trzymać w miarę dobrą michę, pić dużo wody, mieć jakikolwiek ruch oprócz tego treningu w SF. A niestety widywałam czasami panie, które obok maszyny miały butelkę z colą. Czy sama poszłabym za tą cenę? Nie, po pierwsze jest to dla mnie za drogo, po drugie wolę inny rodzaj treningów.
Jakbyś miała jakieś pytania to daj znać.