Justyna 5 przez 10

Moderator: verysweetcherry

Mimcia
LouiBag
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 12:48 pm

Re: Justyna 5 przez 10

Post autor: Mimcia »

hkjhj pisze: pn wrz 30, 2024 6:49 pm Widzieliście reklamę Justyny dla Canal Plus? Super jej to wyszło!!
https://www.instagram.com/p/DAiyjNVoUZD/
To prawda, bardzo pomyslowa reklama
liusss
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 27, 2024 11:03 pm

Post autor: liusss »

malalejde pisze: śr wrz 25, 2024 11:19 pm Jestem fanką Justyny i pewnie nigdy nie przestanę, bo po prostu mam do niej sentyment. Ale odkąd nawiązała współpracę ze storytel, dodała tam wszystkie płatne odcinki (na razie dostępny jest serial o marchwickim i seria dźwięk ciszy) i tak szczerze mówiąc nie wiem, co o tym myśleć. bo wcześniej brała za to pieniądze a teraz udostępnia za darmo? w sensie nie za darmo, ale za miesiąc próbny sie nie płaci więc jak za darmo. to ja kupiłam wszystkie płatne treści i się czuje trochę zawiedziona, że mogłam poczekać i mieć to za free. poza tym w tej serii dźwięk ciszy jest dużo błędów montażowych, nie wyciętych fragmentów które się powtarzają. rozumiem jeszcze przeoczyć jak wrzucasz jako darmowy odcinek na YouTube czy inne platformy darmowe. ale nie przyłożyć się do obróbki dźwięku gdy później to sprzedajesz? dziwne mam odczucia.

minęło już tyle czasu a nadal nie wrzuciła obiecanych płatnych odcinków. żenada i kłamstwa
rockshoot
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Serio? Przemielony przez wszystkich temat właśnie wleciał u Justyny 😬
KvetaNebelova
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:19 pm

Post autor: KvetaNebelova »

rockshoot pisze: pt paź 04, 2024 1:29 pm Serio? Przemielony przez wszystkich temat właśnie wleciał u Justyny 😬
A czy ona już wcześniej na ten temat nie nagrywała? Mam wrażenie, że o sprawie Tomka Deseckiego już u niej słyszałam.
chicachica
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: czw mar 16, 2023 5:32 pm

Post autor: chicachica »

KvetaNebelova pisze: pt paź 04, 2024 1:42 pm A czy ona już wcześniej na ten temat nie nagrywała? Mam wrażenie, że o sprawie Tomka Deseckiego już u niej słyszałam.
A to nie Olga? Mnie też się często miesza co która nagrała 🫣
Lucy
Jesa
Posty: 1402
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

KvetaNebelova pisze: pt paź 04, 2024 1:42 pm A czy ona już wcześniej na ten temat nie nagrywała? Mam wrażenie, że o sprawie Tomka Deseckiego już u niej słyszałam.
Nie,to Olga miała ten podcast.
Ogrzyca
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: pt maja 31, 2024 5:31 pm

Post autor: Ogrzyca »

Tak xd, wygadała się niechcący i przerwała live (nie ma zapisanego) i w kolejnym powiedziała, że prosi o zachowanie tajemnicy.
zuza_zu
RealDiamond
Posty: 753
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

Ja oglądałam już po przerwaniu live, więc nie potwierdzę. Ale na tym live było ponad 500 osób, więc nie chce prorokować, ale na pewno tajemnica nie zostanie zachowana…
Hav
MoetGlass
Posty: 255
Rejestracja: wt lut 27, 2024 12:12 am

Post autor: Hav »

Wielka tajemnica - imię dziecka. Jakies podmianki z Barei. Jak coś to trzeba było kompletnie odziekic sferę zawodowa od kwestii rodzinnych, da się to zrobić, ak się chce.
zuza_zu
RealDiamond
Posty: 753
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

