TANIE perełki perfumowe

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

ELLI3
RealDiamond
Posty: 791
Rejestracja: wt kwie 02, 2024 8:17 pm

TANIE perełki perfumowe

Post autor: ELLI3 »

Zachęcam do podzielenia się waszymi znajdźkami tanich perfum które według Was są świetne.
Ustalmy limit do 50 zł w standardowej cenie bez promocji.

Ja zacznę:

Jeanne Arthes Boum Do Brasil.
cena 41zł na Notino bez promocji (czasami są dyszkę tańsze)
Kupiłam je przez polecenie na zagranicznym tt. Pachnie dla mnie jak slodki kokosowy drink do którego ktoś wrzucił maślane ciasteczko. Przełamuje to cytrusowy zapach, dla mnie wyczuwalna pomarańcza. Bardzo lubię ten zapach, niestety trwałość jest średnia
Megan456
Skarpeta Rakieta
Posty: 89
Rejestracja: ndz kwie 17, 2022 10:36 pm

Post autor: Megan456 »

Chce się z Wami podzielić moim niedawnym odkryciem.
Perfumy firmy flow.

Mam 3 różne zapachy i jestem w nich zakochana.
Nie żal mi się psikać kiedy tylko mam ochotę na to.

Używacie flow ?
Awatar użytkownika
ugotowko
Koczkodan
Posty: 117
Rejestracja: śr kwie 10, 2024 1:13 pm

Post autor: ugotowko »

bardzo lubię portal fragrantica, jak wejdziesz w zakładkę nuty i wpiszesz np. konwalia to się wyświetlą przykłady. jest międzynarodowa strona, więc często nie ma u nas niektórych perfum. Aczkolwiek mnóstwo jest ich i łatwo kopiuj-wklej sprawdzić w google czy u nas są i ile kosztują:)
katja20
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: pt mar 15, 2024 8:32 am

Post autor: katja20 »

C thru, Adidas
Papjesz Internetu
LouiBag
Posty: 311
Rejestracja: śr gru 27, 2023 7:36 pm

Post autor: Papjesz Internetu »

Lovely od Sarah Jessica Parker jeśli ktoś lubi pizmowo-lawendowo-drzewne klimaty, Les Temps du secrets od Jeanne en Provence - fajny mix slodko-kwaskowaty, taki w sam raz na chłodniejsze dni wiosenne i letnie
:fire:
Brzezinska_ja
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 16, 2024 8:11 am

Post autor: Brzezinska_ja »

Słuchajcie jeśli szukacie jakichś fajnych zapachów, to polecam ambra perfumy lane. Ja przetestowałam serio wszystkie możliwe rozlewnie perfum oferujące zamienniki: paryskie, morico, lux perfumy, francuskie perfumy... No przeszłam dosłownie przez WSZYSTKIE :). Jak dla mnie tylko i wyłącznie ambra oferuje najlepsze jakościowo perfumy/ zamienniki znanych zapachów. Są serio trwałe i nie odbiegają. Jak do tej pory trafił mi się tam tylko jeden bubel, i był to zamiennik libre, pachnie jak domestos.. Ja często kupuję właśnie orgialy i zamiennik na ambrze, aby sprawdzić trwałość. I powiem wam że przeżyłam szok, jak zamiennik Angela od thierrego muglera z ambry trzymał mi się dłużej niż oryginalne te perfumy... Jakby ktoś chciał się doradzić albo podpytać o coś to piszcie, pomogę :).