Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

marigold
Channelka
Posty: 31
Rejestracja: sob mar 16, 2024 11:53 am

Re: Olga Herring

Post autor: marigold »

puree pisze: sob paź 05, 2024 1:02 am Jezuuuu, włączyłam najnowszy odcinek i jak jeszcze raz usłyszę, że ktoś się rozpadł na milion kawałków, to sama się rozpadnę xD
A było: "nadzieja pękła jak bańka mydlana"? Bo to też jest często grane w repertuarze :D
Malka
SkrzydełkaZhooters
Posty: 218
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 8:53 pm

Post autor: Malka »

marigold pisze: sob paź 05, 2024 1:46 am A było: "nadzieja pękła jak bańka mydlana"? Bo to też jest często grane w repertuarze :D
Mnie rozwala „i to był strzał w dziesiątkę” 17 razy w ciągu odcinka xd
LosAnanas
RoseGold
Posty: 854
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Jeszcze - dzieje się wtedy coś niespodziewanego 🤣
puree
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 19, 2023 11:51 am

Post autor: puree »

marigold pisze: sob paź 05, 2024 1:46 am A było: "nadzieja pękła jak bańka mydlana"? Bo to też jest często grane w repertuarze :D
Było, oczywiście <3

W ogóle te teksty brzmią jak z wypracowania trzynastolatki. I mam wrażenie, że razem z tą teatralną intonacją właśnie odbierają powagę opowiadanym historiom. A Olga chyba myśli, że to świadczy o jakiejś jej ogromnej wrażliwości i empatii xd hitem było, jak w jednym odcinku czytała ostatnią rozmowę porwanej dziewczyny z jej rodzicami, takim łamiącym się, zduszonym głosem, próbując dosłownie odgrywać zachowanie ofiary. Skrajnie niesmaczne :|
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

puree pisze: sob paź 05, 2024 1:02 am Jezuuuu, włączyłam najnowszy odcinek i jak jeszcze raz usłyszę, że ktoś się rozpadł na milion kawałków, to sama się rozpadnę xD
Omg tak. Rozpadł się na milion kawałków, oraz przytoczone działo się coś niespodziewanego i nadzieja pęka jak bańka mydlana. Jeszcze zdarzają się jej rzeczy typu jak grom z jasnego nieba, poruszająca historia xyz…

Można by zrobić Olgowe bingo z jej wyświechtanymi tekstami
crystalorchid
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 12, 2024 3:34 pm

Post autor: crystalorchid »

Dorzucam od siebie "rusza śladami", "rusza za nią do XYZ", "ruszymy wspólnie do XYZ"... xD
Kotek_99
PsychoFanka
Posty: 96
Rejestracja: pt cze 14, 2024 10:45 am

Post autor: Kotek_99 »

crystalorchid pisze: ndz paź 06, 2024 7:03 pm Dorzucam od siebie "rusza śladami", "rusza za nią do XYZ", "ruszymy wspólnie do XYZ"... xD
Ja dorzucę jeszcze "sprawia, że włos jeży się na głowie".
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Dobra to kto sklei bingo które będziemy skreślać przy kolejnym odcinku?
ramen123
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 07, 2024 10:56 pm

Post autor: ramen123 »

W pierwszych odcinkach miała u siebie b. fajny element, który w sumie odróżniał ją od innych podcasterów (przynajmniej ja nie kojarzę tego u nikogo) a mianowicie przytaczała co miało miejsce w danym roku - kto rządził, jaki kultowy film miał premierę, jaka piosenka była na topie etc. Teraz zamiast tego ma rozwleczone opisy wszystkiego co się da i wybiela ofiary jak tylko może. Jej przedostatni odcinek o dziewczynie, która poszła nad wodę to wisienka na torcie tego o czym napisałam
pieczonyziemniak.
MoetGlass
Posty: 267
Rejestracja: śr sie 28, 2024 1:24 pm

Post autor: pieczonyziemniak. »

ramen123 pisze: śr paź 09, 2024 9:50 pm W pierwszych odcinkach miała u siebie b. fajny element, który w sumie odróżniał ją od innych podcasterów (przynajmniej ja nie kojarzę tego u nikogo) a mianowicie przytaczała co miało miejsce w danym roku - kto rządził, jaki kultowy film miał premierę, jaka piosenka była na topie etc. Teraz zamiast tego ma rozwleczone opisy wszystkiego co się da i wybiela ofiary jak tylko może. Jej przedostatni odcinek o dziewczynie, która poszła nad wodę to wisienka na torcie tego o czym napisałam
A to nie Hulaj Dusza tak robi?
ramen123
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 07, 2024 10:56 pm

Post autor: ramen123 »

pieczonyziemniak. pisze: śr paź 09, 2024 10:28 pm A to nie Hulaj Dusza tak robi?
O widzisz może - myślałam że Olga to wymyśliła, a jednak. W sumie bez zaskoczenia 😅
Agasc
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: czw sie 08, 2024 7:47 am

Post autor: Agasc »

