Gotowanie

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Kasia123m
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw cze 06, 2024 12:02 am

Gotowanie

Post autor: Kasia123m »

Przenosimy wątki z Oli na gotowanie, zapraszam 🙊

Wasze top top szybkie obiady? 🙂
Chanelkapamelka
RoseGold
Posty: 861
Rejestracja: pt cze 10, 2022 8:28 am

Post autor: Chanelkapamelka »

Top szybki obiad jak ktoś lubi makarony
Sos pomidorowy z mutti z papryczkami chilli
Makaron ( jaki lubicie, w każdej formie przejdzie!)
Śmietankowy serek topiony ( ja używam takich trójkącików w zależności na ile osób robię. Na jedną- jeden, a na wiecej 2 lub 3)
Makaron gotujemy, sosik na patelnie z odrobina oliwy z oliwek podgrzać, dodać serek zeby się roztopił i do tego później ugotowany makaronik☺
Bardzo szybka wersja, można kurczaka dodać do tego!
Kasia123m
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw cze 06, 2024 12:02 am

Post autor: Kasia123m »

Ja np. na szybko to piersi podmażam z przyprawami, dodaję mrożone warzywa, zalewam śmietaną i do tego gotuje makaron 🤣 szybki i prosty🤣 czasem zaszaleje i dam sera 🤣 albo tak fit kasza jaglana, jęczmienna albo jakiś mix 😛
Stokrotka1213
Currently:Top
Posty: 721
Rejestracja: śr mar 20, 2024 8:25 am

Post autor: Stokrotka1213 »

https://vm.tiktok.com/ZGebm2bjJ/

Polecam ten przepis, kilka składników 10 minut roboty a można dodać jeszcze kurczaka! 😛
Szampejn
Trening tenisa
Posty: 2789
Rejestracja: sob cze 26, 2021 2:51 pm

Post autor: Szampejn »

Ten wątek powinien być w Lifestyle
algonat
Modna
Posty: 400
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

Teraz u mnie królują sezonowe warzywa. Jeżdżę w wolnej chwili na targ i kupuje w świetnej jakości i cenie (nie, nie jestem stara XD).
Łosoś z przyprawami, masłem i koprem do piekarnika. Do tego młode ziemniaczki, dla wzbogacenie posiłku dodaję do tego kaszę (np. pęczak lub perłową). Sałatka z guacamole, pomidor w kostkę, szczypiorek, przyprawy i oliwę.

Dzisiaj nie mam czasu więc zrobię halloumi z piekarnika z kaszą pęczak, fasolką szparagową. Jakieś 30 minut i obiad jest gotowy.