Madeleine McCann

Moderator: verysweetcherry

Lo1337a
MoetGlass
Posty: 254
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Madeleine McCann

Post autor: Lo1337a »

Glupio sie czuje, zakladajac ten watek w dziale Showbiznes, ale nitka o Iwonie Wieczorek tez tu jest, wiec moze przejdzie. Co sadzicie o najglosniejszym zaginieciu w Wielkiej Brytanii?
Takata
Drama Maker
Posty: 2361
Rejestracja: śr cze 09, 2021 9:27 pm

Post autor: Takata »

Myślę, że dziewczynka po prostu zmarła od tych leków nasennych. Wolę wierzyć w taki scenariusz niż w ten że została porwana wiadomo w jakim celu :(
BasiaDB
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: czw gru 30, 2021 5:01 pm

Post autor: BasiaDB »

To przerażające ,że dziecko może w jednej chwili zniknąć bez śladu. Dziwne wrażenie robią na mnie jej rodzice i ogólnie ta sprawa wydaje się bardzo zawiła.
Lo1337a
MoetGlass
Posty: 254
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

Jej rodzice od poczatku byli w kregu podejrzanych, ale po jakims czasie policja wykluczyla ich udzial. Czy slusznie? Duzo w tej sprawie podejrzanych watkow, od faktu, ze zostawili tak male dzieci same w pokoju hotelowym i poszli imprezowac, po na przyklad to, ze znaleziono slady biologiczne w sypialni i ich samochodzie, a matka niemal natychmiast uprala maskotke Maddie. Teoria o tym, ze niechcacy doprowadzili do smierci corki, a potem ze strachu przed utrata uprawnien lekarskich zatuszowali wypadek, nie jest az tak naciagana. Nie bardziej, niz watek pedofila, ktory odsiaduje wyrok za napasc seksualna na emerytke.
sabinkalivia8821
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: sob sty 06, 2024 1:35 pm

Post autor: sabinkalivia8821 »

jestem pewna że to rodzice zrobili
elka62622
SkrzydełkaZhooters
Posty: 213
Rejestracja: pn sty 08, 2024 10:54 pm

Post autor: elka62622 »

Ja również stawiam na starych. Najciemniej pod latarnią. Kto zostawia dzieci same w hotelu i wraca co 30 min na dyżur? Nie jestem największą fanką dzieci ale w życiu bym tak nie zrobiła… Pewnie sprzedali za wielkie $ na części albo dla pdfów
P0k0
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 15, 2024 4:27 pm

Post autor: P0k0 »

A słyszeliście teorie spiskową o red shoes club? Jest to podobno jakaś sekta, w której był ojciec Madeline. Podobno mieli związek z jej zaginięciem
vinijka
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: pt mar 15, 2024 10:33 pm

Post autor: vinijka »

Moim zdaniem to rodzice… polecam wam na YT kanał deception detective, to detektyw który skupia się na przekazie słownym i rozpoznawaniu manipulacji itd, przeanalizował wiele wywiadów z rodzicami i przedstawił swoją teorię, omawia też inne ciekawe sprawy
https://youtube.com/@deceptiondetective ... t_sVwQYqKY
FikileBhele

Post autor: FikileBhele »

Tez uważam, że rodzice, niechcący, ale to oni.
Słuchalam albo oglądalam gdzieś jak przbiegały dni przed zaginięciem i się skłaniam ku temu, że wcale to się nie stało tej właśnie nocy.
Ale nawet jeśli, dalej uważam, że to oni.
Jokacha
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: wt wrz 06, 2022 4:07 pm

Post autor: Jokacha »

Ja tez ich podejrzewam, ale z drugiej strony to przeciez oni nie byli tam sami, tylko ze znajomymi i wszyscy byli przesluchiwani. Moim zdaniem ciezko byloby stworzyc spisek z tyloma osobami, no i co z cialem? Oni byli pod obstrzalem policji i mediow caly czas. Chociaz w samochodzie wynajetym przez nich po zaginieciu, pies wskazal zapach zwlok. Jest wiele niewiadomych i niedpowiedzen. Komisarz z PT caly czas podejrzewa rodzicow
Chandler Bing
Migocząca Świeczka
Posty: 352
Rejestracja: śr mar 03, 2021 6:32 pm

Post autor: Chandler Bing »

Jokacha pisze: pn lip 08, 2024 2:03 pm Ja tez ich podejrzewam, ale z drugiej strony to przeciez oni nie byli tam sami, tylko ze znajomymi i wszyscy byli przesluchiwani. Moim zdaniem ciezko byloby stworzyc spisek z tyloma osobami, no i co z cialem? Oni byli pod obstrzalem policji i mediow caly czas. Chociaz w samochodzie wynajetym przez nich po zaginieciu, pies wskazal zapach zwlok. Jest wiele niewiadomych i niedpowiedzen. Komisarz z PT caly czas podejrzewa rodzicow
no wlasnie, nie byli tam sami. Z drugiej strony mieliby psychę żeby tak oszukiwać policję? Matka Madzi szybko pękła ;P
A z drugiej strony w akcję z porywaczem włamującym się do pokoju nie chcę mi się wierzyć
Maxunia87
RealDiamond
Posty: 794
Rejestracja: pn sie 22, 2022 7:08 pm