Jeszcze zbrodnie prowincjonalne maja te wstawki co wtedy sie działo. I ten podcast był na pewno przed herring
mezalians_urodowy
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

Agasc pisze: czw paź 10, 2024 12:52 am Jeszcze zbrodnie prowincjonalne maja te wstawki co wtedy sie działo. I ten podcast był na pewno przed herring
Tak, to ona zapoczątkowała ten trend, po niej inni zaczeli to robić
elizza
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: sob lut 03, 2024 7:50 am

Post autor: elizza »

Tak, Olga w pierwszych podcastach tak mówiła, co się działo w tym roku kiedy sytuacja miała miejsce: jaki film był grany w kinach, kto był prezydentem, czy jakie piosenki były na listach przebojów. Lubiłam to, jak i jej podcasty. Ale po prostu od jakiegoś czasu nie mogę znieść tego cukierkowego przedstawiania ofiar, rodzin. Wg podcastów Olgi każda rodzina, która dotknęło jakieś nieszczęście była idealna, każdy był piękny mądry, każdego rodzice wspierali, rodziny się kochały, szanowały.. serio???? Pokażcie mi takie rodziny 😂
crystalorchid
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 12, 2024 3:34 pm

Post autor: crystalorchid »

elizza pisze: pt paź 11, 2024 4:19 pm Tak, Olga w pierwszych podcastach tak mówiła, co się działo w tym roku kiedy sytuacja miała miejsce: jaki film był grany w kinach, kto był prezydentem, czy jakie piosenki były na listach przebojów. Lubiłam to, jak i jej podcasty. Ale po prostu od jakiegoś czasu nie mogę znieść tego cukierkowego przedstawiania ofiar, rodzin. Wg podcastów Olgi każda rodzina, która dotknęło jakieś nieszczęście była idealna, każdy był piękny mądry, każdego rodzice wspierali, rodziny się kochały, szanowały.. serio???? Pokażcie mi takie rodziny 😂
Jeszcze bardziej to się nasiliło gdy rozpoczęła pracę z kanałem Ślady i rozmawia z rodzinami. Z automatu wychodzi jednostronnie bo głupio wyciągać brudy na ludzi do których domu się przyjeżdża. Co jednocześnie trochę się kloci z ideą reportażu.
aaggaa
MoetGlass
Posty: 274
Rejestracja: wt paź 03, 2023 8:57 pm

Post autor: aaggaa »

A właśnie widzieliście najnowszy odcinek "Śladów" o morderstwie w butiku Ultimo?
Całkiem dobrze zrobiony, rozmawia i z jedną i drugą stroną.
Macie jakieś przemyślenia o tej sprawie? Bo słyszałam kilka podcastów i sama nie wiedziałam co myśleć , jednak tutaj to Badanie wariografem chyba jednak na niekorzyść oskarżonej . Czy gdzieś jest o tym watek?
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

aaggaa pisze: pt paź 11, 2024 10:32 pm A właśnie widzieliście najnowszy odcinek "Śladów" o morderstwie w butiku Ultimo?
Całkiem dobrze zrobiony, rozmawia i z jedną i drugą stroną.
Macie jakieś przemyślenia o tej sprawie? Bo słyszałam kilka podcastów i sama nie wiedziałam co myśleć , jednak tutaj to Badanie wariografem chyba jednak na niekorzyść oskarżonej . Czy gdzieś jest o tym watek?
Nie widziałam! Dla mnie Beata jest niewinna a szefowa ją obciążyła bo mieli zginąć z rąk osób którym wisieli pieniądze i wiedziała że to że przeżyła to cud i w jej interesie był Kozioł ofiarny w postaci beaty. Wydając sprawców wydałaby na siebie wyrok.
MalaCzarna
DramaQueen
Posty: 2655
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

aaggaa pisze: pt paź 11, 2024 10:32 pm A właśnie widzieliście najnowszy odcinek "Śladów" o morderstwie w butiku Ultimo?
Całkiem dobrze zrobiony, rozmawia i z jedną i drugą stroną.
Macie jakieś przemyślenia o tej sprawie? Bo słyszałam kilka podcastów i sama nie wiedziałam co myśleć , jednak tutaj to Badanie wariografem chyba jednak na niekorzyść oskarżonej . Czy gdzieś jest o tym watek?
Ja zawsze uważałam że Beata jest niewinna ale Olga ją niezle udupila tym wariografem
SmokAnalog
SkrzydełkaZhooters
Posty: 211
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

MalaCzarna pisze: pt paź 11, 2024 10:42 pm Ja zawsze uważałam że Beata jest niewinna ale Olga ją niezle udupila tym wariografem
Aha, i Beata by się ot tak zgodziła na to badanie, gdyby miała coś na sumieniu? Jakie to udupienie? A czy wariograf to taka wiarygodna metoda?
MalaCzarna
DramaQueen
Posty: 2655
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

