Sukienki na wesele

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Plotkaabla
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: śr mar 20, 2024 9:37 pm

Sukienki na wesele

Post autor: Plotkaabla »

Dziewczyny, jakie sklepy internetowe polecacie z fajnymi sukienkami na wesele?
Ja lubię takie sukienki, które w zależności od dodatków można założyć na różne okazje, tak, żeby nie kupować na raz :)
Awatar użytkownika
KasandraCwir
ZdalnaFanka
Posty: 462
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Szczerze? Ja szukam w sieciówkach, ustawiam filtr na bawełnę i wiskozę i patrzę po Reserved czy Mohito. Da się znaleźć coś eleganckiego i nieprzesadzonego. Wolę tak wyglądać i czuć się dobrze niż wciskać się w jakieś poliestrowe szmatki, satyny czy inne tiule w których po godzinie się zapocę. Do tego cenowo sieciówki to inna bajka, wydam 100-200 zł, w internecie w tych przeróżnych butikach sukienki z wiskozy to nieraz 400-500 zł...
oliwia15
Koczkodan
Posty: 112
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

Plotkaabla pisze: wt cze 04, 2024 11:50 pm Dziewczyny, jakie sklepy internetowe polecacie z fajnymi sukienkami na wesele?
Ja lubię takie sukienki, które w zależności od dodatków można założyć na różne okazje, tak, żeby nie kupować na raz :)
Ja zawsze kupuję z Lou i nigdy się nie zawiodłam :) Sukienki robią efekt 'wow', są świetnej jakości, dobrze się trzymają na ciele, nigdy pod nie nie zakładam biustonosza, nie pocę się w nich :) Polecam
Plotkara
Collagen z chlorellą
Posty: 4991
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

KasandraCwir pisze: czw cze 06, 2024 8:11 am Szczerze? Ja szukam w sieciówkach, ustawiam filtr na bawełnę i wiskozę i patrzę po Reserved czy Mohito. Da się znaleźć coś eleganckiego i nieprzesadzonego. Wolę tak wyglądać i czuć się dobrze niż wciskać się w jakieś poliestrowe szmatki, satyny czy inne tiule w których po godzinie się zapocę. Do tego cenowo sieciówki to inna bajka, wydam 100-200 zł, w internecie w tych przeróżnych butikach sukienki z wiskozy to nieraz 400-500 zł...
Jeszcze mango potrafi mieć naprawdę ciekawe sukienki.

A teraz latem to już w ogóle super, bo można sobie w jakimś garniaku albo w spódnicy + kamizelce do kompletu pójść na weselicho, a potem jeszcze to wynosić i spokojnie do znalezienia na wyprzedaży.

Zimą w sumie też garniak spoko - czasy się zmieniły
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
perelka123
Channelka
Posty: 39
Rejestracja: czw cze 06, 2024 12:41 pm

Post autor: perelka123 »

LOU. Jeśli cena jest dla ciebie zbyt wysoka to zawsze możesz poszukać na vinted albo grupie fb