Post autor: Maxunia87 »

W aucie, które czyścili były ślady krwi
ariana1422
PsychoFanka
Posty: 5141
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:31 pm

Post autor: ariana1422 »

Zastanawia mnie czemu ich tak szybko wykluczyli jako podejrzanych. Może są wysoko postawieni i mają naprawdę duże znajomości? sam fakt, że pies tropiący wskazał na ich bagażnik. Podobno dzień po zaginięciu ojciec poszedł sobie z kolegą na tenisa grać jak gdyby nic. Dziewczynka ma charakterystyczną plamkę na oku z tego co pamiętam, a sprawa była bardzo głośna. Wydaje mi się, że ktoś by ją zobaczył. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś wychodziłby przez okno z dzieckiem i kompletnie nikt nic nie wiedział. Wieczorem w sezonie wakacyjnym jednak jest ruch przy hotelu. Według kelnerki w hotelu rodzice i znajomi zamówili sobie aż 14 butelek wina. Myślę, że dziewczynce stało się coś od leków a oni byli pod wpływem i nie potrafili jej pomóc albo już nie żyła. Tylko pytanie czemu jej krew byłaby w ich bagażniku? wtedy chyba nie zmarłaby od leków. Pies wyczuł zapach zwłok i krwi w ich pokoju hotelowym ale niby nie był to dowód, bo on mógł wyczuć zapach zwłok nawet sprzed wielu lat. Tylko, że to byłoby do sprawdzenia czy ktoś kiedykolwiek zmarł w tym pokoju hotelowym, jeśli nie no to nie powinien czuć tego zapachu. Niby pojawiają się co ileś lat jakieś nowe tropy ale kupy się to nie trzyma. Na pudelku było, że ktoś ją sprzedał niemieckiej rodzinie i ona żyje. No i przez tyle lat nikt nie rozpoznał jej mimo tych charakterystycznych oczu? poza tym gdyby ktoś chciał porwać dziecko na handel to porwaliby któreś z bliżniaków, bo były mniejsze i nic by nie pamiętały. 4 latka może już coś pamiętać.
Kinderka99
SkrzydełkaZhooters
Posty: 211
Rejestracja: śr cze 23, 2021 4:34 pm

Post autor: Kinderka99 »

Jedno jest niemal pewne, nie znajdzie się już…Minęło zbyt wiele lat, rodzice od początku byli podejrzani.
Kinderkowe love i czysta micha :angel:
aniolek82
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 11, 2023 9:53 pm

Post autor: aniolek82 »

Oboje byli lekarzami, może stąd ślady krwi i zapach zwłok w aucie i pokoju?
INISFEE
BlondDoczep
Posty: 148
Rejestracja: pn sie 28, 2023 4:00 pm

Post autor: INISFEE »

Rodzice zabili ją i w obcym kraju znaleźli miejsce do ukrycia zwłok ot tak? Ale z drugiej strony nigdy nikogo tam nie uprowadzili tylko Mdaeleine?
Buka@
SushiRoll
Posty: 223
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

"Zwierzęta wyczuły zapach zwłok i krwi w mieszkaniu, które zajmowała rodzina podczas pobytu w Praia de Luz. Wskazały także na ślady w wypożyczonym (już po zniknięciu Maddie) aucie oraz pluszowej zabawce Maddie. Te odkrycia nie stanowiły jednak dowodów i nie mogły być wykorzystane do oskarżenia rodziców. Dlaczego? Nosy psów były zdolne do wyczucia wskazanych zapachów nawet sprzed 40 lat. Ich szczekanie nie oznaczało, że poczuły zapach Madeleine, a zapach jakichkolwiek zwłok lub czyjekolwiek krwi."
Można podejrzewać rodziców i tak też zrobiła portugalska policja co jest naturalne bo musiala prześwietlić wszystko natomiast resztę zrobiły media i ludzie swoimi teoriami spiskowymi łaknąc rozwiązania sprawy, której nie było i nadal nie ma. Nawet teoria z 14 butelkami wina, które rzekomo zamówili rodzice i ich znajomi została obalona przez obsługę restauracji.
Patrząc pod innym kątem .. drzwi do pokoju zostawili otwarte, każdy mógł wejść .. dzieciom owszem podano leki co jest straszne w mojej opinii. Mało popaprancow chodzi po świecie, mógł taki popapraniec obserwować, obsługa hotelu też ślepa nie jest. Za dużo jest świadków - przypadkowych ludzi co widzieli faceta z dzieckiem na rękach. Co z Christianem B. ? Od 4 lat oskarżany jest o to zabójstwo, był na miejscu w tamtym czasie, siedzi za inne podobne przestępstwa itd. moim zdaniem to jest najbardziej prawdopodobna wersja. Rodzice zawinili ale uważam, że przyczynili się swoimi głupim postępowaniem do porwania dziecka. Tyle lat jej szukają, wytykają błedy policji, ciągle są aktywni, pozakładali fundacje, jak sprawa cichnie to znowu próbują nagłośnić, zatrudniają detektywów itd. tak się nie zachowują ludzie co popełnili zbrodnie nawet nieświadomie podając jej leki. Gdyby sprawę dogłębnie przeanalizować a było to już robione wiele razy to wychodzi na to, że na rodziców nie ma nic a najwięcej błędów w śledztwie popełniła policja.
dior
LouiBag
Posty: 306
Rejestracja: wt cze 18, 2024 10:51 am