SmokAnalog pisze: pt paź 11, 2024 10:54 pm Aha, i Beata by się ot tak zgodziła na to badanie, gdyby miała coś na sumieniu? Jakie to udupienie? A czy wariograf to taka wiarygodna metoda?
Akurat ten facet jest bardzo uznanym autorytetem odnośnie badań wariografem. Nadal nie jestem w 100% pewna czy Beata jest winna oczywiście, ale trochę to jednak zmienia mój pogląd. Swoją drogą ciekawe jak ona się teraz czuję po wypuszczeniu tego odcinka. Pewnie poszła się wybielić, a wyszło dość dziwnie. Ale ofiara i jej nowy partner też nie wzbudzili mojej sympatii w tym wywiadzie. Ogólnie dziwna sprawa..
SmokAnalog
SkrzydełkaZhooters
Posty: 211
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

MalaCzarna pisze: sob paź 12, 2024 12:27 am Akurat ten facet jest bardzo uznanym autorytetem odnośnie badań wariografem. Nadal nie jestem w 100% pewna czy Beata jest winna oczywiście, ale trochę to jednak zmienia mój pogląd. Swoją drogą ciekawe jak ona się teraz czuję po wypuszczeniu tego odcinka. Pewnie poszła się wybielić, a wyszło dość dziwnie. Ale ofiara i jej nowy partner też nie wzbudzili mojej sympatii w tym wywiadzie. Ogólnie dziwna sprawa..
Obydwie sprawiają wrażenie, że nie mówią całej prawdy, wiedzą więcej, niż twierdzą i że obydwie nadal mają dużo do stracenia, a mąż faktycznie nie robi zbyt dobrego wrażenia. Mimo bojkotu O.Ś obejrzałem, bo temat zbrodni w Ultimo wyjątkowo mnie interesuje, niby sprawa wyjaśniona, oskarżona swoje odsiedziała, ale co jakiś czas sprawa medialnie odżywa, jakby coś nadal było w tle.
aaggaa
MoetGlass
Posty: 274
Rejestracja: wt paź 03, 2023 8:57 pm

Post autor: aaggaa »

No właśnie, brakuje badania wariografem pani Anny.
Bo ja również odnoszę wrażenie ze obie kłamią, Beata kłamie ze nic nie wiedziała o zabójstwie i że jej tam nie było, Anna kłamie że to strzelała Beata. Strzelał ktoś inny, obie dobrze wiedza kto i obie się boją powiedzieć prawdę.
i jeszcze brakuje mi odpowiedzi na pytanie czemu pani Anna wpuściła wtedy Beatę, przecież ona już nie pracowała w tamtej firmie, po co więc przyszła? No Anna otworzyła jej drzwi i ja wpuściła-po co?
misia0309
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 8:57 am

Post autor: misia0309 »

aaggaa pisze: pt paź 11, 2024 10:32 pm A właśnie widzieliście najnowszy odcinek "Śladów" o morderstwie w butiku Ultimo?
Całkiem dobrze zrobiony, rozmawia i z jedną i drugą stroną.
Macie jakieś przemyślenia o tej sprawie? Bo słyszałam kilka podcastów i sama nie wiedziałam co myśleć , jednak tutaj to Badanie wariografem chyba jednak na niekorzyść oskarżonej . Czy gdzieś jest o tym watek?
Dla mnie to był naprawdę dobry odcinek. Miałam dosyć długa przerwę od Olgi, nwm, może wcześniejsze „Ślady” tez takie są, ale przedstawiła to wszystko dosyć obiektywnie, każda ze stron mogła mieć wrażenie, ze to akurat ich popiera.
Samym wynikiem badania wariografem przestawiła trochę moje myślenie o tej sprawie, chociaż nadal sklanialabym się ku wersji gangsterkich rozliczeń, nawet nie tyle z mężem pani Ani, a z właścicielem butiku. Mam wrażenie, ze smierć mogła byc przypadkowa, ale z drugiej strony dlaczego sprawca-fachowiec, jakim pewnie posługiwałby się półświatek, zostawia naocznego świadka przy życiu?
Naprawdę dziwna sprawa, obie strony wiedzą więcej niż mówią, warto sobie zobaczyć, nawet jeśli nie trawicie OŚ
pieczonyziemniak.
MoetGlass
Posty: 267
Rejestracja: śr sie 28, 2024 1:24 pm

Post autor: pieczonyziemniak. »

aaggaa pisze: pt paź 11, 2024 10:32 pm A właśnie widzieliście najnowszy odcinek "Śladów" o morderstwie w butiku Ultimo?
Całkiem dobrze zrobiony, rozmawia i z jedną i drugą stroną.
Macie jakieś przemyślenia o tej sprawie? Bo słyszałam kilka podcastów i sama nie wiedziałam co myśleć , jednak tutaj to Badanie wariografem chyba jednak na niekorzyść oskarżonej . Czy gdzieś jest o tym watek?
Czy można go obejrzeć gdzieś w internecie?
aaggaa
MoetGlass
Posty: 274
Rejestracja: wt paź 03, 2023 8:57 pm

Post autor: aaggaa »

pieczonyziemniak. pisze: sob paź 12, 2024 7:11 pm Czy można go obejrzeć gdzieś w internecie?
na YouTube, wpisz sobie ślady zbrodni Olga Herring, i są odcinki