Instagram - nasze doświadczenia

Poznajmy się!
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Instagram - nasze doświadczenia

Post autor: christianac7 »

Hej! Działacie na insta? Co Wy na to, żeby zrobić tutaj miejsce do promowania swoich kont? :angel:
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

Hahahaha, racja, o tym nie pomyślałam 🤦🏻‍♀️ Ale mozemy za to ponarzekać na insta - mi np. w ten weekend w ogóle nie pokazywało liczby obserwujących na bieżąco, tylko jakąś wymyśloną liczbę. Ogólnie odkąd zaczęłam działać w necie to mam wrażenie, że to jedna wielka ściema i jak się nie chodzi i nie lajkuje zdjęć wszystkim ludziom to nie da się nic osiągnąć niezależnie od tego jak piękne ma się zdjęcia…
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Hejka! Pozwoliłam zmienić sobie nazwę wątku na nasze doświadczenia - może będzie bardziej zachęcająca dla użytkowników. ☺️

Myśle podobnie jak Krokus - raczej wszyscy się obawiają o swoją tożsamość.
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

ZASKOCZĘ CIĘ. 🤣 Na figurę nie mogę narzekać a moje zdjęcie w bikini ma mniej lajków niż inne… chyba muszę odkładać na operejszyn jak Maturzystka 🤣
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

Hasztagi z generatora, opisy, oznaczam marki, wrzucam regularnie, też biegam i lajkuje i obserwuje a nie mogę przekroczyć 1000 follow…
ipocotylekrzyku

Post autor: ipocotylekrzyku »

do mnie przychodzi mnóstwo "nowych obserwatorów" z Azji, USA, często to żołnierze, emeryci, weterynarze, był nawet typek z NASA ;), młodzxi przystojniacy wyglądający stockowo. Od razu blokuję. Mam tez masę wiadomości typu: znalazłem twój profil i chcę się zaprzyjaźnić tłumaczone translatorem, a czasem po angielsku. Jak nie odpiszę to jest już mniej miło.
Zdarza się, że tygodniowo blokuje 20 takich delikwentów.
joolz
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: sob mar 02, 2024 9:09 pm
Instagram: zhjngmwttn

Post autor: joolz »

Oo, stary post, a akurat idealny dla mnie – bo jestem zła na ig, jak na żadną internetową platformę. Dosłownie zabrali mi konto, które budowałam latami. Nie da się go odzyskać, z jakiegoś powodu nałożyli mi takiego bana, że konta po prostu nie ma. Odwoływałam się od decyzji, ignorują mnie. Nie wiem, co się stało.
A nowego konta nie chce mi się już tak budować, ale chyba muszę się w końcu przełamać i zacząć coś dodawać. Ilość obserwatorów nie zachęca, bo teraz mam ich zaledwie 30 :')