Post autor: dior »

Dziwne jest to, że zawsze najgłośniejsze sprawy nigdy się nie wyjaśniają .. 🫠
silene1310
LouiBag
Posty: 322
Rejestracja: pn gru 12, 2022 1:08 pm

Post autor: silene1310 »

Chandler Bing pisze: pn lip 08, 2024 3:12 pm no wlasnie, nie byli tam sami. Z drugiej strony mieliby psychę żeby tak oszukiwać policję? Matka Madzi szybko pękła ;P
A z drugiej strony w akcję z porywaczem włamującym się do pokoju nie chcę mi się wierzyć
Matka Madzi miała pęknąć, jak dla mnie to była ustawka na zasłonę dymną dla politycznych tematów w tamtym czasie.
Buka@
SushiRoll
Posty: 223
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

silene1310 pisze: wt lip 23, 2024 8:12 am Matka Madzi miała pęknąć, jak dla mnie to była ustawka na zasłonę dymną dla politycznych tematów w tamtym czasie.
Co za brednie. Co było ustawką ? Śmierć dziecka ? Że Kasia i Bartek byli podstawieni ?
Bartka znam osobiście i możesz wierzyć bądź nie ale, że te dziwne teorie spiskowe, które ludzie wymyślają, że w tym przypadku ta sytuacja miała odciągnąć uwagę od polityki jest absolutną bzdurą.
silene1310
LouiBag
Posty: 322
Rejestracja: pn gru 12, 2022 1:08 pm

Post autor: silene1310 »

Buka@ pisze: wt lip 23, 2024 9:30 am Co za brednie. Co było ustawką ? Śmierć dziecka ? Że Kasia i Bartek byli podstawieni ?
Bartka znam osobiście i możesz wierzyć bądź nie ale, że te dziwne teorie spiskowe, które ludzie wymyślają, że w tym przypadku ta sytuacja miała odciągnąć uwagę od polityki jest absolutną bzdurą.
A co to za argument, że znasz go osobiście 😁? Nie śmierć dziecka była ustawią, tylko cała ta szopka medialna i "pękanie" rodziców.
Buka@
SushiRoll
Posty: 223
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

silene1310 pisze: wt lip 23, 2024 12:46 pm A co to za argument, że znasz go osobiście 😁? Nie śmierć dziecka była ustawią, tylko cała ta szopka medialna i "pękanie" rodziców.
To nie jest argument bo mam wywalone na to co Ty myślisz i mi wierzysz czy nie ale wiem, że powielasz jakieś totalne bzdury bo to akurat prawdą nie jest tylko teorią spiskową wymyśloną przez jakiegoś dzbana a tłum w takie pierdoły wierzy 🤣 Napisałaś, że Twoim zdaniem tak jest więc ok. Masz prawo do takiego zdania 🤭
teodora55
BlondDoczep
Posty: 125
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 8:56 am

Post autor: teodora55 »

Jakie są dowody na tego Niemca?
Anja415
LouiBag
Posty: 313
Rejestracja: czw mar 14, 2024 12:47 pm

Post autor: Anja415 »

Kiedyś też podejrzewałam rodziców jednak to byłoby zbyt trudne. Byli w obcym miejscu, przez lata nie wykazano żadnego związku z przestępczym światem (gdyby ktoś im pomagał), od razu po zaginięciu byli pod ciągłym ostrzałem kamer i policji

Niemniej uważam, że to ich wina
asiaan
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: pn gru 27, 2021 3:14 am

Post autor: asiaan »

Anja415 pisze: czw sie 08, 2024 8:46 pm Kiedyś też podejrzewałam rodziców jednak to byłoby zbyt trudne. Byli w obcym miejscu, przez lata nie wykazano żadnego związku z przestępczym światem (gdyby ktoś im pomagał), od razu po zaginięciu byli pod ciągłym ostrzałem kamer i policji

Niemniej uważam, że to ich wina
Bezsprzecznie zostawienie 3 małych dzieci samych w pokoju na wakacjach, w obcym kraju i pójście sobie do knajpy to niewybaczalne.