Ja szanuję to, że nie chcą tego zdradzać. Może dla odmiany nie zamierzają spieniężać swojego rodzicielstwa. W dzisiejszych czasach influencerów to jest jednak godne podziwu, bo pozostali robią ze swoich dzieci słupy reklamowe, zdradzając od imienia po ich codzienność. Myślę, że to jednak nie jest trudne żeby się zapomnieć i wypowiedzieć imię. Wiele z tych pytań na live dotyczyło właśnie rodzicielstwa, porodu, połogu, więc zapomniała się.
rockshoot
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

zuza_zu pisze: ndz paź 06, 2024 10:29 am Ja szanuję to, że nie chcą tego zdradzać. Może dla odmiany nie zamierzają spieniężać swojego rodzicielstwa. W dzisiejszych czasach influencerów to jest jednak godne podziwu, bo pozostali robią ze swoich dzieci słupy reklamowe, zdradzając od imienia po ich codzienność. Myślę, że to jednak nie jest trudne żeby się zapomnieć i wypowiedzieć imię. Wiele z tych pytań na live dotyczyło właśnie rodzicielstwa, porodu, połogu, więc zapomniała się.
Ale co ma tajemnica dotycząca imienia do spieniężenia rodzicielstwa?
zuza_zu
RealDiamond
Posty: 753
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

rockshoot pisze: ndz paź 06, 2024 10:35 am Ale co ma tajemnica dotycząca imienia do spieniężenia rodzicielstwa?
Być może nie ma nic wspólnego, ale to ich dziecko i mają prawo podjąć decyzję o tym czy chcą żeby wszyscy wiedzieli jak dziecko ma na imię czy nie. Na podstawie imienia i nazwiska w późniejszym czasie można namierzyć gdzie dziecko chodzi do szkoły, czy wygrywa w zawodach pływackich, czy bierze udział w olimpiadzie matematycznej i wiele innych. Wybrali bezpieczeństwo tego dziecka na ten moment i czy to jest coś złego? Dla mnie nie. Nie potrzebuje nawet znać tego imienia, bo nie ma to dla mnie znaczenia.
Ogrzyca
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: pt maja 31, 2024 5:31 pm

Post autor: Ogrzyca »

rockshoot pisze: ndz paź 06, 2024 10:35 am Ale co ma tajemnica dotycząca imienia do spieniężenia rodzicielstwa?
A już wjechały reklamy madkowo-bombelkowe?
rockshoot
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Ogrzyca pisze: ndz paź 06, 2024 11:12 am A już wjechały reklamy madkowo-bombelkowe?
Nie zauważyłam żeby była jakaś reklama/wspolpraca
hkjhj
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 30, 2023 10:45 pm

Post autor: hkjhj »

Ogrzyca pisze: sob paź 05, 2024 11:10 pm Tak xd, wygadała się niechcący i przerwała live (nie ma zapisanego) i w kolejnym powiedziała, że prosi o zachowanie tajemnicy.
Przypomina mi się sytuacja, jak na innym livie niechcący Justyna wygadała, że Jola Szymańska spodziewa się dziecka. Coś nie ma szczęścia do tych live'ów ;)
bialy_kot
Mokra Włoszka
Posty: 64
Rejestracja: pn wrz 11, 2023 3:37 pm

Post autor: bialy_kot »

zuza_zu pisze: ndz paź 06, 2024 10:29 am Ja szanuję to, że nie chcą tego zdradzać. Może dla odmiany nie zamierzają spieniężać swojego rodzicielstwa. W dzisiejszych czasach influencerów to jest jednak godne podziwu, bo pozostali robią ze swoich dzieci słupy reklamowe, zdradzając od imienia po ich codzienność. Myślę, że to jednak nie jest trudne żeby się zapomnieć i wypowiedzieć imię. Wiele z tych pytań na live dotyczyło właśnie rodzicielstwa, porodu, połogu, więc zapomniała się.
Byla tajemnica z imienia..Ale waga, godzina wszystko podane. Chroni to bardzo pozornie, aby zrobić mała otoeczke tajemniczości, a sprzedaje resztę.
zuza_zu
RealDiamond
Posty: 753
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

