Sprawa Asunty Basterry

Moderator: verysweetcherry

Nobody
BlondDoczep
Posty: 133
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 7:32 am

Sprawa Asunty Basterry

Post autor: Nobody »

Nie znałam wczesniej tej sprawy dopóki nie obejrzałam serialu na Netflixie. Poruszył mnie ten temat i zaczęłam się w niego zagłębiać. Jak myślicie kto zabił Asuntę? Matka popełniła samobójstwo a ojciec rzekomo chce odbyć całą karę na znak swojej niewinności. Doczytałam, że po wyjściu z więzienia też będzie chciał odebrać sobie życie. W serialu powiedziano, że zmienili niektóre fakty ze względu na drastyczność, jakoś nie daje mi spokoju co to mogło być? Ciekawie mnie jakie macie zdanie na ten temat?
Jestę chodzącym glutenem i cukrem $$$
Lo1337a
LouiBag
Posty: 319
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

Nie znalam sprawy, przeczytalam artykul na Wikipedii i uwazam, ze niezaleznie od tego, kto udusil Asunte, jej rodzice przyczynili sie do jej smierci. Lorazepam to lek z grupy benzodiazepin, bardzo silnych substancji uspokajajacych - czlowiek bez tolerancji odczuje dzialanie juz jednej tabletki, a dziewczynka miala ich w organizmie 27. Nie ma zadnego powodu, ktory uzasadnialby podanie jej takiej dawki. Nie wiem, czy matka faktycznie chciala ja zabic, ale z pewnoscia w tej rodzinie dzialo sie zle.
Klaxia
SkrzydełkaZhooters
Posty: 205
Rejestracja: ndz maja 08, 2022 1:56 pm

Post autor: Klaxia »

Straszna sprawa..
KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 791
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Czy oni kiedykolwiek odnieśli się do tego w jakim celu faszerowali dziewczynkę tabletkami?
Nobody
BlondDoczep
Posty: 133
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 7:32 am

Post autor: Nobody »

Myślę, żeby mieć od niej spokój :'(
Jestę chodzącym glutenem i cukrem $$$