bialy_kot pisze: ndz paź 06, 2024 12:00 pm Byla tajemnica z imienia..Ale waga, godzina wszystko podane. Chroni to bardzo pozornie, aby zrobić mała otoeczke tajemniczości, a sprzedaje resztę.
Pewnie i tak, ale na podstawie godziny, daty i wagi nie jesteś w stanie określić danych osobowych dziecka. Chyba, że pracujesz w szpitalu w którym rodziła.
ms.shy
SushiRoll
Posty: 226
Rejestracja: wt maja 14, 2024 11:36 pm

Post autor: ms.shy »

zuza_zu pisze: ndz paź 06, 2024 12:14 pm Pewnie i tak, ale na podstawie godziny, daty i wagi nie jesteś w stanie określić danych osobowych dziecka. Chyba, że pracujesz w szpitalu w którym rodziła.
Ale są to dane, które nie interesują nikogo poza rodziną i lekarzem, a jednak je podała. Stwarza pozory zachowania prywatności, fanki to łapią. A kto nie, ten jest nazywany hejterem, i tak to się kręci.
Hedwiga
PrinTu
Posty: 963
Rejestracja: pn lis 27, 2023 10:10 pm

Post autor: Hedwiga »

bialy_kot pisze: ndz paź 06, 2024 12:00 pm Byla tajemnica z imienia..Ale waga, godzina wszystko podane. Chroni to bardzo pozornie, aby zrobić mała otoeczke tajemniczości, a sprzedaje resztę.
No i pewnie będzie ważyła tyle samo przez 20 lat i będzie ją można zidentyfikować 🙃
olives
ZdalnaFanka
Posty: 484
Rejestracja: pt wrz 13, 2024 8:25 pm

Post autor: olives »

Hedwiga pisze: ndz paź 06, 2024 12:33 pm No i pewnie będzie ważyła tyle samo przez 20 lat i będzie ją można zidentyfikować 🙃
Bo na pewno jej grupa odbiorców o niczym innym nie marzy 😂
Hedwiga
PrinTu
Posty: 963
Rejestracja: pn lis 27, 2023 10:10 pm

Post autor: Hedwiga »

Przy godzinie urodzenia można poznać jej ascendent, wow XD
Nie no serio, chyba waga i godzina urodzenia interesuje tylko lekarzy i rodziców, a podanie imienia trochę już to dziecko odziera z prywatności i czy się lubi Justynę czy nie, warto uszanować jej decyzję
Lucy
Jesa
Posty: 1402
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Ten podcast o Tomku Deseckim słaby,ona się chyba wypaliła
amozebytakzjesc
Mokra Włoszka
Posty: 57
Rejestracja: śr lip 03, 2024 5:24 pm

Post autor: amozebytakzjesc »

Lucy pisze: ndz paź 06, 2024 5:17 pm Ten podcast o Tomku Deseckim słaby,ona się chyba wypaliła
Nooooo festtt
Bledy jezykowe, czytanie takie typu „nie wiem co”, Bobaske bylo sluchac festtt (ale to akurat slodkie).
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Anita94 pisze: pn paź 07, 2024 2:45 pm A jak się ich dziecko nazywa?
Michał marszal


Ja nie odpalam nawet o Tomku bo to setny podcast o tym samym, wszystko co już zostało powiedziane powtarza używając synonimów
rockshoot
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Justyna posłuchała pięciu podcastów o Tomku, napisała to po swojemu, dodała kilka “nie wiem”, “dwa źródła podają inaczej”, “nie jestem pewna” i tadam, Justyna wypuszcza kolejny odcinek swojego podcastu XD